Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

KeePass Password Safe 2.37 PL

Wersja: 2.37
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows XP/2000/NT/ME/98/95
Rozmiar: 11,30 MB
Pobrań: 195
Dodany: 12.10.2017
KeePass Password Safe
Opis: KeePass Password Safe 2.37 PL
Darmowy program służący do bezpiecznego przechowywania wszelkiego rodzaju haseł, loginów, adresów oraz numerów kart kredytowych i kodów PIN. Wszystkie informacje przechowywane są w zaszyfrowanej za pomocą algorytmu Advanced Encryption Standard lub Twofish bazie danych. Aplikacja pozwala tworzyc własne grupy i podgrupy haseł w zależności od typu informacji, jakie mają być w nich gromadzone. Do każdego wpisu użytkownik może dodać własne notatki, zadecydować na jaki czas dany wpis ma być ważny, a także wygenerować w pełni bezpieczne, odpowiedniej długości hasło. KeePass Password Safe pozwala również sortować i wyszukiwać hasła oraz exportować je do plików TXT, HTML, XML lub CSV. Z całą pewnością jest to jeden z najlepszych, darmowych programów do przechowywania poufnych informacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: KeePass Password Safe 2.37 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AgroAsystent 1.83 PL

AgroAsystent (dawniej Agronom 2007) to polski program wspomagający zarządzanie gospodarstwem w produkcji roślinnej, pozwalający na pełną ewidencję prac polowych w rozbiciu na użyte środki do produkcji oraz koszty bezpośrednie. Umożliwia m.in. proste i wygodne zarządzanie działkami i zasiewami, ewidencję badań gleby i planowanie nawożenia. Oferuje moduły raportów, druków, magazynu, fakturowania. Pomaga w analizie kosztów i w znajdowaniu oszczędności. Umożliwia zarządzanie gospodarstwem z widoku mapy oraz import pomiarów GPS. AgroAsystent jest nieocenionym pomocnikiem, pozwalającym w jednym miejscu gromadzić wszystkie ważne informacje, które następnie można prezentować i analizować zgodnie z potrzebami. Program dostępny jest w 3 wersjach zróżnicowanych funkcjonalnie (Standard, Plus, Ekspert).

Dodane 04.04.2014 | Pobrań: 191 Pobierz

Unchecky 0.3.4 Beta PL

Unchecky jest bezpłatnym narzędziem, służącym do wykrywania i informowania użytkowników sieci przed złymi aplikacjami (typu PUP), pojawiającymi się w czasie instalacji różnych programów w systemie operacyjnym. Narzędzie to zapobiega instalacji szkodliwych programów, pasków narzędziowych (toolbary) – Delta Search, Babylon, Conduit, Ask czy SweetIM. Często mamy do czynienia z darmowymi programami, które w instalatorze posiadają złośliwy kod lub inne niebezpieczne dodatki. Takie zagrożenia potrafią zaśmiecić przeglądarkę internetową, a nawet cały system Windows.

Dodane 24.11.2014 | Pobrań: 80 Pobierz

Handy Backup 6.9.4.8130

Handy Backup to łatwy obsłudze program do automatycznego tworzenia kopii zapasowych ważnych danych. Program umożliwia tworzenie pełnych lub przyrostowych kopii zapasowych, zapisywanych nie tylko popularnych płytach CD-R(W) ale także w podanych przez użytkownika lokalizacjach sieciowych LAN lub na serwerach FTP. Kopie mogą być zabezpieczone hasłem zaszyfrowanym 128-bitowym kluczem. Odtworzenie danych jest bardzo proste - wystarczy jedno kliknięcie myszy. Handy Backup oprócz archiwizacji danych może także służyć do synchronizacji danych pomiędzy dwoma komputerami. Opcjonalnie, za pośrednictwem dodatkowych, płatnych wtyczek umożliwia tworzenie kopii zapasowych m.in. poczty z programu Microsoft Outlook i rejestru systemowego. Jedyną wadą programu jest brak obsługi zapisu na płytach DVD+/-R(W).

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 120 Pobierz

Zemana AntiLogger 1.9.3.514 PL

Zemana AntiLogger - świetny program, którego celem jest ochrona komputera przed szkodnikami wykradającymi bez wiedzy użytkownika wszelakiego rodzaju poufne dane. Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych. W skład programu wchodzi 5 modułów: - Anti-KeyLogger, - Anti-ScreenLogger, - Anti-WebcamLogger, - Anti-ClipboardLogger - SystemDefense. Aplikacje te pozwalają odpowiednio zabezpieczyć komputer przed komponentami, wykradającymi hasła wykorzystywane podczas e-zakupów, korzystania z bankowości elektronicznej, gier online i poczty mailowej, szkodnikami przechwytującymi obraz ekranu i kamerki internetowej, schowka i wieloma innymi, atakującymi rejestr systemu Windows, pamięć fizyczną RAM itp. Zemana AntiLogger chroni przed kradzieżą danych podawanych przez użytkownika nie tylko przy użyciu fizycznej klawiatury, ale także klawiatury ekranowej. Program działa proaktywnie i nie wymaga aktualizacji baz sygnatur wirusów, zapewniając ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, które z różnych przyczyn dostało się do komputera.

Dodane 27.12.2013 | Pobrań: 106 Pobierz