Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190

Wersja: 2013 13.0.1.4190
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 147,36 MB
Pobrań: 879
Dodany: 25.08.2012
Kaspersky Anti-Virus
Opis: Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190
Kaspersky Anti-Virus w wersji 12 to bardzo dobry program antywirusowy kierowany do użytkowników domowych i małych firm. Kaspersky jest dość popularnym programem do walki z wirusami dzięki bardzo wrażliwym czujnikom, które bardzo szybko wskazują nam potencjalnego wirusa na naszym komputerze. Program zapewnia ochronę przed różnego rodzaju wirusami (polimorficznymi i samoczynnie szyfrującymi się, skryptowymi, makrowirusami, a dzięki analizie heurystycznej częściowo także przed jeszcze nieznanymi). Do wykrywania zagrożeń wykorzystywane są trzy podstawowe metody: oparta na sygnaturach, proaktywna oraz heurystyczna. Program wyposażony jest też w moduł pozwalający na wykrywanie i blokowanie ataków sieciowych. Zastosowany w programie moduł MailChecker, który działa jako filtr antyspamowy umożliwia współpracę ze wszystkimi najpopularniejszymi klientami poczty elektronicznej pracującymi w oparciu o SMTP i POP3.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AntiBrowserSpy 2014.140 PL

AntiBrowserSpy jest narzędziem do zarządzania ustawieniami prywatności i bezpieczeństwa zainstalowanych w systemie przeglądarek internetowych. Możliwości programu są naprawdę spore i znacznie przekraczają te, którymi dysponuje większość darmowych rozwiązań tego typu. Z poziomu AntiBrowserSpy możliwe jest wygodne zarządzanie ustawieniami wszystkich przeglądarek, jakie zainstalowane zostały na komputerze. Z pomocą narzędzia łatwo wyłączymy wszelakie funkcje szpiegowskie, które m.in. przesyłają do producenta ID przeglądarki lub adresy odwiedzanych stron internetowych, dezaktywujemy mechanizm automatycznych aktualizacji, wysyłania raportów o awariach i wiele, wiele innych. Rodzaj dostępnych konfiguracji oraz funkcji programu zależny jest od przeglądarki, dla której chcemy zmodyfikować domyślne ustawienia. AntiBrowserSpy wyposażony został także w narzędzie do tworzenia kopii zapasowych takich elementów przeglądarek jak zakładki, ciastka, hasła, historia, certyfikaty, wtyczki i widżety.

Dodane 25.11.2013 | Pobrań: 95 Pobierz

UsbFix 9.065

UsbFix jest bezpłatnym narzędziem do wyszukiwania, usuwania i zabezpieczania nośników USB, chroniąc go przed wirusami. UsbFix bardzo dobrze czyści nie tylko nośniki USB, ale również najważniejsze obszary systemu operacyjnego. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze nośniki USB – pendrive, karty flash, zewnętrzne dyski HDD czy inne karty pamięci znajdujące się w różnych urządzeniach. W czasie skanowania i oczyszczania nośników danych, tworzy szczegółowy raport w postaci pliku tekstowego. Możemy z niego odczytać wszystkie najważniejsze informacje o aktywnych procesach i innych usługach działających w tle systemu. Oprócz tego pokazuje, które obszary na nośnikach zostały naprawione i oczyszczone.

Dodane 31.08.2017 | Pobrań: 40 Pobierz

BitDefender 2011 Build 14.0.29.3 PL

Program Antywirusowy BitDefender to połączenie prostoty z skutecznością nie wymagającą dużych wymagań. Aplikacja przeznaczona do użytku domowego posiada tylko moduł automatycznej aktualizacji bazy wirusów oraz funkcję skanowania wybranych folderów, plików na dysku twojego komputera. Program w swych możliwościach kryję opcję przechowywania zainfekowanych plików w \"izolatce\" kwarantannie. Zarażony plik można wysłać do laboratorium BitDefender by poznać dokładniejszą analizę. Najnowsza odsłona programu składa się z: Antivirus - aplikacja antywirusowa, Firewall - ściana ognia, jej zadaniem jest sprawdzanie bezpieczeństwa przegadanej witryny, zabezpiecza przed włamaniem hakerów oraz filtruje informacje wysyłane przez usera, Antispam - ma za zadanie chronić przed spamem czyli e-mailami których nie chcemy otrzymywać (reklamy itp), Antispyware - monitoruje system pod kątem zagrożeń ze strony oprogramowania szpiegującego oraz Parental Control - moduł umożliwiający blokowania dostępu do wybranych stron.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 173 Pobierz

ComboFix 16.6.30.1 PL

ComboFix to nowa wersja jednego z lepszych aplikacji do usuwania złośliwych trojanów z naszego komputera. Najnowsza wersja ComboFix została poprawiona ze względu na błędy w kodzie wersja darmowego narzędzia pozwalającego przeskanować a następnie usunąć z naszego komputera niebezpieczne oprogramowanie typu malware. Aplikacja rozpoznaje wiele złośliwych dodatków, m.in. Look2Me, SurfSideKick, Qoologic, Vundo, DollarRevenue, Alcan, E-Give, PurityScan a także rootkita pe386. ComboFix działając wyłącznie na koncie administratora wykonuje szereg testów skanujących zarówno systemowy rejestr, jak i pliki umieszczone na dysku twardym. Należy pamiętać, aby nie wykonywać dodatkowych operacji podczas pracy programu. Po zakończeniu skanowania ComboFix uruchamia ponownie komputer oraz tworzy log z przeprowadzonej operacji zapisując go na partycji systemowej.

Dodane 30.06.2016 | Pobrań: 634 Pobierz