Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

FotoMix 9.2.1 PL

Wersja: 9.2.1
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP / 2003 / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,30 MB
Pobrań: 795
Dodany: 17.03.2013
FotoMix
Opis: FotoMix 9.2.1 PL
Mało znany, darmowy program do prostej edycji zdjęć, wykorzystywany najczęściej do zmiany tła zdjęcia, wycinania zbędnych elementów, nakładania na siebie kilku fotografii itp. Praca z programem odbywa się w oparciu o zakładki, które pełnić mogą rolę kreatora. Za ich pośrednictwem możliwe jest dodanie tła i obiektów, które zostaną na nie nałożone, ustalenie lokalizacji każdego z nich oraz \\\\\\\"dopieszczenie\\\\\\\" całej kompozycji. FotoMix podczas każdego z etapów edycji oferuje różne opcje, pozwalające na dopasowanie wyjściowej grafiki do upodobań użytkownika. Wśród nich znajdują się m.in. deformowanie, ustalanie podstawowych właściwości grafiki (saturacja, światło, natężenie podstawowych kolorów itd.), nakładanie prostych efektów (wyostrzenie/rozmazanie, sepia, negatyw itp.) i ramek. Większość operacji wykonywana w programie jest ręcznie (wyznaczanie obiektów do nałożenia lub usunięcia) jednak wyjściowe grafiki są wysokiej jakości. Z pomocą przychodzi funkcja anty-aliasingu, która znacząco poprawia efekt końcowy, wygładzając \\\\\\\"postrzępione\\\\\\\" krawędzie edytowanych obiektów. Program oferuje zapis projektów do formatu jpg, png, gif, bmp oraz swojego własnego fmx.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: FotoMix 9.2.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Animation Shop 3.05

Animation Shop 3 to bardzo przyjazny program do tworzenia wszelkiego rodzaju animowanych plików graficznych m.in. banerów reklamowych. Wyposażony został w możliwość optymalizacji obiektów pod kątem zastosowania na WWW. Dzięki niemu można szybko przetworzyć fragmenty filmów (AVI, MPEG) na format GIF. Program oferuje ponadto wiele narzędzi i efektów do obróbki animacji jak np. nowy edytor \"morfingu\", przy pomocy którego można zdefiniować kilka momentów kluczowych i obliczyć animacje między nimi. Obsługuje formaty: GIF, AVI, AVI 24-bit (animacje wysokiej jakości) oraz FLI/FLS.

Dodane 12.04.2010 | Pobrań: 181 Pobierz

Foxit PDF Editor 2.2.1.1119

Foxit PDF Editor to program dzięki któremu możemy tworzyć i edytować istniejące dokumenty PDF, stworzone przez producenta popularnego Foxit Readera. Praca z programem odbywa się w oparciu o tryb WYSIWYG (z ang. What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Uzyskasz), który pozwala zarówno modyfikować jak również tworzyć nowe dokumenty bez konieczności wydruku ich do postaci pliku PDF. W przypadku Foxit PDF Editora wystarczy zredagować dokument w wbudowanym edytorze, a następnie po prostu zapisać go na dysku jako plik PDF.

Dodane 01.06.2011 | Pobrań: 126 Pobierz

Color Picker Pro 2.1

Color Picker Pro to oprogramowanie umożliwiające pobieranie kolorów z dowolnego odcinka ekranu włącznie z obrazami opartymi o DirectX. Wspieranych jest ponad 25 formatów kolorów w tym m.in.: RGB, OLE, HSL, HEX, C++, CMYK, HTML, CSS, Photoshop. Pobranie wszelkich kolorów jest poprzez ruch myszą bądź przeciągnięcie. Color Picker Pro umożliwia na tworzenie różnorakich wariacji kolorystycznych włączając inwersję, saturację, jasność, skala szarości czy kontrast. Użytkownik ma możliwość doboru stopnia precyzji próbnika z dokładnością do jednego piksela.

Dodane 04.03.2015 | Pobrań: 60 Pobierz

PhotoMosaique 1.6

Nietypowy program który umożliwia tworzenie mozaiki z bardzo dużej ilości małych obrazków. Najlepszy efekt jest uzyskiwany przy obrazach o dużych rozmiarach, w szczególności tych przeznaczonych do druku. Główną wadą PhotoMosaique jest jego interfejs w języku... francuskim.

Dodane 03.06.2011 | Pobrań: 93 Pobierz