Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

JAlbum 15.0.3 PL

Wersja: 15.0.3
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (Freeware)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 116 MB
Pobrań: 187
Dodany: 29.11.2017
JAlbum
Opis: JAlbum 15.0.3 PL
Darmowy program korzystający ze środowiska programistycznego Java 2 Runtime Enviroment, służący do sporządzania własnych galerii, które można następnie publikować na stronach www. Narzędzie działające również na innych platformach systemowych (Mac OS X, Linux, Solaris, AIX) automatyzuje proces tworzenia miniatur obrazów wg. jednego z wielu wbudowanych szablonów. Generator albumów obsługuje technikę “przeciągnij & upuść”, dodawanie komentarzy do każdego ze zdjęć, loga, znaków wodnych. Z poziomu aplikacji możliwe jest bezpośrednie publikowanie galerii (wbudowany jest klient FTP) oraz stworzenie tzw. pokazu slajdów. W najnowszej wersji interfejs został spolszczony, co dla wielu osób będzie bardzo dobrą wiadomością. Aby pobrać program należy się zarejestrować na stronie producenta.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: JAlbum 15.0.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MyPaint 0.9.1

MyPaint to darmowy program do malowania. Największą zaletą programu jest szybkość nanoszenia śladów piórka i bardzo dobre śledzenie, a w dziedzinie imitacji narzędzi rysowniczych i malarskich może spokojnie konkurować z komercjalnymi programami, jak Art Rage. Ponadto użytkownik ma możliwość dodawania pędzli oraz tworzenia własnych pędzli z poziomu programu. Pędzle, szablony i dużo pomocnych materiałów można znaleźć na forum użytkowników MyPainta. Wadą programu jest brak rozpoznawania faktury tła papieru przez narzędzie.

Dodane 24.05.2011 | Pobrań: 134 Pobierz

SNS-HDR 1.3.13 Pro

SNS-HDR Pro to najbogatsza wersja programu autorstwa Sebastiana Nibisza, służącego do tworzenia obrazów o dużej rozpiętości tonalnej. SNS-HDR Pro wyposażony został w przyjazny interfejs graficzny, pozwalający użytkownikowi w pełni kształtować tworzony obraz HDR. W odróżnieniu od innych programów tego typu wszelakie skomplikowane obliczenia dotyczące generowania obrazu HDR wykonywane są po uruchomieniu programu - tuż po wczytaniu pliku ze zdjęciem. Z jednej strony pozwala to na późniejszy podgląd zmian parametrów w czasie rzeczywistym, z drugiej jednak irytować może długi czas wstępnych obliczeń.

Dodane 04.06.2011 | Pobrań: 108 Pobierz

UFRaw 0.19.2 PL

UFRaw jest bezpłatnym programem umożliwiającym odczyt i manipulację zdjęć zapisanych w formacie RAW. Możemy go użyć jako samodzielna aplikacja lub rozszerzenie popularnego Gimpa. Program bazuje na konwerterze DCRaw i pomimo swoich małych rozmiarów oferuje całkiem spore możliwości. Z jego pomocą bardzo łatwo dokonamy korekty ekspozycji, dostosujemy balans bieli, usuniemy szumy, a także przytniemy i obrócimy obraz o zadany kąt. UFRaw wspiera większość najpopularniejszych modeli aparatów cyfrowych takich producentów jak Canon, Pentax, Samsung, Nikon, Olympus, Fuji, Kodak i Sony, doskonale radząc sobie przy tym z obsługą plików RAW w formatach DNG, CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, ORF, MRW oraz ARW.

Dodane 04.04.2013 | Pobrań: 180 Pobierz

AltaSonita 1.0

AltaSonita - darmowa aplikacja, służąca do odszumiania zdjęć cyfrowych. Dzięki AltaSonita usuniemy z fotografii zbędne zakłócenia, nie pogarszając przy tym jej jakości. Program ten jest banalny w obsłudze i charakteryzuje się dużą skutecznością działania, dzięki czemu wykorzystywane może być zarówno przez amatorów, jak również profesjonalnych fotografów. AltaSonita pozwala usuwać ze zdjęć szumy, będące efektem fotografowania w nieodpowiednich warunkach lub przy złej konfiguracji aparatu. Do dyspozycji użytkownika pozostają 3 zaawansowane algorytmy odszumiania oraz 5 poziomów ich intensywności.

Dodane 13.04.2013 | Pobrań: 95 Pobierz