Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

MPlayer 1.0 PL

Wersja: 1.0
Kategoria: Dla Linuksa
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Linuks
Rozmiar: 0,96 MB
Pobrań: 511
Dodany: 23.09.2009
MPlayer
Opis: MPlayer 1.0 PL
MPlayer to najlepszy odtwarzacz plików pod linuksa. MPlayer powstał na początku 2000 roku, jako odtwarzacz filmów dla systemu operacyjnego Linux. Jego duża popularność oraz porty na kolejne platformy sprzętowe i systemy operacyjne spowodowały w 2004 roku zmianę nazwy z The Movie Player for Linux na The Movie Player. Oprócz programu mplayer, służącego do odtwarzania filmów, w skład projektu wchodzi również program mencoder, przeznaczony do konwersji formatów i tworzenia nowych filmów i animacji z pojedynczych klatek obrazu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MPlayer 1.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Rekonq 1.2 PL

Rekonq - przeglądarka internetowa stworzona dla środowiska graficznego KDE. Aplikacja cieszy się dużą szybkością działania, pokaźną liczbą opcji konfiguracyjnych, które pozwalają dostosować program do własnych preferencji, a także interfejsem przypominającym Google Chrome. Przeglądarka oferuje mechanizm kart i zakładek, tryb prywatny, ciekawą opcję zmiany rozmiaru strony za pomocą suwaka i skróty sieciowe, które na początku wydawać się mogą skomplikowane, ale znacznie upraszczają poruszanie się w Internecie.

Dodane 12.10.2012 | Pobrań: 90 Pobierz

Totem 3.6.0 PL

Totem - odtwarzacz multimedialny dla środowiska GNOME, bazujący na multimedialnym frameworku GStreamer. Aplikacja oferuje podstawowe funkcje odtwarzania plików audio i wideo (w tym DVD i VCD) - obsługa playlist i napisów do filmów, możliwość tworzenia screenów w trakcie odtwarzania plików wideo, dostosowywanie proporcji wyświetlanego obrazu, czy też wizualizacje podczas odtwarzania muzyki. Program obsługuje również strumieniowy transfer danych (wykorzystywany przez radia internetowe itp.), skróty klawiszowe oraz system LIRC (Linux InfraRed Control), umożliwiający sterowanie pracą aplikacji za pośrednictwem pilota zdalnej kontroli.

Dodane 03.10.2012 | Pobrań: 79 Pobierz

ClamTk 4.42

ClamTk - jest to nakładka graficzna dla antywirusa Clam AV (Clam AntiVirus) dla systemów Linux, która okazuje się niezwykle przydatna dla użytkowników nie specjalnie przepadającym za pracą z konsolą. Jej zadaniem jest informowanie o aktualnym etapie skanowania, wspomaganie aktualizacji baz sygnatur wirusów, ułatwianie konfiguracji programu, a także umożliwienie planowania harmonogramu skanowania.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 97 Pobierz

Realtek AC'97 Audio Linux 4.06a

Najnowsze sterowniki firmy Realtek dla Linux. Przeznaczone są do układów muzycznych ALC AC\'97 montowanych na płytach głównych

Dodane 19.09.2012 | Pobrań: 106 Pobierz