Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

KeePass Password Safe 2.37 PL

Wersja: 2.37
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows XP/2000/NT/ME/98/95
Rozmiar: 11,30 MB
Pobrań: 188
Dodany: 12.10.2017
KeePass Password Safe
Opis: KeePass Password Safe 2.37 PL
Darmowy program służący do bezpiecznego przechowywania wszelkiego rodzaju haseł, loginów, adresów oraz numerów kart kredytowych i kodów PIN. Wszystkie informacje przechowywane są w zaszyfrowanej za pomocą algorytmu Advanced Encryption Standard lub Twofish bazie danych. Aplikacja pozwala tworzyc własne grupy i podgrupy haseł w zależności od typu informacji, jakie mają być w nich gromadzone. Do każdego wpisu użytkownik może dodać własne notatki, zadecydować na jaki czas dany wpis ma być ważny, a także wygenerować w pełni bezpieczne, odpowiedniej długości hasło. KeePass Password Safe pozwala również sortować i wyszukiwać hasła oraz exportować je do plików TXT, HTML, XML lub CSV. Z całą pewnością jest to jeden z najlepszych, darmowych programów do przechowywania poufnych informacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: KeePass Password Safe 2.37 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Kurupira WebFilter 1.0.34

Kurupira WebFilter jest darmowym program do ochrony rodzicielskiej. Pozwala na kontrolowanie odwiedzanych stron internetowych, uruchamianych aplikacji, a także nadzorowanie czasu spędzonego przez dziecko przed komputerem. Aplikacja po włączeniu działa w obrębie systemowego zasobnika, dając dodatkowo możliwość pracy w trybie ukrytym, w którym ikonka w tray\'u nie jest wyświetlana. Dostęp do panelu zarządzania zabezpieczony jest hasłem, uniemożliwiającym pociechom zmianę ustawień ochrony. Wszystkie wbudowane w Kurupira WebFilter funkcje podzielone zostały na 2 moduły odpowiedzialne za kontrolowanie komputera podczas korzystania z Internetu i zainstalowanych na komputerze aplikacji.

Dodane 05.03.2014 | Pobrań: 69 Pobierz

Rising Antivirus Free Edition 23.01.20.71

Rising Antivirus Free Edition jest bezpłatnym antywirusem przeznaczonym do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami z Internetu. Program ten w bardzo dobry sposób zabezpiecza system operacyjny przed groźnymi wirusami, rootkitami, koniami trojańskimi, robakami i innymi szkodliwymi aplikacjami. Program został wyposażony w nowoczesną technologię do ochrony komputera w czasie rzeczywistym, a także w zaawansowany skaner do wykrywania i usuwania różnych szkodników. Oferuje prosty i przejrzysty interfejs oraz prostotę w obsłudze.

Dodane 04.02.2015 | Pobrań: 112 Pobierz

LastPass 4.0.0a PL

LastPass jest aplikacją internetową, która daje użytkownikom dostęp do osobistej, specjalnej zabezpieczonej internetowej bazy haseł, notatek oraz tożsamości internetowych. Integruje się ona z popularnymi przeglądarkami internetowymi pozwalając na wykorzystanie LastPass zamiast oryginalnego managera haseł. Instalator programu wykrywa zainstalowane na komputerze przeglądarki i proponuje instalacje dodatków do nich. Zapewnia wsparcie dla Internet Explorera, Firefoksa, Chrome, Opery a także Safari, zarówno na systemie Windows jak i Mac a także różnych dystrybucjach Linuksa. Po utworzeniu konta lub zalogowaniu się do już istniejącego, LastPass przejmuje rolę managera haseł – dane użytkownika są gromadzone w internetowej bazie producenta w formie zaszyfrowanej hasłem głównym. Jego utrata wiąże się z utratą danych zapisanych w bazie, nawet po potwierdzeniu właściciela konta przy pomocy adresu email. Manager oprócz automatycznego zapisywania danych, a później wypełniania formularzy, oferuje szereg przydatnych opcji. Użytkownik może grupować dane, przeglądać je, edytować. Możliwe jest również zapisywanie bezpiecznych notatek, zarówno tekstowych, jak i specyficznych np. dane karty kredytowej, dane do poczty email, informacje z paszportu, klucze SSH itp. LastPass oferuje także tworzenie profili automatycznego wypełniania formularzy, oraz gotowych tożsamości do użytku w internecie.

Dodane 11.01.2016 | Pobrań: 89 Pobierz

RegRun Reanimator 7.2.0.140

RegRun Reanimator jest darmowym narzędziem przeznaczonym do ochrony komputera przed wszelakiego rodzaju trojanami, spyware i adware. W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu cechuje się całkowicie inną zasadą działania. Program podczas pracy generuje raport, zawierający szczegółowe informacje o wykrytych szkodnikach, a następnie wysyła go do producenta. Po przeanalizowaniu przez specjalistów wszystkich nieprawidłowości do użytkownika przesyłany jest specjalny plik, pozwalający oczyści

Dodane 04.07.2014 | Pobrań: 268 Pobierz