Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2

Wersja: 12.5.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 11,60 MB
Pobrań: 436
Dodany: 05.11.2016
 K-Lite Mega Codec Pack
Opis: K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2
Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Wydanie Full w pełni wspiera większość formatów wideo i audio, została wyposażona również w obsługę kodowania plików. K-Lite Codec Pack to rozszerzona wydanie wersji Full skierowana przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników i osób tworzącychvideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

VPlayer 0.6e plus PL

Vplayer jeszcze kilka lat temu był uznawany w Polsce za może nie najlepszy ale na pewno najpopularniejszy odtwarzacz plików video z zintegrowaną obsługą napisów. To co uczyniło go kiedyś numerem jeden to z pewnością prostota użytkowania z niego a także możliwość modyfikowania obrazu video i sposobu emitowania tekstur. W wersji oznaczonej 0.6e producenci dali nam możliwość sterowanie programem za pomocą pilota, użytkownik może stworzyć osobiste menu do filmu czy też zmieniać skórki programu. Ważne! Aplikacja wymaga zainstalowanego Windows Media Player w wersji 6.4 lub nowszej. Do odtwarzania fimów w formacie DivX wymagane są odpowiednie kodeki.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 171 Pobierz

Bandicut 1.2.4.93

Bandicut świetny program sprawdzający się w podstawowej edycji wideo. Dzięki tej aplikacji szybko i sprawnie wytniemy z filmu wybrane elementy, a to wszystko bez ponownej kompresji, co pozwala zachować pierwotną jakość obrazu i ścieżki dźwiękowej. Aplikacja obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo (wspierane kodeki to Xvid, MPEG-1, Motion JPEG itp.), umożliwiając początkującym użytkownikom wygodne wycinanie z materiałów wideo zbędnych elementów takich jak np. reklamy.

Dodane 25.06.2014 | Pobrań: 174 Pobierz

Lyrics4You 2.8

Program daje możliwość wyświetlania słów piosenek do muzyki zachowanej w formacie MIDI, KAR, MP3,OGG lub MP3+CDG dostarczając nam świetnej zabawy w karaoke. W formatach MP3 oraz OGG możemy się pokusić o usunięcia wokalu. Prócz odtwarzaniem plików audio Lyrics4You za do zaoferowania: możliwość nagrywania oraz odtwarzanie głosu wraz z zsynchronizowaną piosenką. Zarejestrowany głos możemy tuningować w specjalne efekty audio np. : echo i chorus. Słowa piosenek możemy wyświetlać za pomocą trybu pełnoekranowego z użyciem funkcji wielu monitorów lub odbiornika TV w czasie rzeczywistym. Zmieniać możemy czcionkę tekstu oraz tło korzystając z jednego z wielu trybów wyświetlania.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 152 Pobierz

Expression Encoder 4.0.1639.0

Expression Encoder to przechrzczony Expression Media Encoder program który stanowi dopełnienie funkcjonalności pakietu Expression Studio. Za pomocą Expression Encoder dokonamy rekodowania i przetwarzania danych multimedialnych do formatu VC-1. Dużym plusem programu jest dostosowywanie plików wideo do potrzeb Internetu urządzeń przenoszonych przez nas. Z aplikacji można korzystać na dwa sposoby, możemy korzystać z wersji z interfejsem a także za pomocą wierszy poleceń. Ściślej mówiąc Expression Encoder zapewnia natywną obsługę źródeł w formatach WMA, MOV (QuickTime) i MPEG, AVI, WMV, godne uwagi jest też obsługiwanie technologii Silverlight.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 124 Pobierz