Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Microsoft PowerPoint 2016 PL PL

Wersja: 2016 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 7/8/10
Rozmiar: 2,6 GIGA
Pobrań: 7041
Dodany: 22.05.2017
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2016 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2016 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Expressivo 1.5.1 PL

Program umożliwia automatyczne przekształcanie tekstu do mowy o naturalnym, ludzkim brzmieniu. Expressivo to twój indywidualny lektor \"Jenifer\" daje on możliwość każdemu na słuchanie dokumentów, książek, wiadomości, artykułów, e-maili i nie tylko na komputerze, ale również przeniesienie ich ze sobą na przenośny odtwarzacz MP3 i słuchanie np. na nudnym wykładzie czy w samochodzie. Program można wykorzystać do czytania napisów w formie lektora dla filmów. Expressivo wprowadza wiele nowych rozwiązań i zawiera świetny silnik mowy IVONA, zapewniający stojącą na wysokim poziomie realistkę czytanego tekstu. Ponadto program oferuje wbudowany agregator kanałów RSS (Really Simple Syndication) wyświetlający i czytający nowe informacje. Program w wersji \"Jennifer\" ma w swych opcjach angielski głos, który z łatwością można służyć jako nauczyciela języka angielskiego z dużym parciem na akcent US English. Uwaga! Na stronie producenta dostępna jest również do pobrania wersja z głosem Ewa (PL).

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 229 Pobierz

Nero 2018 PL

Nero - zestaw programów w skład którego oprócz popularnych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD/BD wchodzą także inne aplikacje do zarządzania i obsługi multimediów, odtwarzania filmów oraz archiwizacji danych. Program Nero uznawany jest powszechnie za jeden z najlepszych pakietów do nagrywania płyt CD/DVD/DVD. W najnowszej odsłonie pakietu producent oddaje w ręce użytkownika programy Nero Burning ROM i Nero Express, a także aplikacje do zarządzania i odtwarzania multimediów Nero MediaHome, Nero MediaBrowser, Nero Blu-Ray Player, edycji i konwersji materiałów audio/wideo Nero Video oraz Nero Recode, a także aplikację do tworzenia kopii zapasowych Nero BackItUp. Nie mogło w nim również zabraknąć rozwiązania Nero RescueAgent do odzyskiwania danych z uszkodzonych nośników.

Dodane 21.09.2017 | Pobrań: 448 Pobierz

Action! 2.7.0 PL

Action! to świetny program do nagrywania sekwencji wideo z gier, pulpitu lub dowolnego fragmentu ekranu. Action Pozwala w prosty i szybki sposób nagrywać wszystko to co znajduje się na ekranie monitora, a także stanowi idealne rozwiązanie dla graczy, którzy zamierzają nagrywać wideo ze swojej ulubionej gry. Action! umożliwia również nagrywanie obrazu wraz z dźwiękiem (przy użyciu podłączonego mikrofonu).

Dodane 08.09.2017 | Pobrań: 214 Pobierz

AnyBurn 3.9

AnyBurn jest bezpłatną aplikacją przeznaczoną do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-Ray, który dostępny jest także w formie przenośnej (portable). Program dedykowany jest dla mniej doświadczonych użytkowników, którzy niekoniecznie posiadają wydajne komputery, a chcieliby w domowym zaciszu nagrywać na nośniki optyczne swoje dokumenty, multimedia itp. AnyBurn dysponuje narzędziami, z pomocą których utworzymy, a następnie wypalimy na płycie najpopularniejsze kompilacje zawierające dowolne dane, stworzymy lub nagramy na płytę obrazy dysków w powszechnie stosowanych formatach (ISO, BIN, CUE, MDF, MDS, BWI, NRG, C2D, DMG, IMG oraz VMDK, VHD, VDI itp.) czy też skopiujemy \\\"w locie\\\" dane z jednego nośnika na inny.

Dodane 16.10.2017 | Pobrań: 73 Pobierz