Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

MonitorTest 3.2.1000

Wersja: 3.2.1000
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 1.9 MB
Pobrań: 62
Dodany: 11.02.2015
MonitorTest
Opis: MonitorTest 3.2.1000
MonitorTest to niezbędnik do sprawdzania i testowania monitora podłączonego do komputera. Dzięki temu oprogramowaniu sprawdzimy jakość i wydajność monitora kineskopowego lub panelu LCD.

W narzędziu tym znajdziemy razem 35 różnych ekranów testowych, sprawdzające w różnych aspektach wydajność i jakość monitora. Wśród nich warto wymienić ekran główny, kalibracja i skala koloru, czcionki, kontrast i poziom gamma oraz test stabilności zasilania monitora.

MonitorTest obsługuje środowisko wielomonitorowe i umożliwia testowanie wszystkich monitorów w tym samym czasie. Oprócz tego wyświetla informacje o podłączonym monitorze i karcie graficznej, a także wspiera wszystkie dostępne rozdzielczości i głębię kolorów oraz najpopularniejsze rodzaje wyświetlaczy CRT, LCD i plazmowe.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MonitorTest 3.2.1000

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RAMDisk 4.4.0 RC31

RAMDisk - program, który pozwala na tworzenie dodatkowego dysku twardego w przestrzeni pamięci RAM z dużo większą szybkością pracy. Program jest w rzeczywistości specjalnym sterownikiem, pracującym na poziomie jądra systemowego i umożliwiającym wydzielenie z przestrzeni pamięci RAM dysku, który w systemie widoczny będzie jako zwykły dysk twardy. Maksymalny rozmiar tworzonego w ten sposób dysku twardego to 4 GB. Przestrzeń ta jest w zupełności wystarczająca dla przeciętnego użytkownika do tego, aby poprawić ogólny komfort pracy.

Dodane 19.04.2014 | Pobrań: 320 Pobierz

Partition Logic 0.72

Partition Logic - bezpłatne narzędzie przeznaczone do partycjonowania i zarządzania dyskami twardymi. potrafi tworzyć, usuwać, formatować, defragmentować, zmieniać rozmiar, przenosić i zmieniać parametry partycji, a nawet kopiować zawartość partycji z jednego dysku na drugi.

Dodane 09.09.2013 | Pobrań: 112 Pobierz

Microsoft SharePoint Administration Toolkit 2.0

SharePoint Administration Toolkit jest aplikacją stosowaną w administrowaniui i zarządzaniu usługami Windows SharePoint Services 3.0 jak i Office SharePoint Server 2007. Daje możliwość przeprowadzania operacji hurtowo na kolekcjach witryn oraz modyfikowanie ustawień alertów po zmianie adresu witryny. Edycja 2.0 została zaopatrzona w nową funkcję - User Profile Replication Engine, daje ona nam możliwość replikacji profili użytkowników między różnymi dostawcami Shared Services Providers. Opcja ta jest skierowana tylko dla Full wersji SharePointa. Inne, osiągalne też w WSS nowości to: dopasowania instalacji pod kątem składników i lokalizacji folderu dla UPRE, oraz znaczne jej uproszczenie - nie ma już potrzeby uruchamiania psconfig czy stsadm tak jak w poprzednich wydaniach.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 131 Pobierz

DefaultMail 2.2

Bezpłatny programik pozwalający na zdefiniowanie domyślnego klienta pocztowego, indywidualnie dla każdego użytkownika w systemie (Windows XP pozwala na ustawienie domyślnego programu pocztowego jedynie dla wszystkich użytkowników korzystających z systemu). Pomocny w sytuacji, gdy z komputera korzystają dwie (lub więcej osób) o różnych preferencjach w zakresie programów pocztowych. Obsługa programu sprowadza się do jego uruchomienia z poziomu konta użytkownika, któremu chcemy zmienić ustawienia i wybrania z listy odpowiedniego programu.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 126 Pobierz