Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Microsoft Excel 2007 PL

Wersja: 2007
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 288,99 MB
Pobrań: 2071
Dodany: 21.09.2009
Microsoft Excel
Opis: Microsoft Excel 2007 PL
Office Excel 2007 to najnowsza wersja najlepszego i najbardziej popularnego na świecie arkusza kalkulacyjnego będącego częścią pakietu Microsoft Office 2007. Excel umożliwia przygotowywanie kalkulacji i zestawień, jak również pracę z danymi zewnętrznymi takimi jak pliki czy serwery baz danych. Bardzo rozbudowane są także opcje tworzenia wykresów i diagramów SmartArt. Z uwagi na obliczeniową naturę produktu Excel oferuje też wiele narzędzi związanych z budową formuł oraz analizą danych - nowością jest np. pełne formatowanie warunkowe. Co warte zwrócenia uwagi, w nowej wersji 2007 zwiększono znacznie możliwości obliczeniowe Excela. Teraz jest on w stanie obsłużyć arkusz z milionem wierszy i 16 tysiącami kolumn.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft Excel 2007 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

INFOR System 8.06 r110414 PL

INFOR System (dawniej CafeFirma System) to zintegrowany pakiet dla firm stworzony w języku Java, w którego skład wchodzą moduł magazynowy, księga przychodów i rozchodów lub księga handlowa, a także pomocniczy moduł Delegacje. Pomijając brak modułu do kadr i płac oraz ewidencji środków trwałych, możliwości pakietu są porównywalne do innych rozwiązań tego typu (wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych, obsługa kasy, wielu magazynów, produkcji, prowadzenie ewidencji księgowych oraz rejestrów VAT, drukowanie deklaracji podatkowych itp.). INFOR System współpracuje z najpopularniejszymi urządzeniami fiskalnymi (kasy, drukarki, czytniki kodów kreskowych), a także pozwala na pracę w sieci.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 145 Pobierz

Gnumeric 1.10.16 PL

Gnumeric to bezpłatna i jedna a lepszych aplikacja do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi. Posiada on wiele użytecznych funkcji i ulepszeń. Stanowi alternatywne narzędzie pracy w biurze do znanego produktu Microsoftu. Gnumeric umożliwia tworzenie i pisanie w formacie plików XLS MS Excel oray Office Open XML. Istotną cechą programu jest intuicyjność pracy, jeśli użytkownik korzystał poprzednio z aplikacji MS Excel.Odczytuje również pliki takich programów, jak: Quattro Pro, OpenCalc (ODF), XBase, DIF, SYLK, HTML i inne. Umożliwia tworzenie plików m.in. w formacie HTML.

Dodane 05.11.2011 | Pobrań: 198 Pobierz

HyperCam 2.29.03

HyperCam jest programem, który służy do nagrywania sekwencji video z całości lub wybranej części naszego pulpitu Windows oraz głosu przez mikrofon. HyperCam zapisuje film jako standardowy, łatwy do późniejszej obróbki plik w formacie AVI. Filmy utworzone przy pomocy programu HyperCam mogą być bardzo pomocne jako materiały szkoleniowe, demonstracje oprogramowania itp. Liczba zastosowań jest bardzo duża. Dla części użytkowników atutem może być, rzadko spotykany w tego typu programach, polskojęzyczny interfejs. Warto zauważyć, że program jest w Polsce sprzedawany w dużo niższej, wręcz symbolicznej, cenie niż w innych krajach.

Dodane 19.09.2014 | Pobrań: 179 Pobierz

NoteTab Light 7.2

NoteTab Light jest bezpłatnym notatnikiem do swobodnego pisania artykułów, jak również edycji tekstu źródłowego. Program NoteTab Light jest godną alternatywę dla wbudowanego w systemie notatnika. Oferuje dużo więcej możliwości, w tym między innymi tworzenie i modyfikowanie języka HTML i innych tekstów źródłowych. NoteTab Light jest łatwy w obsłudze, niezawodny, szybki i charakteryzuje się wsparciem dla kodowania ANSI, UTF-8, Unicode oraz wbudowanym silnikiem wyrażeń regularnych w oparciu o PCRE (wyszukiwanie wyrazów wieloznacznych i zamienników). NoteTab Light jest dostępny bezpłatnie, ale posiada liczne ograniczenia w stosunku do wersji komercyjnej (Pro i Standard). Użytkownicy mogą w nim swobodnie poprawiać i modyfikować kod HTML, grupować pliki, tworzyć szablony stron WWW i korzystać z dodatkowych skryptów - rozszerzających funkcjonalność notatnika.

Dodane 06.11.2014 | Pobrań: 58 Pobierz