Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

MadTracker 2.6.1 Full

Wersja: 2.6.1 Full
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Rozmiar: 14,01 MB
Pobrań: 154
Dodany: 13.07.2010
MadTracker
Opis: MadTracker 2.6.1 Full


MadTracker jest dość znanym darmowym narzędziem do tworzenia muzyki. Jak nazwa wskazuje jest od tzw. Trackerem czyli programem prostym i łatwym w obsłudze do kreowania muzyki opierającej się na instrumentach o próbkach dźwiękowych zapisanych w różnych ilościach ścieżek. MadTracker bez problemu poradzi sobie z otwarciem najpopularniejszych formatów pochodzących z innych programów tego typu począwszy od MOD a kończąc na S3M, XM i IT, a także własny format MT2. Użytkownik ma możliwość sterowania aplikacją za pomocą klawiatury MIDI. W przeciwieństwie do wersji 2.5 MadTracker obsługuje instrumenty i efekty VST, a od 2.6 wspiera ASIO.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MadTracker 2.6.1 Full

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

KoolMoves 9.5.0

KoolMoves stworzy za naszą pomocą półprofesjonalne filmy Flash przeznaczone na strony WWW. Aplikacja w szerokim wachlarzu możliwości posiada min: gotowe skrypty, a także przewodnik który pomorze nam tworzyć efektowne banery oraz pokazy slajdów bez większych problemów nawet jeśli niemieliśmy nigdy wcześniej styczności w tej dziedzinie. Wielofunkcyjność KoolMoves jest również zaopatrzona w pakiet do tworzenia własnych skryptów Flash & Action Scripting które dają nam możliwość kreowania własnych efektów. Program ma do zaoferowania również masę clipartów, gotowych szablonów, efektów 3D.

Dodane 18.06.2015 | Pobrań: 134 Pobierz

XviD 1.3.1

Lekka finalna paczuszka ze zbiorem kodeków XviD do odtwarzanie plików video, która bazuje na formacie ISO MPEG-4. Kodek może być niezbędny do poprawnego odtwarzania najnowszych filmów.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 200 Pobierz

LAV Filters 0.55

LAV Filters - zbiór filtrów i różnych kodeków, które umożliwiają odtwarzanie większości dostępnych na rynku formatów audio i wideo. Instalując w systemie filtry oferowane przez LAV Filters będziemy mogli odtwarzać m. in. takie formaty jak Matroska, WebM, AVI, MP4, RM, RMVB, MOV, MPEG-TS, VOB, EVO, FLV, Ogg, OGM, WTV, WMV, ASF, DVR-MS, FLAC Audio, MP3, DTS Audio,AC# Audio, AAC Audio, streamingi RTSP, RTP czy MMS.

Dodane 10.01.2013 | Pobrań: 103 Pobierz

musikCube 1.0

Użytkownikom systemu operacyjnego Linux na pewno skojarzy się on z popularnym dla nich odtwarzaczem plików muzycznych Amaroka ale tylko pod względem wyglądu, bo funkcjonalnie jest zupełnie inny. Program oparty jest na bazie sqlite co daje nam płynność działania pomimo masy utworów w naszej playliście a nawigacja pomiędzy nimi będzie przebiegać bez większych problemów. Aplikacja daj możliwość przeciągania plików muzycznych z miejsca docelowego do naszej playlisty a także możliwość wyświetlania informacji o plikach najczęściej odsłuchiwanych. Dużą zaletą musikCube jest możliwość wykrywania przenośnych urządzeń (CD, DVD, PenDrive, MP3 Player itp.) i tworzenie dla nich własnych baz musicCube.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 156 Pobierz