Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13363]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9837]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6904]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6150]

Microsoft Word 2007 PL

Wersja: 2007
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 288,99 MB
Pobrań: 3512
Dodany: 21.09.2009
Microsoft Word
Opis: Microsoft Word 2007 PL
Office Word 2007 to najnowsza i najlepsza dostępna wersja istniejącego na rynku od wielu lat edytora tekstów, a zarazem flagowego składnika pakietu Microsoft Office. Word umożliwia przygotowywanie dokumentów w oparciu o galerię szablonów, dostępne są także biblioteki czcionek, stylów, obrazów ClipArt i diagramów SmartArt - w dużych ilościach znajdują się w witrynie Office Online, która integruje się z Wordem. Oprócz tego aplikacja posiada narzędzia do recenzji i korespondencji seryjnej. Na największą uwagę zasługują narzędzia integrujące Word z innymi aplikacjami i serwerami Office oraz Windows, czyli narzędzia do sieciowej pracy grupowej. W wersji 2007 przeprojektowano całkowicie interfejs na bardziej przyjazny użytkownikowi, dodano funkcję live-preview umożliwiającą podgląd bez klikania zmian dokonywanych na paskach narzędzi oraz udostępniono narzędzie SmartArt do budowy diagramów i schematów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft Word 2007 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

phpMyAdmin 4.5.4.1 PL

phpMyAdmin jest bezpłatnym programem do zarządzania bazą danych MySQL. Aplikacja jest napisana w języku PHP, a wszystkie czynności z bazą danych wykonujemy bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. phpMyAdmin umożliwia duży zakres działań związanych z bazą danych. Do działania programu wymagane jest posiadanie serwera z obsługą języka PHP. phpMyAdmin jest w licencji GNU General Public License i posiada intuicyjny interfejs webowy. Wspiera niemal wszystkie najważniejsze funkcje do zarządzania bazą MySQL. Wśród nich warto wymienić między innymi możliwość tworzenia, kopiowania, usuwania i dokonywania zmian nazwy bazy danych, tworzenia tabel, dodatkowych pól oraz indeksów.

Dodane 29.01.2016 | Pobrań: 55 Pobierz

Asystent Korporacja 2015 15.4.11 PL

Asystent Korporacja to aplikacja do prowadzenia firmy, zaopatrzona w wbudowany CRM do zarządzania danymi kontaktowymi, możliwość planowania zadań oraz ich monitorowanie, moduł wystawiania faktur, książkę korespondencji, magazyn, zamówienia, dyspozycje wydania, zapytania i oferty, kadry oraz serwis i reklamacje. Daje możliwość weryfikacji: NIP, REGON, PESEL, ISBN, IBAN, e-mail oraz kodów pocztowych. Umożliwia tworzenie grup oraz własnych tabel do przechowywania danych. Możliwości dodatkowe Asystent Korporacja to szyfrowanie danych, szybkie wyszukiwanie, rozbudowane dane kontaktowe, możliwość prowadzenia wielu baz danych, wewnętrzny komunikator, obsługa kodowania UTF8, synchronizacja danych poprzez import/export, import z zewnętrznych baz danych oraz z plików CSV, kalkulator odsetkowy itp.

Dodane 13.04.2015 | Pobrań: 97 Pobierz

System Berberis 5.0.4.14 PL

System Berberis to nowoczesny koncepcyjnie system ERP, który wspiera działania przedsiębiorstwa w całym obszarze związanym z szeroko rozumianą obsługą klienta. Ten rozbudowany system, oprócz modułu kontaktów z klientami (CRM) posiada wiele innych funkcjonalności, o które - w zależności od potrzeb firmy - w każdej chwili można go rozbudować. System wspomaga m.in. ewidencjonowanie kontrahentów, rejestrowanie zdarzeń, grupowanie zdarzeń w sprawy i spraw w projekty, archiwizację i obieg dokumentów, planowanie i przeprowadzanie działań marketingowych (m.in. przy pomocy poczty elektronicznej), fakturowanie, obsługę wielu magazynów, kontrolę zobowiązań i należności, obsługę procesów serwisowych i produkcji, przeprowadzanie analiz, generowanie raportów, prowadzenie pełnej księgowości i wiele innych. Program współpracuje z drukarkami fiskalnymi, nowoczesnymi centralami telefonicznymi, programem Skype, a także zawiera wbudowanego klienta poczty e-mail. System Berberis umożliwia pracę w sieci i współpracuje z różnymi serwerami baz danych (Oracle lub PostgreSQL).

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 108 Pobierz

eXPert PDF Reader 4.0.210

eXPert PDF Reader to darmowy program, który obok Foxit Reader’a może stanowić niezłą alternatywę jeśli chodzi o przeglądanie dokumentów w formacie PDF. Oprócz tego umożliwia kopiowanie zaznaczonego tekstu lub grafiki oraz pozwala “edytować” pliki w firmie. Polega to na oznaczaniu cyfrowymi znakami dokumentów, dodawaniu własnych komentarzy i zakładek – nie jest jednak możliwa zmiana treści plików PDF. Program działa wyraźnie szybciej niż produkt firmy Adobe co jest również sporą zaletą.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 139 Pobierz