Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Monitor aukcji 5.97 PL

Wersja: 5.97
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 1,1 MB
Pobrań: 102
Dodany: 25.11.2017
Monitor aukcji
Opis: Monitor aukcji 5.97 PL
Monitor Aukcji to program przeznaczony do nieustannego kontrolowania przebiegu aukcji na serwisach takich jak Allegro, czy Tablica.pl (Olx.pl). Banalny w obsłudze kreator umożliwia wygodne filtrowanie pojawiających się ofert. Mechanizmy filtrowania skanują oferty w poszukiwaniu słów kluczowych.

Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty. Okno dialogowe daje bezpośredni dostęp do list aukcji wraz podglądem. Wyniki wyszukiwania obejmują datę znalezienia, numer aukcji i miasto, status i aktualną cenę.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Monitor aukcji 5.97 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

The Games Factory 2

The Games Factory to młodszy brat znanej i lubianej aplikacji Klik and Play. Program daje możliwość projektowania gier bez przymusu programowania. Głównym założeniem producentów progru było stworzenie środowisko przeznaczone do projektowania prostych gier 2D. Ale TGF można wzbogacać o ciąg pluginów poszerzających możliwości programu do tego stopnia, że możliwe staje się również projektowanie bardziej skomplikowanych gier, także 3D. Za pomocą TGF można również tworzyć zwykłe aplikacje.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 208 Pobierz

Folder2Iso 1.7

Folder2Iso to bardzo małe narzędzie przeznaczone do tworzenia obrazów ISO ze wskazanego folderu. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i ogranicza się właściwie tylko do wskazania folderu, który ma być zamieniony na obraz ISO oraz miejsca zapisu owego obrazu. W ten sposób przygotowany obraz płyty CD można z powodzeniem nagrać za pomocą dowolnego programu np. ImgBurn.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 145 Pobierz

AutoHotkey 1.1.19.00

AutoHotkey jest darmowym narzędziem dla platformy Windows pozwalającym zautomatyzować prawie każdą czynność na komputerze. W programie można zdefiniować między innymi skróty dzięki którym program będzie pisał za nas tekst np. wpisując \"dp\" zostanie wpisana treść \"dobreprogramy\". Dzięki makrom można definiować reakcje tzw. Hotkeys na zdarzenia po wciśnięciu określonych klawiszy na myszce, klawiaturze czy joysticku. Dodatkowo program potrafi konwertować skrypty do postaci EXE, tak by te mogły być uruchomione bez potrzeby instalacji AutoHotkey.

Dodane 05.01.2015 | Pobrań: 161 Pobierz

Filmoteka 1.61 PL

Filmoteka to bardzo łatwa w obsłudze aplikacja, która w prosty sposób ułatwi nam katalogowanie filmów, które mamy na płytach CD czy dysku twardym. Filmoteka to program Polskiej produkcji, wyszukuje szczegółowe informacje o kodekach video i audio, dodaje do bazy informację dotyczące rozmiaru pliku, czasu trwania filmu i jego rozdzielczości. Filmoteka oferuje dwa tryby pracy: przeszukanie naszych zasobów dyskowych, opcja - \"Wyszukaj filmy\" oraz przeglądanie płyt CD, poprzez opcję - \"Autoodczyt CD\". Bazę można eksportować do plików TXT bądź XLS. Istnieje również możliwość importowania bazy z Excela (w formacie txt). Atutem dodatkowym Filmoteki, jest możliwość współpracy z kilkoma polskimi serwisami filmowymi.

Dodane 14.04.2014 | Pobrań: 218 Pobierz