Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

Internet Explorer 9 (IE9) dla Win Vist PL

Wersja: 9 (IE9) dla Win Vist
Kategoria: Internet
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows Vista / 2008 / 7
Rozmiar: 17,81 MB
Pobrań: 248
Dodany: 05.07.2011
Internet Explorer
Opis: Internet Explorer 9 (IE9) dla Win Vist PL
Internet Explorer 9 (IE9) jest najnowsza odsłoną przeglądarki Microsoftu. Numerek 9 ma ponownie stanąć do boju z konkurencyjnymi produktami, która w ostatnich latach rozpoczęły nieustanie się rozwijać i pod wieloma względami zdążyła poprzednie wersje IE wyścignąć. W 9 Microsoft wprowadził między innymi obsługę standardu HTML5, który oferuje webmasterom bardzo dużo możliwości i staje się coraz popularniejszy, na przykład jako alternatywa dla Flasha firmy Adobe.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Internet Explorer 9 (IE9) dla Win Vist PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AIM 7.5.11.9 AIM 7.5.11.9 PL

AOL Instant Messenger czyli w skrócie AIM jest darmowym komunikatorem internetowym który już zyskał rzeszę zwolenników w Stanach Zjednoczonych. Program daje możliwość nawiązywania rozmów tekstowych PC to PC Chat, wideo konferencji, rozmów audio, przesyłanie obrazków znajomym za dzięki metodzie przeciągnij i upuść to tylko kilka z kilkunastu możliwości AIM . Lista kontaktów w popularnych w Polsce komunikatorach usytuowana jest w głównym oknie aplikacji, na którym widać aktualne statusy użytkowników. Mało tego aplikacja jest zintegrowana z amerykańskim serwisem AOL dostarczając takie funkcje jak słuchanie radia czy oglądanie telewizji internetowej. AIM prócz obsługi swojej wewnętrznej sieci pozwala również na komunikowanie się z użytkownikami ICQ, Yahoo! Messenger i Windows Live Messenger.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 84 Pobierz

Nmap 7.11

Nmap to bezpłatne narzędzie do eksploracji sieci i przeprowadzania audytów bezpieczeństwa. Aplikacja wykorzystuje niskopoziomowe pakiety IP w celu ustalenia dostępnych w sieci hostów, pracujących usług i pod kontrolą jakich systemów operacyjnych, a także rodzaju zapór ogniowych. Program oferuje wiele różnych technik skanowania portów, w tym TCP SYN, TCP connect(), UDP, TCP ACK, TCP Window, TCP Maimon, TCP Null, FIN i Xmas, TCP ze zdefiniowanymi flagami, Idle, protokołów IP, FTP bounce, a stan każdej z usług oceniany może być przy pomocy jednego ze statusów. Dodatkowym atutem nmap jest możliwość inwentaryzacji sieci, zarządzania harmonogramami aktualizacji oraz monitorowanie hostów i czasu usług.

Dodane 25.03.2016 | Pobrań: 121 Pobierz

MP4 Downloader 3.18.4

MP4 Downloader Pro to świetna aplikacja przygotowana do pobierania plików wideo z serwisów internetowych. Narzędzie obsługuje witryny takie jak YouTube, Facebook, Vimeo, DailyMotion, Metacafe i wiele innych. Oprócz funkcji pobierania, znajdziemy także wyszukiwarkę pozwalającą na znacznie szybsze odnalezienie interesującego nas klipu. Jeszcze zanim dany plik znajdzie się na dysku, możemy go podejrzeć za pomocą wbudowanego odtwarzacza Pobrane pliki zapiszemy w różnych formatach w tym WMV, MOV, MP4. Obsługiwane są klipy w jakości 4K, 2K, 1080p, 720p oraz HQ. Istnieje również możliwość wyodrębniania ścieżki audio i zapisu jej w MP3, AAC, AC3 czy WAV. MP4 Downloader Pro integruje się z przeglądarkami internetowymi Internet Explorer, Firefox czy Chrome.

Dodane 14.03.2017 | Pobrań: 77 Pobierz

CodeLobster PHP Edition 4.7.1

CodeLobster PHP Edition - to darmowy program programistyczny, który kierowany jest do twórców stron oraz aplikacji webowych pisanych w technologiach PHP i HTML, z wykorzystaniem skryptów JS oraz arkuszy CSS. Oprogramowanie oferuje podstawową funkcjonalność, pozwalającą wygodnie tworzyć zarówno proste witryny internetowe, jak również nieco bardziej złożone aplikacje internetowe. Składa się na nią m.in. mechanizm kolorowania składni kodu PHP, HTML, JavaScript, CSS, autouzupełnianie składni, debugger PHP czy eksplorator plików, pozwalający nawiązywać połączenia i wysyłać pliki naszego projektu na serwery FTP/SFTP. Nie zabrakło również funkcji kart, umożliwiającej pracę z wieloma plikami w jednym oknie programu, opcji walidacji kodu, wsparcia dla systemów kontroli wersji i prostego menedżera SQL.

Dodane 22.10.2013 | Pobrań: 58 Pobierz