Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13363]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9837]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6904]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6150]

Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs

Wersja:
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows 98/Me
Rozmiar: 0,14 MB
Pobrań: 163
Dodany: 14.07.2010
default
Opis: Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs


Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs jest darmową paczką kodeków czy też ów filtrów video MPEG-2 i audio AC3 bez których odtwarzanie filmów na płytach DVD jest rzeczą niewykonalną. By zarejestrować owe kodeki w systemie, pliki musimy rozpakować do katalogu C:\\Windows\\System i uruchomić w nim regfilters.bat.


Ważne!

- Do rejestracji w systemie kodeków wymagany jest program RegSvr32.exe który powinniśmy znaleźć w katalogu C:\\Windows\\System- Kodeki nie były testowane na systemach Windows NT/2000/XP
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ivona 2 1.6.0 PL

IVONka to popularny syntezator mowy który daje nam możliwość automatycznej zmiany tekstu do mowy o brzmieniu ludzkim. Syntezator prześwietla powierzony mu tekst po czym interpretuje go przy pomocy m.in. algorytmów sztucznej inteligencji a na końcu go wypowiada. Ivona może się odzywać na żywo w określonym przez nas momencie jak i być zapisana w pliku dźwiękowym. Aplikacja daje możliwość m do odczytywanie: słuchanie książek które są zapisane do plików dźwiękowych oraz korzystanie z playera do czytania tekstów napisów w filmach oraz dowolnych tekstów jak i poczty elektronicznej. IVONA jest w pełni integralna z standardami SAPI4, SAPI5 no i oczywiście systemami Windows. Wymaganie jakie musimy spełnić by IVONA zamieszkała u nas to ok 70 - 300 MB miejsca na dysku twardym.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 245 Pobierz

DVDFab Passkey Lite 8.2.1.5 PL

DVDFab Passkey Lite - bezpłatna i uproszczona wersja popularnego programu do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD i Blu-ray. Program przydaje się jeżeli zamierzamy skopiować i zabezpieczyć cenne dane znajdujące się na płytach. Program usuwa następujące zabezpieczenia z płyt – AACS, V12+, BD+, BDAV oraz AVCREC. Znajdziemy w nim wbudowane narzędzia – Passkey dla DVD oraz drugi Passkey dla Blu-ray. Używając aplikacji możemy zezwolić innym programom na rippowanie i kopiowanie całych zawartości płyt.

Dodane 14.06.2014 | Pobrań: 152 Pobierz

WinAVI Video Converter 10.5

Program pomoże nam w łatwy i przejrzysty sposób konwertować wszelkiego rodzaju formaty plików video między innymi: , DivX, XVid, ASF, WMV, RM, QuickTime MOV , Flash SWF, AVI, MPEG1/2/4, VCD/SVCD/DVD, DivX, XVid, ASF . Dużą zaletą programu jest bardzo szybki kompresujący silnik który bez problemu przetworzy nam plik AVI do formatu DVD po czym bez problemu możemy go wypalić na płytkę. Zasada działania programu wymaga od nas kilku kliknięć w których musimy wskazać plik docelowy i opcjonalne parametry związane z jakością konwertowania. WinAVI Video Converter ma do zaoferowania również rozwinięte funkcje nagrywania płyt w następujących formatach takich jak:VCD, SVCD oraz DVD.

Dodane 09.07.2010 | Pobrań: 221 Pobierz

MP3jam 1.1.1.10

MP3jam to świetne narzędzie, które umożliwia wyszukiwania, słuchania oraz pobierania wybranych przez użytkownika utworów i zapisywania ich jako pliki MP3. Aplikacja bazuje na popularnym serwisie YouTube i sieci społecznościowej VK, dając nam dostęp do ponad 20 milionów piosenek. Wielkim atutem MP3jam jest jego dopracowany z dużą dbałością interfejs graficzny. Jest on przejrzysty, prosty w obsłudze i z pewnością przypadnie do gustu większości odbiorców. W głównym oknie programu umieszczono kategorie z różnego typu muzyką (m.in. klasyczna, hip-hop, jazz, metal, pop, r&b czy rock), w których to z kolei znajdziemy katalogi z utworami najpopularniejszych na świecie artystów. Nie zabrakło oczywiście wbudowanej wyszukiwarki, pozwalającej szybko i wygodnie odnajdywać nasze ulubione piosenki.

Dodane 13.08.2014 | Pobrań: 59 Pobierz