Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

Microsoft Excel 2007 PL

Wersja: 2007
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 288,99 MB
Pobrań: 2040
Dodany: 21.09.2009
Microsoft Excel
Opis: Microsoft Excel 2007 PL
Office Excel 2007 to najnowsza wersja najlepszego i najbardziej popularnego na świecie arkusza kalkulacyjnego będącego częścią pakietu Microsoft Office 2007. Excel umożliwia przygotowywanie kalkulacji i zestawień, jak również pracę z danymi zewnętrznymi takimi jak pliki czy serwery baz danych. Bardzo rozbudowane są także opcje tworzenia wykresów i diagramów SmartArt. Z uwagi na obliczeniową naturę produktu Excel oferuje też wiele narzędzi związanych z budową formuł oraz analizą danych - nowością jest np. pełne formatowanie warunkowe. Co warte zwrócenia uwagi, w nowej wersji 2007 zwiększono znacznie możliwości obliczeniowe Excela. Teraz jest on w stanie obsłużyć arkusz z milionem wierszy i 16 tysiącami kolumn.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft Excel 2007 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

GridIron Flow Essentials 2.0.3

Jest to darmowy system zarządzania projektami przeznaczony dla zespołów grafików, webmasterów czy projektantów.Program umożliwi nam dodawania adnotacji do plików, automatyczne śledzenie zmian i relacji między elementami projektu. Wszyscy pracujący nad projektem zawsze mają dostęp do najświeższych wersji plików i nie muszą tracić cennego czasu na przeglądanie repozytorium. Ponadto dzięki śledzeniu i wizualizacji relacji między plikami bardzo łatwo można zapoznać się ze strukturą projektu. Na mapie można również znaleźć informacje o plikach potrzebnych każdemu współpracownikowi. Wszystkie metadane związane z plikami przechowywane są w chmurze i dostępne do przeglądania bądź przeszukiwania. Wizualna reprezentacja projektu pozwala oderwać się od nieintuicyjnej struktury katalogów prezentowanej przez menedżera plików.

Dodane 24.05.2011 | Pobrań: 93 Pobierz

e-pity 2014 6.5.5 PL

e-pity to super program ułatwiający przygotowywanie rocznych zeznań podatkowych za pomocą kreatora. Użytkownik wprowadza jedynie niezbędne informacje do przeprowadzenia obliczeń i wygenerowania formularzy. Program jest dość prosty w obsłudze, w wersji bezpłatnej nie ma ograniczeń związanych z ilością podatników, dla których można w ramach licencji formularze wypełniać. Program generuje formularze: PIT-11, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-4r, PIT-8C, PIT-40, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, NIP-7, ZAP-3 (dawniej NIP-3).

Dodane 04.05.2015 | Pobrań: 86 Pobierz

SSuite OmegaOffice HD+ 2.12

SSuite OmegaOffice HD+ jest bezpłatnym pakietem biurowym dla użytkowników, którzy szukają alternatywy dla komercyjnego Microsoft Office. Co ciekawe, interfejs poszczególnych aplikacji uległ powiększeniu, by czytelniej przedstawić funkcje, cechy oraz menu na wyświetlaczach Full HD i najnowszych tabletach Surface Pro. SSuite OmegaOffice HD+ wprowadza kilka ciekawych funkcji i zmian w interfejsie graficznym użytkownika, by ułatwić codzienną pracę. Poszczególne dokumenty wyświetlane są na pojedynczych kartach, więc odnajdziemy je szybko i bez problemu wówczas, gdy musimy korzystać jednocześnie z wielu plików. SSuite OmegaOffice HD+ umożliwia eksportowanie dokumentów do formatów: PDF, PNG, GIF, JPG, BMP, EMF, TIFF oraz SSP, tworzenie prezentacji za pomocą WordGraph, które następnie wyświetlimy w przeglądarce internetowej lub poprzez EZPhoto.

Dodane 07.07.2014 | Pobrań: 61 Pobierz

Subiekt Sprint 1.05 SP1 PL

Subiekt Sprint - świetne narzędzie do obsługi klientów detalicznych, stworzony z myślą o pojedynczych sklepach, sieciach sklepów itp. Aplikacja umożliwia szybkie i proste obsługiwanie klientów, a także sprawnego zarządzania sklepem. Program współpracuje z wieloma urządzeniami zewnętrznymi, umożliwiając m.in. wydruk fiskalny poszczególnych pozycji na paragonie bezpośrednio po zeskanowaniu danego towaru. Ważne! Wersja testowa pozwala na korzystanie z nieograniczonego funkcjonalnie systemu na jednym stanowisku przez okres 45 dni.

Dodane 22.11.2012 | Pobrań: 90 Pobierz