Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs

Wersja:
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows 98/Me
Rozmiar: 0,14 MB
Pobrań: 171
Dodany: 14.07.2010
default
Opis: Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs


Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs jest darmową paczką kodeków czy też ów filtrów video MPEG-2 i audio AC3 bez których odtwarzanie filmów na płytach DVD jest rzeczą niewykonalną. By zarejestrować owe kodeki w systemie, pliki musimy rozpakować do katalogu C:\\Windows\\System i uruchomić w nim regfilters.bat.


Ważne!

- Do rejestracji w systemie kodeków wymagany jest program RegSvr32.exe który powinniśmy znaleźć w katalogu C:\\Windows\\System- Kodeki nie były testowane na systemach Windows NT/2000/XP
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Camtasia 9.0.3

Camtasia Studio jest dość tanim a zarazem bardzo bogatym programem do kreowania różnego rodzaju demonstracji i prezentacji szkoleniowych. Aplikacja daje nam możliwość rejestrowania wszystkiego co się dzieje na ekranie naszego pulpitu jak i wskazanej przez nas jego części łącznie z głosem lektora do pliku video. Zarejestrowany materiał użytkownik może do bólu edytować, wzbogacać podpowiedziami w dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Sporządzona w taki sposób prezentacja czy też demonstracja może być bez problemu upubliczniona w wielu formatach takich jak: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF.

Dodane 30.01.2017 | Pobrań: 161 Pobierz

ZS4 Video Editor 0.958

ZS4 (ZweiStein) Video Editor jest darmowym programem do edytowania materiałów video oraz kreowania filmów które są połączeniem materiału video, audio z zdjęciami. Głównym wyznacznikiem twórców było wyprodukowanie aplikacji podobnej do edytora grafiki z tym że z rozbudowaną linią czasu. Użytkownik może dodawać nieskończoną ilość ścieżek. Program oferuje nam spory zestaw filtrów i efektów , przez to możemy osiągnąć profesjonalnie wyglądające rezultaty. Materiał źródłowy możemy przechwytywać z różnych urządzeń lub wczytywany z plików, a gotowy projekt można zapisać różnych formatach.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 171 Pobierz

Time Adjuster 3.1 PL

Narzędzie skierowane do użytkowników którzy pragną synchronizować, konwertować oraz naprawiać pliki z napisami w fimach DivX. Aplikacja daje następujące możliwość: synchronizację tekstu z wideo - w bardzo prosty i efektywny sposób, reperację plików uszkodzonych podczas przesyłania przez FTP w trybie binarym, sortowanie napisów bazując na czasie wyświetlania, przesunięcie czasu wyświetlania napisów w filmach DivX, zmianę formatu napisów, dzielenie i łączenie plików z napisami oraz wydobywanie podstawowych informacji na temat plików wideo i tekstowych, poprawianie za szybko znikających napisów.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 109 Pobierz

FreeRIP 4.5 PL

FreeRIP - świetny i darmowy program do zgrywania i konwertowania muzyki z płyt CD. Narzędzi jest banalne w użyciu i odczytuje pliki audio z krążków i następnie zapisuje do jednego z wybranych formatów cyfrowych – WMA, MP3, OGG, WAV lub VOBIS. Program nie tylko wyodrębnia ścieżki audio z płyt CD, ale również konwertuje muzykę do wybranego przez nas formatu, a także za pomocą edytora tagów modyfikuje metadane i dodaje informacje do pliku muzycznego, które błyskawicznie pobieramy z internetowych baz danych. Oprócz tego FreeRIP pozwala na odtwarzanie wybranej muzyki, wyszukiwanie sklepów internetowych oraz integrowanie się z serwisem społecznościowym Facebook.

Dodane 29.11.2013 | Pobrań: 95 Pobierz