Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Kalkulator Plus 1.0 PL

Wersja: 1.0
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/2003
Rozmiar:
Pobrań: 249
Dodany: 30.05.2010
 Kalkulator Plus
Opis: Kalkulator Plus 1.0 PL
Kalkulator Plus to znacznie rozbudowany wobec systemowego, bezpłatny kalkulator firmy Microsoft umożliwiający nie tylko przeprowadzanie różnego rodzaju obliczeń ale także konwersję pomiędzy różnymi jednostkami miary i walutami. W stosunku do innych kalkulatorów możliwości obliczeniowe Kalkulator Plusa są dość skromne. Nie znajdziemy w nim funkcji trygonometrycznych, zdefiniowanych stałych jak \"pi\" czy \"e\", a jedynie przyciski do wykonywania podstawowych operacji matematycznych. Zaletą tego programu są jednak wspomniane możliwości konwersji wartości zapisanych w różnych jednostkach miary. Do wyboru jest ich ogromna ilość, a polskojęzyczne nazewnictwo, pozwala na łatwe przeprowadzenie żądanej operacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Kalkulator Plus 1.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SUPERAntiSpyware 4.52.0.1000

Najnowsza, darmowa wersja aplikacji przeznaczonej do wykrywania i usuwania szkodliwych komponentów zainstalowanych w systemie. Program oferuje trzy tryby skanowania pozwalające na sprawdzenie dysku twardego, nośników wymiennych, pamięci oraz rejestru. Dodatkowo aplikacja pozwala na określenie bezpiecznych plików czy folderów umożliwiając szybsze skanowanie całego systemu.

Dodane 23.05.2011 | Pobrań: 133 Pobierz

Avira Premium Security Suite 10.2.0.659

Avira Premium Security Suite 10 jest nowoczesną aplikacją zawierającą zestaw zabezpieczający, składający się z dobrze znanego darmowego Avira AntiVir Personal. Antywirus zapewnia użytkownikowi stałą ochronę, eliminowanie wirusów, robaków, koni trojańskich, rootkitów i nie tylko. W przeciwieństwie do edycji bezpłatnej aplikację zaopatrzono w ciąg dodatkowych modułów które mają za zadanie uzupełnić ochronę systemów Windows. Resumując Avira Premium Security Suite znajdziemy takie moduły jak AntiAd/Spyware, AntiPhishing, AntiRootkit, AntiDrive-by, AntiBot, EmailScanner, WebGuard, RescueSystem, BackupSystem, AntiSpam, FireWall i popularny ostatnim czasem GameMode odciążający system podczas potyczek internetowych.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 661 Pobierz

Panda Global Protection 2012 PL

Najnowsza wersja programu została wzbogacona pod kątem technologicznym jak i łatwości obsługi. W szczególności polepszono mechanizm analizy behawioralnej – TruPrevent, oraz wbudowany firewall i kontrolę rodzicielską. Przeróbki nie ominęły również interfejsu programu, co uczyniło jeszcze bardziej przejrzystym. Wzbogacono go o licznik statystyk pokazujący liczbę przeskanowanych plików i znalezionych zagrożeń. Mało tego, instalator pakietu wykrywa czy w systemie nie znajduje się poprzednia wersja PGP lub inne programy antywirusowe, co ma na celu uniknięcie potencjalnych konfliktów gdy zainstalowanych jest kilka narzędzi zabezpieczających.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 83 Pobierz

VoxBox 2.15 PL

Program do aranżacji wnętrz udostępniany bezpłatnie przez producenta mebli VOX. Umożliwia zaprojektowania każdego wnętrza od \"zera\" do kompletnego projektu w kilku prostych krokach. W pierwszym z nich, VoxBox pozwala na zdefiniowanie wymiarów, kształtu i kolorów pomieszczenia - na tyle dokładne, że można nawet wybrać kształt sufitu (jednostronne lub obustronne \"skosy\"). Następnie możemy na powierzchnię nanieść drzwi, okna, grzejniki i rozpocząć projektowanie. Tak jak w przypadku innych narzędzi udostępnianych przez producentów mebli wybierać możemy tylko z katalogu mebli oferowanych przez firmę VOX. Trzeba jednak przyznać, że ich gama jest imponująca i jest w czym wybierać. Dostępne są meble do pokoju dziennego, sypialni, gabinetu itd.

Dodane 16.05.2011 | Pobrań: 153 Pobierz