Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190

Wersja: 2013 13.0.1.4190
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 147,36 MB
Pobrań: 886
Dodany: 25.08.2012
Kaspersky Anti-Virus
Opis: Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190
Kaspersky Anti-Virus w wersji 12 to bardzo dobry program antywirusowy kierowany do użytkowników domowych i małych firm. Kaspersky jest dość popularnym programem do walki z wirusami dzięki bardzo wrażliwym czujnikom, które bardzo szybko wskazują nam potencjalnego wirusa na naszym komputerze. Program zapewnia ochronę przed różnego rodzaju wirusami (polimorficznymi i samoczynnie szyfrującymi się, skryptowymi, makrowirusami, a dzięki analizie heurystycznej częściowo także przed jeszcze nieznanymi). Do wykrywania zagrożeń wykorzystywane są trzy podstawowe metody: oparta na sygnaturach, proaktywna oraz heurystyczna. Program wyposażony jest też w moduł pozwalający na wykrywanie i blokowanie ataków sieciowych. Zastosowany w programie moduł MailChecker, który działa jako filtr antyspamowy umożliwia współpracę ze wszystkimi najpopularniejszymi klientami poczty elektronicznej pracującymi w oparciu o SMTP i POP3.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WebSite PRO 4.3 PL

WebSite PRO to od dawna nie rozwijany ale nadal godny uwagi, zaawansowany darmowy edytor stron WWW, który pozwala budować profesjonalne witryny internetowe z zastosowaniem najnowszych technologi. Kierowany jest przede wszystkim do profesjonalnych twórców stron WWW, gdyż kładzie największy nacisk na samą edycje kodu. Od wersji 4 program został wyposażony o nowe ciekawe funkcje: m.in. błyskawiczne generowanie tabel, moduł ftp, nowa paletę kolorów, rozbudowane dialogi zapisu i otwierania plików, zadania, skrypty, rozbudowane kolorowanie składni (SSI, Odnośnik, Obrazek, Tabele, PHP, ColdFusion...) i inne. W najnowszej wersji zostały poprawione uruchamianie programu w systemach Windows 98/Me, podpowiedzi składni PHP i JavaScript oraz dzialanie walidatora. Program jest darmowy ale wymaga bezpłatnej rejestracji.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 132 Pobierz

Kurupira WebFilter 1.0.34

Kurupira WebFilter jest darmowym program do ochrony rodzicielskiej. Pozwala na kontrolowanie odwiedzanych stron internetowych, uruchamianych aplikacji, a także nadzorowanie czasu spędzonego przez dziecko przed komputerem. Aplikacja po włączeniu działa w obrębie systemowego zasobnika, dając dodatkowo możliwość pracy w trybie ukrytym, w którym ikonka w tray\'u nie jest wyświetlana. Dostęp do panelu zarządzania zabezpieczony jest hasłem, uniemożliwiającym pociechom zmianę ustawień ochrony. Wszystkie wbudowane w Kurupira WebFilter funkcje podzielone zostały na 2 moduły odpowiedzialne za kontrolowanie komputera podczas korzystania z Internetu i zainstalowanych na komputerze aplikacji.

Dodane 05.03.2014 | Pobrań: 71 Pobierz

Hiro Burner 3.2.0

Hiro Burner jest darmowym program do nagrywania płyt CD/DVD. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wyróżnia się prostym interfejsem, bogatą funkcjonalnością oraz możliwością tworzenia kopii zapasowych danych na krążku CD lub DVD. Program ten daje możliwość tworzenie płyt Audio CD, Video CD, a także odczytywanie i nagrywanie plików obrazów. Posiada też narzędzia do kopiowania danych pomiędzy różnymi płytami i tworzenia obrazów z dowolnego krążka CD/DVD. Ponadto posiada funkcje do kasowania danych z płyt wielowarstwowych CD-RW/DVD-RW.

Dodane 11.08.2015 | Pobrań: 64 Pobierz

PC Tools AntiVirus 2011 8.0.0.654 PL

PC Tools AntiVirus to idealny program antywirusowy. Stworzony do ochrony twojego komputera przed wirusami i innymi zagrożeniami na które możesz natrafić w internecie z Internetu (robaki, konie trojańskie). To co jest charakterystyczne dla marki PC Tools to fakt że ich produkty w przeciwieństwie do innych aplikacji w tej dziedzinie nie spowalniają pracy systemu. Podczas standardowego użytku programu wykorzystuje on mniej więcej 1MB pamięci RAM komputera w rzeczywistym czasie. PC Tools AntiVirus w swej bogatej ofercie funkcjonaliści zawiera ochronę poczty, plików, internetu, ręczne skanowanie plików oraz automatyczne aktualizacje. Jedynym minusem do którego można się przyczepić jest niemożliwości dręczenia producentów programu w razie wystąpienia jakiegoś problemu w czasie użytkowania. Program bazuje na technologii Download Guard która odpowiedzialna jest za blokowanie nowych zagrożeń przez porównywanie pobieranych obiektów z informacjami dostępnymi w sieci, Behavior Guard blokującą nowe zagrożenia, Browser Defender chroniącą przed atakami przez strony internetowe, w tym przed próbami phishingu. Mało tego zaawansowany filtr spamu i zapora firewall ma za zadanie chronić wiadomości pocztowe aby nie zostały wykradzione przez hakerów.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 289 Pobierz