Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Free NaturalReader 9.0

Wersja: 9.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Rozmiar: 9,80 MB
Pobrań: 184
Dodany: 15.07.2010
 Free NaturalReader
Opis: Free NaturalReader 9.0


NaturalReader to aplikacja stworzona do przetwarzania tekstu na mowę z anglojęzycznymi lektorami. Bezpłatna wersja programu pozwala tylko na odsłuchiwanie maili, tekstów w dokumentach, na stronach internetowych itp. dzięki wbudowanego w system Windows silnika mowy SAM. Komercyjna edycja programu ma do zaoferowania dodatkowo takie narzędzia jak edytor audio, masowy konwerter plików MP3/WAV, odtwarzacz audio, narzędzie do nagrywania dźwięku czy dzielenia plików na części. Oczywiście wersje Professional i Enterprise posiadają wbudowane dwa profesjonalne silniki mowy oferujące realistyczny głos męski -Paul i kobiecy Kate.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free NaturalReader 9.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ACID Pro 7.0e

Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 234 Pobierz

Plastic Animation Paper 4.0

Plastic Animation Paper jest udostępnionym bezpłatnie programem do tworzenia animacji 2D. Posiada bardzo łatwą obsługę i stosunkowo duże możliwości, które doceniane są nie tyle przez użytkowników domowych, co również duże studia animacji - przy jego użyciu powstały elementy kreskówek Hugo, Bif the Bee i innych. Plastic Animation Paper pozwala na kreowanie poszczególnych klatek, nanoszenie na nie linii i dowolnych kształtów, a także ich przesuwanie, obracanie i powiększanie, tworząc tym samym wrażenie ruchu. Kolejną, niezwykle przydatną funkcją programu jest możliwość pracy na warstwach. Dzięki niej tworzenie animacji postaci staje się dużo szybsze i bardziej efektowne. Program obsługiwany może być za pośrednictwem myszki, jak również tabletu. Interfejs programu pomimo przestarzałego i niezbyt miłego dla oka wyglądu posiada spore możliwości konfiguracji - użytkownik może dowolnie przesuwać i ukrywać wybrane narzędzia.

Dodane 26.05.2011 | Pobrań: 123 Pobierz

VLC media player 1.1 PL

VLC nazwa wywodzi się od VideoLAN Client, zupełnie darmowy program do odtwarzania ulubionych filmów i słuchanie ulubionej muzyki w tych znanych i mniej znanych formatach takich jak: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3 oraz OGG. To co czyni ten program unikalnym i innym z tej klasy jest nie fakt że filmy możemy otwierać bezpośrednio z dysku twardego czy płyty CD a z multimediów transmitowanych zdalnie poprzez np. sieć lokalną LAN za pomocą różnych protokołów do transmisji strumieniowej. Czyni to VLC media player liderem wśród programów do oglądania telewizji internetowej nadawanej w różnych standardach.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 346 Pobierz

Plex Media Center 0.9.9.7.429

Plex Media Center to darmowy program, który zamieni domowy komputer w pełni funkcjonalne centrum multimedialne, zapewniające błyskawiczny dostęp online do biblioteki multimediów. Aplikację należy zainstalować i skonfigurować na dowolnym serwerze typu NAS lub DiskStation. Następnie możemy bez żadnych problemów odtwarzać dowolne filmy, muzykę lub nawet przeglądać zdjęcia poza domem bądź gdziekolwiek tylko jesteśmy. Wystarczy podłączyć się do internetu w celu uzyskania połączenia z naszym domowym serwerem.

Dodane 06.04.2014 | Pobrań: 118 Pobierz