Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

MPlayer 1.0 PL

Wersja: 1.0
Kategoria: Dla Linuksa
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Linuks
Rozmiar: 0,96 MB
Pobrań: 532
Dodany: 23.09.2009
MPlayer
Opis: MPlayer 1.0 PL
MPlayer to najlepszy odtwarzacz plików pod linuksa. MPlayer powstał na początku 2000 roku, jako odtwarzacz filmów dla systemu operacyjnego Linux. Jego duża popularność oraz porty na kolejne platformy sprzętowe i systemy operacyjne spowodowały w 2004 roku zmianę nazwy z The Movie Player for Linux na The Movie Player. Oprócz programu mplayer, służącego do odtwarzania filmów, w skład projektu wchodzi również program mencoder, przeznaczony do konwersji formatów i tworzenia nowych filmów i animacji z pojedynczych klatek obrazu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MPlayer 1.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

File Roller 3.6.0

File Roller - świetny program do kompresji i dekompresji plików w środowisku GNOME. Wersja dla linuksa. Aplikacja daje możliwość tworzenie, modyfikowanie i rozpakowywanie archiwów, sprawdzanie ich poprawności, przeglądanie listy plików, a także podglądanie pojedynczych plików w archiwum. File Roller jest nakładką na konsolowe narzędzia archiwizacyjne i obsługuje następujące formaty: tar, gzip, bzip, bzip2, zip, jar, lha, rar, zoo, arj, deb, rpm, iso, bin i inne.

Dodane 03.10.2012 | Pobrań: 190 Pobierz

Totem 3.6.0 PL

Totem - odtwarzacz multimedialny dla środowiska GNOME, bazujący na multimedialnym frameworku GStreamer. Aplikacja oferuje podstawowe funkcje odtwarzania plików audio i wideo (w tym DVD i VCD) - obsługa playlist i napisów do filmów, możliwość tworzenia screenów w trakcie odtwarzania plików wideo, dostosowywanie proporcji wyświetlanego obrazu, czy też wizualizacje podczas odtwarzania muzyki. Program obsługuje również strumieniowy transfer danych (wykorzystywany przez radia internetowe itp.), skróty klawiszowe oraz system LIRC (Linux InfraRed Control), umożliwiający sterowanie pracą aplikacji za pośrednictwem pilota zdalnej kontroli.

Dodane 03.10.2012 | Pobrań: 90 Pobierz

Shotwell 0.13 PL

Shotwell - świetny program do przeglądania grafiki dla GNOME, łącząca w sobie prostotę, szybkość działania i jedynie najistotniejsze dla przeciętnego użytkownika funkcje. Wśród nich znaleźć można opcje importu fotografii z większości aparatów cyfrowych (wspieranych przez gPhoto), organizowania ich w katalogi (program automatycznie grupuje zdjęcia zgodnie z datą ich wykonania), tagowania, publikowania w Internecie (m.in. Facebook, Flickr i Picasa Web Albums), a także prostej edycji. W przypadku tej ostatniej Shotwell pozwala na obrót grafiki o dany kąt, przycinanie, redukcję efektu czerwonych oczu oraz zmianę podstawowych parametrów obrazu - ekspozycja, odcień, nasycenie itp.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 122 Pobierz

Cheese 3.6.0 PL

Chesse - bardzo ciekawa aplikacja do przechwytywaniaobrazu pochodzącego z kamery internetowej. Programik umożliwia zapisywanie obrazu z kamerki (w wybranej rozdzielczości) w jednej z trzech form: zdjęcia, serii zdjęć oraz filmiku. Przechwytywany sygnał jest w locie filtrowany, dzięki czemu użytkownik posiada możliwość nakładania na obraz zdefiniowanych w programie, prostych efektów - m.in. rozmycie, deformacja, zaznaczenie krawędzi, zmiana kolorów czy też obrót w pionie/poziomie.

Dodane 03.10.2012 | Pobrań: 111 Pobierz