Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

Wersja: 2.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003
Rozmiar: 0,96 MB
Pobrań: 114
Dodany: 22.07.2010
Microsoft SharePoint Administration Toolkit
Opis: Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0


SharePoint Administration Toolkit jest aplikacją stosowaną w administrowaniui i zarządzaniu usługami Windows SharePoint Services 3.0 jak i Office SharePoint Server 2007. Daje możliwość przeprowadzania operacji hurtowo na kolekcjach witryn oraz modyfikowanie ustawień alertów po zmianie adresu witryny. Edycja 2.0 została zaopatrzona w nową funkcję - User Profile Replication Engine, daje ona nam możliwość replikacji profili użytkowników między różnymi dostawcami Shared Services Providers. Opcja ta jest skierowana tylko dla Full wersji SharePointa. Inne, osiągalne też w WSS nowości to: dopasowania instalacji pod kątem składników i lokalizacji folderu dla UPRE, oraz znaczne jej uproszczenie - nie ma już potrzeby uruchamiania psconfig czy stsadm tak jak w poprzednich wydaniach.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Paragon Backup & Recovery 2013 Free

Backup & Recovery 2013 jest programem do tworzenia i odzyskiwania kopii zawartości całego dysku bądź wybranych partycji. Aplikacja jest w pełni zgodna z systemem Windows 7 i 8, wyposażono go w wygodny zestaw kreatorów i zaawansowane możliwości tworzenia, zapisywania i odzyskiwania danych. Backup & Recovery 2013 obsługuje wiele metod archiwizacji i przechowywania stworzonych kopii, w tym zapis na nośnikach Blu-ray, w Internecie, na nośnikach typu pendrive bądź w ukrytych na dysku partycjach.

Dodane 10.03.2013 | Pobrań: 85 Pobierz

Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.3 PL

Darmowy program do komponowania, rejestracji i kontroli posiłków Mój Komputerowy Dietetyk 2.0, jest niezbędnym i niezastąpionym narzędziem dla osób stosujących modele żywienia oparte na kontroli zawartości w posiłkach takich parametrów jak: białka, tłuszcze, węglowodany, kalorie, wymiennik węglowodanowy, wymiennik białkowo-tłuszczowy. Nadaje się idealnie dla diabetyków, sportowców, osób stosujących \'Żywienie Optymalne\', dietę Montignac\'a, dowolny typ diety odchudzającej opartej na kontroli kalorii w posiłkach, jak również diety lecznicze.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 518 Pobierz

FreeFileSync 5.17 PL

To interesujące narzędzie służące do porównywania i synchronizacji danych, które udostępnione zostało na licencji GNU/GPL dla użytkowników systemów operacyjnych Windows oraz Linux. Aplikacja świetnie sprawdza się w synchronizacją dużej ilości danych, zawierających pliki o rozmiarze ponad 4 GB i bardzo długich nazwach. FreeFileSync obsługuje standard Unicode, oraz umożliwia synchronizację zawartości folderów w sieci. Wszystkie zaimplementowanie w aplikacji algorytmy napisane zostały w C++, z bardzo dużym naciskiem na optymalizację wydajności ich pracy. Łatwość użytkowania i konstrukcja programu nie świadczy o ty że jest on ułomny w wiele opcji, wręcz przeciwnie ma masę pomocnych funkcji. Daje możliwość pracy w aż 4 trybach: 1. Automatycznym-odpowiedzialny za zmiany wykrywania i wdrożenia po obu stronach, 2. Lustrzanym-prawy folder będzie nadpisany zawartością lewego, 3.uaktualnienie-kopiowanie nowych lub zaktualizowanych plików na prawą stronę, i 4. Własny-umożliwiający użytkownikowi zdefiniować własne zasady synchronizacji.

Dodane 02.07.2013 | Pobrań: 89 Pobierz

TwinkiePaste 2.18.439 PL

TwinkiePaste to świetne narzędzie rozbudowujące schowek systemowy. Aplikacja przyczyni się do oszczędzenia czasu, który poświęciliśmy na ciągłe wyszukiwanie danego tekstu czy manualnego przepisywania. TwinkiePaste uruchamia się automatycznie wraz ze startem systemu. Jego działanie jest całkowicie transparentne, bowiem pozostaje zminimalizowany do zasobnika systemowego. Skróty klawiaturowe stanowią niezwykle istotny element podczas pracy z programem. Wystarczy przypisać jeden, by pojawiło się menu kontekstowe z opcjami pozwalającymi na wybór jednej z wcześniej dodanych do bazy fraz, które chcemy wkleić. Wbudowany PhraseEditor to funkcja, dzięki której możliwe jest rozbudowywanie zasobów dodając kolejne rekordy.

Dodane 21.05.2016 | Pobrań: 58 Pobierz