Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Free NaturalReader 9.0

Wersja: 9.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Rozmiar: 9,80 MB
Pobrań: 164
Dodany: 15.07.2010
 Free NaturalReader
Opis: Free NaturalReader 9.0


NaturalReader to aplikacja stworzona do przetwarzania tekstu na mowę z anglojęzycznymi lektorami. Bezpłatna wersja programu pozwala tylko na odsłuchiwanie maili, tekstów w dokumentach, na stronach internetowych itp. dzięki wbudowanego w system Windows silnika mowy SAM. Komercyjna edycja programu ma do zaoferowania dodatkowo takie narzędzia jak edytor audio, masowy konwerter plików MP3/WAV, odtwarzacz audio, narzędzie do nagrywania dźwięku czy dzielenia plików na części. Oczywiście wersje Professional i Enterprise posiadają wbudowane dwa profesjonalne silniki mowy oferujące realistyczny głos męski -Paul i kobiecy Kate.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free NaturalReader 9.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Dziobas RAR Player 0.009.39

Jest nakładką graficzną na odtwarzacz plików multimedialnych MPlayer, który wszyscy znamy. Jako ciekawostkę warto dodać że w całości została wykona przez naszego rodaka. W porównaniu z podobnymi programami Dziobas RAR Player ma do zaoferowania dużą ilość dostępnych opcji, które powinniśmy w większości znać z MPlayera są to na przykład: wyświetlanie napisów do filmu oraz ich lokalizacja na ekranie. Dużym plusem jest możność oglądania filmów spakowanych w formacie RAR nawet tych do których dostępu potrzebne jest hasło. Mało tego aplikacja może podglądać uszkodzone pliki video czy też nie ściągnięte do końca.

Dodane 11.07.2010 | Pobrań: 202 Pobierz

Ferro CCTV 3.0.3.281 PL

Aplikacja polskiej firmy FERRO Software do kontrolowania pomieszczeń i terenów otwartych. W połączeniu z kamerami daje możliwość stworzenie w całości profesjonalnego systemu monitoringowego. Jest świetnym rozwiązaniem dla stacji benzynowych, sklepów, magazynów, oraz prywatnych posesji. Ferro CCTV umie nagrywać obraz video z prędkością od 1 do 25 klatek/sekundę dlatego może być stosowany do rejestracji obiektów statycznych jak i ruchomych. W aplikacji można stosować znane kodeki DivX, co w połączeniu z detekcją ruchu i nagrywaniem poklatkowym, umozliwia przechowywanie na dysku komputera wielu miesięcy nagrań. Program umożliwia nagrywanie dźwięku. Aplikacja składa się z dwóch modułów : Ferro CCTV Nagrywarka - rejestruje obraz z dowolnego rodzaju kamery i zapisuje materiał wideo na dysku komputera oraz Ferro CCTV Odtwarzacz - przeznaczony do przeglądania nagranych zdarzeń.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 172 Pobierz

PlayOn 4.2.82

PlayOn - aplikacja pozwala oglądać telewizję przez Internet. Program umożliwia dostęp do wielu stacji telewizyjnych, a także pozwala na oglądanie filmów z popularnych serwisów internetowych – YouTube, Hulu czy Netflix. Aplikacja może służyć również serwer DLNA do udostepniania całej biblioteki multimedialnej dla wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci.8 Narzędzie PlayOn pozwala na oglądanie telewizji i serwisów internetowych nie tylko na komputerze osobistym wyposażonym w system Windows, ale również na konsolach Wii, PlayStation 3, Xbox 360 oraz innych urządzeniach przenośnych typu smartphone czy iPad. PlayOn stanowi doskonałe połączenie przeglądarki multimediów oraz oprogramowania Media Server. Został wyposażony w przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie oglądać kanały telewizyjne dostarczone przez usługodawcę internetowego.

Dodane 30.01.2017 | Pobrań: 141 Pobierz

ActiveXperts Network Monitor 8.1.1.30924

ActiveXperts Network Monitor to profesjonalny program do monitorowania sieci, umożliwia nam kontrolowanie prawie wszystkich aspektów sieci LAN, WAN, serwerów, stacji roboczych i urządzeń IP. Ponadto aplikacja ma do zaoferowania monitoring wielu serwerów w jednym czasie, działając pod kontrolą różnych systemów, w tym Windows, Novell, Unix i Linux, serwerów webowych, używających protokołów HTTP, HTTPS oraz uwierzytelniania NTLM, serwerów pocztowych SMTP/POP3, baz danych, dzienników zdarzeń, stanu twardych dysków, zużycia zasobów systemowych, oraz użytkowników jak i grup usług katalogowych Active Directory i Novell NDIS oraz dużym wachlarzu protokołów IP. Dużym plusem narzędzia jest możliwość wyświetlenia bieżącego stanu sieci za pomocą specjalnie przygotowanej witryny WWW, tworzenia raportów i pisania nowych kontrolek monitorujących.

Dodane 25.09.2013 | Pobrań: 182 Pobierz