Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

Musicnizer 8.1

Wersja: 8.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 16.62 MB
Pobrań: 1
Dodany: 06.07.2017
Musicnizer
Opis: Musicnizer 8.1
Musicnizer jest niezwykle prostym i fajnym programem do katalogowania naszej kolekcji muzyki, od plików MP3, poprzez płyty CD i Vinyle. Narzędzie ma w sobie encyklopedyczne cechy, stanowiąc stanowiąc dobre źródło informacji o muzyce, w bazie programów znajdziemy takie dane jak: gatunek, rok, czas trwania, traklistę itd. Program posiada przejrzysty i zarazem intuicyjny interfejs, co sprawia że obsługa nie powinna być większym problemem nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Musicnizer 8.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

BS.Player 2.53 Build 1034 PL

BS.Player czeka właśnie na ciebie. Stań się szczęśliwym posiadaczem darmowego programu do odtwarzania plików video, audio, radiowych strumieni i telewizyjnych oraz innych plików multimedialnych. O jego prestiżu i marce świadczy popularność wśród masy a nawet milionów użytkowników na całym świecie w tym i w Polsce. Aplikacja w swych opcjach skrywa możliwość wczytywanie napisów do filmów, przechwytywanie klatek, wyświetlanie i tworzenie swojej osobistej playlisty czy też możliwość ustawienia swojej skórki. BS.Player występuje w wersji darmowej oraz w płatnej PRO bardziej rozbudowanej o szereg dodatkowych funkcji.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 405 Pobierz

DivFix++ 0.34

DivFix++ jest leciutkim, multiplatformowym programem który możemy wykorzystać do reperowania i podglądania uszkodzonych oraz nie ściągniętych do końca plików AVI i DivX jak i MKV. Aplikacja daje sobie również radę w ściąganiu plików z serwerów ftp, web, sieci torrent, ed2k (emule), gnutella itp.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 178 Pobierz

ReNamer 6.50

ReNamer jest niewiele ważącym programem stworzonym do zmiany nazw plików na dużą skalę. Aplikacja ma do zaoferowania wszystkie standardowe kroki zmiany nazwy, między innymi dodawanie przedrostków i przyrostków, totalną zmianę nazwy plików, numerowanie, zmianę wielkości znaków i nie tylko. Program umiejętnie radzi sobie z usuwaniem wolnego miejsca, dodawać ciągi liczb, eliminować cyfry i znaki, zmieniać rozszerzenia plików i nie tylko. Mało tego ReNamer rozpoznaje Etykiety Meta, takie jak: ID3v1, ID3v2, EXIF, OLE, potrafi zmieniać nazwy folderów.

Dodane 13.06.2016 | Pobrań: 113 Pobierz

FLV Player 2.0 build 25

Jest w całości darmową aplikacją która daje nam możliwość oglądania animacji w formacie video FLV. Na pierwszy rzut oka FLV Player pełni podobną rolę co produkt firmy Macromedia „Flash Player”, ale uwaga nasz program nie otwiera filmu w oknie przeglądarki internetowej jak ma to miejsce z Flash Player a w oknie programu. Aplikacja bez problemu otwiera pliki z ścieżki URL oraz pliki usytuowane na dysku twardym. Program bez problemu otwiera pliki z rozszerzeniem FLV poprzez pełną integrację z plikami o takim kodowaniu przez dwukrotne kliknięcie.

Dodane 11.07.2010 | Pobrań: 184 Pobierz