Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13581]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10138]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Game Fire 6.2.3031

Wersja: 6.2.3031
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7
Rozmiar: 9 MB
Pobrań: 101
Dodany: 15.07.2017
Game Fire
Opis: Game Fire 6.2.3031
Game Fire - świetna aplikacja do optymalizowania systemu operacyjnego pod kątem gier komputerowych. Narzędzie wpływa na przyśpieszenie uruchamiania i działania gier komputerowych, zwiększając płynność oraz stabilność podczas grania. Optymalizuje najważniejsze zasoby systemowe, w tym m.in.: procesor, system operacyjny, pamięć operacyjną i wirtualną.

Obsługa programu nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk uruchamiający specjalny tryb, który dezaktywuje niepotrzebne usługi systemu i inne jego elementy, optymalizując przy tym pracę procesora i pamięci operacyjnej, a także zwiększając ich wydajność podczas grania.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Game Fire 6.2.3031

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ShadowProtect Desktop Edition 5.0.4

ShadowProtect Desktop Edition - super program przeznaczony do archiwizacji danych, tworzyć kopie zapasowe plików z możliwością odzyskiwania ich w razie potrzeby na komputerach z systemem operacyjnym Windows. Dzięki tej aplikacji sprawnie przywrócimy dane po awarii, unikając tym samym przestoju w pracy. Program umożliwia tworzenie pełnych backupów dysków, które poza danymi zawierają także wszystkie zainstalowane na komputerze aplikacje, gry oraz system operacyjny.

Dodane 19.07.2013 | Pobrań: 70 Pobierz

LogMeIn Free 4.1.4132

LogMeIn Free to darmowy narzędzie, które umożliwia w pełni zdalną kontrolę nad komputerem z systemem Windows lub Mac OS za pośrednictwem Internetu. Aplikacja charakteryzuje się małymi rozmiarami i dużą prostotą obsługi. Do korzystania z LogMeIn Free wymagana jest rejestracja konta użytkownika, za pośrednictwem którego komunikować się będziemy z komputerem. Dodatkowo na stacji roboczej, z którą będziemy się chcieli łączyć zainstalować i skonfigurować należy specjalną aplikację. Po wykonaniu tych operacji możemy uzyskać dostęp do np. komputera służbowego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej, zainstalowanej na komputerze z dostępem do Sieci.

Dodane 21.01.2014 | Pobrań: 92 Pobierz

Pixel Repair 0.6.9

Wykrywanie uszkodzonych pikseli niejednokrotnie może być bardzo problematyczne. Dzięki programowi Pixel Repair, czyli oprogramowaniu, które umożliwia szybką lokalizację martwych punktów na ekranie. Należy ono do grupy aplikacji o bardzo prostym interfejsie, przystępnym nawet dla nie koniecznie zaawansowanego użytkownika. Wszystkie opcje dostępne są z poziomu okna głównego. Cały proces sprowadza się do wyboru koloru, który ma być wyświetlany na całym ekranie.

Dodane 04.09.2014 | Pobrań: 77 Pobierz

Enterprise Architect 11.0.1106

Enterprise Architect - świetne środowisko do analizy i projektowania oprogramowania przy użyciu języka UML. Program ten bardzo dobrze wspiera programistę na niemal każdym etapie wytwarzania oprogramowania. Program znajduje swoje zastosowanie w pracy programistów, którzy zajmują się wytwarzaniem złożonego i rozbudowanego oprogramowania. Usprawnia ono tworzenie różnego rodzaju diagramów, prezentujących wiele aspektów projektowanego oprogramowania, generowanie dokumentacji oraz szkieletu kodu na bazie modelowanych w UML diagramów. Środowisko umożliwia również tworzenie rozbudowanych map myśli. Enterprise Architect oferuje funkcje do zarządzania wymaganiami (niezwykle istotnymi w początkowych fazach pracy nad projektem), generator dokumentacji w formatach RTF, PDF i HTML, transformowania wybranych modeli itp.

Dodane 11.05.2014 | Pobrań: 383 Pobierz