Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Foto2Avi 3.2

Wersja: 3.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003
Rozmiar: 13,08 MB
Pobrań: 211
Dodany: 21.05.2011
 Foto2Avi
Opis: Foto2Avi 3.2
Foto2Avi to darmowy program stworzony do konwertowania zdjęć JPG, PNG, BMP a także video do formatu AVI, MPEG lub FLA. Aplikacja poza samą opcją konwersji ma możliwość dodania do każdego zdjęcia specjalnego efektu składającego się z płynnego animacji lub przejścia. Osiągalne są takie efekty jak rozpraszanie, ścieranie w dół, szachownica, żaluzja i ponad 30 innych. Dużym plusem programu Foto2Avi jest możliwość dodania do powstającego materiału wideo podkładu muzycznego w postaci pliku MP3. Pomimo że program jest w języku angielskim jego obsługa nie powinna przysporzyć większych problemów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Foto2Avi 3.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RadioSure 2.1.969.0 PL

RadioSure jest łatwym w zarządzaniu programem która daje nam możliwość odtwarzanie stacji radiowych które swój sygnał nadają za pomocą Internetu. Oferowana wersja została zaopatrzona w 13 tys. stacji radiowych w których bez problemu możemy znalejść c stacje amerykańskie, francuskie, niemieckie no i polskie w tym Megastacja, EMuzyka, RadioParty, PlanetaFM, PolskaStacja, RMF FM, Eska i nie tylko. Użytkownicy mogą również dodawać nowe stacje, tworzenia swoje indywidualne listy ulubionych stacji a dzięki wmontowanej wyszukiwarce bez problemu znajdziemy się w świecie masy rozgłośni posegregowanych pod kryterium nazwy, gatunku muzyki oraz kraju pochodzenia. RadioSure bez problemu wykrywa i pracuje na najpopularniejszych formatach nadawanej muzyki w tym: MP3, WMA, OGG Vorbis, AAC+ itp.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 164 Pobierz

QNapi 0.1.5 PL

QNapi to aplikacja za pomocą której automatycznie ściągniemy i dopasujemy napisy do żądanego filmu. Program wykorzystuje bazę programu NapiProjekt co daje idealnie dopasowane napisy do filmu. Natomiast jeżeli napisy są np. źle synchronizowane można je samemu naprawić albo przesłać do bazy lub dać sobie z nimi spokój i obejrzeć inny film. QNapi ma do zaoferowania ponadto możliwość przeszukiwania katalogów w celu poszukiwania filmów oraz dopasowywania do nich napisów, a także sporo innych możliwości.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 126 Pobierz

Algodoo 1.7.1

Algodoo (rozbudowana wersja Phuna) to niezwykle interesujący i prosty w użyciu program do poznawania tajników zjawisk i praw fizycznych, stworzony przez Emila Ernerfeldta. Aplikacja pozwala na tworzenie przy użyciu grafiki 2D różnorakich obiektów, obserwowanie ich zachowań, a także zmianę ich podstawowych właściwości - ciężaru i sprężystości. Algodoo doskonale nadaje się do ilustrowania prostych zjawisk fizycznych, ale również bardziej złożonych mechanizmów wykorzystywanych np. podczas wystrzeliwania naboju z pistoletu. Program swoją popularność zawdzięcza łatwemu w użyciu interfejsowi i niemalże nieograniczonym możliwościom tworzenia wymyślonych przez użytkownika obiektów, mechanizmów itp.

Dodane 06.04.2010 | Pobrań: 145 Pobierz

K-Lite Codec Pack 6.1.0 Corporate Edit

Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Ponadto Wersja Corporate Edition wspomaga większość formatów wideo i audio, oraz jest zaopatrzona w bsługę kodowania plików. Pakiet K-Lite Codec Pack Corporate Edition zbliżony do edycji Full największą różnicą jest przede wszystkim to że aplikacja to open-source. Podobnie jak wersja Standard i Full, została wyposażona w odtwarzacz plików audio i wideo o nazwie Media Player Classic obsługujący szereg formatów multimedialnych który opiera się na platformie DirectShow.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 116 Pobierz