Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

MOBILedit! 9.2.0.22908

Wersja: 9.2.0.22908
Kategoria: Komunikacja
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 36 MB
Pobrań: 420
Dodany: 12.10.2017
MOBILedit!
Opis: MOBILedit! 9.2.0.22908
MOBILedit! Lite to aplikacja umożliwiająca przejęcie kontroli nad telefonem komórkowym z poziomu komputera. Narzędzie to oferuje takie opcje jak wyświetlanie szczegółowych informacji na temat telefonu (status baterii, siła sygnału, operator sieci, typ połączenia, wersja oprogramowania, IMEI itp.), projektowanie tapet, synchronizowanie zawartości telefonu (SMS, MMS, pliki, kalendarz, gry JAVA), tworzenie dzwonków i znacznie więcej. Dzięki programowi mamy także możliwość odczytywania rożnych dokumentów w telefonie (e-książki, skopiowane artykuły itp.) i tzw. Shopping Listy, dzięki którym użytkownik ma możliwość tworzenia dowolnej lisy zadań z opcją wysłania jej na urządzenie przenośne.

Obsługiwane telefony!

Alcatel

Kyocera

LG

Motorola

Nokia

Panasonic

Philips

Sagem

Samsung

Sharp

Siemens

Sony Ericsson

Windows Mobile

iPhone
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MOBILedit! 9.2.0.22908

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

LIVECHAT Communicator 5.5.4.22

LIVECHAT Communicator - program nadaje się do komunikacji wewnętrznej w firmie, jak i zewnętrznej z klientami. Komunikator jest aplikacją łączącą w sobie najlepsze cechy bezpłatnych komunikatorów, uzupełniając je o możliwość zarządzania wykorzystaniem komunikatorów w firmie oraz zastosowanie kodowania połączeń przy użyciu SSL, dzięki czemu protokół LIVECHAT jest bezpieczny. Umieszczenie kontaktów do klientów lub partnerów w jednym miejscu umożliwia szybki dostęp, natomiast historia wszystkich biznesowych rozmów zostaje zapisana i tworzy centralną bazę wiedzy. Ponadto oprogramowanie umożliwia tworzenie konferencji, przesyłanie plików i dokumentów czy przejmowanie pulpitu rozmówcy. Aplikacja współpracuje z wtyczkami, które dodają jej możliwość współpracy z innymi protokołami komunikacyjnymi, takimi jak Gadu-Gadu, MSN czy ICQ.

Dodane 29.05.2011 | Pobrań: 118 Pobierz

QTranslate 5.5.0.2

QTranslate jest darmowych program spełniającym rolę tłumacza, obsługującym dziesiątki języków z całego świata. Tłumaczy każdy tekst za pomocą jednego kliknięcia myszką. Można wklejać fragment tekstu bezpośrednio do programu (GUI) i po chwili uzyskamy tłumaczenie w innym, wybranym przez użytkownika języku. Aplikacja ta stanowi godną konkurencję dla innych słowników multimedialnych. Jest również szybki i bardzo dobrze radzi sobie z tłumaczeniem pojedynczych wyrazów. Uwaga! Do prawidłowego funkcjonowania aplikacji, wymagane jest stałe połączenie z internetem. Program korzysta ze słowników internetowych. QTranslate charakteryzuje się: - wygodą podczas tłumaczenia wyrazów lub pełnych zdań, - obsługą skrótów klawiszowych CTRL+P itp., - wsparciem internetowych słówników: Google Translate, Microsoft Translator, Promt i Babylon, - wbudowaną wirtualną klawiaturą, - sprawdza pisownię ortograficzną, - automatycznie tłumaczy wyrazy i pełne zdania, - tłumaczy teksty z dowolnej aplikacji (programy biurowe, Skype).

Dodane 15.07.2015 | Pobrań: 57 Pobierz

Windows Live Messenger 2011 (15.4.3538.513) PL

Najnowsza wersja komunikatora firmy Microsoft - bezpośredni następca MSN Messenger, pierwszy z rodziny produktów Windows Live. Oprócz prowadzenia internetowych pogawędek z użyciem emotikon, oferuje również możliwość wysyłania wiadomości pisanych odręcznie, przesyłanie plików, prowadzenie rozmów głosowych (w tym za pośrednictwem krótkich klipów audio) i transmisji video, wysyłanie wiadomości na pager i telefon komórkowy, blokowanie niechcianych kontaktów. W wersji Live wprowadzono m.in. szereg usprawnień do konferencji audio/wideo, a także dodano możliwość wysyłania wiadomości offline. Znacznie zwiększono również możliwości dostosowywania wyglądu i zachowania programu do własnych upodobań.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 312 Pobierz

BitLord 2.4.1-292 PL

BitLord to rozbudowany klient P2P. Umożliwia on pobieranie, a także udostępnianie plików o dużych rozmiarach Wysyłaj i ściągaj dużo: muzyki, filmów, oprogramowania, gier komputerowych. Program napisany został w języku C++ i charakteryzuje się dużą szybkością działania oraz znikomym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Jego najlepsza funkcja to specjalne moduły, które pozwalają przyśpieszać prędkość ściągania.

Dodane 02.05.2015 | Pobrań: 169 Pobierz