Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Foto2Avi 3.2

Wersja: 3.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003
Rozmiar: 13,08 MB
Pobrań: 236
Dodany: 21.05.2011
 Foto2Avi
Opis: Foto2Avi 3.2
Foto2Avi to darmowy program stworzony do konwertowania zdjęć JPG, PNG, BMP a także video do formatu AVI, MPEG lub FLA. Aplikacja poza samą opcją konwersji ma możliwość dodania do każdego zdjęcia specjalnego efektu składającego się z płynnego animacji lub przejścia. Osiągalne są takie efekty jak rozpraszanie, ścieranie w dół, szachownica, żaluzja i ponad 30 innych. Dużym plusem programu Foto2Avi jest możliwość dodania do powstającego materiału wideo podkładu muzycznego w postaci pliku MP3. Pomimo że program jest w języku angielskim jego obsługa nie powinna przysporzyć większych problemów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Foto2Avi 3.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

GSpot 2.70a

Bardzo użyteczna aplikacja stosowana do wykrywania kodeków które są używane np. w danymfilmie. Po załadowaniu pliku AVI użytkownik otrzymuje wiadomość z jakim kodekiem został zakodowany plik video albo audio czy też informuje czy w systemie mamy zainstalowane odpowiednie kodeki do odtwarzania filmu. Aplikacja dostarcza też dodatkowe informacje o pliku takie jak: ilości klatek oraz jakości video oraz audio , rozdzielczości video. Użyteczną opcją jest możliwość wykonania symulacji czy plik zostanie poprawnie otwarty. Dzięki programowi poznamy też listę kodeków audio i video zainstalowanych w systemie.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 138 Pobierz

StarBurn 14.1

StarBurn 12 jest najświeższą edycją bezpłatnego programu służącego do nagrywania różnego rodzaju danych na nośnikach CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. Aplikacja ma do zaoferowania następujące funkcje: oczyszczanie napędów wielokrotnego zapisu, wypalanie obrazów płyt w formacie ISO, kompresowanie plików muzycznych do najpopularniejszych formatów w tym MP3, OGG, WMA oraz kreowanie kompilacji danych audio oraz obrazów ISO. Mało tego StarBurn 10 został wyposażony w panel nagrywania filmów w formatach VCD, SVCD i DVD jak i opcję kreowania obrazów 1 do 1 płyt CD/DVD z materiałami audio i wideo.

Dodane 02.02.2013 | Pobrań: 143 Pobierz

Praat 6.0.24

Praat to mega zaawansowane narzędzie do analizy mowy. Dzięki niemu możemy przyczynić się np. do poprawy jakości wymowy. Jeśli chcemy rozpocząć pracę z programem należy wczytać interesujący nas plik dźwiękowy lub też nagrać go poprzez mikrofon. Warto natomiast pamiętać, że długość nagrania nie może przekraczać 3 godzin, a rozmiar nie może być większy niż 2 GB. W programie da radę analizować wiele parametrów mowy jak pauzy, załamania, tonacja, intensywność, drgania itp. Nie zabrakło możliwości przycinania plików audio czy łączenia poszczególnych fragmentów w jeden materiał. Obsługiwane są takie formaty jak WAV, AIFF, MP3, FLAC, AIFC, NIST, NeXT/Sun .au.

Dodane 24.01.2017 | Pobrań: 24 Pobierz

CrystalPlayer Professional 1.98 PL

CrystalPlayer to program za pomocą którego odczytamy pliki tekstowe, zrobimy screena ekranu z naszego ulubionego momentu z filmu, aplikacja sama dokona aktualizacji oraz pobierze potrzebne kodeki do otwierania multimediów a także mamy możliwość stworzenia listy z ulubionymi filmami. Mało tego CrystalPlayer jest zaopatrzony w zbiór filtrów Audio i Video, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio dekoder jak i Crystal MPEG1/2 video dekoder. Program w porównaniu z innymi w tej dziedzinie nie bazuje na silniku Windows Media Player.

Dodane 11.07.2010 | Pobrań: 156 Pobierz