Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Foto2Avi 3.2

Wersja: 3.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003
Rozmiar: 13,08 MB
Pobrań: 218
Dodany: 21.05.2011
 Foto2Avi
Opis: Foto2Avi 3.2
Foto2Avi to darmowy program stworzony do konwertowania zdjęć JPG, PNG, BMP a także video do formatu AVI, MPEG lub FLA. Aplikacja poza samą opcją konwersji ma możliwość dodania do każdego zdjęcia specjalnego efektu składającego się z płynnego animacji lub przejścia. Osiągalne są takie efekty jak rozpraszanie, ścieranie w dół, szachownica, żaluzja i ponad 30 innych. Dużym plusem programu Foto2Avi jest możliwość dodania do powstającego materiału wideo podkładu muzycznego w postaci pliku MP3. Pomimo że program jest w języku angielskim jego obsługa nie powinna przysporzyć większych problemów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Foto2Avi 3.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Dexpot 1.6.13 Build 2429 PL

Dexpot to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające tworzenie niezależnych od siebie wirtualnych pulpitów.Możemy stworzyć nawet 20pulpitów, a dla każdego z nich użytkownik posiada możliwość ustalenia różnych tapet, wyświetlanych ikon, wygaszacza ekranu czy nawet rozdzielczości. Dodatkowo z poziomu programu dostępnych jest kilka ciekawych pluginów.

Dodane 10.06.2014 | Pobrań: 196 Pobierz

cdrtools Frontend 1.3.8 PL

cdrtools Frontend jest letką nakładką graficzna która daj nam możliwości aplikacji cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav, Mode2CDMaker oraz VCDImager na desktopy systemu operacyjnego Windows. Bez wątpienia najciekawszą funkcją nakładki jest obsługa podstawowych funkcji Mode2CDMaker który umożliwia nagrywanie do 13% więcej danych na nośniki CD np. jeżeli mamy płytę 650 MB można na nią zmieścić 738 MB, a na dysk 700 MB aż 795 MB danych. Mało tego aplikacja posiada standardowe funkcje wypalanie płyt DATA, AUDIO wliczając w to CD-Plus, VIDEO oraz XCDs. cdrtools Frontend bez problemu integruje się z Windows Explorerem, oferuje obsługę z poziomu wiersza poleceń, posiada opcję zapisu projektów i wsparcie dla napędów DVD.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 102 Pobierz

Sound Forge Audio Studio 10

Sound Forge Audio Studio 10 jest programem skierowanym do amatorów oraz półprofesjonalistów w dziedzinie przechwytywania oraz cyfrowej edycji i obróbki dźwięku. Aplikacja ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji pochodzących z pieszego wydania. Mamy do dyspozycji kilka efektów audio min. zanikanie, wybrzmiewanie ścieżek, balans poziomów, funkcja łagodnych przejść, możemy również eliminować zadrapania, trzaski oraz inne wszelkiego rodzaju szumy. Wersja 10 została zaopatrzona w interaktywne samouczki które pozwalają na lepsze zapoznanie się z programem. Sound Forge Audio Studio 10 został zaopatrzony w nowy o wiele bardziej atrakcyjny interfejs, polepszono również narzędzie poprawy jakości z płyt winylowych pozwalają użytkownikowi nagrywać, edytować i przeprowadzić mastering dźwięku na profesjonalnym poziomie.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 130 Pobierz

Zoom Player Home Professional 7.0

Najmłodsza wersja bardzo dobrze wyposażonego programy do odtwarzania plików video i audio oraz płyt DVD. Aplikacja została wydana w dwóch wydaniach: Professional – płatna: umożliwia odtwarzanie płyt DVD, Standard- bezpłatna: bez możliwości odtwarzania płyt DVD. Wersja Professional jest kontynuacją darmowej kiedyś linii 2.x. Zoom Player pracuje w dwóch środowiskach. Pierwsze którym jest Media Mode daje nam możliwość oglądania plików video oraz audio, za pomocą drugiego DVD Mode możemy odtwarzać płyty DVD. Aplikacja została zaopatrzona w masę bardzo przydatnych funkcji takich jak: oglądanie niedociągniętych do końca filmów, poprawia jakość obrazu wyświetlanego na ekranie telewizora i wiele innych.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 203 Pobierz