Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

MadTracker 2.6.1 Full

Wersja: 2.6.1 Full
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Rozmiar: 14,01 MB
Pobrań: 143
Dodany: 13.07.2010
MadTracker
Opis: MadTracker 2.6.1 Full


MadTracker jest dość znanym darmowym narzędziem do tworzenia muzyki. Jak nazwa wskazuje jest od tzw. Trackerem czyli programem prostym i łatwym w obsłudze do kreowania muzyki opierającej się na instrumentach o próbkach dźwiękowych zapisanych w różnych ilościach ścieżek. MadTracker bez problemu poradzi sobie z otwarciem najpopularniejszych formatów pochodzących z innych programów tego typu począwszy od MOD a kończąc na S3M, XM i IT, a także własny format MT2. Użytkownik ma możliwość sterowania aplikacją za pomocą klawiatury MIDI. W przeciwieństwie do wersji 2.5 MadTracker obsługuje instrumenty i efekty VST, a od 2.6 wspiera ASIO.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MadTracker 2.6.1 Full

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

KaraFun 1.20.84

KaraFun jest bardzo rozszerzonym programem dającym nam możliwość zabawy w karaoke. KaraFun to połączenie dobrze wyposażonego odtwarzacza z edytorem który bazuje na silniku 3d. Aplikacja bogato zaopatrzono w masę funkcji które czynią zabawę jeszcze lepszą. Program wspiera formaty midi ale i popularne MP3, OGG czy też własny - KFN i inne. W odtwarzaczu zastosowano dużo pomocnych rozwiązań takich jak: obsługa wielu ścieżek dźwiękowych z możliwością wprowadzania różnorodnych zmian w czasie rzeczywistym, obsługę dodatkowego monitora, telewizora bądź projektora,.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 139 Pobierz

Ipla 2.8 PL

Ipla to darmowa interaktywna aplikacja szumnie reklamowana przez Kasię Cichopek :P. Za pomocą programu możemy bez problemu śledzić transmisji live, w tym największe wydarzenia kulturalne, rozrywkowe jak i muzyczne min. ME EURO 2008 oraz Polsatwoski Sopot TOPtrendy Festiwal 2010. Podczas oglądania ulubionych programów odbiorcy mogą wyrażać swe wrażenia i podniecenia ze znajomym, całkowicie za darmo. Ipla od jakiegoś czasu została poszerzona o możliwość odtwarzania niektórych seriali np. Fala zbrodni, Ekipa, Agentki, Pensjonat pod różą, Halo Hans, Pierwsza miłość , Świat według Kiepskich, Włatcy Móch, programów telewizyjnych np. Ranking Gwiazd, Gry, Fabryka Gwiazd, Polsat Wydarzenia Kabarety, Allegro Power oraz powtórek koncertów.

Dodane 29.05.2014 | Pobrań: 429 Pobierz

DivX Plus 10.1.1 Build 1.10.1.

Bardzo znany zestaw kodeków bez których na pewno nie odtworzymy filmów w rozdzielczościach HD oraz zakodowanych kodekami wideo MPEG-4, H.264 oraz audio MP3, AC3, ACC, Vorbis i DTS. Czyli warto się w niego jak najszybciej zapatrzyć. DivX Plus 8 umożliwia nam oglądanie multimediów w najpopularniejszych formatach takich jak divx, .avi, .mp4, .mov, .rmvb, .wmv czy .mkv oraz innych za pomocą dowolnego wybranego przez nas odtwarzacza zainstalowanego na nasyzm komputerze, np. AllPlayer. Składnikiem programu prócz samych kodeków jest również DivX Plus Converter do konwertowania materiałów wideo pomiędzy różnymi formatami jaki i łatwe odtwarzacze DivX Plus Player i DivX Plus Web Player.

Dodane 25.02.2014 | Pobrań: 237 Pobierz

AudioSwitch 2.1.3.0

AudioSwitch jest programem multimedialnym ułatwiającym przełączanie źródła dźwięku pomiędzy różnymi urządzeniami podłączonymi do komputera. Jest to świetny niezbędnik dla wszystkich użytkowników, podłączających telewizory lub inne odbiorniki do swojego komputera. AudioSwitch wygodnie przełącza źródła dźwięku pomiędzy komputerem (kartą dźwiękową) a na przykład telewizorem LCD. Program jest dostępny w wersji instalacyjnej oraz przenośnej (portable).

Dodane 03.03.2016 | Pobrań: 66 Pobierz