Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs

Wersja:
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows 98/Me
Rozmiar: 0,14 MB
Pobrań: 172
Dodany: 14.07.2010
default
Opis: Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs


Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs jest darmową paczką kodeków czy też ów filtrów video MPEG-2 i audio AC3 bez których odtwarzanie filmów na płytach DVD jest rzeczą niewykonalną. By zarejestrować owe kodeki w systemie, pliki musimy rozpakować do katalogu C:\\Windows\\System i uruchomić w nim regfilters.bat.


Ważne!

- Do rejestracji w systemie kodeków wymagany jest program RegSvr32.exe który powinniśmy znaleźć w katalogu C:\\Windows\\System- Kodeki nie były testowane na systemach Windows NT/2000/XP
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Mp3tag 2.77 PL

Jest bardzo dobrze wyposażonym darmowym programem przeznaczonym w pierwszej kolejności do edytowania tagów ukrytych w plikach meta- danych które zawierają informacje o utworach muzycznych . Aplikacja daje nam możliwość automatycznego tworzenia play list, seryjnego usuwania fragmentów informacji w kilku plikach jednocześnie, zmiany nazw plików na podstawie tagów czy też uzupełnianie na podstawie nazwy pliku i jego zlokalizowaniu, możemy również dokonywać eksportu informacji które są zawarte w tagach do następujących formatów plików: RTF, CSV lub XML, import informacji o plikach z lokalnej lub internetowej bazy freedb zawierających informacje o plikach muzycznych i nie tylko.

Dodane 23.04.2016 | Pobrań: 134 Pobierz

Tunatic 1.0.1b

Tunatic jest aplikacją stworzoną do identyfikowania utworów muzycznych. Pomocna w przypadku plików nieotagowanych i które się są podpisane wykonawca czy tez tytułem. Apliakcja analizuje dźwięki rejestrowane za pomocą karty dźwiękowej. Użytkownik może odbierać dźwięk z mikrofonu, wejścia liniowego lub miksera w zależności od ustawień w systemie. By identyfikować należy odtworzyć nieznany nam utwór poczym Tunatic łączy się ze swoim serwerem gdzie nastąpi uje porównanie odbieranego dźwięku z bazą utworów. Baza powiększana jest przez społeczność użytkowników, którzy umieszczają w niej utwory wzorcowe.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 105 Pobierz

Wings 3D 1.4.1

Wings 3D to darmowy modeler o dosyć specyficznym charakterze procesu edycji. Wszystkie obiekty stworzone przy jego pomocy powstają na bazie prostych przestrzennych figur geometrycznych (sześcian, tetraedr, walec, sfera, itp.), które stopniowo są rozbudowywane. Proces modyfikacji obiektu obejmuje szereg przekształceń ścianek, brzegów i wierzchołków takich jak podziały, wyżłobienia, wyciągania, wygładzenia i wiele innych. Wings 3D to znakomity program do modelowania obiektów organicznych, które docelowo mają być siatkami o ograniczonej liczbie poligonów (lowpoly). Wynikowe pliki siatek można bez trudności otworzyć w Blenderze, możliwa jest także współpraca programy z PovRay czy Yafray\'em, jak i szeregiem komercyjnych aplikacji 3D.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 127 Pobierz

Alligator Flash Designer 8.0.24 PL

Za pomocą Flash Designer stroszysz animacje Flash (SWF) w kilka minut. Program wśród bogatej gammy opcji posiada min. Modyfikowanie węzłów, rysowanie wszelkiego rodzaju kształtów, lini okręgów, prostokątów, wypełnienia bitmapą czy wstawianie różnych symboli. Za pomocą Kreatora Intro i Kreatora Slajdów które są wbudowane w program, możemy kreować w szybki sposób pokazy slajdów w technologii flash. Ponadto aplikacja oferuje możliwość programowania kliknięć, najechań myszy. Dużym plusem Flash Designera jest optymalizacja wielkości projektu za pomocą klonów obiektów zajmujących mniej miejsca. Możliwości animacji: - Wstawianie istniejących animacji Flash w formacie SWF - Różne sposoby synchronizacji animacji - Możliwość zadania 3 faz animacji obiektu: intro, motion, outro - Podgląd animacji pod jednym przyciskiem - Wbudowane efekty takie jak zoom, obrót, przesunięcie, wygaszenie - Tworzenie podfilmów w głównym filmie

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 140 Pobierz