Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

JaSFtp 10.24

Wersja: 10.24
Kategoria: Internet
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 40.2 MB
Pobrań: 59
Dodany: 12.12.2014
JaSFtp
Opis: JaSFtp 10.24
JaSFtp jest świetnym klient FTP do robienia różnych zadań związanych z przesyłaniem plików. Dzięki prostemu i czytelnemu interfejsowi, program jest łatwy w użyciu.

Obsługiwane są wszystkie popularne protokoły w tym SSH, SSH1, SSH2, http czy SOCKS 4 i 5. Narzędzie również powiadamia użytkownika o zakończeniu wykonanego zadania i pozwala na zdalne monitorowanie katalogów na serwerze FTP, za pomocą którego możemy wykryć rozmiar pliku, ilość plików oraz ich ostatnią datę modyfikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: JaSFtp 10.24

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CheckMail 5.13.0

CheckMail jest banalne, ale zarazem użyteczne narzędzie do odbierania i wysyłania wiadomości przez pocztę elektroniczną. Aplikacja obsługuje protokoły POP3, SMTP i pozwala na pobieranie wszystkich nowych wiadomości z serwera poczty elektronicznej. Głównym zadaniem programu CheckMail jest powiadamianie o nowych wiadomościach w skrzynce pocztowej. CheckMail umożliwia dodawanie kilku różnych kont pocztowych z różnych serwerów – Gmail, Interia, Wp.pl czy Onet.pl, a także obsługuje niestandardowe powiadomienia i umożliwia sortowanie i filtrowanie pobranych wiadomości. Aplikacja chroni komputer przed spamem i innymi wirusami. Nie pobiera żadnych załączników i skryptów.

Dodane 27.04.2017 | Pobrań: 8 Pobierz

FaxTools eXPert 8.01

Profesjonalny program faksujący/ FaxTools eXPert łączy w sobie funkcje klasycznego programu do elektronicznej wysyłki i odbierania faksów, faksu internetowego (Fax over IP), a także standardowego programu pocztowego. Interfejs programu przypomina trochę klasycznego klienta pocztowego, i choć nie jest polskojęzyczny to zarówno konfiguracja (w dużym stopniu zautomatyzowana) jak i obsługa nie sprawiają większych trudności. Ponadto program oferuje wygodną opcję faksowania bezpośrednio z aplikacji np. edytora tekstów Word, pakietu Microsoft Office. Program pozwala także na automatyczną, masową wysyłkę jednego faksu do wielu odbiorców, co jest przydatne przy kampaniach marketingowych realizowanych tą drogą.

Dodane 05.06.2011 | Pobrań: 114 Pobierz

Website Realizer 1.7.15

Website Realizer - świetna aplikacja do tworzenia i projektowania stron internetowych. Charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem użytkownika i zawiera proste w obsłudze narzędzia. Narzędzie to ma wbudowany system zarządzania plikami z poziomu Eksploratora Windows. Możemy tworzyć, zmieniać nazwy i przenosić pliki lub podkatalogi, a odnośniki do nich będą zawsze na bieżąco aktualizowane. Website Realizer korzysta z funkcji WYSIWYG, dzięki której cały czas mamy podgląd przygotowywanej witryny sieciowej. Program umożliwia także wysyłanie treści prosto na serwer FTP, SFTP lub FTPS

Dodane 08.12.2013 | Pobrań: 83 Pobierz

µTorrent 2.2.1 Build 25273

µTorrent jest małym klientem sieci BitTorrent ma do zaoferowania duże możliwości konfiguracyjne porównywalne z takimi aplikacjami jak Azureus oraz BitComet. Aplikacja ma do zaoferowania przede wszystkim ściąganie wielu plików za jednym razem, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów, limitów szybkości oraz wysyłania danych jak i wyświetlanie najważniejszych informacji o pobieranym torrencie. Dużym plusem jest wykorzystywanie niewielkich zasobów systemowych, które sięgają około 6 MB pamięci RAM. µTorrent jest w pełni kompatybilny z aplikacjami Azureus od wersji 2.4.0.0 i BitComet 0.63 wzwyż.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 416 Pobierz