Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

Game Fire 6.2.3031

Wersja: 6.2.3031
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7
Rozmiar: 9 MB
Pobrań: 95
Dodany: 15.07.2017
Game Fire
Opis: Game Fire 6.2.3031
Game Fire - świetna aplikacja do optymalizowania systemu operacyjnego pod kątem gier komputerowych. Narzędzie wpływa na przyśpieszenie uruchamiania i działania gier komputerowych, zwiększając płynność oraz stabilność podczas grania. Optymalizuje najważniejsze zasoby systemowe, w tym m.in.: procesor, system operacyjny, pamięć operacyjną i wirtualną.

Obsługa programu nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk uruchamiający specjalny tryb, który dezaktywuje niepotrzebne usługi systemu i inne jego elementy, optymalizując przy tym pracę procesora i pamięci operacyjnej, a także zwiększając ich wydajność podczas grania.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Game Fire 6.2.3031

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ZenKEY 2.5.2

ZenKEY jest darmowych oprogramowaniem, dzięki któremu możemy sterować możemy wieloma zadaniami oraz aplikacjami w systemie Windows. Umożliwia ono sprawne wykonywanie określonych czynności za pośrednictwem zdefiniowanych w opcjach skrótów klawiszowych. Narzędzie to jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy podczas codziennej pracy z komputerem wykonują różne zadania z wykorzystaniem wielu aplikacji. Z jego pomocą możemy deklarować skróty klawiszowe, pozwalające niezależnie od aktywnego w danej chwili oprogramowania sterować systemem operacyjnym, a także innymi zainstalowanym na komputerze aplikacjami.

Dodane 15.02.2014 | Pobrań: 65 Pobierz

Printee 1.7.5

Printee to małe i bezpłatne rozszerzenie dla przeglądarki Internet Explorer (w wersji 6, 7 i 8), oferujące zestaw funkcji znacznie ułatwiających drukowanie zawartości stron internetowych. Za jego pośrednictwem możliwe jest dokładne wskazanie obszaru do wydruku, usunięcie zbędnych grafik i tła, wybór formy wydruku oraz np. dostosowanie rodzaju i rozmiaru czcionki. Printee posiada również opcje wysyłania wygenerowanych dokumentów przez e-mail, podglądu efektów pracy jeszcze przed wydrukiem, a także zmiany skórek.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 232 Pobierz

BWMeter 7.1.2

BWMeter to narzędzie, które potrafi zmierzyć przepustowość naszego łącza. Umożliwia także rozdzielenie ruchu w sieci lokalnej (LAN) dzięki analizie pakietów danych. Narzędzie generuje również szczegółowe raporty na temat ruchu w sieci oraz aktywności wybranych komputerów z sieci lokalnej. BWMeter umożliwia kontrolę pobierania danych z wybranych przez użytkownika serwerów.

Dodane 11.12.2016 | Pobrań: 58 Pobierz

Password Depot 9.0.6

Password Depot to ciekawy program, służący do gromadzenia i bezpiecznego przechowywania listy haseł do różnego rodzaju portali internetowych, serwisów społecznościowych czy bankowości internetowej. Pozwala ono też gromadzić dane o kartach kredytowych, licencjach do oprogramowania, innych poufnych informacji oraz zaszyfrowanych plików. Praca z programem opiera się o tzw. grupy, czyli zaszyfrowane bazy danych, w których użytkownik zapisuje dane i informacje, które chciałby zabezpieczyć. Są one niczym innym jak zabezpieczonym plikiem na dysku twardym, który gromadzić może nawet tysiące pozycji. W celu dodatkowego zabezpieczenia cennych dla nas danych możemy wybraną grupę z hasłami umieścić w dowolnym miejscu poza komputerem, np. na przenośnej pamięci zewnętrznej czy karcie pamięci. Narzędzie stanowi bardzo dobrą ochronę naszych danych przez atakami siłowymi, słownikowymi czy też keyloggerami, wykradającymi wprowadzane przy użyciu klawiatury informacje. Kolejna przydatna funkcja to ochrona systemowego schowka.

Dodane 16.12.2015 | Pobrań: 82 Pobierz