Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190

Wersja: 2013 13.0.1.4190
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 147,36 MB
Pobrań: 853
Dodany: 25.08.2012
Kaspersky Anti-Virus
Opis: Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190
Kaspersky Anti-Virus w wersji 12 to bardzo dobry program antywirusowy kierowany do użytkowników domowych i małych firm. Kaspersky jest dość popularnym programem do walki z wirusami dzięki bardzo wrażliwym czujnikom, które bardzo szybko wskazują nam potencjalnego wirusa na naszym komputerze. Program zapewnia ochronę przed różnego rodzaju wirusami (polimorficznymi i samoczynnie szyfrującymi się, skryptowymi, makrowirusami, a dzięki analizie heurystycznej częściowo także przed jeszcze nieznanymi). Do wykrywania zagrożeń wykorzystywane są trzy podstawowe metody: oparta na sygnaturach, proaktywna oraz heurystyczna. Program wyposażony jest też w moduł pozwalający na wykrywanie i blokowanie ataków sieciowych. Zastosowany w programie moduł MailChecker, który działa jako filtr antyspamowy umożliwia współpracę ze wszystkimi najpopularniejszymi klientami poczty elektronicznej pracującymi w oparciu o SMTP i POP3.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

K7 UltimateSecurity 12.2.0.163

K7 UltimateSecurity - bardzo fajny program zabezpieczający, który charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością i szybkością działania oraz niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Program dysponuje wszystkimi niezbędnymi funkcjami do kompleksowej ochrony komputera podczas korzystania z Internetu, łączenia z sieciami lokalnymi, korzystania z poczty elektronicznej, zewnętrznych nośników danych itp. Fajną funkcją jest dwukierunkowa zapora sieciowa, potrafiąca filtrować dane przesyłane i wysyłane z komputera. Zapewnia ona ochronę przed niechcianymi połączeniami, zewnętrznym skanowaniem portów oraz atakami z Internetu.

Dodane 09.11.2012 | Pobrań: 82 Pobierz

UnHackMe 8.41.0.541

UnHackMe jest to świetne narzędzie wykorzystywane do wykrywania i eliminowania złośliwego oprogramowania. Aplikacja służy do wykrywania rootkitów, malware, Trojanów oraz innych wirusów. UnHackMe usuwa z systemu wszelkie niebezpieczne pliki, z którymi nie radzą sobie inne programy antywirusowe. Narzędzie UnHackMe daje też możliwość wyszukiwania złośliwego oprogramowania przed uruchomieniem systemu operacyjnego Windows, dzięki czemu łatwiej i lepiej zlikwiduje napotkane wirusy itp. Za pomocą tej aplikacji możemy również wykryte błędy przesłać do centrum wsparcia, który następnie pomoże nam w usunięciu wszelkich zagrożeń. Aplikacja usuwa następujące rodzaje rootkitów: Rustock, Haxdoor, Hacktool, Elite Keylogger itd.

Dodane 28.11.2016 | Pobrań: 73 Pobierz

Power Spy Lite 2.30

Power Spy Lite zaawansowana aplikacja do monitorowania i nagrywania wszystkich wykonywanych czynności na komputerze. Program po uruchomieniu jest niewidoczny dla użytkowników i rejestruje wszystkie operacje wykonywane przez osoby, które w tym czasie korzystają z peceta. Używając tego programy możemy się dowiedzieć co się działo na komputerze, gdy korzystali z niego inni użytkownicy czy domownicy. Przechwytuje wszystkie rozmowy z komunikatorów, rejestruje przeglądane strony internetowe, odczytywanie wiadomości e-mail, zapamiętuje hasła oraz odczytuje wszystkie dokumenty. Poza tym wyświetla też czy użytkownicy dokonywali jakichkolwiek zakupów w internecie, przesyłali pliki czy nawet grali w gry komputerowe. W narzędziu tym znajdziemy też przydatny tryb Stealth Mode, który służy do ukrywania aplikacji i jej działania przed innymi użytkownikami korzystającymi z komputera. Program tworzy raporty i wysyła je za pośrednictwem poczty elektronicznej. Power Spy to idealne narzędzie do monitorowania pracowników w biurze (pracy), dzieci i innych domowników.

Dodane 11.01.2016 | Pobrań: 36 Pobierz

UsbFix 2016 8.196

UsbFix jest bezpłatnym narzędziem do wyszukiwania, usuwania i zabezpieczania nośników USB, chroniąc go przed wirusami. UsbFix bardzo dobrze czyści nie tylko nośniki USB, ale również najważniejsze obszary systemu operacyjnego. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze nośniki USB – pendrive, karty flash, zewnętrzne dyski HDD czy inne karty pamięci znajdujące się w różnych urządzeniach. W czasie skanowania i oczyszczania nośników danych, tworzy szczegółowy raport w postaci pliku tekstowego. Możemy z niego odczytać wszystkie najważniejsze informacje o aktywnych procesach i innych usługach działających w tle systemu. Oprócz tego pokazuje, które obszary na nośnikach zostały naprawione i oczyszczone.

Dodane 08.03.2016 | Pobrań: 33 Pobierz