Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13532]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10045]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6237]

Microsoft PowerPoint 2016 PL PL

Wersja: 2016 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 7/8/10
Rozmiar: 2,6 GIGA
Pobrań: 7009
Dodany: 22.05.2017
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2016 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2016 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Pazera Video Converters Suite 1.9

Pazera Video Converters Suite świetne narzędzie do konwertowania wideo umożliwiające konwersję pomiędzy wszystkimi najważniejszymi formatami wideo w tym AVI, MPEG, MP4, MOV, WMV, FLV, M4V i 3GP. W pakiecie Pazera Video Converters Suite znajdują się także wyspecjalizowane konwertery dla odtwarzaczy Microsoft Zune, Apple iPod/iPhone oraz Sony PlayStation Portable (PSP). Dodatkowo, do zestawu dołączono ekstraktor i konwerter audio pozwalający wyodrębniać ścieżki dźwiękowe z plików wideo oraz konwertować pliki muzyczne pomiędzy najpopularniejszymi formatami audio (MP3, WMA, OGG, WAV, AAC, AC3, FLAC). Wszystkie konwertery mają bardzo podobny interfejs i są proste w obsłudze, nawet dla początkujących użytkowników. Program nie wymaga instalacji. Wystarczy wypakować archiwum Pazera_Converters_Suite.7z do dowolnego katalogu na dysku twardym lub napędzie USB, następnie dwukrotnie kliknąć plik StartPSuite.exe.

Dodane 10.11.2013 | Pobrań: 98 Pobierz

Audio Manager 3.10 PL

Audio Manager jest całkowicie darmowym programem przeznaczonym do katalogowania albumów muzycznych. Integruje się z znanymi odtwarzaczami audio takimi jak: foobar2000, WinAmp czy Windows Media Player. Jedyne co musimy zrobić to wybrać album, który mamy zamiar odtworzyć a zostanie on wczytany do wybranego przez nas wcześniej odtwarzacza audio. Aplikacja odczytuje i kataloguje informacje z plików muzycznych we wszystkich popularnych formatach audio. Mało tego Audio Manager ma do zaoferowania możliwość oceniania utworów, oraz tworzenia różnego typu podsumowań.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 141 Pobierz

VSO Downloader 5.0.1.39 PL

VSO Downloader - darmowa aplikacja do przechwytywania strumieni multimedialnych z Internetu. Program obsługuje różne protokoły streamingu audio i wideo, a także jest kompatybilna z sieciami VPN i serwerami proxy. Narzędzie to został też wyposażone w specjalny algorytm MultiThread, służący do pobierania strumieni w częściach, co owocuje większą szybkość pobierania danych z sieci. VSO Downloader obsługuje filmy w niskiej i wysokiej rozdzielczości HD – 360p, 480p, 720p i 1080p. Program może służyć również do wyodrębniania dźwięku lub muzyki z dowolnego, pobranego materiału wideo, uprzednio zapisując go do formatu MP3. Dzięki temu programowi możemy w prosty sposób przechwytywać i zapisywać na dysku twardym filmy, teledyski czy muzykę z najpopularniejszych serwisów internetowych.

Dodane 11.05.2017 | Pobrań: 156 Pobierz

Minitube 2.2 PL

Minitube - aplikacja, umożliwiająca oglądanie klipów wideo zamieszczanych na YouTube, wyszukiwanie materiałów. Fajną funkcją tego programu jest możliwość oglądania filmów wideo bez korzystania z odtwarzacza Adobe Flash Player. Wiąże się to z mniejszym użyciem zasobów procesora i większą oszczędnością baterii w laptopach. Minitube oferuje także nowy, ciekawy sposób oglądania klipów wideo - wystarczy podać słowo kluczowe, a program wyszuka odpowiednie filmy i będzie je odtwarzać w nieskończonym ciągu, jeden po drugim. Użytkownik może oczywiście wybrać rozdzielczość filmu, który chce obejrzeć, a także wyświetlać klipy w trybie pełnoekranowym.

Dodane 21.07.2014 | Pobrań: 112 Pobierz