Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

MadTracker 2.6.1 Full

Wersja: 2.6.1 Full
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Rozmiar: 14,01 MB
Pobrań: 138
Dodany: 13.07.2010
MadTracker
Opis: MadTracker 2.6.1 Full


MadTracker jest dość znanym darmowym narzędziem do tworzenia muzyki. Jak nazwa wskazuje jest od tzw. Trackerem czyli programem prostym i łatwym w obsłudze do kreowania muzyki opierającej się na instrumentach o próbkach dźwiękowych zapisanych w różnych ilościach ścieżek. MadTracker bez problemu poradzi sobie z otwarciem najpopularniejszych formatów pochodzących z innych programów tego typu począwszy od MOD a kończąc na S3M, XM i IT, a także własny format MT2. Użytkownik ma możliwość sterowania aplikacją za pomocą klawiatury MIDI. W przeciwieństwie do wersji 2.5 MadTracker obsługuje instrumenty i efekty VST, a od 2.6 wspiera ASIO.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MadTracker 2.6.1 Full

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ezvid 0.8.3.0

Świetny programik do edycji wideo i tworzenia pokazu slajdów na komputerze.Super alternatywa dla znanego Windows Movie Maker, charakteryzuje się prostotą w obsłudze, bogatą funkcjonalnością i możliwością przesyłania filmów do serwisu YouTube. Ezvid to obecnie najprostszy i zarazem najszybszy edytor do tworzenia oraz modyfikowania różnych materiałów wideo. Według producenta oprogramowania możemy stworzyć dowolną prezentację, film lub pokaz slajdów w ciągu zaledwie 5 minut. W tym celu wystarczy dodać odpowiednie pliki wideo lub zdjęcia do programu i następnie nacisnąć przycisk, za pomocą którego automatycznie skompresujemy i prześlemy gotowy materiał do serwisu YouTube.

Dodane 05.07.2012 | Pobrań: 92 Pobierz

PhotoToFilm 3.3.1.83

PhotoToFilm to świetne narzędzie do konwersji zdjęć w formacie JPG lub Bitmap do filmu AVI. Stworzenie własnej video z wybranych zdjęć składa się z kilku prostych czynności. Trzeba wskazać zdjęcia, które mają znaleźć się na filmie, potem ustalić ich kolejność. Można ustawić szybkość oraz rodzaj przejść pomiędzy fotkami. Nie obejdzie się również bez ścieżki dźwiękowej, wystarczy wybrać dowolny plik mp3 z dysku. Istotną kwestią przy tworzeniu filmu jest wybranie kodeka, który będzie odpowiedzialny za kompresję. Do wyboru są kodeki zainstalowane na komputerze użytkownika. Na koniec należy wybrać rozdzielczość filmu oraz miejsce zapisu. Gotowy film, który powstał ze zdjęć i podłożonej muzyki doskonale nadaje się do publikacji.

Dodane 22.12.2015 | Pobrań: 40 Pobierz

MidiMeow 1.04

Łatwa aplikacja do konwertowania plików w formacie MIDI na pliki muzyczne w formacie WAV, MP3 lub OGG. Poruszanie po programie prosta jak konstrukcja cepa : użytkownik musiki tylko wskazać plik MIDI, który chce skonwertować oraz wybrać nazwę i format pliku wynikowego. Ponadto mmay możliwość edytowania częstotliwość próbkowania. Z powodu że konwersja przeprowadzana jest przy wsparciu układu syntezatora karty dźwiękowej, wierność brzmienia wykorzystywanych w pliku instrumentów zależy bezpośrednio od jakości tego układu.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 146 Pobierz

FreeRIP 4.5 PL

FreeRIP - świetny i darmowy program do zgrywania i konwertowania muzyki z płyt CD. Narzędzi jest banalne w użyciu i odczytuje pliki audio z krążków i następnie zapisuje do jednego z wybranych formatów cyfrowych – WMA, MP3, OGG, WAV lub VOBIS. Program nie tylko wyodrębnia ścieżki audio z płyt CD, ale również konwertuje muzykę do wybranego przez nas formatu, a także za pomocą edytora tagów modyfikuje metadane i dodaje informacje do pliku muzycznego, które błyskawicznie pobieramy z internetowych baz danych. Oprócz tego FreeRIP pozwala na odtwarzanie wybranej muzyki, wyszukiwanie sklepów internetowych oraz integrowanie się z serwisem społecznościowym Facebook.

Dodane 29.11.2013 | Pobrań: 85 Pobierz