Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Jumpshare 2.0.10

Wersja: 2.0.10
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows Vista/7/8/10
Rozmiar: 21.2 MB
Pobrań: 1
Dodany: 15.02.2017
Jumpshare
Opis: Jumpshare 2.0.10
Jumpshare to program, który synchornizuje komputer z internetową usługą Jumpshare.com. Aplikacja oferuje bardzo szybkie udostępnianie plików bezpośrednio z komputera do usługi Jumpshare. Umożliwia podgląd ponad 200 formatów plików.

Program umożliwia również przesyłanie plików, folderów, odnośników, zrzutów ekranowych i innych elementów znajdujących się na naszym dysku twardym. Wszystkie dane w usłudze Jumpshare są zabezpieczane algorytmem szyfrującym AES-256. Jumpshare to alternatywa dla takich usług jak DropBox, TeamDrive czy OneDrive.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Jumpshare 2.0.10

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Macrium Reflect Free 5.2.6551

Macrium Reflect Free to świetne narzędzie przeznaczone do archiwizacji danych. Program pozwala tworzyć kopie zapasowe całych dysków twardych lub wybranych partycji i zapisywać je we wskazanej lokalizacji - dysku twardym, sieci lokalnej lub nośniku CD/DVD. Praca z nim odbywa się za pośrednictwem kreatora, który prowadzi użytkownika przez cały proces archiwizacji. Dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft Volume Shadow copy Service (VSS), Macrium Reflect potrafi wykonywać backupy działającego systemu, a funkcja Rescue CD umożliwia jego przywrócenie na wskazanej partycji podczas np. nagłej awarii.

Dodane 30.05.2014 | Pobrań: 205 Pobierz

TunnelBear 2.3.23.1

TunnelBear to bezpłatny program, który umożliwia ominięcie zabezpieczeń regionalnych w stronach internetowych takich jak Youtube czy DailyMotion. Za pomocą tej aplikacji uzyskamy dostęp do zawartości, która dotychczas jest dostępna jedynie dla osób przebywających na terenie danego kraju. Działanie aplikacji polega na stworzeniu dodatkowej, zwiększającej anonimowość warstwy ochronnej pomiędzy komputerem PC a serwerem.TunnelBear posiada dobrze przemyślany interfejs, który nawiązuje do tylu retro. By móc rozpocząć korzystanie, użytkownik musi dokonać rejestracji oprogramowania po jego pierwszym uruchomieniu.

Dodane 29.03.2016 | Pobrań: 39 Pobierz

KM Remote 2.94 PL

KM Remote jest darmowym narzędziem do zdalnego sterowania komputerem za pomocą głosu lub bezprzewodowej klawiatury czy myszki. Program oferuje szerokie możliwości w zakresie tworzenia ułatwień. Dodatkowym, ważnym atutem jest przejrzystość i wygoda obsługi.

Dodane 24.03.2013 | Pobrań: 73 Pobierz

SWFScan 1.0 PL

SWFScan stworzony przez koncern HP, umożliwia zdekompilowanie oraz przeanalizowanie obiektów jak i animacji flash, umieszczone w plikach SWF pod kątem zabezpieczeń. SWFScan ma na celu wykrycie nieprawidłowości w aplikacji jak i zasugerowanie rozwiązania znalezionych problemów. Po wszystkim generuje raport o znalezionych usterkach. Działanie programu wymaga od nas dekompilacji kodu języka ActionScript i jego analizy pod kątem wytycznych zawartych w bazie kodeksów Security Best Practices autorstwa Adobe.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 111 Pobierz