Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Free NaturalReader 9.0

Wersja: 9.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Rozmiar: 9,80 MB
Pobrań: 172
Dodany: 15.07.2010
 Free NaturalReader
Opis: Free NaturalReader 9.0


NaturalReader to aplikacja stworzona do przetwarzania tekstu na mowę z anglojęzycznymi lektorami. Bezpłatna wersja programu pozwala tylko na odsłuchiwanie maili, tekstów w dokumentach, na stronach internetowych itp. dzięki wbudowanego w system Windows silnika mowy SAM. Komercyjna edycja programu ma do zaoferowania dodatkowo takie narzędzia jak edytor audio, masowy konwerter plików MP3/WAV, odtwarzacz audio, narzędzie do nagrywania dźwięku czy dzielenia plików na części. Oczywiście wersje Professional i Enterprise posiadają wbudowane dwa profesjonalne silniki mowy oferujące realistyczny głos męski -Paul i kobiecy Kate.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free NaturalReader 9.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CoffeeCup Gif Animator 7.6

CoffeeCup Gif Animator pomoże nam stworzyć animacje w formacie GIF w prosty i przejrzysty sposób. Program został stworzony z myślą o uatrakcyjnieniu stron WWW poprzez tworzenie animowanych przycisków jak i innych efektów które nadadzą naszej witrynie indywidualny charakter i klimat. Użytkownik tworzy kod który jest potrzebny to wstawienia naszej animacji na stronę WWW. Ponadto program konwertuje nam grafiki z formatów BMP i JPG po czym eksportuje je na format AVI.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 129 Pobierz

Real Desktop 2.06 PL

Real Desktop - bezpłatna edycja aplikacji przekształcającej pulpit systemu Windows XP / Vista w trójwymiarowe biurko. Wszystkie elementy (ikonki, kosz, pliki, foldery) znajdujące w trójwymiarowej przestrzeni można przesuwać i podnosić w podobny sposób jak to się odbywa w rzeczywistości. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu fizycznego silnika oddziaływającego na obiekty widoczne na pulpicie.

Dodane 16.06.2014 | Pobrań: 79 Pobierz

K-3D 0.8.0.1

Darmowy program 3D na licencji GNU, służący do modelowania, animacji i renderowania. Program przeznaczony jest na platformę GNU/Linux, Posix i Win32. K-3D zapewnia wydajną architekturę opierającą się na możliwości rozszerzania funkcjonalności o wtyczki takie jak silnik rednerujący Aqsis kompatybilne z podstawowym silnikiem Renderman. Interfejs aplikacji składający się z okien korzystających z OpenGL pozwalają na łatwą i sprawną modyfikację teksturowanych obiektów, lub animacji w czasie ich odtwarzania. Praca z aplikacją jest usprawniana dzięki proceduralnemu modelowaniu i animacji, interaktywnym tutorialom. Okna z obiektami pozwalają na przybliżenia, selekcje oraz ukrywania niepotrzebnych detali geometrii obiektów. Osoby zajmujące się modelowaniem trójwymiarowych obiektów będą zainteresowani stosowanymi typami geometrii (Polygon, NURBS, subdivision, blobby). Nieodzowną częścią jest oczywiście zestaw brył, modelowanie Boolean oraz wsparcie dla duplikowania obiektów bez dodawania geometrii do edytowanej sceny. K-3D wspiera 16 bitowe tektury oraz proceduralne shadery.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 219 Pobierz

MC Burner 2.1

MC Burner to całkowicie bezpłatny program do nagrywania różnego rodzaju kompilacji na płyty CD/DVD. Pozwala on na łatwe wypalenie nośnika zawierającego dane, muzykę oraz filmy, a także pliki z obrazów dysku ISO, CUE lub IMG. Program posiada funkcjonalność, która umożliwia nagrywanie standardowych kompilacji z danymi, płyt Audio-CD z muzyką oraz Video-DVD kompatybilnych z większością ogólnodostępnych urządzeń. Ponadto dysponuje on modułami, z pomocą których stworzymy obraz płyty CD/DVD, nagramy go na nośnik i skopiujemy w locie dane z jednej płyty na inną. MC Burner obsługuje większość płyt dostępnych w sprzedaży, w tym również nośników wielokrotnego zapisu, umożliwiając przy tym tworzenie kompilacji multisesyjnych.

Dodane 21.02.2014 | Pobrań: 71 Pobierz