Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Jumpshare 2.0.10

Wersja: 2.0.10
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows Vista/7/8/10
Rozmiar: 21.2 MB
Pobrań: 11
Dodany: 15.02.2017
Jumpshare
Opis: Jumpshare 2.0.10
Jumpshare to program, który synchornizuje komputer z internetową usługą Jumpshare.com. Aplikacja oferuje bardzo szybkie udostępnianie plików bezpośrednio z komputera do usługi Jumpshare. Umożliwia podgląd ponad 200 formatów plików.

Program umożliwia również przesyłanie plików, folderów, odnośników, zrzutów ekranowych i innych elementów znajdujących się na naszym dysku twardym. Wszystkie dane w usłudze Jumpshare są zabezpieczane algorytmem szyfrującym AES-256. Jumpshare to alternatywa dla takich usług jak DropBox, TeamDrive czy OneDrive.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Jumpshare 2.0.10

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WinParrot 2.1.3.3

WinParrot jest darmową aplikacją do automatyzacji działania systemu operacyjnego Windows. Narzędzie nagrywa ruch myszką, czyli tak zwane gesty i rejestruje powtarzalne czynności podczas pracy w systemie operacyjnym. Program dostępny jest za darmo i współpracuje z najnowszymi systemami Windows XP, Vista i 7. Aplikacja daje możliwość nagrywania i odtwarzania makra. Jego proces tworzenia jest banalnie prosty. Wystarczy wcisnąć przycisk Record, zdefiniować nazwę oraz wybrać miejsce zapisu pliku (skryptu), zarejestrować dowolną czynności i zakończyć tworzenie makra. Zastosowanie programu jest oblrzymie i nadaje się do testowania witryn internetowych, systemów powiadamiania, wypełniania różnych formularzy czy nawet testowania i tworzenia botów.

Dodane 07.04.2015 | Pobrań: 51 Pobierz

GitHub 1.2.8.0

GitHub to darmowy serwis, z którego korzystają zarówno wielcy deweloperzy, jak i całe rzesze mniejszych. Odnajdziemy tutaj projekty prowadzone przez Facebooka, Twittera, Microsoft (związane z Azure), VMware, RedHata (JBoss), Linkedin, Mozillę, tymczasowo również jądro Linuksa i wiele innych. Serwis cieszy się sporą popularnością, więc wydanie klienta dla Windows z pewnością wyjdzie mu na zdrowie, zwłaszcza że aplikacja działa na wersjach systemu od XP do 8. Znajdziemy tu możliwość klonowania repozytorium, przeglądania historii, zapisywania zmian, „rozgałęziania” projektu i oczywiście udostępniania kodu na GitHubie. Prace można prowadzić na wielu repozytoriach lokalnych i jednym zdalnym znajdującym się na GitHubie lub kompatybilnych serwerach (wymaga to ręcznej konfiguracji).

Dodane 12.02.2014 | Pobrań: 53 Pobierz

Robotics Studio 2.2.76.0

Microsoft Robotics Studio to software\'ową platforma bazująca na Windows. Umożliwia nam kreowanie oprogramowania dla robotów, tych prawdziwych jak i symulowanych. Aplikacja jest kompatybilna z następującymi rozwiązaniami sprzętowymi : Roomba i Lego Mindstorms NXT. Robotics Studio jest wyposażony w trójwymiarowe narzędzie do symulowania robotów. Aplikacja uruchomieniowa zorientowana na usługi, które umożliwiają komunikację z różnymi rodzajami sprzętu oraz język programowania pozwalający początkującym programistom kreować aplikacje przeciągając ikonki. W nowej odsłonie znalazło się wsparcie dla Windows Embedded CE 6.0 i Windows Mobile.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 113 Pobierz

Domowa Biblioteczka 2.0 PL

Domowa Biblioteczka to darmowa aplikacja, która posłuży nam do przechowywania informacji o posiadanych zbiorach książkowych. Oprócz tak oczywistych informacji jak tytuły poszczególnych pozycji, program umożliwia wprowadzanie autora, gatunku i numeru egzemplarza (gdy posiadamy więcej niż jeden tej samej pozycji). Przydatną opcją jest także wprowadzanie danych o osobie pożyczającej daną pozycję (nazwisko i data), dzięki czemu w prosty sposób można kontrolować swój księgozbiór. Aplikacja umożliwia także tworzenie własnych nazw gatunków oraz eksport listy pozycji do Notatnika lub Excela.

Dodane 22.09.2009 | Pobrań: 177 Pobierz