Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

Hybrid 2017.1.7.1

Wersja: 2017.1.7.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 172 MB
Pobrań: 58
Dodany: 08.01.2017
Hybrid
Opis: Hybrid 2017.1.7.1
Hybrid bezpłatne i wieloplatformowe narzędzie do konwersji plików wideo w wielu najpopularniejszych formatach, w tym także oferującym wysoką jakość formacie X264.

Aplikacja posiada ogrom dostępnych opcji i pomimo, że jest bardzo prosty w obsłudze to kierowany jest raczej do bardziej zaawansowanych użytkowników. Dzięki niemu przekonwertujemy materiał wideo na inny format, co również opcjonalnie obniżymy jego wartość bitrate, dostosujemy jakość i rozmiar pliku do zdefiniowanych parametrów, przytniemy i przeskalujemy rozmiar obrazu, nałożymy i dopasujemy napisy czy zastosujemy filtry oraz podzielimy na rozdziały.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Hybrid 2017.1.7.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Directory List & Print 2.30

Directory List & Print to świetne narzędzie dzięki któremu łatwo wydrukujemy i sformatujemy listę zawartości dowolnego folderu na dysku naszego komputera. Aplikacja potrafi także skopiować utworzoną listę do systemowego schowka, co daje możliwość eksportu tych danych do dowolnej aplikacji. Dodatkowo, jeśli posiadamy zainstalowany w systemie pakiet biurowy Microsoft Office narzędzie łatwo przeniesie nam wspomnianą listę do edytora tekstu Word lub arkusza kalkulacyjnego Excel.

Dodane 30.04.2014 | Pobrań: 81 Pobierz

VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117

VMware Workstation - to program do wirtualizacji systemów operacyjnych - począwszy od wczesnych edycji systemów Windows, przez Linuksa, Solarisa, kończąc na NetWare i BSD. Program bardzo dobrze radzi sobie również z obsługą wszelkiego rodzaju urządzeń i peryferii, także tych podpiętych pod porty COM i USB. Zarówno tych korzystających z USB 1.1 jak i 2.0. W programie zostało zawartych wiele ułatwień - jednym z nich jest choćby możliwość swobodnego przenoszenia danych pomiędzy hostem, a komputerem wirtualnym na zasadzie metody \"przeciągnij i upuść\".

Dodane 18.04.2014 | Pobrań: 106 Pobierz

Rainmeter 3.3.1 PL

Rainmeter - darmowa aplikacja pozwalająca wyświetlać na pulpicie informacje o naszym komputerze. Oprócz tego możemy pokazać różne ciekawe i przydatne gadżety np. zegarek, kalendarz, pogoda itp. W odróżnieniu od znanego z systemu Windows Sidebara oferuje znacznie większe możliwości konfiguracji poszczególnych elementów. Program pozwala tworzyć zarówno paski, na których użytkownik umieścić może składniki odpowiedzialne za wyświetlanie wolnej przestrzeni dyskowej, użycie pamięci RAM i wirtualnej pamięci wymiany, obciążenie procesora, poziom naładowania baterii w laptopie oraz wielu innych, ale również umieszczać bezpośrednio na pulpicie tzw. gadżety. Wśród udostępnionych w programie składników poza najczęściej spotykanymi dodatkami znaleźć można także gadżety pełniące rolę czytnika RSS, prostego klienta pocztowego, notatnika oraz takie umożliwiające wysyłanie wiadomości na Twittera itp.

Dodane 19.03.2016 | Pobrań: 119 Pobierz

Microsoft Small Basic 0.95 PL

Small Basic jest bardzo łatwym narzędziem do zabawy w języku programistycznym BASIC. Skierowanym do użytkowników którzy mają niewielkie albo znikome doświadczenie w programowaniu. Microsoft Small Basic zaopatrzono w: wstążkę, intuicyjny interfejs znany między innymi z Microsoft Office 2007. Sam język bazuje się na zaledwie piętnastu słowach kluczowych, a cel który przyświecał jego autorom to środowisko programistyczne dla każdego, kto chciałby zacząć edukować się programowania - w szczególności dla dzieci, które uczestniczyły w procesie testowania języka.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 109 Pobierz