Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

MOBILedit! 9.2.0.22908

Wersja: 9.2.0.22908
Kategoria: Komunikacja
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 36 MB
Pobrań: 426
Dodany: 12.10.2017
MOBILedit!
Opis: MOBILedit! 9.2.0.22908
MOBILedit! Lite to aplikacja umożliwiająca przejęcie kontroli nad telefonem komórkowym z poziomu komputera. Narzędzie to oferuje takie opcje jak wyświetlanie szczegółowych informacji na temat telefonu (status baterii, siła sygnału, operator sieci, typ połączenia, wersja oprogramowania, IMEI itp.), projektowanie tapet, synchronizowanie zawartości telefonu (SMS, MMS, pliki, kalendarz, gry JAVA), tworzenie dzwonków i znacznie więcej. Dzięki programowi mamy także możliwość odczytywania rożnych dokumentów w telefonie (e-książki, skopiowane artykuły itp.) i tzw. Shopping Listy, dzięki którym użytkownik ma możliwość tworzenia dowolnej lisy zadań z opcją wysłania jej na urządzenie przenośne.

Obsługiwane telefony!

Alcatel

Kyocera

LG

Motorola

Nokia

Panasonic

Philips

Sagem

Samsung

Sharp

Siemens

Sony Ericsson

Windows Mobile

iPhone
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MOBILedit! 9.2.0.22908

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Isotoxin 0.4.518

Isotoxin jest świetnym komunikatorem, który daje możliwość czatowania ze znajomymi za pośrednictwem sieci LAN oraz TOX. Protokół TOX jest szyfrowany oraz wyróżnia się mechanizmem losowego generowania unikalnych ID. Aplikacja jest bardzo prosta do użytkowania, jednak interfejs nie należy do najnowocześniejszych. Isotoxin posiada zestaw najważniejszych funkcji takich jak prowadzenie grupowych konwersacji, dostęp do historii rozmów, powiadomień o nadchodzących wiadomościach, możliwość korzystania z emotikon, awatarów. Nie zabrakło również możliwości przesyłania plików czy zmiany kolorystyki interfejsu za pomocą kilku wbudowanych szablonów.

Dodane 02.08.2017 | Pobrań: 6 Pobierz

OnetSkype 6.16.11.105 PL

Program OnetSkype to wynik zawarcia umowy pomiędzy firmami Skype i Onet.pl. OnetSkype jest więc tak naprawdę jedynie odmianą najpopularniejszego na świecie komunikatora głosowego i pioniera w dziedzinie rozmów VoIP markowaną przez Onet. Nie różni się funkcjonalnie od swego starszego brata. System płatności dostosowany został natomiast do polskiego rynku co objawia się w szerszych i bardziej przystępnych możliwościach ich realizowania. W przypadku rozmów VoIP realizowanych poprzez OnetSkype rozliczać się możemy za pomocą: przelewów tradycyjnych, usługi mTransfer oraz przelewów online, kart płatniczych, a także zwykłych przekazów pocztowych.

Dodane 13.05.2014 | Pobrań: 328 Pobierz

Mobogenie 3.3.0 PL

Mobogenie - bezpłatna aplikacja przeznaczona do zarządzania rzez komputer zawartością urządzenia z systemem Android. Umożliwia ono wygodnie obsługiwać smartfony oraz tablety większości wiodących na rynku producentów - m.in. Samsung, Sony, LG, Motorola i innymi. Narzędzie wyposażone zostało w funkcje, umożliwiające zarządzanie listą kontaktów w telefonie, wiadomościami tekstowymi SMS, a także tworzenie i przywracanie kopii zapasowych istotnych danych. Z jego pomocą przetransferujemy pomiędzy komputerem a smartfonem/tabletem różnego rodzaju pliki, w tym multimedia.

Dodane 06.11.2014 | Pobrań: 255 Pobierz

Juicebox Lite 1.4.2

Juicebox Lite - program przeznaczony do tworzenia i zarządzania galerią zdjęć umieszczonych w internecie. Program został napisany w HTML5 i do jego prawidłowego działania wymagana jest obecność w systemie środowiska Adobe AIR. Juicebox Lite to niezbędne narzędzie dla webmasterów i użytkowników, którzy planują szybko i wygodnie stworzyć profesjonalną galerię zdjęć na stronie internetowej. Tworzenie galerii zdjęć przy użyciu programu jest banalnie łatwe, a wszystko wykonujemy zaledwie w kilku prostych krokach.

Dodane 18.08.2014 | Pobrań: 82 Pobierz