Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13363]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9837]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6904]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6150]

K-Lite Codec Full Pack 12.0.1

Wersja: 12.0.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (Freeware)
O/S: Windows XP/7/8
Rozmiar: 36,10 MB
Pobrań: 9837
Dodany: 11.03.2016
K-Lite Codec Full Pack
Opis: K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbednych kodeków do odtwarzaczy video. K-Lite zawiera najnowsze wersje kodeków obrazu i dźwięku. Aplikacja posiada przyjazny interfejs użytkownika, pozwalający na łatwy wybór potrzebnych dekoderów. W skład pakietu wchodzi odtwarzacz Media Player Classic, filtr ffdshow, kodeki: XviD, DivX, On2 VP6, On2 VP7, x264, dekodery DVD Cyberlinka i Intervideo i wiele innych. Ponadto użytkownik może zainstalować dodatkowe narzędzia, np. GSpot, Sherlock, VobSubStrip, GraphEdit oraz Bitrate Calculator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: K-Lite Codec Full Pack 12.0.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ashampoo Burning Studio 2010 9.12 PL

Darmowa edycja aplikacji Ashampoo Burning Studio 2010 która umożliwia nam nagrywanie wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray. Narzędzie wyposażono w następujące możliwości: nagrywania, tworzenia i edytowania obrazów ISO, BIN i ASHDISK, usuwania nośników wielokrotnego zapisu : CD-RW, DVD-RW, kopiowanie rożnych rodzajów płyt. Dzięki programowi możemy kreować filmy VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD oraz płyty muzyczne : Audio CD, MP3, WMV. Ponadto Ashampoo Burning Studio 2010 ma do zaoferowania możliwość tworzenia jak i przywracania kopii bezpieczeństwa danych które są umieszczone na naszym dysku twardym z opcją ich szyfrowania i kompresowania.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 260 Pobierz

WebcamMax 8.0.0.6

WebcamMax to program który umożliwia nam manipulacje obrazem ściągniętym przez kamerę internetową i wysyłaniem za pomocą komunikatora internetowego np.: CQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo, ANYwebcam, Stickam w czasie rzeczywistym. Narzędzie ma do zaoferowania ponad 2000 gotowych efektów, które możemy zastosować w danym w obrazie video miedzy innymi: zmiana kolorów, dodawanie napisów, tła, efektu padającego deszczu, śniegu, animowanych postaci rysunkowych czy rysowanie własnych kształtów. WebcamMax daje nam możliwość przebierania się w wirtualne włosy, kapelusze, nosy, oczy, uśmiechy, a nawet twarze cele brytów np.: Brad Pitt, Angelina Jolie oraz kreskówek.

Dodane 13.06.2016 | Pobrań: 127 Pobierz

MP3jam 1.1.1.10

MP3jam to świetne narzędzie, które umożliwia wyszukiwania, słuchania oraz pobierania wybranych przez użytkownika utworów i zapisywania ich jako pliki MP3. Aplikacja bazuje na popularnym serwisie YouTube i sieci społecznościowej VK, dając nam dostęp do ponad 20 milionów piosenek. Wielkim atutem MP3jam jest jego dopracowany z dużą dbałością interfejs graficzny. Jest on przejrzysty, prosty w obsłudze i z pewnością przypadnie do gustu większości odbiorców. W głównym oknie programu umieszczono kategorie z różnego typu muzyką (m.in. klasyczna, hip-hop, jazz, metal, pop, r&b czy rock), w których to z kolei znajdziemy katalogi z utworami najpopularniejszych na świecie artystów. Nie zabrakło oczywiście wbudowanej wyszukiwarki, pozwalającej szybko i wygodnie odnajdywać nasze ulubione piosenki.

Dodane 13.08.2014 | Pobrań: 59 Pobierz

AudioCatalyst 2.1

Dawniej był najbardziej lubianym programem do wypalania płyt CD Audio oraz plików MP3 bazujący na aplikacji Audiograbber jaki i technologię firmy Xing. Narzędzie zostało zaopatrzone w swój miniplayer, który daje nam możliwość szybkiego zgrywania z płyt CD bezpośrednio do MP3, bardzo duży wybór częstotliwości kodowania oraz przyjazny interfejs. Dużym plusem programu jest bezwątpienia opcja Constant Bitrate- która daje nam możliwość płynnego regulowania jakości pliku - oraz Variable Bitrate który podczas kreowania pliku MP3 dynamicznie reguluje ilości kilobitów na sekundę.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 111 Pobierz