Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

K-Lite Codec Full Pack 12.0.1

Wersja: 12.0.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (Freeware)
O/S: Windows XP/7/8
Rozmiar: 36,10 MB
Pobrań: 9930
Dodany: 11.03.2016
K-Lite Codec Full Pack
Opis: K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbednych kodeków do odtwarzaczy video. K-Lite zawiera najnowsze wersje kodeków obrazu i dźwięku. Aplikacja posiada przyjazny interfejs użytkownika, pozwalający na łatwy wybór potrzebnych dekoderów. W skład pakietu wchodzi odtwarzacz Media Player Classic, filtr ffdshow, kodeki: XviD, DivX, On2 VP6, On2 VP7, x264, dekodery DVD Cyberlinka i Intervideo i wiele innych. Ponadto użytkownik może zainstalować dodatkowe narzędzia, np. GSpot, Sherlock, VobSubStrip, GraphEdit oraz Bitrate Calculator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: K-Lite Codec Full Pack 12.0.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WoReG v1.3

WoReG po rozwinięciu skrótu mamy: Wolna Regulacja Głośności, jest małych rozmiarów rzadko spotykana aplikacja. Umożliwia ona nam zmianę głośności miksera audio do wyznaczonego przez nas poziomu. Możemy wybrać zarówno kilka sterowników np. WAV i CDAudio oraz ilość sekund, przez które WoReG będzie pogłaśniał albo ściszał muzykę. Po odpaleniu aplikacji ukaże się okno konfiguracji, w którym będziemy mogli ustalić parametry pracy programu. Przyda się tym co lubują zasypiać przy dźwięku muzyki, jak i tych, którzy lubią się przy niej budzić...

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 103 Pobierz

Astroburn 1.2.0.87 PL

Astroburn jest narzędziem za pomocą którego nagramy obrazów jak i stworzymy nową kompilację CD, DVD, Blu-Ray jak i HD-DVD. Programem szybko zainteresował cenionego na całym globie producenta aplikacji stworzonych do kreowania wirtualnych napędów CD/DVD - DAEMON Tools. Za pomoca Astroburn możemy: zgrywać nośniki CD/DVD do formatu ISO, usuwać nośniki wielokrotnego zapisu, tworzyć zapisywane projekty oraz odczytywać informacji na temat nagrywarki. Ponadto aplikacja daje możliwość zapisywania projektów do formatu ISO.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 107 Pobierz

SCREEN2EXE 3.3.2520

SCREEN2EXE jest to aplikacja do nagrywania sekwencji wideo z ekranu pulpitu. Aplikacja pozwala na przechwytywanie obrazu w najwyższej jakości, korzystając z wbudowanej technologii TrueColor. Przy użyciu programu możemy bardzo szybko stworzyć dowolne prezentacje lub wideo-poradniki.SCREEN2EXE pozwala na przechwytywanie całego ekranu monitora lub jego wybranego fragmentu.

Dodane 15.10.2012 | Pobrań: 120 Pobierz

Acoustica Basic Edition 6.0 build 14

Acoustica Basic Edition to darmowy i zawansowany program do nagrywania audio, tworzenia i modyfikowania muzyki na komputerze. Program stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do tworzenia i edycji plików dźwiękowych, ale również do masteringu. Aplikacja działa z dwóch kanałów dźwiękowych (stereo), a także pracuje z częstotliwością próbkowania do 384 kHz, zapewniając wysoką jakość dźwięku podczas komponowania lub modyfikowania dźwięku i muzyki. Oprócz tego program posiada funkcje do usuwania efektu szumu i innych, zbędnych fragmentów podczas modyfikowania dowolnego dźwięku. Umożliwia on też nagrywanie danych na płytę CD, przeprowadzanie dokładnej analizy spektrum (w czasie rzeczywistym), konwertowanie próbek (sampli) w wysokiej jakości oraz miksowanie dźwięku i muzyki. Acoustica Basic Edition odczytuje informacje z tagów ID3 oraz obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: WMA, FLAC, MP3, AIF, AU i OGG.

Dodane 23.04.2014 | Pobrań: 102 Pobierz