Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2

Wersja: 12.5.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 11,60 MB
Pobrań: 429
Dodany: 05.11.2016
 K-Lite Mega Codec Pack
Opis: K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2
Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Wydanie Full w pełni wspiera większość formatów wideo i audio, została wyposażona również w obsługę kodowania plików. K-Lite Codec Pack to rozszerzona wydanie wersji Full skierowana przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników i osób tworzącychvideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: K-Lite Mega Codec Pack 12.5.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

LAME MP3 encoder 3.98.4

Najświeższe wydanie świetnego, bezpłatnego oraz na chwilę obecnę najszybszego encodera, który współgra z wieloma aplikacjami do kreowania plików. Program został wyposażony w wybór częstotliwości kodowania, trybów: mono, stereo, joint stereo. Dużym plusem jest możliwość kodowania plików WAV w formacie VBR. Engine działa na bazie modelu psycho-akustycznego GPSYCHO który eliminuje błędy zawarte w kodzie źródłowym ISO koderów MP3 oraz polepsza jakość kodowanych plików.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 137 Pobierz

MacX DVD Ripper Pro 6.5.0

MacX DVD Ripper Pro - jest to bardzo prosty w obsłudze program, który służy do rippowania zawartości nośników DVD-Video. Umożliwia on wygodne tworzenie kopii zapasowych filmów z płyt DVD i zapisywanie ich na dysku w najpopularniejszych formatach wideo. Program nie wymaga od użytkownika większej wiedzy na temat kodowania, a sam proces zgrywania i konwersji filmów to kilka prostych kroków, w których wskazujemy źródło (napęd, obraz ISO lub folder), wybieramy format wyjściowy i ewentualnie dostrajamy jego ustawienia, a następnie rozpoczynamy konwersję. Przy pomocy MacX DVD Ripper Pro możliwe jest zgranie zawartości płyty DVD z filmem na dowolny dysk oraz jego przekonwertowanie do jednego z obsługiwanych formatów: FLV, AVI, MP4, WMV, MOV lub MPEG. Narzędzie oferuje również profile, z pomocą których przekodujemy materiał dla urządzeń mobilnych - m.in. iPoda, iPhone, iPada, czy też smartfonów Samsung, HTC itp.

Dodane 07.11.2011 | Pobrań: 98 Pobierz

Expressivo 1.5.1 PL

Program umożliwia automatyczne przekształcanie tekstu do mowy o naturalnym, ludzkim brzmieniu. Expressivo to twój indywidualny lektor \"Jenifer\" daje on możliwość każdemu na słuchanie dokumentów, książek, wiadomości, artykułów, e-maili i nie tylko na komputerze, ale również przeniesienie ich ze sobą na przenośny odtwarzacz MP3 i słuchanie np. na nudnym wykładzie czy w samochodzie. Program można wykorzystać do czytania napisów w formie lektora dla filmów. Expressivo wprowadza wiele nowych rozwiązań i zawiera świetny silnik mowy IVONA, zapewniający stojącą na wysokim poziomie realistkę czytanego tekstu. Ponadto program oferuje wbudowany agregator kanałów RSS (Really Simple Syndication) wyświetlający i czytający nowe informacje. Program w wersji \"Jennifer\" ma w swych opcjach angielski głos, który z łatwością można służyć jako nauczyciela języka angielskiego z dużym parciem na akcent US English. Uwaga! Na stronie producenta dostępna jest również do pobrania wersja z głosem Ewa (PL).

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 217 Pobierz

AnyDVD & AnyDVD HD 8.0.1.0 PL

AnyDVD to bardzo intuicyjna, a także przydatna aplikacja do usuwania zabezpieczeń z krążków DVD. Narzędzie doskonale radzi sobie z omijaniem zabezpieczeń CSS znajdujących się na krążkach DVD. Oprócz tego omija kod regionalny z każdego filmu DVD i usuwa analogowe zabezpieczenia przed kopiowanie (Macrovision). Dzięki programowi możemy też wyłączyć automatyczne odtwarzanie filmów, usunąć irytujące reklamy czy inne nie potrzebne materiały jak zwiastuny czy spoty reklamowe. AnyDVD kontroluje prędkość odczytu danych DVD, dostosowuje częstotliwość odświeżania monitora dla NTSC i PAL, a także odszyfrowuje dane w locie i bez konieczności zapisywania danych na dysku twardym. Uwaga! Licencja pozwala na 21 dni darmowego użytkowania aplikacji.

Dodane 18.05.2016 | Pobrań: 33 Pobierz