Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

LoMag 2.7.5.1 PL

Wersja: 2.7.5.1
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 60,16 MB
Pobrań: 215
Dodany: 05.01.2014
LoMag
Opis: LoMag 2.7.5.1 PL
LoMag to narzędzie do zarządzania magazynami małego lub średniego przedsiębiorstwa, charakteryzujące się prostą i intuicyjną obsługą oraz możliwością wykorzystania zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci. Program zapewnia podstawową funkcjonalność, umożliwiając tworzenie dokumentów takich jak przyjęcia/wydania magazynowe, zwroty do dostawcy/odbiorcy, rozchód/przychód wewnętrzny, korekty, przeceny, przesunięcia międzymagazynowe, arkusze spisowe i remanenty. Wszystkie dokumenty generowane za pośrednictwem LoMag przechowywane są na platformie bazodanowej Microsoft SQL Server 2005. Ponadto dane mogą być drukowane lub eksportowane do zewnętrznych formatów (rpt, pdf, xls, doc i rtf). Aplikacja umożliwia tworzenie dowolnej ilości niezależnych od siebie magazynów oraz proste zarządzanie każdym z nich.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: LoMag 2.7.5.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

FrameForge Previz Studio 3

FrameForge Previz Studio to specjalistyczny program dedykowany przede wszystkim producentom i reżyserom tworzącym poglądowy wygląd scen i animacji kamery jeszcze przed usłyszeniem dźwięku pierwszego klapsa. Metod planowania ujęć danych scen w branży filmowej jest kilka. Do tradycyjnych można zaliczyć rysowanie ich w postaci prostych, komiksowych scenek lub poglądowe nagrywanie ujęć za pomocą kamery. Wymaga to jednak dużego zaangażowania i w przypadku większych projektów może być to bardzo czasochłonne. Z pomocą przychodzi wtedy FrameForge Previz Studio, który pozwala nie tylko przygotować wygląd scenki oferując szereg gotowych wirtualnych elementów 3D (aktorzy, budynki, auta itp.), ale również wykorzystać nieograniczone możliwości animacji kamer czy ustawień oświetlenia.

Dodane 24.05.2011 | Pobrań: 118 Pobierz

Gastronomia 2.52 PL

Gastronomia to świetny program do rozliczania i kontroli kosztów zakupów artykułów spożywczych, materiałów i towarów dla restauracji, pubów i innych lokali gastronomicznych. Funkcje jakie posiada to: wprowadzanie, towarów i materiałów wprowadzanie dostawców przypisywanie towarów i materiałów od określonych dostawców rozliczanie kosztów towarów i materiałów od dostawcy dla dowolnego okresu czasowego możliwość konwersji danych do excela wydruki zestawień kosztów dla wybranego dostawcy za dowolny okres czasu wydruki zestawień kosztów dla wszystkich dostawców łącznie z podsumowaniem za dowolny okres czasu możliwość usuwania zaległych danych

Dodane 22.10.2013 | Pobrań: 85 Pobierz

mr_faktury PRO 2.54 PL

Program umożliwiający wystawianie różnego rodzaju faktur z możliwością prowadzenia prostego magazynu i obsługą drukarek fiskalnych. Umożliwia wystawianie faktur VAT, faktur eksportowych, wewnątrz unijnych, pro-forma, korekt i faktur skupu (obsługa skupu także wg wartości brutto) w tym faktur RR. Ponadto program daje możliwość śledzenia spłat, wysyłania ponagleń. Ma możliwość, drukowania faktur wielostronicowych z numerem strony, paragonów, generowania różnego rodzaju zestawień, między innymi zestawień sprzedaży, skupu itp. Umożliwia ponadto wystawianie przelewów na gotowych wydrukach. Wersja testowa nie ma ograniczeń czasowych ale nie posiada wielu opcji, nie umożliwia pracy wielostanowiskowej i może być aktualizowana tylko przez 3 miesiące.

Dodane 01.06.2013 | Pobrań: 197 Pobierz

SKUP 2.1.0.167 PL

Rozbudowany program do obsługi skupu surowców wtórnych. SKUP pozwala na ewidencjonowanie zakupów i sprzedaży surowców i odpadów oraz wydruk wszelkiej niezbędnej dokumentacji wymaganej przepisami prawa. Funkcjonalność programu obejmuje m.in. prowadzenie różnego rodzaju rejestrów (kontrahentów, wystawionych umów kupna-sprzedaży, formularzy przyjęcia odpadów, kart przekazania odpadów), automatyczne generowanie formularzy przyjęcia odpadów na podstawie wystawianych umów kupna-sprzedaży, zarządzenie magazynem (dokumenty PZ, MM, WZ), funkcje kasowe (dokumeny KP, KW itp.), tworzenie raportów (według kontrahenta, daty itd.), filtrowanie i wyszukiwanie dokumentów wg wielu kryteriów, generowanie cennika i wiele innych.

Dodane 29.04.2010 | Pobrań: 153 Pobierz