Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13671]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10274]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7064]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6309]

Lyrics4You 2.8

Wersja: 2.8
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/2000/XP
Rozmiar: 3,33 MB
Pobrań: 169
Dodany: 15.07.2010
Lyrics4You
Opis: Lyrics4You 2.8


Program daje możliwość wyświetlania słów piosenek do muzyki zachowanej w formacie MIDI, KAR, MP3,OGG lub MP3+CDG dostarczając nam świetnej zabawy w karaoke. W formatach MP3 oraz OGG możemy się pokusić o usunięcia wokalu. Prócz odtwarzaniem plików audio Lyrics4You za do zaoferowania: możliwość nagrywania oraz odtwarzanie głosu wraz z zsynchronizowaną piosenką. Zarejestrowany głos możemy tuningować w specjalne efekty audio np. : echo i chorus. Słowa piosenek możemy wyświetlać za pomocą trybu pełnoekranowego z użyciem funkcji wielu monitorów lub odbiornika TV w czasie rzeczywistym. Zmieniać możemy czcionkę tekstu oraz tło korzystając z jednego z wielu trybów wyświetlania.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Lyrics4You 2.8

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Expression Encoder 4.0.1639.0

Expression Encoder to przechrzczony Expression Media Encoder program który stanowi dopełnienie funkcjonalności pakietu Expression Studio. Za pomocą Expression Encoder dokonamy rekodowania i przetwarzania danych multimedialnych do formatu VC-1. Dużym plusem programu jest dostosowywanie plików wideo do potrzeb Internetu urządzeń przenoszonych przez nas. Z aplikacji można korzystać na dwa sposoby, możemy korzystać z wersji z interfejsem a także za pomocą wierszy poleceń. Ściślej mówiąc Expression Encoder zapewnia natywną obsługę źródeł w formatach WMA, MOV (QuickTime) i MPEG, AVI, WMV, godne uwagi jest też obsługiwanie technologii Silverlight.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 136 Pobierz

ACE Mega Codec Pack 6.03

ACE Mega Codec Pack to koder który bezwątpienia można okrzyknąć największym na globie. Paczkę tworzą następujące aplikacje: Filters, Matroska Muxer, Matroska Splitter, OGG Vorbis, ffdshow, Dirac Splitter, DC-DSP Filter, QuickTime 6, RealMedia, CoreAAC Filter, XviD, DivX, MPEGable AVC, MPEGable Directshow. Producenci zatroszczyli się również o dobry odtwarzacz plików multimedialnych BSPlayer a także funkcyjny menadżer filtrów. Pomimo że pakiet nie jest już długo aktualizowany, nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród zagranicznych odbiorców odtwarzając wiele formatów audio/video.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 152 Pobierz

ffDiaporama 1.3.1

ffDiaporama - darmowy program przeznaczony do montażu i tworzenia wideo z wykorzystaniem dodatkowych elementów typu tekst, zdjęcia, animacje, klipy wideo oraz muzyka. Program idealnie nadaje się do prostego montażu filmów oraz zdjęć cyfrowych. Poszczególne sekwencje wideo składane są w formie pokazu slajdów. Oprócz tego program umożliwia nam dodawanie do tworzonego projektu ścieżki dźwiękowej oraz specjalnych filtrów, które usprawnią wygląd montowanego filmu.

Dodane 30.09.2012 | Pobrań: 150 Pobierz

Adobe Audition 3.0

Dzięki Adobe Audition 3.0 bez problemu nagramy, zmiksujemy, zedytujemy oraz dokonamy wszelkiej innej obróbki dźwięku. Wersja 3.0 została wyposażona w system miksujące który jest tym samym wsparciem dla ASIO czyli wielopasmowego kompresora który umożliwia nam na dynamiczną kontrolę dźwięku czy też dokonania zmian z rzeczywistym czasie ustawień właściwości dźwięku np. głośności, oraz nanoszenia różnych efektów w czasie miksowania. W wersji mamy do dyspozycji nowe narzędzia do masteringu , są nimi: Spectral Pan, Phase oraz Mastering Rack dzięki niemu możemy nakładać kilka efektów dźwiękowych za jednym razem.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 348 Pobierz