Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

MadTracker 2.6.1 Full

Wersja: 2.6.1 Full
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Rozmiar: 14,01 MB
Pobrań: 141
Dodany: 13.07.2010
MadTracker
Opis: MadTracker 2.6.1 Full


MadTracker jest dość znanym darmowym narzędziem do tworzenia muzyki. Jak nazwa wskazuje jest od tzw. Trackerem czyli programem prostym i łatwym w obsłudze do kreowania muzyki opierającej się na instrumentach o próbkach dźwiękowych zapisanych w różnych ilościach ścieżek. MadTracker bez problemu poradzi sobie z otwarciem najpopularniejszych formatów pochodzących z innych programów tego typu począwszy od MOD a kończąc na S3M, XM i IT, a także własny format MT2. Użytkownik ma możliwość sterowania aplikacją za pomocą klawiatury MIDI. W przeciwieństwie do wersji 2.5 MadTracker obsługuje instrumenty i efekty VST, a od 2.6 wspiera ASIO.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MadTracker 2.6.1 Full

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

IVONA Reader 1.0.5 PL

IVONA Reader jest wszechstronnie uzdolnionym komputerowym lektorem . IVONKa potrafi czytać i odsłuchiwać dane teksty z dowolnych dokumentów jak i aplikacji. Do najbardziej użytecznych opcji programu na pewno zaliczymy: kreowanie audiobooków, oglądanie filmów z lektorem, naukę języków obcych, odsłuchiwanie informacji ze stron internetowych i nie tylko. Aplikacja pozwala również na zapis pliku dźwiękowego na przenośnych odtwarzaczach MP3 i ich odsłuchiwania. IVONA jest kompatybilna z znanymi aplikacjami takimi jak: Mozilla Thunderbird, iTunes, MS Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Skype. IVONA Reader została wyposażona w masę dodatkowych funkcji, a każdy użytkownik może dowolnie konfigurować program wedle własnych upodobań.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 194 Pobierz

Free NaturalReader 9.0

NaturalReader to aplikacja stworzona do przetwarzania tekstu na mowę z anglojęzycznymi lektorami. Bezpłatna wersja programu pozwala tylko na odsłuchiwanie maili, tekstów w dokumentach, na stronach internetowych itp. dzięki wbudowanego w system Windows silnika mowy SAM. Komercyjna edycja programu ma do zaoferowania dodatkowo takie narzędzia jak edytor audio, masowy konwerter plików MP3/WAV, odtwarzacz audio, narzędzie do nagrywania dźwięku czy dzielenia plików na części. Oczywiście wersje Professional i Enterprise posiadają wbudowane dwa profesjonalne silniki mowy oferujące realistyczny głos męski -Paul i kobiecy Kate.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 172 Pobierz

Nero Media Player 1.4.0.35b PL

Nero Media Player został stworzony przez znany na całym świecie koncern Ahead, Aplikacja przeznaczona jest to odtwarzania wszelkiego rodzaju plików video oraz audio. Program obsługuje następujące formaty plików: WMA, AIFF, WAV, MP3, MP4 i płyt CD-Audio. Nero Media Player wchodzi w skład zestawu Nero 6 Reloaded.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 257 Pobierz

DVDStyler 2.7.1 PL

DVDStyler rozchwytany na całym świecie przez młodych użytkowników program do kreowania krążków DVD. Jego dużym plusem jest przede wszystkim wieloplatformowość oraz przejrzysty i łatwy polskojęzyczny interfejs wyposażony w metodę przeciągnij i upuść. Dzięki niemu bez problemu stworzymy płytki DVD które będą odtwarzane przez prawie wszystkie odtwarzacze stacjonarne DVD. Mimo prostoty w użyciu o której piszemy aplikacja daje nam także możliwość tworzenia od podszewki interaktywne menu DVD, w którym możemy zawrzeć swoje własne grafiki jako tło, a także dowolne ustawianie przycisków obrazów i tekstu. DVDStyler wspiera wielordzeniowe procesory oraz najpopularniejsze formaty plików: WMV, MPEG-2, MPEG-4, DivX, XviD, MP2, MP3, AC-3, AVI, MOV, MP4, MPEG, OGG. Kiedy już wykorzystamy wszystkie możliwości programu nasze dzieło możemy nagrać na płytę DVD.

Dodane 08.03.2014 | Pobrań: 137 Pobierz