Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Musicnizer 8.1

Wersja: 8.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 16.62 MB
Pobrań: 7
Dodany: 06.07.2017
Musicnizer
Opis: Musicnizer 8.1
Musicnizer jest niezwykle prostym i fajnym programem do katalogowania naszej kolekcji muzyki, od plików MP3, poprzez płyty CD i Vinyle. Narzędzie ma w sobie encyklopedyczne cechy, stanowiąc stanowiąc dobre źródło informacji o muzyce, w bazie programów znajdziemy takie dane jak: gatunek, rok, czas trwania, traklistę itd. Program posiada przejrzysty i zarazem intuicyjny interfejs, co sprawia że obsługa nie powinna być większym problemem nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Musicnizer 8.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

FFDShow 2014.06.28

FFDShow jest bardzo dobrym i błyskawicznym dekoderem plików video które są zachowane w formatach DivX, MPEG 4 wersja 1, 2 i 3. FFDShow. Polecany osobom posiadającym stary sprzęt czy też wolny na których filmy się mula jaki i osobom problemami w odtwarzaniu filmów zapisanych w dawnym formacie DivX 3.x i 4.x przez najnowsze kodeki DivX. Program bazuje na bardzo dobrych i dokładnie działających algorytmach obróbki zdekodowanego obrazu, co sprawia że nasz obraz jest wyraźny, bez wielkich kwadratów jednolitego koloru, przekłamań i różnych szumów. Algorytmy te zostały zaczerpnięte z doskonałego dekodera dla formatu XviD autorstwa Nica, znanego i cenionego w światku kodeków DivX programisty, jednego z developerów XviDa.

Dodane 30.06.2014 | Pobrań: 183 Pobierz

Mac Blu-ray Player 2.5.0

Jeden z pierwszych playerów Blu-ray dla systemu Mac OS, dostępny od jakiegoś czasu również dla platformy Windows. Oprócz tego, że obsługuje nośniki Blu-ray program umożliwia również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć. Mac Blu-ray Player obsługuje pliki multimedialne w formatach MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3 i wielu innych. Wygląd odtwarzacza dostosowywany może być do indywidualnych preferencji dzięki obsłudze motywów graficznych.

Dodane 19.08.2012 | Pobrań: 116 Pobierz

XMPlay 3.5.1

XMPlay to lekki program do słuchania muzyki. Jego głównym atutem jest bez wątpienia bardzo wysoka jakość odtwarzania następujących formatów : XM, S3M, MOD, a wszystko za sprawą specjalnych narzędzi do komponowania muzyki. Oczywiście aplikacja radzi sobie równie dobrze w odtwarzaniu popularnych plików takich jak: MP3, OGG, WMA, WAV. Program pozwala użytkownikowi na tworzenie osobistych playlist. XMPlay ma do zaoferowania również pomoc dla 32 i 24 bitowego wielokanałowego dźwięku, możliwość korekcji dźwięku, użytkownik również może zmieniać skórki.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 203 Pobierz

dBpoweramp Music Converter (dMC) R13.5

Jest bezpłatnym użytecznym narzędziem służącym do konwertowania plików dźwiękowych jak i zgrywania zawartości płyt CD-Audio. dMC daje nam możliwość konwertowanie plików w formatach MP3 i WAV, a gdy zainstalujemy odpowiednie kodeki możemy ponadto w Windows Media Audio v8 (WMA), Ogg Vorbis oraz innych. Aplikacja ma do zaoferowania również funkcje które są nieodłączne dla takich programów: normalizacja głośności, przenoszenie informacji zawartych w plikach (tzw. ID Tags) jak i wykazuje się dużą szybkością działania. Mało tego integruje się z systemowym Eksploratorem i jest dostępna w jego menu kontekstowym.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 135 Pobierz