Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

Wersja: 2.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003
Rozmiar: 0,96 MB
Pobrań: 131
Dodany: 22.07.2010
Microsoft SharePoint Administration Toolkit
Opis: Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0


SharePoint Administration Toolkit jest aplikacją stosowaną w administrowaniui i zarządzaniu usługami Windows SharePoint Services 3.0 jak i Office SharePoint Server 2007. Daje możliwość przeprowadzania operacji hurtowo na kolekcjach witryn oraz modyfikowanie ustawień alertów po zmianie adresu witryny. Edycja 2.0 została zaopatrzona w nową funkcję - User Profile Replication Engine, daje ona nam możliwość replikacji profili użytkowników między różnymi dostawcami Shared Services Providers. Opcja ta jest skierowana tylko dla Full wersji SharePointa. Inne, osiągalne też w WSS nowości to: dopasowania instalacji pod kątem składników i lokalizacji folderu dla UPRE, oraz znaczne jej uproszczenie - nie ma już potrzeby uruchamiania psconfig czy stsadm tak jak w poprzednich wydaniach.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WinMend Auto Shutdown 1.3.5.0

WinMend Auto Shutdown - mały program umożliwiający zautomatyzowanie podstawowych operacji w systemie Windows - tj. wyłączenie komputera, wylogowanie aktywnego użytkownika, uśpienie lub zahibernowanie środowiska operacyjnego. WinMend Auto Shutdown uruchamiany może być wraz z systemem Windows. Po włączeniu dostępny jest z poziomu ikonki w zasobniku systemowym, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy. Podobnie, po zdefiniowaniu zadania program \"chowa\" się do tray\'a, oczekując np. na upłynięcie wyznaczonego do wykonania czasu.

Dodane 25.03.2014 | Pobrań: 70 Pobierz

Quest3D 4.3.2

Quest3D jest bardzo dobrze rozwiniętym środowiskiem stworzonym do kreowania aplikacji 3D w czasie rzeczywistym takich jak wizualizacje architektoniczne, wirtualne spacery, aplikacje szkoleniowe, gry oraz wiele innych. Projektowanie gier oraz szeroko pojętych multimediów 3D odbywa się za pomocą Quest3D znacznie krócej niż programowanie gry w sposób tradycyjny. Ponadto aplikacja została zaopatrzona w gotowy silnik wyświetlający sceny 3D w czasie rzeczywistym. Użytkownik ma do dyspozycji tworzącego grę czy aplikację multimedialną w Quest3D istnieją przygotowane, proste do użycia moduły często używane w typowych grach np. moduł animacji szkieletowej postaci, systemu fizycznego sceny 3D, obsługi sieci, bazy danych.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 120 Pobierz

Q10 1.2.21

Q10 jest prostym, lekkim notatnikiem stworzonym z myślą o pisarzach - zalety aplikacji docenią szczególnie osoby zmęczone korzystaniem z przeładowanych funkcjami edytorów tekstów. Program pozwala piszącemu w pełni skupić się na tworzonym tekście, pracuje w trybie pełnego ekranu, automatycznie zapisuje co jakiś czas edytowany materiał i może symulować odgłosy starej maszyny do pisania. Aplikacja umożliwia dostosowanie wyglądu czcionki do preferencji użytkownika i pozwala na wprowadzanie do pliku notatek i komentarzy. Piszący może także ustalić zakładaną w znakach, słowach lub liniach wielkość tekstu a Q10 poinformuje go na bieżąco o wyrażonych w procentach postępach w pracy. Osoby tworzące dłuższe dzieła docenią także możliwość tworzenia reguł autokorekty i szybkiego pisania, które pozwolą usuwać z pracy uporczywe błędy i zamieniać skróty na ich pełne wyrażenia. Q10 jest w pełni przenośny, nie wymaga instalacji, zajmuje na dysku ledwie 360 kb i cechuje się pomijalnym zapotrzebowaniem na pamięć.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 142 Pobierz

SpaceSniffer 1.1.4.0

SpaceSniffer - małe narzędzie przedstawiające w formie graficznej wszystkie dane zgromadzone na wskazanym dysku twardym komputera. Aplikacja daje użytkownikowi możliwość wygodnego śledzenia wszelakich folderów i plików, które znajdują się aktualnie na zdefiniowanej partycji. Po dokładnym przeanalizowaniu wyświetla on graficzną reprezentację danych na dysku w postaci kolorowej mozaiki. Z łatwością odczytamy z niej np. które z zainstalowanych programów lub gier zajmuje najwięcej przestrzeni dyskowej. W aplikacji nie zabrakło również funkcji filtrowania, z pomocą której ograniczymy dane objęte w TreeMapie do np. plików o konkretnym rozszerzeniu - grafiki, multimediów, dokumentów itp.

Dodane 24.11.2012 | Pobrań: 103 Pobierz