Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Free NaturalReader 9.0

Wersja: 9.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Rozmiar: 9,80 MB
Pobrań: 197
Dodany: 15.07.2010
 Free NaturalReader
Opis: Free NaturalReader 9.0


NaturalReader to aplikacja stworzona do przetwarzania tekstu na mowę z anglojęzycznymi lektorami. Bezpłatna wersja programu pozwala tylko na odsłuchiwanie maili, tekstów w dokumentach, na stronach internetowych itp. dzięki wbudowanego w system Windows silnika mowy SAM. Komercyjna edycja programu ma do zaoferowania dodatkowo takie narzędzia jak edytor audio, masowy konwerter plików MP3/WAV, odtwarzacz audio, narzędzie do nagrywania dźwięku czy dzielenia plików na części. Oczywiście wersje Professional i Enterprise posiadają wbudowane dwa profesjonalne silniki mowy oferujące realistyczny głos męski -Paul i kobiecy Kate.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free NaturalReader 9.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ManyCam 3.1.62

ManyCam jest darmowym programem który daje nam możliwość dodawania ciągu efektów w czasie rzeczywistym do materiału przechwyconego z kamery internetowej. Za pomocą aplikacji możemy między innymi: dodawać obiekty do obrazu w formie avatarów, śmiesznych dynamicznych obiektów, flag i nie tylko. Ciekawą możliwością jest opcja zmiany tła za osobą która znajduje się przed kamerą na dowolny obraz statyczny czy też dynamiczny. Oprócz tego producenci dali nam możliwość wprowadzania masy efektów kolorystycznych, dodawanie dowolnego tekstu czy umieszczanie na ekranie rożnych akcesoriów kamuflujących broda, kapelusz, okulary.

Dodane 14.11.2013 | Pobrań: 263 Pobierz

Miro 3.0.2 PL

Miro jest multiplatformowym programem, którego dystrybutorem jest Open Source. Za pomocą aplikacji możemy pobierać oraz odtwarzać darmowo materiały wideo zapisane w formatach MPEG, QuickTime, AVI, H.264, DivX, Windows Media, Flash Video jak i w jakości HD. Miro ma do zaoferowania następujące funkcje takie jak zarządzanie multimediami, tworzenie list odtwarzania, subskrybowanie tematycznych kanałów filmowych, przeszukiwanie stron YouTube, Yahoo!, Google Video, Blip i nie tylko. Ponadto Mirem możemy ściągać filmy dzięki sieci BitTorrent oraz oglądać video na pełnym ekranie i automatycznie usuwać obejrzane kanały, które zostały zapisane na dysku twardym.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 127 Pobierz

Zoom Player Free 9.4.1 PL

Zoom Player najnowsza darmowa wersja bardzo rozbudowanej aplikacji do odtwarzania plików audio i video a także płyt DVD. Zoom Player pracuje w dwóch środowiskach. Pierwsze którym jest Media Mode daje nam możliwość oglądania plików video oraz audio, za pomocą drugiego DVD Mode możemy odtwarzać płyty DVD. Został on wyposażony w wszystkie potrzebne opcje takie jak: odtwarzanie w trybie pełnoekranowym i oknie, wsparcie do odtwarzania na TV, obsługuje różne tryby dekodowania dźwięku, program automatycznie rozpoznaje formaty obrazów 4:3/ 16:9, możemy wybrać domyślny język czy skórkę. Zoom Player obecnie jest wydany w dwóch odmianach: płatnej Professional - umożliwiającej odtwarzanie płyt DVD oraz bezpłatnej Standard - bez odtwarzania DVD.

Dodane 07.10.2014 | Pobrań: 807 Pobierz

VirtualDub 1.10.2

VirtualDub przyda się wszystkim tym którzy nałogowo kompresują filmy z różnych formatów min. AVI, Mpeg oraz Divix. Niech was nie zmyli jego mała waga, bo nie wielkość się liczy a jakość, która w tym programie jest naprawdę wysoka. VirtualDub oferuje nam możliwość zrzucania wybranych przez nas klatek do pliku bmp, natomiast ścieżkę dźwiękową do wav, mało tego mamy możliwość wstawiania i wycinania dowolnych scen z filmu, problemu tez nie powinno stanowić konwertowania filmów ze starymi kodekami na znacznie nowsze czy też scalanie plików filmowych. Mało tego twórcy dają nam możliwość zmiany rozdzielczości na wyższą oraz dodania kilku efektów do naszego filmu.

Dodane 04.06.2012 | Pobrań: 188 Pobierz