Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Mozilla Firefox 15.0.1 PL

Wersja: 15.0.1
Kategoria: Dla Linuksa
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Linuks
Rozmiar: 19,20 MB
Pobrań: 2340
Dodany: 23.09.2012
Mozilla Firefox
Opis: Mozilla Firefox 15.0.1 PL
Firefox jest bardzo szybką i zaawansowaną przeglądarką internetową. Firefox posiada możliwość blokowania natrętnych reklamowych okienek pop-up oraz importowania ustawień internetowych z innych przeglądarek. Aplikacja ta posiada własny menedżer pobierania plików, a także w przeciwieństwie do IE, wyświetla prawidłowo ikonki znajdujące się na pasku adresu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Mozilla Firefox 15.0.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ekiga 3.9.90

Ekiga - bardzo przydatna aplikacja służąca do prowadzenia rozmów głosowych VoIP. Protokół ten służy do zaawansowanej obsługi połączeń głosowych, można dzięki niemu uzyskać znane ze stacjonarnej telefonii operacje, takie jak wybieranie numeru, sygnał zajętości, dzwonek w telefonie i inne. Identyfikacja użytkowników jest realizowana za pomocą adresów podobnych do tych używanych w e-mailach: użytkownik@domena:port, domyślnym portem jest 5060. Ekiga oferuje większość tych możliwości, upodobniając tym samym obsługę telefonii internetowej do jej tradycyjnego odpowiednika, co jest istotne zwłaszcza dla początkujących.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 91 Pobierz

Rekonq 1.2 PL

Rekonq - przeglądarka internetowa stworzona dla środowiska graficznego KDE. Aplikacja cieszy się dużą szybkością działania, pokaźną liczbą opcji konfiguracyjnych, które pozwalają dostosować program do własnych preferencji, a także interfejsem przypominającym Google Chrome. Przeglądarka oferuje mechanizm kart i zakładek, tryb prywatny, ciekawą opcję zmiany rozmiaru strony za pomocą suwaka i skróty sieciowe, które na początku wydawać się mogą skomplikowane, ale znacznie upraszczają poruszanie się w Internecie.

Dodane 12.10.2012 | Pobrań: 92 Pobierz

MPlayer 1.0 PL

MPlayer to najlepszy odtwarzacz plików pod linuksa. MPlayer powstał na początku 2000 roku, jako odtwarzacz filmów dla systemu operacyjnego Linux. Jego duża popularność oraz porty na kolejne platformy sprzętowe i systemy operacyjne spowodowały w 2004 roku zmianę nazwy z The Movie Player for Linux na The Movie Player. Oprócz programu mplayer, służącego do odtwarzania filmów, w skład projektu wchodzi również program mencoder, przeznaczony do konwersji formatów i tworzenia nowych filmów i animacji z pojedynczych klatek obrazu.

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 532 Pobierz

Sublime Text 2.0.1

Sublime Text - mały, wygodny, wieloplatformowy edytor tekstu, który kierowany jest w głównej mierze do programistów ceniących narzędzia pracy. Aplikacja wyposażona została w mechanizm kolorowania składni najpopularniejszych języków programowania. Aplikacja stworzona została od podstaw w języku C++ i Python z dużym naciskiem na szybkość działania oraz wygodę pracy. Skupia ona w sobie wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające programiście sprawnie pisać i edytować pliki z kodem źródłowym

Dodane 15.10.2012 | Pobrań: 100 Pobierz