Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13581]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10138]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

JBuilder 2008 R2 Enterprise

Wersja: 2008 R2 Enterprise
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 1 804,09 MB
Pobrań: 141
Dodany: 20.07.2010
 JBuilder
Opis: JBuilder 2008 R2 Enterprise


Jest najświeższą wersją na rynku zintegrowanego środowiska programistycznego stworzonego dla Javy bazującego na platformie Eclipse. Scentralizowany Portal Projektu (TeamInsight) powiększa możliwości pracy grupowej umożliwiając członkom zespołów na monitorowanie aktywności w repozytorium kodu źródłowego projektu, śledzenie ostatnich zmian w plikach, wgląd w metryki jakości oraz diagramy prezentujące postępy realizacji projektu.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: JBuilder 2008 R2 Enterprise

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Filedrop 1.1.2

Filedrop - świetny program pozwalający na błyskawiczną wymianę plików pomiędzy komputerami, które działają w obrębie tej samej sieci. Dedykowane jest ono użytkownikom korzystającym z systemu Windows oraz Mac OS (trwają prace nad edycją dla iOSa). Program daje możliwość swobodnego przenoszenia danych pomiędzy komputerami, pracującymi w tej samej sieci lokalnej (przewodowej) lub WiFi. Oferuje ona użytkownikowi specjalny obszar na pulpicie, w którym metodą \"przeciągnij-i-upuść\" dodajemy pliki do przesłania na wybrany przez nas komputer. Wszystkie odebrane dane zapisywane są w lokalizacji zdefiniowanej w ustawieniach narzędzia.

Dodane 02.10.2013 | Pobrań: 172 Pobierz

System Mechanic Professional 12.0.1

Jest profesjonalnym zaawansowanym narzędziem stworzonym do optymalizacji działania pracy systemu Windows. Pakiet narzędzia tworzą: moduły które odpowiadają za odpowiedzialne znajdowanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, reperowanie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek i znacznie więcej. Przy pomocy programu bez problemu jego posiadacze mogą podtrzymać sprawność komputera jak sprzed instalacji świeżego systemu przez długi okres czasu, umożliwia to technologia ActiveCare. Mało tego System Mechanic Professional może się poszczycić opcjonalną instalacją programu antywirusowego iolo AntiVirus, zapory sieciowej iolo Personal Firewall i narzędzia do bezpiecznego kasowania danych z dysku DriveScrubber.

Dodane 20.09.2013 | Pobrań: 146 Pobierz

Flashboot 2.1s

Flashboot - świetne oprogramowanie służące do tworzenia bootowalnych dysków przenośnych typu pendrive, kart pamięci lub zewnętrznych dysków twardych podłączanych przez złącze USB. Flashboot pozwala przekopiować i przekonwertować samostartujące dyskietki (floppy) na dowolny nośnik USB lub przenieść całą zawartość danych z jednego urządzenia USB do drugiego. Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, w tym między innymi Windows XP, Vista, 7 oraz różne dystrybucje Linuksa.

Dodane 28.09.2012 | Pobrań: 119 Pobierz

WinMetro 1.2 PL

WinMetro - program dla właścicieli komputera z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7, Vista lub XP, którzy chcieliby mieć na swoim komputerze interfejs Metro UI znany w Windows 8. Program WinMetro to nakładka na starsze wersje Windowsa, wprowadzająca interfejs popularnie zwany \"kafelkami\".

Dodane 13.03.2015 | Pobrań: 96 Pobierz