Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

KaraFun Player2.5.1.3

Wersja: Player2.5.1.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP
Rozmiar: 14,50 MB
Pobrań: 143
Dodany: 08.09.2017
KaraFun
Opis: KaraFun Player2.5.1.3
KaraFun jest bardzo rozszerzonym programem dającym nam możliwość zabawy w karaoke. KaraFun to połączenie dobrze wyposażonego odtwarzacza z edytorem który bazuje na silniku 3d. Aplikacja bogato zaopatrzono w masę funkcji które czynią zabawę jeszcze lepszą. Program wspiera formaty midi ale i popularne MP3, OGG czy też własny - KFN i inne. W odtwarzaczu zastosowano dużo pomocnych rozwiązań takich jak: obsługa wielu ścieżek dźwiękowych z możliwością wprowadzania różnorodnych zmian w czasie rzeczywistym, obsługę dodatkowego monitora, telewizora bądź projektora,.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: KaraFun Player2.5.1.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Guitar Pro 6.1.4 r11201 PL

Guitar Pro to fajny programik przeznaczony dla mniej zaawansowanych i początkujących gitarzystów. Za pomocą niego nauczymy się wielu różnych utworów przy użyciu specjalnego edytora tabulatur Guitar Pro posiada wbudowany moduł Fretlight, przeznaczony głównie dla początkujących gitarzystów, którzy zamierzają się szybko nauczyć swoich ulubionych utworów muzycznych. Jednym z najważniejszych elementów programu jest edycja i możliwość kreowania własnych tabulatur gitarowych. W tym celu nanosimy odpowiednie nuty na wyświetlony tabulator lub zarządzamy specjalnymi miejscami na gryfie gitary.Aplikacja oferuje też dostęp do biblioteki mySongBook, w której znajdziemy partytury muzyczne napisane przez profesjonalnych artystów i muzyków.

Dodane 14.07.2012 | Pobrań: 146 Pobierz

DVD Copy 6 Plus

DVD Copy 6 Plus to program dla użytkowników początkujących i tych już bardziej zawansowanych w dziedzinie konwertowania popularnych formatów WMV, DivX, DivX Mobile/Mobile MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, jak i kopiowanie nagrań video z płytek DVD które współgrają z prawie wszystkimi odtwarzaczami stacjonarnymi DVD oraz przenośnymi centrami multimedialnymi typu iPod/iPhone, PSP, Zune a także telefonami komórkowymi. Do stworzenia idealnej płyty DVD z profesjonalnym menu z obrazem w wysokiej rozdzielczości trzeba postawić trzy proste kroki. Program bez problemu poradzi sobie z kompresją zawartości wielowarstwowych płyt DVD do dysków jednowarstwowych a także zabezpieczy nieszyfrowane pliki video. DVD Copy 6 Plus idealny program dal filmów w standardowej jak i wysokiej rozdzielczości (HD) która ostatnimi czasy zdominowała rynek, a wśród obsługiwanych formatów wejściowych wymienić należy m.in. AVI, MPG, M2V,MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, QuickTime, MOV, ASF, WMV, DVR-MS, 3GPP/3GPP2, DivX, Xvid, TiVo.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 144 Pobierz

Alligator Flash Designer 8.0.24 PL

Za pomocą Flash Designer stroszysz animacje Flash (SWF) w kilka minut. Program wśród bogatej gammy opcji posiada min. Modyfikowanie węzłów, rysowanie wszelkiego rodzaju kształtów, lini okręgów, prostokątów, wypełnienia bitmapą czy wstawianie różnych symboli. Za pomocą Kreatora Intro i Kreatora Slajdów które są wbudowane w program, możemy kreować w szybki sposób pokazy slajdów w technologii flash. Ponadto aplikacja oferuje możliwość programowania kliknięć, najechań myszy. Dużym plusem Flash Designera jest optymalizacja wielkości projektu za pomocą klonów obiektów zajmujących mniej miejsca. Możliwości animacji: - Wstawianie istniejących animacji Flash w formacie SWF - Różne sposoby synchronizacji animacji - Możliwość zadania 3 faz animacji obiektu: intro, motion, outro - Podgląd animacji pod jednym przyciskiem - Wbudowane efekty takie jak zoom, obrót, przesunięcie, wygaszenie - Tworzenie podfilmów w głównym filmie

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 149 Pobierz

XMPlay 3.5.1

XMPlay to lekki program do słuchania muzyki. Jego głównym atutem jest bez wątpienia bardzo wysoka jakość odtwarzania następujących formatów : XM, S3M, MOD, a wszystko za sprawą specjalnych narzędzi do komponowania muzyki. Oczywiście aplikacja radzi sobie równie dobrze w odtwarzaniu popularnych plików takich jak: MP3, OGG, WMA, WAV. Program pozwala użytkownikowi na tworzenie osobistych playlist. XMPlay ma do zaoferowania również pomoc dla 32 i 24 bitowego wielokanałowego dźwięku, możliwość korekcji dźwięku, użytkownik również może zmieniać skórki.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 199 Pobierz