Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13603]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10171]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7032]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6263]

Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

Wersja: 2.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003
Rozmiar: 0,96 MB
Pobrań: 130
Dodany: 22.07.2010
Microsoft SharePoint Administration Toolkit
Opis: Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0


SharePoint Administration Toolkit jest aplikacją stosowaną w administrowaniui i zarządzaniu usługami Windows SharePoint Services 3.0 jak i Office SharePoint Server 2007. Daje możliwość przeprowadzania operacji hurtowo na kolekcjach witryn oraz modyfikowanie ustawień alertów po zmianie adresu witryny. Edycja 2.0 została zaopatrzona w nową funkcję - User Profile Replication Engine, daje ona nam możliwość replikacji profili użytkowników między różnymi dostawcami Shared Services Providers. Opcja ta jest skierowana tylko dla Full wersji SharePointa. Inne, osiągalne też w WSS nowości to: dopasowania instalacji pod kątem składników i lokalizacji folderu dla UPRE, oraz znaczne jej uproszczenie - nie ma już potrzeby uruchamiania psconfig czy stsadm tak jak w poprzednich wydaniach.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MailEnable Standard 8.57

MailEnable Standard jest darmową wersją jednego z najlepszych serwerów pocztowych dla systemów Windows. MailEnable poza hostingiem skrzynek użytkowników dostępnych poprzez protokół POP3 oraz konektora SMTP ma do zaoferowania również webmail stworzony w technologii .NET, możliwość zakładania list mailingowych i grup użytkowników. Aplikację wyposażono w autoresponder, oraz obsługuje uwierzytelnianie APOP i POP before SMTP, konfigurację dostępu w oparciu o adresy IP jaki umożliwia tworzenie białych i czarnych list IP oraz DNS. Ponadto w programie dostępnych jest również wiele innych funkcji zarządzających związanych z doręczaniem e-maili, autoryzacją użytkowników oraz funkcjonowaniem serwera.

Dodane 12.01.2015 | Pobrań: 120 Pobierz

Tablacus Explorer 16.12.10

Tablacus Explorer - mały menadżer plików dla systemu Windows, oferującym wsparcie dla rozszerzeń. Posiada konfigurowalny interfejs użytkownika, a także użyteczny mechanizm kart, umożliwiający wygodne przeglądanie zawartości wielu folderów z poziomu tego samego okna. Narzędzie wprowadza w swoim obrębie funkcjonalność kart, której zabrakło w systemach Windows, a która w znacznym stopniu większa wygodę pracy z wieloma folderami na dysku twardym.

Dodane 11.12.2016 | Pobrań: 69 Pobierz

Flexbeta Firetweaker 2.0.1

Flexbeta Firetweaker to program przeznaczony do optymalizacji przeglądarki Firefox. Aplikacja oprócz optymalizacji pod kątem szybkości startu i ładowania stron, którą znamy z takich programów jak Firetune oferuje również możliwość wprowadzania zmian związanych z wyglądem przeglądarki i ergonomią (np.: możliwość umieszczenia sidebaru z prawej strony). Dodatkowo za pomocą programu można zmieniać kilka elementów związanych blokowaniem pewnych wydarzeń, które uznamy za niechciane podczas wyświetlania stron.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 119 Pobierz

Patch My PC 3.0.3,0

Patch My PC jest świetną aplikacją do aktualizacji aplikacji i dodatków znajdujących się na dysku twardym. Dzięki tej aplikacji zaktualizujemy między innymi przeglądarki internetowe (Google Chrome czy Firefox) oraz wszelkie inne programy zainstalowane w komputerze. Narzędzie automatycznie wyszuka dostępne aktualizacje dla dodatków i pluginów typu Flash Player, Acrobat Reader, Java 7, Skype czy nawet Silverlight. Patch My PC wyszykuje wszelkie aktualizacje oraz łatki krytyczne dla systemu operacyjnego, które są dostępne w usłudze Windows Update.

Dodane 29.07.2015 | Pobrań: 108 Pobierz