Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2

Wersja: 12.5.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 11,60 MB
Pobrań: 469
Dodany: 05.11.2016
 K-Lite Mega Codec Pack
Opis: K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2
Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Wydanie Full w pełni wspiera większość formatów wideo i audio, została wyposażona również w obsługę kodowania plików. K-Lite Codec Pack to rozszerzona wydanie wersji Full skierowana przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników i osób tworzącychvideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Free Studio 6.5.4 PL

Free Studio to dzieło firmy DVD Video Soft Limited. Program to paczka dwudziestu w całości darmowych aplikacji stworzonych do zarówno nagrywania jak i edycji materiałów video i audio. W paczce znajdziemy programy do operowania serwisem YouTube (YouTube Download, YouTube to MP3 Converter, YouTube to iPod and PSP Converter, YouTube to iPhone Converter, YouTube Uploader) konwertowania plików audio i wideo (Audio Converter , Video to MP3 Converter , Video to iPhone Converter , Video to Flash Converter , Video to DVD Converter, 3GP Video Converter, Video to iPod and PSP Converter, Video to JPG Converter,) także nagrywanie danych (DVD Decrypter , Video Burner, Disc Burner, Audio CD Burner,) oraz edycja ścieżek audio I filmów (Video Flip and Rotate , Video Dub, Audio Dub,)

Dodane 06.08.2015 | Pobrań: 239 Pobierz

Free Disc Burner 3.4.1.203 PL

Free Disc Burner jest banalnym w obsłudze programem do wypalania płyt CD/DVD/Blu-ray. Umożliwia on tworzenie kompilacji z danymi oraz nagrywanie na nośniki optyczne obrazów dysków ISO. Free Disc Burner obsługuje systemy plików ISO9960, Joliet oraz UDF. Ta aplikacja wchodzi w skład pakietu narzędziowego Free Studio i kierowana jest raczej do mniej wymagających użytkowników. Wyposażona została w podstawowe funkcje, umożliwiające tworzenie standardowych kompilacji z danymi.

Dodane 04.02.2015 | Pobrań: 77 Pobierz

ZS4 Video Editor 0.958

ZS4 (ZweiStein) Video Editor jest darmowym programem do edytowania materiałów video oraz kreowania filmów które są połączeniem materiału video, audio z zdjęciami. Głównym wyznacznikiem twórców było wyprodukowanie aplikacji podobnej do edytora grafiki z tym że z rozbudowaną linią czasu. Użytkownik może dodawać nieskończoną ilość ścieżek. Program oferuje nam spory zestaw filtrów i efektów , przez to możemy osiągnąć profesjonalnie wyglądające rezultaty. Materiał źródłowy możemy przechwytywać z różnych urządzeń lub wczytywany z plików, a gotowy projekt można zapisać różnych formatach.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 194 Pobierz

Expression Media 2.0

Expression Media jest nowoczesnym programem wyprodukowanym przez koncern Microsoft do administrowania multimediami. Został on stworzony na kanwie oprogramowania iView. Aplikacja bez problemu rozpoznaje przeszło 120 formatów graficznych, video i muzycznych, poczym daje możliwość dowolnego katalogowania, udostępniania i przetwarzania zasobów. W przeciwieństwie do innych programów tego typu aplikacja udostępnia więcej niż popularne opcje edycji elementów oraz rekodowanie video czy przygotowanie go do publikacji w Internecie.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 119 Pobierz