Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13603]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10171]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7032]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6263]

Free NaturalReader 9.0

Wersja: 9.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Rozmiar: 9,80 MB
Pobrań: 191
Dodany: 15.07.2010
 Free NaturalReader
Opis: Free NaturalReader 9.0


NaturalReader to aplikacja stworzona do przetwarzania tekstu na mowę z anglojęzycznymi lektorami. Bezpłatna wersja programu pozwala tylko na odsłuchiwanie maili, tekstów w dokumentach, na stronach internetowych itp. dzięki wbudowanego w system Windows silnika mowy SAM. Komercyjna edycja programu ma do zaoferowania dodatkowo takie narzędzia jak edytor audio, masowy konwerter plików MP3/WAV, odtwarzacz audio, narzędzie do nagrywania dźwięku czy dzielenia plików na części. Oczywiście wersje Professional i Enterprise posiadają wbudowane dwa profesjonalne silniki mowy oferujące realistyczny głos męski -Paul i kobiecy Kate.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Free NaturalReader 9.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ADVANCED Codecs 7.7.2

Codec Pack Advanced to interesująca paczka kodeków które umożliwią nam odtwarzania wszystkich najpopularniejszych formatów takich jak: AVC, h.264, MP4, MPEG-1, MPEG-2, AC3, DTS, AAC, FLAC, APE, MPC, OFR, MP3, OGG i ATRAC3, DivX, XviD, 3ivx, On2 VP6. Paczka składa się z pomocnych przyrządów do których zaliczyć można: GSpot który wyświetla szczegółowe informacje na temat wykorzystywanych kodeków przez dany film. Codec Pack Advanced jest z pewnością dobrą alternatywą dla osób które pragną zainstalować za jednym zamachem najpopularniejsze kodeki na swoim PC.

Dodane 06.06.2017 | Pobrań: 423 Pobierz

DVD-Ranger CinEx 6.0.1.3

DVD-Ranger to mało popularne, ale godne uwagi oprogramowanie do kopiowania oraz konwertowania filmów DVD, charakteryzujące się dużą szybkością pracy i wysoką jakością przetwarzanych materiałów wideo. Program wyposażony został w funkcję Speed Sonic i unikalny algorytm rekompresji Physxtech, który dokonuje korekcji obrazu poprzez fizyczne wykrywanie ruchów. Dodatkowo wspierana jest także architektura CUDA stosowana w nowych kartach graficznych firmy nVidia. Jej wykorzystanie pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na konwersję, odciążając tym samym procesor.

Dodane 04.03.2014 | Pobrań: 145 Pobierz

Pinnacle VideoSpin 2.0 PL

Za pomocą Pinnacle VideoSpin błyskawicznie wykreujemy filmy, obrobimy materiał video z kamer HD czy też przechwycimy video wyposażone w dźwięk Dolby Digital Audio. Aplikacja ma do zaoferowania również takie funkcje jak tworzenie przejść pomiędzy scenami, dodawanie tekstu czy też muzyki albo dźwięku w postaci odgłosów zwierząt, ludzi, przedmiotów i nie tylko. Dużym plusem programu jest bezwątpienia możliwość edytowania wszystkich materiałów podczas rzeczywistego odtwarzania. Zachowane projekty można eksportować do formatów: AVI, DivX, Flash, Real Media, MPEG oraz Windows Media. Najnowsza wersja programu umożliwia dodatkowo funkcję szybkiej konwersji i przesłania gotowych plików do takich serwisów jak Yahoo! Video lub YouTube.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 184 Pobierz

MediaMonkey Standard 4.0.7.1510 PL

Program to bezpłatne narzędzie przeznaczone do katalogowania małych jak i dużych zasobów plików audio oraz play list takich jak: MP3, OGG, WMA, FLAC, MPC, WAV, CDA, M3U, PLS które zlokalizowane są na naszym dysku twardym, płycie CD czy też w Internecie. Wielofunkcyjność aplikacji nie kończy się na administrowaniu zasobami utworów muzycznych, gdyż oprócz tego możemy przerzucać utwory z płyt audio do popularnych formatów: OGG, WAV, MP3, FLAC, słuchac muzyki, dokonywać korekt dźwięku, wypalać płyty Audio CD i MP3, kreować statystyki raportów i list odtwarzania. MediaMonkey umożliwia nam też pobieranie informacji na temat konkretnego albumu z bazy znajdującej się w Internecie.

Dodane 11.11.2012 | Pobrań: 129 Pobierz