Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

Kadu 0.12.3 PL

Wersja: 0.12.3
Kategoria: Dla Linuksa
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Linuks
Rozmiar: 4,87 MB
Pobrań: 301
Dodany: 23.09.2012
Kadu
Opis: Kadu 0.12.3 PL
Kadu to popularny i zdecydowanie najlepszy komunikator internetowy będący klientem protokołu Gadu-Gadu dla systemów operacyjnych Linux, BSD i Mac. Nie wyświetla reklam. Przyjazny dla użytkownika. Działa na Linuksie, BSD i Maku. Posiada otwarty kod źródłowy.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Kadu 0.12.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

File Roller 3.6.0

File Roller - świetny program do kompresji i dekompresji plików w środowisku GNOME. Wersja dla linuksa. Aplikacja daje możliwość tworzenie, modyfikowanie i rozpakowywanie archiwów, sprawdzanie ich poprawności, przeglądanie listy plików, a także podglądanie pojedynczych plików w archiwum. File Roller jest nakładką na konsolowe narzędzia archiwizacyjne i obsługuje następujące formaty: tar, gzip, bzip, bzip2, zip, jar, lha, rar, zoo, arj, deb, rpm, iso, bin i inne.

Dodane 03.10.2012 | Pobrań: 152 Pobierz

Shotwell 0.13 PL

Shotwell - świetny program do przeglądania grafiki dla GNOME, łącząca w sobie prostotę, szybkość działania i jedynie najistotniejsze dla przeciętnego użytkownika funkcje. Wśród nich znaleźć można opcje importu fotografii z większości aparatów cyfrowych (wspieranych przez gPhoto), organizowania ich w katalogi (program automatycznie grupuje zdjęcia zgodnie z datą ich wykonania), tagowania, publikowania w Internecie (m.in. Facebook, Flickr i Picasa Web Albums), a także prostej edycji. W przypadku tej ostatniej Shotwell pozwala na obrót grafiki o dany kąt, przycinanie, redukcję efektu czerwonych oczu oraz zmianę podstawowych parametrów obrazu - ekspozycja, odcień, nasycenie itp.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 101 Pobierz

Rekonq 1.2 PL

Rekonq - przeglądarka internetowa stworzona dla środowiska graficznego KDE. Aplikacja cieszy się dużą szybkością działania, pokaźną liczbą opcji konfiguracyjnych, które pozwalają dostosować program do własnych preferencji, a także interfejsem przypominającym Google Chrome. Przeglądarka oferuje mechanizm kart i zakładek, tryb prywatny, ciekawą opcję zmiany rozmiaru strony za pomocą suwaka i skróty sieciowe, które na początku wydawać się mogą skomplikowane, ale znacznie upraszczają poruszanie się w Internecie.

Dodane 12.10.2012 | Pobrań: 82 Pobierz

Shape Collage 2.5.3 PL

Shape Collage to bardzo dobra, multiplatformowa aplikacja, umożliwiająca tworzenie kolaży z dowolnego zbioru zdjęć. Program jest w pełni darmowy. Program charakteryzuje się dużą prostotą obsługi i bogatą, jak na tak niewielkie rozmiary, funkcjonalnością. Z jego pomocą stworzymy ciekawe kolaże z dowolnej ilości fotografii. Poza standardowymi kolażami w kształcie prostokąta, Shape Collage pozwala również tworzyć kolaże w kształcie serca, koła, zdefiniowanego przez użytkownika napisu lub dowolnego innego kształtu.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 91 Pobierz