Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13581]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10138]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs

Wersja:
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows 98/Me
Rozmiar: 0,14 MB
Pobrań: 181
Dodany: 14.07.2010
default
Opis: Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs


Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs jest darmową paczką kodeków czy też ów filtrów video MPEG-2 i audio AC3 bez których odtwarzanie filmów na płytach DVD jest rzeczą niewykonalną. By zarejestrować owe kodeki w systemie, pliki musimy rozpakować do katalogu C:\\Windows\\System i uruchomić w nim regfilters.bat.


Ważne!

- Do rejestracji w systemie kodeków wymagany jest program RegSvr32.exe który powinniśmy znaleźć w katalogu C:\\Windows\\System- Kodeki nie były testowane na systemach Windows NT/2000/XP
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RealPlayer 8 Basic

Real Player jest unikatem za pomocą którego możemy odtwarzać dźwięk i obrazu który jest emitowany w rzeczywistym czasie. Program bazuje na popularnych formatach RealAudio i RealVideo które osiągnęły status najpopularniejszych możliwości transmitowania programów telewizyjnych i radiowych w Internecie. Mało tego RealPlayer to również dobre narzędzie do odtwarzania plików multimedialnych zapisanych w następujących formatach: MP3, MIDI, WAV, SWF, ASF. Podczas instalowania aplikacja zaprzyjaźnia się z zainstalowanymi w systemie operacyjnym przeglądarkami oraz ustala optymalne ustawienia odtwarzania dostosowane do możliwości łącza, jakim dysponuje użytkownik.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 130 Pobierz

Dziobas RAR Player 0.009.39

Jest nakładką graficzną na odtwarzacz plików multimedialnych MPlayer, który wszyscy znamy. Jako ciekawostkę warto dodać że w całości została wykona przez naszego rodaka. W porównaniu z podobnymi programami Dziobas RAR Player ma do zaoferowania dużą ilość dostępnych opcji, które powinniśmy w większości znać z MPlayera są to na przykład: wyświetlanie napisów do filmu oraz ich lokalizacja na ekranie. Dużym plusem jest możność oglądania filmów spakowanych w formacie RAR nawet tych do których dostępu potrzebne jest hasło. Mało tego aplikacja może podglądać uszkodzone pliki video czy też nie ściągnięte do końca.

Dodane 11.07.2010 | Pobrań: 217 Pobierz

Resonic Alpha 999

Resonic jest darmowym i bardzo innowacyjnym odtwarzaczem multimedialnym. Dzięki niemu mamy możliwość słuchać muzyki na komputerze, a także przeglądać i odtwarzać pliki muzyczne znajdujące się na dysku twardym. Program jest odtwarzaczem zoptymalizowanym pod kątem wydajności i użyteczności użytkownika. Bardzo szybko odczytuje informacje oraz odtwarza pliki muzyczne znajdujące się w katalogach, a także bez większych problemów radzi sobie z odtwarzaniem całej kolekcji muzycznej. Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty - MP3, MP2, MP1, OGG, M4A, MP4, AAC, MPC, MP , OPUS, SPX, WMA WAV, AIFF, FLAC, APE, ALAC, WV, TTA; IT, XM, S3M, MTM itd.

Dodane 21.09.2014 | Pobrań: 73 Pobierz

Frigate Professional 3.36 PL

Frigate to w pełni funkcjonalny, zaawansowany menadżer plików oferujący sporą ilość ciekawych opcji. Poza standardowymi funkcjami takimi jak obsługa sieci lokalnej, wbudowany klient FTP (obsługujący protokoły SFTP i FTPS), czy różne wariacje kompresji i szyfrowania danych (zip, arj, rar, jar, ace, ha, lha, zoo, limit and hyper) Frigate oferuje dodatkowo narzędzie do masowej zmiany nazw plików czy kilka wbudowanych edytorów (tekstowy, do zmiany tagów MP3, plików DBF, HTML i Hex). Frigate Professional posiada również opcje synchronizowania folderów, narzędzie do sporządzania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanych na dysku twardym przez konkretne lokalizacje, menadżer autostartu, funkcje porównywania zawartości plików, opcję szybkiego podglądu dokumentów z pakietu Microsoft Office i znacznie więcej. Warto również zwrócić uwagę na tzw. belka \"Quick launch\", do której można przypisać skróty do najczęściej używanych aplikacji i plików.

Dodane 26.04.2010 | Pobrań: 140 Pobierz