Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 6859
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Garden Composer 3D Plus PL Windows 98/Me/NT/200

Rozbudowany program do projektowania ogrodów i terenów zielonych, pomocny właścicielom ogrodów, botanikom, ogrodnikom i architektom krajobrazu. Zawiera bogatą bazę roślin (około 9.000 wraz z polskimi, angielskimi i łacińskimi nazwami) oraz rozbudowaną bibliotekę gotowych elementów krajobrazu (wraz z możliwością tworzenia własnych). Za pomocą Garden Composer 3D można projektować zarówno małe przydomowe ogródki, jak i duże parki. Kreator obiektów pozwala odtworzyć i umieścić w projekcie rzeczywiste obiekty, co sprawia, że program świetnie oddaje rzeczywistość i pozwala przedstawić ogród wraz z całym otoczeniem. Zawiera moduły Encyklopedia roślin, Projektant ogrodów, Kalendarz pielęgnacji, Edytor roślin, Encyklopedia chorób i szkodników, Kreator budynków, Widok 3D, Gra ogrodnicza.

Dodane 15.04.2010 | Pobrań: 152 Pobierz

Free HD Converter 1.7

Za pomocą Free HD Converter możemy konwertować pliki video w wysokich rozdzielczościach HD, które powstały w wyniku nagrania poprzez nowoczesne cyfrowe kamery. Nie wielkość a jakość decyduje tutaj o popularności tego programu, którą dostrzegli posiadacze produktów Full-HD Sony, Canon, Panasonic lub JVC. Przy pomocy Free HD Converter bez problemy konwertować możemy następujące formaty MTS/M2TS do formatu AVI, FLV, MP4, MPG1/2 i WMV. Przy konwersji możemy dobrać interesującą nas propozycję obrazu 4:3, 16:9, rozmiar 128x96 do 1920x1080. Program przy tym jest prosty w obsłudze z ładnym interfejsem a przy tym nie obciąża naszego PC-eta.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 186 Pobierz

Subtitle Edit 3.4.4 PL

Subtitle Edit jest bezpłatnym programem który ma doza oferowania wiele możliwości do edycji napisów do filmów. Aplikacja używana jest przede wszystkim do synchronizacji, dzielenia i łączenia napisów oraz tłumaczenia obcojęzycznych filmów. Subtitle Edit został opakowany w prosty i nowoczesny interfejs oraz ciąg graficznych narzędzi które z pewnością uproszczą dopasowywanie napisów do filmów. Mało tego program został zaopatrzony w możliwość konwersji napisów, obsługując większość najpopularniejszych formatów : MPlayer2 (.mpl), Sub Station Alpha (.ssa), SubViewier 2.0 (.sub), SAMI (.smi), TMPlayer (.txt) oraz systemów kodowania - ANSI, UTF-7/8, Unicode.SubRip (.srt), BBC iPlayer (.xml), DVD Studio Pro (.stl), DVD Subtitle (.sub), MicroDVD (.sub).

Dodane 30.11.2014 | Pobrań: 128 Pobierz

IP Camera Viewer 3.01

IP Camera Viewer to ciekawy programik do podglądu obrazu z kamer IP lub USB podłączonych do komputera. Aplikacja umożliwia kontrolowanie i wyświetlanie do 4 kamer jednocześnie. Użytkownik może swobodnie ustawiać wyświetlanie kamer na komputerze, w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Obsługa i działanie programu jest bardzo proste. Jedyne co musimy zrobić to podłączyć kamerę przez USB lub skonfigurować kamere przez IP i następnie monitorować dowolny obiekt, mieszkanie, dom, biuro, parking itp. Program obsługuje ponad 1500 róznych modeli – Axis, D-Link, Foscam, Panasonic, Mobotix, Pixord, Toshiba czy Sony.

Dodane 06.06.2015 | Pobrań: 47 Pobierz