Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Hybrid 2017.1.7.1

Wersja: 2017.1.7.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 172 MB
Pobrań: 74
Dodany: 08.01.2017
Hybrid
Opis: Hybrid 2017.1.7.1
Hybrid bezpłatne i wieloplatformowe narzędzie do konwersji plików wideo w wielu najpopularniejszych formatach, w tym także oferującym wysoką jakość formacie X264.

Aplikacja posiada ogrom dostępnych opcji i pomimo, że jest bardzo prosty w obsłudze to kierowany jest raczej do bardziej zaawansowanych użytkowników. Dzięki niemu przekonwertujemy materiał wideo na inny format, co również opcjonalnie obniżymy jego wartość bitrate, dostosujemy jakość i rozmiar pliku do zdefiniowanych parametrów, przytniemy i przeskalujemy rozmiar obrazu, nałożymy i dopasujemy napisy czy zastosujemy filtry oraz podzielimy na rozdziały.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Hybrid 2017.1.7.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Nvu 1.0 PL

Aplikacja stworzona do kreowania stron internetowych. Jest darmową alternatywą dla znanego Microsoft FrontPage i Adobe Dreamweaver. Nvu umożliwia pracę w graficznym trybie WYSIWYG -What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz, co daje nam możliwość tworzenia stron bez znajomości języka HTML. Wstawianie danych elementów takich jak tekst, obrazki czy linki jest tak łatwe jak tworzenie dokumentu w edytorze tekstu, a efekty naszej pracy są od razu widoczne na ekranie. Nvu idealnie odnajduje się również w zastosowaniach półprofesjonalnych dzięki generowaniu wysokiej jakości kodu HTML, obsłudze XHTML, wbudowanemu edytorowi arkuszy styli CSS, menedżerowi witryn.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 210 Pobierz

Driver Easy 5.0.4 PL

DriverEasy to bezpłatny program do wykrywania i aktualizowania sterowników dla urządzeń i podzespołów zamontowanych w naszym komputerze. Narzędzie przeprowadza bardzo szczegółową analizę – wyszukując przestarzałe lub uszkodzone sterowniki zainstalowane na komputerze. Oferuje dostęp do ogromnej bazy danych zawierającej ponad milion różnych sterowników. DriverEasy wskazuje użytkownikowi, które sterowniki wymagają aktualizacji, a które nie zostały jeszcze zainstalowane. Dzięki temu ma on możliwość pobrania i instalacji wybranych przez siebie driverów.

Dodane 28.04.2016 | Pobrań: 163 Pobierz

Handy Recovery 5.5

Handy Recovery to łatwe w użyciu oprogramowanie do odzyskiwania danych, które zostały celowo usunięte przez użytkownika lub przypadkowo skasowane z dysku twardego. Aplikacja charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem, zawierającym wszystkie najważniejsze opcje i narzędzia wspomagające odzyskanie utraconych plików. Program jest skuteczny podczas odzyskiwania danych, które utraciliśmy w wyniku awarii komputera lub ataku groźnego wirusa. Oprócz tego Handy Recovery bez problemów przywraca brakujące pliki i foldery z usuniętych bądź sformatowanych partycji znajdujących się na dysku twardym. Obsługuje niemal wszystkie najważniejsze systemy plików – FAT16, FAT32, NTFS i NTFS5.

Dodane 04.06.2012 | Pobrań: 105 Pobierz

ActiveSync 4.5 PL

Najświeższa edycja narzędzia stworzonego przez koncern Microsoft umożliwiający synchronizację danych między komputerami zaopatrzonych w systemem Windows i progra Microsoft Outlook, z komputerami kieszonkowymi i telefonami komórkowymi opartymi o systemy Windows Mobile i Windows CE. Dzięki ActiveSync możemy bez problemu synchronizować pocztę e-mail, kontakty, kalendarz, zadania, notatki, dokumenty, zdjęcia, muzykę i klipy video. Narzędzie samoczynnie znajduje zgodne urządzenia i daje możliwość wymiany danych przy pomocy kabla USB, kabla szeregowego, połączenia Bluetooth albo na podczerwień.mało tego, ActiveSync umożliwia bezpośrednią synchronizację z serwerem Exchange Server 2003, dzięki czemu synchronizowane mogą być dane programu Outlook (poczta, kontakty itp.).

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 193 Pobierz