Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13363]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9837]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6904]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6150]

Hybrid 2017.1.7.1

Wersja: 2017.1.7.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 172 MB
Pobrań: 62
Dodany: 08.01.2017
Hybrid
Opis: Hybrid 2017.1.7.1
Hybrid bezpłatne i wieloplatformowe narzędzie do konwersji plików wideo w wielu najpopularniejszych formatach, w tym także oferującym wysoką jakość formacie X264.

Aplikacja posiada ogrom dostępnych opcji i pomimo, że jest bardzo prosty w obsłudze to kierowany jest raczej do bardziej zaawansowanych użytkowników. Dzięki niemu przekonwertujemy materiał wideo na inny format, co również opcjonalnie obniżymy jego wartość bitrate, dostosujemy jakość i rozmiar pliku do zdefiniowanych parametrów, przytniemy i przeskalujemy rozmiar obrazu, nałożymy i dopasujemy napisy czy zastosujemy filtry oraz podzielimy na rozdziały.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Hybrid 2017.1.7.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

vLite 1.2 PL

Program umożliwia tworzenie płyt instalacyjnych ze swoimi ustawieniami - tweakami, patchami, ikonami oraz zintegrowanym Service Packiem. Za pomocą vLite można stworzyć płyty instalacyjne systemu Vista pozbawione takich programów jak Windows Media Player, Internet Explorer, Outlook Express, MSN Explorer, Messenger itp. Po usunięciu wymienionych narzędzi aplikacja daje możliwość tworzenia bootowalnych obrazów płyt z możliwością późniejszego ich nagrania lub przetestowania w napędzie wirtualnym. Jedną z ciekawszych opcji programu jest możliwość wstawienia swojego klucza licencyjnego do instalatora oraz wszystkich innych programów, które potrzebujemy i z których korzystamy na co dzień w taki sposób, że cały proces instalacji zostanie zautomatyzowany.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 111 Pobierz

GrafX Website Studio 2.4.29

GrafX Website Studio to świetnie wyposażone oprogramowanie, oferujące banalne tworzenie własnej strony internetowej. GrafX Website Studio umożliwia łatwe zarządzanie treścią CMS oraz pozwala zaledwie w kilku krokach stworzyć dowolną stronę WWW - korzystając przy tym z gotowych szablonów zaprojektowanych przez samego producenta oprogramowania. Aplikacja została stworzona z myślą o początkujących i niedoświadczonych użytkownikach. Niemal wszystkie czynności wykonujemy przy użyciu metody WYSIWYG. GrafX Website Studio oferuje dostęp do niezbędnych narzędzi i funkcji wspomagających projektowanie i edycję witryn internetowych. Wyróżniającym się elementem jest wbudowany edytor przy użyciu którego mamy wgląd do projektu bezpośrednio z poziomu kodu. W tym wypadku możemy również tworzyć strony i je modyfikować bez potrzeby korzystania z wizualnych kreatorów.

Dodane 27.09.2016 | Pobrań: 15 Pobierz

Pablo Commander 1.4 PL

Bezpłatny menedżer plików z wbudowanym klientem FTP. Interfejs programu stanowi swego rodzaju mieszankę Eksploratora Windows i Norton Commandera. Pablo Commander oferuje jedynie standardowy zestaw operacji na plikach i nie posiada zbędnych \"wodotrysków\". Nie znajdziemy w nim obsługi plików skompresowanych, oprócz realizowanej systemowo możliwości rozpakowania plików ZIP, dostępnej w nowszych wersjach Windows. Posiada za to wbudowanego klienta FTP, umożliwiającego również realizację połączeń pomiędzy dwoma serwerami. Dodatkową zaletą jest niewielki rozmiar programu i - co przydatne w tym przypadku - brak instalatora i zwarcie całego programu do jednego pliku .exe. Dzięki temu Pablo Commander\'a można przenosić nawet na dyskietce i uruchamiać bez konieczności instalacji.

Dodane 26.04.2010 | Pobrań: 107 Pobierz

Macrorit Disk Scanner 2.8.0

Macrorit Disk Scanner to super program umożliwiający wykrywanie różnego rodzaju uszkodzeń na dyskach twardych. Podczas gruntownego skanowania program wyszukuje na urządzeniu występujące na nim błędy oraz różnego rodzaju uszkodzenia (bad sectory). Aplikacja jest dla niewymagających użytkowników, którzy chcieliby sprawdzić posiadane dyski twarde pod kątem występowania na nich błędów. Umożliwia ono sprawne wykrywanie uszkodzeń, informując nas o konieczności np. archiwizacji danych przechowywanych na problematycznym nośniku.

Dodane 17.01.2014 | Pobrań: 68 Pobierz