Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Free NaturalReader 9.0

Wersja: 9.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Rozmiar: 9,80 MB
Pobrań: 159
Dodany: 15.07.2010
 Free NaturalReader
Opis: Free NaturalReader 9.0


NaturalReader to aplikacja stworzona do przetwarzania tekstu na mowę z anglojęzycznymi lektorami. Bezpłatna wersja programu pozwala tylko na odsłuchiwanie maili, tekstów w dokumentach, na stronach internetowych itp. dzięki wbudowanego w system Windows silnika mowy SAM. Komercyjna edycja programu ma do zaoferowania dodatkowo takie narzędzia jak edytor audio, masowy konwerter plików MP3/WAV, odtwarzacz audio, narzędzie do nagrywania dźwięku czy dzielenia plików na części. Oczywiście wersje Professional i Enterprise posiadają wbudowane dwa profesjonalne silniki mowy oferujące realistyczny głos męski -Paul i kobiecy Kate.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free NaturalReader 9.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Traktor Pro 2.10.3

Traktor Pro - super program przeznaczony do tworzenia i miksowania muzyki w wielu różnych formatach. Traktor Pro oferuje wszystko to, co jest najważniejsze i najistotniejsze przy miksowaniu utworów muzycznych i tworzeniu różnych remiksów. Program posiada możliwość automatycznej synchronizacji utworów, a także poszczególnych ich fazy rytmu. Po uruchomieniu programu należy wybrać wersję demo. Wydanie demonstracyjne posiada pewne ograniczenia w postaci wprowadzonego limitu czasu testowania aplikacji i zablokowanej możliwości zapisu stworzonego utworu.

Dodane 22.08.2016 | Pobrań: 103 Pobierz

CadStd Lite 3.7.3

CadStd (CAD Standard) Lite jest ograniczoną funkcjonalnie ale całkowicie bezpłatną wersją (również do użytku komercyjnego) programu do projektowania CadStd Pro. Program umożliwia tworzenie prostych projektów architektonicznych, mechanicznych, schematów itp. Do dyspozycji użytkownika są wszystkie podstawowe narzędzia do tworzenia figur geometrycznych, linii i krzywych itd. Poszczególne obiekty mogą być obracane, lustrzanie odbijane, przycinane, upraszczane i skalowane. CadStd Lite umożliwia eksport do formatów HPGL/1 (Hewlett Packard Graphic Language) i DXF (wykorzystywanego przez AutoCAD). Posiada też własny format plików

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 123 Pobierz

Sothink SWF Decompiler 6.2.3013

Sothink SWF Decompiler to idealny program do dekoplikowania plików SWF, które następnie możemy zapisać w formacie FLA który jest edytowalny. Głównymi funkcjami Sothink SWF Decompiler jest eksport kodów ActionScript do naszego pliku tekstowego czy bin, możliwość zapisu grafiki w formatach: JPG, PNG, BMP, zapisu dźwięku jako plik MP3 czy WAV, materiałów video w formacie FLV. Ponadto program wychwytuje takie elementy jak, teksty, czcionki, klatki animacji, przycisk jaki i dwuwymiarowe obrazy. Aplikacja otwiera pliki Flash zachowane w postaci pliku SWF oraz w pliku EXE.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 129 Pobierz

All My Movies 7.9.1421 PL

Świetna aplikacja służąca do katalogowania filmów. Program wyróżnia się przyjaznym interfejsem użytkownika, bogatą funkcjonalności oraz wsparciem dla wielu przydatnych wtyczek, które można pobrać ze strony producenta. Każdy nowy film możemy również dodać ręcznie, uzupełniając wszystkie najważniejsze o nim informacje.All My Movies pozwala też na dodawanie do bazy płyty DVD lub Blu-ray przy użyciu specjalnego kodu kreskowego. W tym celu wystarczy wpisać kod EAN znajdujący się na pudełku od płyty. Aplikacja posiada też narzędzia do automatycznego pobierania okładek do filmów, odtwarzania plików wideo z poziomu programu, a także importowanie/eksportowanie całej bazy danych.

Dodane 11.04.2014 | Pobrań: 129 Pobierz