Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

Microsoft Word 2007 PL

Wersja: 2007
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 288,99 MB
Pobrań: 3485
Dodany: 21.09.2009
Microsoft Word
Opis: Microsoft Word 2007 PL
Office Word 2007 to najnowsza i najlepsza dostępna wersja istniejącego na rynku od wielu lat edytora tekstów, a zarazem flagowego składnika pakietu Microsoft Office. Word umożliwia przygotowywanie dokumentów w oparciu o galerię szablonów, dostępne są także biblioteki czcionek, stylów, obrazów ClipArt i diagramów SmartArt - w dużych ilościach znajdują się w witrynie Office Online, która integruje się z Wordem. Oprócz tego aplikacja posiada narzędzia do recenzji i korespondencji seryjnej. Na największą uwagę zasługują narzędzia integrujące Word z innymi aplikacjami i serwerami Office oraz Windows, czyli narzędzia do sieciowej pracy grupowej. W wersji 2007 przeprojektowano całkowicie interfejs na bardziej przyjazny użytkownikowi, dodano funkcję live-preview umożliwiającą podgląd bez klikania zmian dokonywanych na paskach narzędzi oraz udostępniono narzędzie SmartArt do budowy diagramów i schematów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft Word 2007 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Biznes Plan PL

Program wspomagający tworzenie biznes planu

Dodane 15.11.2009 | Pobrań: 1164 Pobierz

DocArena 6.8 PL

DocArena jest zaawansowanym edytorem tekstowo-graficznym, pozwalającym w łatwy i wygodny sposób tworzyć różnego rodzaju dokumenty i publikacje, prezentacje, materiały szkoleniowe, strony internetowe lub instrukcje obsługi np. do oprogramowania. Narzędzie skupia w sobie funkcjonalność związaną z zarządzaniem treścią, edycją tekstu i grafiki oraz zautomatyzowanego składu materiałów do druku (dokumenty w formacie PDF). Ponadto bardzo dobrze sprawdza się ona również podczas tworzenia stron WWW, dokumentów hipertekstowych (HTML5) oraz elektronicznych publikacji w formatach CHM i EPUB. Jedną z unikalnych funkcjonalności jest to, że prezentacje tworzone przy użyciu DocAreny można odtwarzać na zwykłej przeglądarce internetowej, nawet na smartfonie, ponieważ nie są potrzebne żadne pluginy, jak w przypadku innych rozwiązań.

Dodane 17.04.2015 | Pobrań: 62 Pobierz

Fakturowanie+ 4.0 PL

Bardzo fajny i darmowy program do fakturowania, pozwalającey szybko i prosto dokumentować sprzedaż materiałów oraz usług. Stworzone zostało z myślą o rozpoczynających swoją działalność małych przedsiębiorstwach handlowych oraz każdej innej firmie, prowadzącej sprzedaż eksportową lub wymagającej obsługi elastycznego systemu cennikowego. Program pozwala także eksportowej (VAT, proforma i korygujące) - zarówno według cen brutto jak i netto, prowadzić kartotekę kontrahentów, banków i rachunków bankowych, materiałów, a także obsługiwać cenniki sprzedaży dla każdego klienta z osobna. Fakturowanie zapewnia obsługę wielu walut, wydruk faktur eksportowych w języku angielskim, umożliwiając przy tym dowolne ustalanie stawek VAT i sposobów płatności.

Dodane 17.05.2014 | Pobrań: 208 Pobierz

Grafik dyżurów 2.30

Całkowicie bezpłatny program stworzony do projektowaniu grafików na oddziałach szpitalnych, jednak duże możliwości konfiguracyjne sprawiają, iż doskonale nadaje się do użycia także w innych instytucjach i firmach. Umożliwia on łatwe i intuicyjne tworzenie rozkładu pracy dla pracowników, obsługę nawet do 4 zmian roboczych, automatyczne wyznaczanie miesięcznego normatywu pracy, wykorzystanego i pozostałego czasu pracy poszczególnych pracowników oraz ilości dostępnego urlopu, a także dni opieki nad dzieckiem.

Dodane 16.10.2013 | Pobrań: 549 Pobierz