Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

K-Lite Codec Full Pack 13.3.0

Wersja: 13.3.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (Freeware)
O/S: Windows XP/7/8
Rozmiar: 36,70 MB
Pobrań: 10139
Dodany: 06.07.2017
K-Lite Codec Full Pack
Opis: K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbednych kodeków do odtwarzaczy video. K-Lite zawiera najnowsze wersje kodeków obrazu i dźwięku. Aplikacja posiada przyjazny interfejs użytkownika, pozwalający na łatwy wybór potrzebnych dekoderów. W skład pakietu wchodzi odtwarzacz Media Player Classic, filtr ffdshow, kodeki: XviD, DivX, On2 VP6, On2 VP7, x264, dekodery DVD Cyberlinka i Intervideo i wiele innych. Ponadto użytkownik może zainstalować dodatkowe narzędzia, np. GSpot, Sherlock, VobSubStrip, GraphEdit oraz Bitrate Calculator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: K-Lite Codec Full Pack 13.3.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Burn4Free 8.4.0.0 PL

Burn4Free DVD Burning to bezpłatne narzędzie do wypalania płyt CD i DVD. Oferuje banalny interfejs użytkownika i bardzo szybki proces tworzenia kopii zapasowych oraz kopiowania płyt. Obsługiwane formaty to CD-R / CD-RW / DVD-R / DVD+R / DVD-RW / DVD+RW / DVD-RAM. Oprócz tego, wspiera takie urządzenia jak SCSI, IDE, EIDE i USB. Kopiuje dane i audio z różnych rodzajów plików WAV, FLAC, WavPack, MP3, MP2, OGG oraz CDA. Burn4Free potrafi tworzyć i nagrywać obrazy płyt w formacie .ISO

Dodane 23.04.2015 | Pobrań: 97 Pobierz

ALLPlayer 7.4 Lite PL

Programu AllPLayer nikomu nie trzeba przedstawiać, wszyscy z niego korzystamy a niedziwni nikogo że od kilku lat jest liderem wśród odtwarzaczy filmów video. To co czyni go innym od innych programów tego typu to fakt że nie jest nakładką na Media Playera a bazuje bezpośrednio z Directx co czyni go demonem który nie ma problemu z otwarciem żadnego filmu. Aplikacja obsługuje następujące formaty plików: AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, DivX, XviD, MP3, M2TS, MPG, MPEG, RMVB, WMV, QuickTime, MOV, FLAC, APE. AllPlayer jak wszyscy wszem i wobec nie tylko odtwarza nam filmy ale i napisy do nich przeznaczone, które możemy w łatwy i przejrzysty sposób edytować, albo jeżeli nie chce nam się czytać możemy skorzystać z pomocy syntezatora mowy który czasem dobitnie naśladuje ludzi głos a czasem powoduje szyderczy śmiech. Za pomocą Equalizera ustawimy sobie odpowiadający nam rodzaj wydobywania dźwięku wedle własnych upodobań jak i za pomocą gotowych ustawień np.: muzyka pop, rock, techno. To tylko nieliczne właściwości tego niesamowitego programu.

Dodane 10.08.2017 | Pobrań: 654 Pobierz

Ferro Cyfrowy Magnetowid 1.7.0.109 PL

To rzadko spotykany program stworzony przez polaków. Za pomocą aplikacji nagramy obraz telewizyjny na nasz dysk lokalny komputera. Ponadto program ma do zaoferowania programator który pozwala nam oszacować czas nagrywania ale i masę innych funkcji. Pośród tych najważniejszych znajdziemy między innymi: wyliczanie liczby klatek na sekundę i ustawianie parametrów przechwytywania obrazu, automatyczne ładowanie napisów z pliku, płynne skalowanie, playlista, Ferro Cyfrowy Magnetowid współpracuje z blisko 90 modelami tunerów telewizyjnych.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 136 Pobierz

Tuner Gitarowy 1.0 PL

Leciutki, bezpłatny oraz rzadko spotykany program stworzony do strojenia gitary. To co musimy zrobić by nastroić naszą gitarę to: podłączyć ją pod wejście mikrofonowe karty dźwiękowej, następnie mixerze systemowym musimy wybrać źródło nagrywania na mikrofon oraz ustawić głośność na maximum również w gitarze też. Po czym w tunerze, wybieramy z menu strunę albo posługując się scrollem myszki. Aplikacja daje możliwość automatycznego rozpoznawania strojonej struny jednak producent zaleca używania tej funkcji jeśli gitara jest w miarę nastrojona.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 127 Pobierz