Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Jumpshare 2.0.10

Wersja: 2.0.10
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows Vista/7/8/10
Rozmiar: 21.2 MB
Pobrań: 9
Dodany: 15.02.2017
Jumpshare
Opis: Jumpshare 2.0.10
Jumpshare to program, który synchornizuje komputer z internetową usługą Jumpshare.com. Aplikacja oferuje bardzo szybkie udostępnianie plików bezpośrednio z komputera do usługi Jumpshare. Umożliwia podgląd ponad 200 formatów plików.

Program umożliwia również przesyłanie plików, folderów, odnośników, zrzutów ekranowych i innych elementów znajdujących się na naszym dysku twardym. Wszystkie dane w usłudze Jumpshare są zabezpieczane algorytmem szyfrującym AES-256. Jumpshare to alternatywa dla takich usług jak DropBox, TeamDrive czy OneDrive.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Jumpshare 2.0.10

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SyncToy 2.1

Jest darmową aplikacją umożliwiającą osobom które prócz komputera stacjonarnego czy laptopa, wykorzystują różne urządzenia dające możliwość zachowywania danych, takich jak: aparaty, kamery, odtwarzacze mp3, palmtopy, zewnętrzne dyski twarde, , pendrive\'y, czy też dodatkowe komputery stacjonarne jak i laptopy. Jest prostym w użytkowaniu, narzędziem które odciąży nasz komputer od ciągłego kopiowania, przenoszenia oraz synchronizowania danych pomiędzy różnymi katalogami, udziałami, urządzeniami i komputerami. Aplikacja została zaopatrzona w przejrzysty, funkcjonalny menedżer synchronizacji z dowolnym urządzeniem. Aby zapewnić pełną kontrolę nad danymi, prowadzony jest rejestr dokonanych zmian.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 117 Pobierz

Areo 3W 1.2 PL

Areo 3W jest aplikacją stworzoną do kreowania stron internetowych w trybie WYSIWYG dającą możliwość efektownego kreowania prac identyczny lub bardzo zbliżony do obrazu widocznego w oknie edycji. Program został zaopatrzony w funkcje: podświetlanie składni dla języków HTML, XHTML, JavaScript, CSS, PHP, SQL, sprawdzanie oraz poprawianie kodu źródłowego, automatyczne zamykanie tagów HTML i PHP czy funkcję mini-bazy własnych elementów, które szybko można wstawić do kodu. Do narzedzia Areo 3W dołączono dodatkowo program Tworzenie animacji GIF, dzięki któremu możemy w łatwy i szybki sposób stworzyć ruchome obrazki, które z pewnością będzie można wykorzystać w tworzonych witrynach.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 131 Pobierz

RICOlmer 2.50 PL

RICOlmer (znany wcześniej jako Przypominajka) to prosty organizer, który przypomina o ważnych zadaniach. Obsługa programu jest bardzo prosta: wpisujemy do okna programu czynność, którą mamy wykonać w podanym dniu o konkretnej godzinie i program w ustalonym przez nas czasie przypomina nam o niej. Co ważne, robi to nie tylko sygnałem dźwiękowym, ale również może zminimalizować wszystkie otwarte na pulpicie okna, wysłać SMS-a na naszą komórkę lub uruchomić dowolnie wybrany przez nas program.

Dodane 29.04.2010 | Pobrań: 132 Pobierz

HEXelon MAX 6.07 PL

HEXelon MAX to bardzo zaawansowany i darmowy kalkulator matematycznego autorstwa Jerzego Znamirowskiego. Program pozwala na rozwiązywanie ciągów działań w postaci np.: Sin(Pi)-Pierwiastek(-8;3) itp., posiada wbudowany przelicznik walut i jednostek, a także gotowe, wbudowane wzory z różnych dziedzin (matematyka, fizyka itp.) oraz możliwość zapisania nowych wzorów - stworzonych przez użytkownika. Do dyspozycji są też zmienne, których wartość i opis może modyfikować. Kalkulator operuje na kilku systemach liczbowych oraz miarach kąta. Wychwytuje błędy w czasie wpisywania działań oraz posiada rozbudowany system pomocy.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 154 Pobierz