Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Jumpshare 2.0.10

Wersja: 2.0.10
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows Vista/7/8/10
Rozmiar: 21.2 MB
Pobrań: 19
Dodany: 15.02.2017
Jumpshare
Opis: Jumpshare 2.0.10
Jumpshare to program, który synchornizuje komputer z internetową usługą Jumpshare.com. Aplikacja oferuje bardzo szybkie udostępnianie plików bezpośrednio z komputera do usługi Jumpshare. Umożliwia podgląd ponad 200 formatów plików.

Program umożliwia również przesyłanie plików, folderów, odnośników, zrzutów ekranowych i innych elementów znajdujących się na naszym dysku twardym. Wszystkie dane w usłudze Jumpshare są zabezpieczane algorytmem szyfrującym AES-256. Jumpshare to alternatywa dla takich usług jak DropBox, TeamDrive czy OneDrive.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Jumpshare 2.0.10

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SQL Server Express Edition SP4 2005

Darmowa wersja serwera baz danych koncernu Microsoft. Edycja Express, mimo że została uproszczona w zestawianiu do jej płatnych produktów, jest świetnym wyborem zarówno dla programistów czy też osób uczących się programistycznych technologii Microsoft, ale i to również bardzo dobry produkcyjny silnik baz danych dla łatwych aplikacji pracujących z dynamicznymi danymi . Kiedy wykorzystamy bazę jako silnika przechowujący dane własnej aplikacji licencja Express Edition umożliwia - po wcześniejszej rejestracji na stronie Microsoft - na darmowe rozpowszechnianie bazy wraz z aplikacją. Wersja do pobrania przeznaczona jest zarówno dla 32- i 64-bitowych systemów i zawiera Service Pack 3.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 133 Pobierz

CloneDVD mobile 1.7.2.1 PL

CloneDVD mobile jest aplikacją stworzoną do łatwego i szybkiego konwertowania materiałów DVD do formatów czytanych przez urządzenia przenośne : Sony PSP, Apple iPod Video, iPhon, Xbox360, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision oraz następujących rodzajów telefonów komórkowych : Sony Ericsson, Nokia, Motorola. Narzędzie na tle konkurencyjnych programów tego typu odznacza się w szczególności bardzo dużą prędkością działania, oraz wyjątkowo prostą w obsłudze umożliwiającą osobom zupełnie ciemnym w tej kategorii sprawnie przenieść swoje materiały DVD na urządzenie zewnętrzne. Prócz tego CloneDVD mobile ma do zaoferowania z powodzeniem możliwość wykorzystania go do przetwarzania filmów DVD do takich formatów jak DivX, XviD, AVI, MP4 .

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 180 Pobierz

Power NET+ 2.0.9.5 PL

Power NET+ jest darmową aplikacją firmy CAD Projekt K&A do aranżacji wnętrz. W odróżnieniu od innych programów do samodzielnej aranżacji wnętrz, Power NET+ jest programem całkowicie uniwersalnym. Dzięki bogatej bazie najróżniejszego rodzaju mebli i wyposażenia, pozwala na zaprojektowanie nie tylko kuchni czy pokoju dziennego ale także łazienki, sypialni i innych domowych pomieszczeń. Proces tworzenia aranżacji jest bardzo prosty i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy podać wymiary i wybrać kształ pomieszczenia, a następnie nanosić poszczególne meble na zdefiniowaną powierzchnię. W każdej chwili można skorzystać z dynamicznego podglądu 3D. Stworzoną aranżację można wydrukować lub zapisać.

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 242 Pobierz

Paragon Backup & Recovery 2013 Free

Backup & Recovery 2013 jest programem do tworzenia i odzyskiwania kopii zawartości całego dysku bądź wybranych partycji. Aplikacja jest w pełni zgodna z systemem Windows 7 i 8, wyposażono go w wygodny zestaw kreatorów i zaawansowane możliwości tworzenia, zapisywania i odzyskiwania danych. Backup & Recovery 2013 obsługuje wiele metod archiwizacji i przechowywania stworzonych kopii, w tym zapis na nośnikach Blu-ray, w Internecie, na nośnikach typu pendrive bądź w ukrytych na dysku partycjach.

Dodane 10.03.2013 | Pobrań: 109 Pobierz