Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

Wersja: 2.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003
Rozmiar: 0,96 MB
Pobrań: 128
Dodany: 22.07.2010
Microsoft SharePoint Administration Toolkit
Opis: Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0


SharePoint Administration Toolkit jest aplikacją stosowaną w administrowaniui i zarządzaniu usługami Windows SharePoint Services 3.0 jak i Office SharePoint Server 2007. Daje możliwość przeprowadzania operacji hurtowo na kolekcjach witryn oraz modyfikowanie ustawień alertów po zmianie adresu witryny. Edycja 2.0 została zaopatrzona w nową funkcję - User Profile Replication Engine, daje ona nam możliwość replikacji profili użytkowników między różnymi dostawcami Shared Services Providers. Opcja ta jest skierowana tylko dla Full wersji SharePointa. Inne, osiągalne też w WSS nowości to: dopasowania instalacji pod kątem składników i lokalizacji folderu dla UPRE, oraz znaczne jej uproszczenie - nie ma już potrzeby uruchamiania psconfig czy stsadm tak jak w poprzednich wydaniach.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Speccy 1.18.379 PL

Speccy to stworzone przez autora popularnego CCleanera darmowe narzędzie służące do identyfikacji sprzętu i systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze. Program dostarcza szczegółowych informacji na temat posiadanego procesora (nazwa, rodzina, cache, częstotliwość pracy każdego z rdzeni itp.), pamięci RAM w każdym ze slotów (producent, typ, rozmiar, częstotliwość, a nawet data produkcji, nr partii), płycie głównej, karcie graficznej i dźwiękowej, monitorze, dysku twardym, napędach optycznych i zainstalowanym systemie operacyjnym. Wynik pracy może zostać zapisany w postaci tzw. snapshota i otworzony na dowolnym komputerze. Zaletą Speccy jest przyjazny interfejs użytkownika i prostota użytkowania.

Dodane 21.09.2012 | Pobrań: 147 Pobierz

Comic Seer 2.51

Comic Seer świetne narzędzie przeznaczone do czytania komiksów w formie elektronicznej. Super radzi sobie ona z publikacjami zapisanymi w formatach CBR i CBZ, dając możliwość wyświetlania plików graficznych JPEG, PNG czy TIFF. Program dostępny jest dla użytkowników systemów operacyjnych Windows oraz Linux. Najważniejsze funkcje Comic Seer to możliwość organizacji komiksów w bibliotekach, podgląd ich miniaturek, opcja powiększania i rotowania obrazu, tryb wyświetlania pełnoekranowego oraz mechanizm kart, z pomocą którego otworzymy w pojedynczym oknie programu więcej niż jeden plik z publikacją. Ponadto w ręce użytkowników trafia funkcja zakładek, pozwalająca sprawnie oznaczać strony, na których skończyliśmy lekturę.

Dodane 05.07.2014 | Pobrań: 55 Pobierz

HDDExpert 1.6.0.8

HDDExpert to bezpłatny program narzędziowy, który daje informacje o kondycji zamontowanego w komputerze dysku twardego (ATA/SATA/SCSI/SSD). W tym narzędziu znajdziemy takie informacje jak producent i dokładny model urządzenia, numer firmware, oznaczenie seryjne, rozmiar pamięci podręcznej, a także temperaturę dysku, ilość cykli włączenia/wyłączenia nośnika oraz całkowitą liczbę przepracowanych godzin.

Dodane 17.11.2013 | Pobrań: 78 Pobierz

Opera Mobile Emulator 12.1

Opera Mobile Emulator jest emulatorem znanej przeglądarki internetowej Opera Mobile dla systemu Mac OS X. Ponadto Programiści wmontowali także emulator widżetów Opera Widgets Mobile dla Windows Mobile i Symbiana. Aplikacja jest osiągalna w pakiecie razem z emulatorem Opera Mobile. Programy mają ułatwić programistom, oraz osobom chciącym przetestować aplikacje Opery dla telefonów komórkowych. Emulator Opera Mobile daje możliwość wyświetlania jej w rozdzielczości 480x480, czyli standardowej dla większości smartfonów. Przeglądarką możemy operować za pomocą klawiatury albo ekranu dotykowego.

Dodane 15.11.2012 | Pobrań: 167 Pobierz