Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Kalkulator Plus 1.0 PL

Wersja: 1.0
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/2003
Rozmiar:
Pobrań: 282
Dodany: 30.05.2010
 Kalkulator Plus
Opis: Kalkulator Plus 1.0 PL
Kalkulator Plus to znacznie rozbudowany wobec systemowego, bezpłatny kalkulator firmy Microsoft umożliwiający nie tylko przeprowadzanie różnego rodzaju obliczeń ale także konwersję pomiędzy różnymi jednostkami miary i walutami. W stosunku do innych kalkulatorów możliwości obliczeniowe Kalkulator Plusa są dość skromne. Nie znajdziemy w nim funkcji trygonometrycznych, zdefiniowanych stałych jak \"pi\" czy \"e\", a jedynie przyciski do wykonywania podstawowych operacji matematycznych. Zaletą tego programu są jednak wspomniane możliwości konwersji wartości zapisanych w różnych jednostkach miary. Do wyboru jest ich ogromna ilość, a polskojęzyczne nazewnictwo, pozwala na łatwe przeprowadzenie żądanej operacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Kalkulator Plus 1.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ArcaVir 2012 12.11.3201 Antivirus PL

ArcaVir 2012 Antivirus - program do ochrony komputera przed wszelkiego rodzaju infekcjami, wirusami, trojanami. Aplikacja wyposażona została moduł odpowiedzialny za ochronę przed kradzieżą poufnych danych i pozwala bezpiecznie korzystać z bankowości elektronicznej. W programie stworzone nowe Mechanizmy skanujące charakteryzują się dużą skutecznością i obejmują całość zasobów komputera jak również pocztę elektroniczną. ArcaVir 2012 Antivirus wzbogacony został o zaawansowaną heurystykę. Dzięki niej komputer jest poddany stałej proaktywnej ochronie przed niesklasyfikowanymi jeszcze zagrożeniami. Główne moduły ArcaVir Antivirus to antywirus (wykrywający także spyware, adware, riskware, dialery), skaner poczty oraz ArcaVir Administrator dostępny w przypadku zakupu licencji na wiele stanowisk. Program wyposażony jest w stale aktualizowaną, rozbudowaną bazę wirusów. W przypadku wykrycia zagrożenia możliwe jest natychmiastowe określenie stopnia zagrożenia i potencjalnych strat wynikających z aktywizacji wykrytego wirusa. ArcaVir 2012 Antivirus w stosunku do edycji Internet Security pozbawiony został kilku funkcji w tym modułu antyspamowego, skanera HTTP chroniącego przed niebezpiecznymi elementami stron internetowych, zapory sieciowej, monitora rejestru, menadżer procesów i plików czy modułu kontroli rodzicielskiej.

Dodane 11.11.2012 | Pobrań: 288 Pobierz

Avira Premium Security Suite 10.2.0.659

Avira Premium Security Suite 10 jest nowoczesną aplikacją zawierającą zestaw zabezpieczający, składający się z dobrze znanego darmowego Avira AntiVir Personal. Antywirus zapewnia użytkownikowi stałą ochronę, eliminowanie wirusów, robaków, koni trojańskich, rootkitów i nie tylko. W przeciwieństwie do edycji bezpłatnej aplikację zaopatrzono w ciąg dodatkowych modułów które mają za zadanie uzupełnić ochronę systemów Windows. Resumując Avira Premium Security Suite znajdziemy takie moduły jak AntiAd/Spyware, AntiPhishing, AntiRootkit, AntiDrive-by, AntiBot, EmailScanner, WebGuard, RescueSystem, BackupSystem, AntiSpam, FireWall i popularny ostatnim czasem GameMode odciążający system podczas potyczek internetowych.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 698 Pobierz

AntiSnooper 2.1

AntiSnooper jest darmowym programem, dzięki któremu bezpiecznie zabezpieczymy nasze informacje przed wglądem osób trzecich. Narzędzie może okazać się szczególnie użyteczna, gdy pracujemy w miejscu publicznym jak lotnisko, uczelnia, biblioteka i nie chcemy dopuścić, by inni odczytali cokolwiek z monitora. Wystarczy zatem, że przesuniemy kursorem poza obszar danej aplikacji, w której aktualnie się poruszamy, a obraz zostanie całkowicie rozmyty lub włączony zostanie wygaszacz ekranu. Narzędzie wyszukuje każdy program. Z menu możemy włączyć, bądź wyłączyć ochronę lub modyfikację zasad zachowania poufności. W tym momencie warto wspomnieć o funkcji Mouse Windows Selection, która włącza ochronę po przeciągnięciu specjalnej ikony na wybrane okno. AntiSnooper pozwala na tworzenie i zapisywanie profili wielu użytkowników. Obsługa programu jest bardzo intuicyjna nawet dla niedoświadczonych użytkowników

Dodane 12.11.2014 | Pobrań: 70 Pobierz

Windows Firewall Control 3.7.4.0

Windows Firewall Control - świetne rozszerzenie, która spełnia zadanie zapory sieciowej systemu Windows.Dzięki tej aplikacji możemy zapewnić sobie szybki dostęp do najważniejszych funkcji i opcji konfiguracyjnych zapory systemowej. Windows Firewall Control oferuje cztery tryby filtrowania, które różnią się między sobą poziomem bezpieczeństwa. Wysoki tryb filtrowania blokuje wszystkie połączenia wychodzące i przychodzące, średni tryb filtrowania blokuje połączenia, które nie pasują do reguł zapory systemowej.

Dodane 26.11.2012 | Pobrań: 97 Pobierz