Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13532]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10045]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6237]

K-Lite Codec Full Pack 13.3.0

Wersja: 13.3.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (Freeware)
O/S: Windows XP/7/8
Rozmiar: 36,70 MB
Pobrań: 10045
Dodany: 06.07.2017
K-Lite Codec Full Pack
Opis: K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbednych kodeków do odtwarzaczy video. K-Lite zawiera najnowsze wersje kodeków obrazu i dźwięku. Aplikacja posiada przyjazny interfejs użytkownika, pozwalający na łatwy wybór potrzebnych dekoderów. W skład pakietu wchodzi odtwarzacz Media Player Classic, filtr ffdshow, kodeki: XviD, DivX, On2 VP6, On2 VP7, x264, dekodery DVD Cyberlinka i Intervideo i wiele innych. Ponadto użytkownik może zainstalować dodatkowe narzędzia, np. GSpot, Sherlock, VobSubStrip, GraphEdit oraz Bitrate Calculator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: K-Lite Codec Full Pack 13.3.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Avidemux 2.6.8 v.2

Avidemux jest tuż obok VirtualDuba najbardziej znanym i cenionym programem do edycji i kompresji plików video. Pierwotnie aplikacja była osiągalna tylko dla posiadaczy Linuxa, jednak szybko rosnąca jego marka zmusiła producentów do wypuszczenia programu również dla Windowsa i Mac Osa. Aplikacja obsługuje pliki: AVI, MPEG, MP4 i ASF, które często są wykorzystywane przy konwertowaniu filmów do formatów które są czytane przez większość stacjonarnych odtwarzaczy DVD. Program ma do zaoferowania dużą liczbę funkcji oraz efektów które możemy dodatkowo powiększyć o zewnętrzne komponenty. Dzięki Avidemux prócz konwertowania możemy również operować klatki min: wklejać, wycinać a także nakładać na nie filtry. Ta ostatnia opcja pozwala na przecinanie obrazu, zmianę jego rozdzielczości, obrót o dany kąt, nakładanie napisów i wiele, wiele więcej. Avidemux pomimo olbrzymich możliwości posiada bardzo przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, który nie powinien przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Dodane 24.03.2014 | Pobrań: 165 Pobierz

AutoScreenRecorder 3.1.115

AutoScreenRecorder to program wykreowany do zapisywania danej aktywności użytkownika do pliku wideo. Aplikacja bez problemu przechwyci obraz z danej strefy ekranu, okna bądź i całego pulpitu. Sami możemy zadecydować w jakiej jakości rejestrujemy materiał czy też włączyć albo wyłączyć pojawianie się kursora myszy w filmie. Pomocne są bardzo zdefiniowane skróty klawiszowe za pomocą których możemy sterować programem . AutoScreenRecorder jest bardzo łatwy w obsłudze i może być użyty do kreowania prezentacji opisujących dowolne czynności wykonywane na komputerze.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 131 Pobierz

DFX Audio Enhancer 11.015

Super aplikacja stworzona dla multimedialnych fanatyków. DFX to darmowe i niezbędne narzędzie dla każdego użytkownika, odtwarzającego filmy oraz inne dźwięki w komputerze. Program poprawia jakość dźwięku wydobywanego z różnych programów multimedialnych, a także z odtwarzaczy znajdujących się w najpopularniejszych serwisach internetowych. Obsługa programu jest banalnie prosta. Chcąc odtwarzać filmy lub muzykę w najwyższej jakości HD, wystarczy uruchomić program i nacisnąć przycisk „Power”, który uaktywni i poprawi jakość dźwięków wydobywanych z odtwarzaczy lub z portali internetowych.

Dodane 31.08.2012 | Pobrań: 135 Pobierz

Sothink SWF Quicker 5.2.509

Sothink SWF Quicker to program to kreowania aplikacji internetowych przy wykorzystaniu technologii Flash. Sothink SWF Quicker możemy wykorzystać do tworzenia gier, animacji, banerów, pokazów slajdów i filmów Flash. Program to paczka która zbudowana jest z następujących narzędzi które pomogą nam trwożyć wektorową grafikę w trybie WYSIWYG a prościej mówiąć: To co widzimy jest tym co otrzymamy. Dużym plusem jest wbudowany system zarządzania animacją z pomocy którego możemy korzystać na wszystkich elementach. ActionScript odpowiada za sprawowanie kontroli naszej animacji.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 158 Pobierz