Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2

Wersja: 12.5.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 11,60 MB
Pobrań: 424
Dodany: 05.11.2016
 K-Lite Mega Codec Pack
Opis: K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2
Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Wydanie Full w pełni wspiera większość formatów wideo i audio, została wyposażona również w obsługę kodowania plików. K-Lite Codec Pack to rozszerzona wydanie wersji Full skierowana przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników i osób tworzącychvideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Rzeźnik MPEGów 1.1.991 PL

Rzeźnik MPEGów jest polskim tworem, o dość brutalnej nazwie. Jest programem stworzonym do edycji plików MP3. Węzły które są innowacją w tego typach programów, pozwalają na przepływ muzyki który świetnie wykorzystują DJ’e. Rzeźnik bez problemu posieka na drobne kawałki naszą ścieżkę audio, połączy pliki dźwiękowe MP3 z dokładnością co do jednej ramki oraz stworzymy unikalne miksy, całość możemy sterować za pomocą skryptów. Użytkownik ma również możliwość rejestrowania sygnał dźwiękowy z wejścia karty dźwiękowej bezpośrednio do pliku MP3. Dużym plusem Rzeźnika jest bez wątpienia możliwość pracy na dużych plikach do 4 GB. Ważne! Licencja programu pozwala na bezpłatne korzystanie programu w cyklach 30-dniowych lub możliwość jednorazowego, odpłatnego zarejestrowania programu.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 149 Pobierz

Ant Movie Catalog 3.5.1.2 PL

Ant Movie Catalog daje nam możliwość skatalogowania wszystkich wyznaczonych przez nas pozycji w dowolnie przez nas wybraną wideotekę w wskazanym miejscu na dysku twardym. Program by stworzyć lepszą segregację tworzy odrębne katalogi, a każdy oddzielny taki katalog może pomieścić nieskończoną liczbę pozycji. Każda pozycja ma przepisaną dość dużą ilość pól w celu jej opisania np. kraj, producent, gatunek, opis, czy też format zapisu naszego filmu. Mało tego użytkownik może wzbogacić swój katalog okładką zachowana w pliku graficznym. Bardzo przydatną opcją jest bez wątpienia możliwość importu danych do listy z plików innego formatu (CSV, AMC, BaseDVDvx, Divx Manager, Origons.com), jak i exportu listy filmów do innych formatów (HTML, CSV, SQL, Origons.com) w celu opublikowania, wymiany albo wydruku.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 110 Pobierz

Adobe Premiere Elements 12.1 PL

Program w bardzo przyziemnej cenie okrzyknięty najlepszym narzędziem do edycji nieliniowej video. W programie połączono bardzo prostą obsługę z możliwością pracowania w rzeczywistym czasie, szeroko wyposażonymi przyrządami do edytowania plików video i audio z opcją zapisu materiału na krążek DVD. Wszystko to sprawia że aplikacja jest bardzo uniwersalnym narzędziem skierowanym do dużej grupy użytkowników. Adobe Premiere Elements ma do zaoferowania masę zaawansowanych funkcji i narzędzi które są stosowane przez profesjonalistów, a zaczerpniętych z najlepszego wzorca, jakim jest Premiere Pro. Jest interesującą propozycją do zastosowań amatorskich lub półprofesjonalnych, m.in. dlatego, że późniejsza \"przesiadka\" na pełną wersję jest całkowicie bezbolesna.

Dodane 10.03.2014 | Pobrań: 149 Pobierz

Lyrics4You 2.8

Program daje możliwość wyświetlania słów piosenek do muzyki zachowanej w formacie MIDI, KAR, MP3,OGG lub MP3+CDG dostarczając nam świetnej zabawy w karaoke. W formatach MP3 oraz OGG możemy się pokusić o usunięcia wokalu. Prócz odtwarzaniem plików audio Lyrics4You za do zaoferowania: możliwość nagrywania oraz odtwarzanie głosu wraz z zsynchronizowaną piosenką. Zarejestrowany głos możemy tuningować w specjalne efekty audio np. : echo i chorus. Słowa piosenek możemy wyświetlać za pomocą trybu pełnoekranowego z użyciem funkcji wielu monitorów lub odbiornika TV w czasie rzeczywistym. Zmieniać możemy czcionkę tekstu oraz tło korzystając z jednego z wielu trybów wyświetlania.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 144 Pobierz