Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13532]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10045]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6237]

Internet Explorer 9 (IE9) dla Win Vist PL

Wersja: 9 (IE9) dla Win Vist
Kategoria: Internet
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows Vista / 2008 / 7
Rozmiar: 17,81 MB
Pobrań: 258
Dodany: 05.07.2011
Internet Explorer
Opis: Internet Explorer 9 (IE9) dla Win Vist PL
Internet Explorer 9 (IE9) jest najnowsza odsłoną przeglądarki Microsoftu. Numerek 9 ma ponownie stanąć do boju z konkurencyjnymi produktami, która w ostatnich latach rozpoczęły nieustanie się rozwijać i pod wieloma względami zdążyła poprzednie wersje IE wyścignąć. W 9 Microsoft wprowadził między innymi obsługę standardu HTML5, który oferuje webmasterom bardzo dużo możliwości i staje się coraz popularniejszy, na przykład jako alternatywa dla Flasha firmy Adobe.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Internet Explorer 9 (IE9) dla Win Vist PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Tomcat 7.0.32

Tomcat to darmowy kontener servletów, pozwalający na uruchamianie aplikacji webowych stworzonych w technologiach JSP (Java Server Pages) i Java Servlets. Napisany został w Javie i rozwijany jest przez fundację ASF wraz z niezależnymi programistami z całego świata w ramach projektu Apache. Jako podstawowe środowisko uruchomieniowe wykorzystuje doskonale znaną wśród użytkowników domowych wirtualną maszynę Javy. Tomcat używany jest w takich serwerach aplikacji JEE (J2EE) jak JBoss i Apache Geronimo. Zawiera cały pakiet narzędzi ułatwiających konfigurację i zarządzanie aplikacjami.

Dodane 09.10.2012 | Pobrań: 98 Pobierz

BearFlix 1.2.2.530 PL

BearFlix czysty klon popularnej aplikacji BearShare daje nam możliwość znajdowania, udostępniania oraz ściągania video z sieci BearShare. Aplikacja została zapakowana w stary wygląd graficzny znany z BearShare. Pośród masy funkcji BearFlix ma do zaoferowania : możliwość łączenia się z tymi, którzy dzielą wspólną pasję dla tego samego wykonawcy oraz wysyłanie wiadomości innym użytkownikom w trakcie wspólnego przesłuchiwania plików muzycznych. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na technologia szybkiego wyszukiwania zgodnego z sugestią. Przy pomocy której znalezienie nie do końca znanych fraz wpisywanych przez użytkownika jest dużo łatwiejsze.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 135 Pobierz

Avant Browser 2014 build 6 PL

To nakładka na popularną przeglądarkę Microsoftu Internet Explorera. Oferuje ona parę dodatkowych funkcji. Dużym plusem jest be zwątpienia możliwość otwierania wielu stron WWW za jednym razem jako zakładki. Ponadto nakładka może blokować często upierdliwe wyskakujące często wbrew naszej woli okienek zazwyczaj z reklamami czasem z niekoniecznie chcianymi na daną chwilę dziewczynami . Kiedy opcja jest aktywna w chwili zablokowania okienka użytkownik dostaję informację o udaremnionej próbie, a w dolnej listwie znajduje się licznik informujący o ilości zablokowanych okienek pop-up. Avant Browser w przeciwieństwie od swojego starszego brata ma do zaoferowania opcję zapisywania ustawień profili użytkownika, ulubionych i kanałów RSS online, daje to możliwość używania tej samej konfiguracji przeglądarki z każdego innego komputera na którym zainstalowany jest program. Modernizacji uległ także interfejs, zarządzanie ulubionymi i wygląd czytnika RSS. Ponad producenci zapewniają, że poprawili większość błędów, które zostały zgłoszone do wersji 10.

Dodane 24.06.2014 | Pobrań: 214 Pobierz

FlareGet 4.0-75 PL

Flareget Download Manager jest bardzo zaawansowanym narzędziemy umożliwiającym pobieranie danych z sieci. Dzięki niemu możemy pobierać różne rodzaje plików dostępnych na stronach internetowych (HTTP, HTTPS) lub na serwerach FTP. Oprogramowanie umożliwia inteligentny system zarządzania plikami (m.in: segregowanie plików na podstawie ich rozszerzeń), a także funkcję wznawiania pobierania danych, które zostały przerwane z różnych powodów (np. awaria internetu lub problemy z systemem operacyjnym).

Dodane 25.02.2015 | Pobrań: 49 Pobierz