Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Musicnizer 8.1

Wersja: 8.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 16.62 MB
Pobrań: 4
Dodany: 06.07.2017
Musicnizer
Opis: Musicnizer 8.1
Musicnizer jest niezwykle prostym i fajnym programem do katalogowania naszej kolekcji muzyki, od plików MP3, poprzez płyty CD i Vinyle. Narzędzie ma w sobie encyklopedyczne cechy, stanowiąc stanowiąc dobre źródło informacji o muzyce, w bazie programów znajdziemy takie dane jak: gatunek, rok, czas trwania, traklistę itd. Program posiada przejrzysty i zarazem intuicyjny interfejs, co sprawia że obsługa nie powinna być większym problemem nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Musicnizer 8.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

TVersity 1.6 Pro

TVersity jest serwerem multimedialnym skierowanym dla systemów operacyjnych Windows XP/2003/Vista. Umożliwia nam streaming między urządzeniami zgodnymi z UPnP w sieci lokalnej. TVersity radzi sobie z obsługuje następujących urządzeń: Sony Playstation 3, XBOX 360 oraz Sony PSP. Serwer samoczynnie wykrywa rodzaj urządzenia i dostosowuje format strumienia do obsługiwanych przez to urządzenia formatów. Dekodowanie materiałów odbywa się za pomocą filtra ffdshow który jest instalowany razem z programem.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 137 Pobierz

PhotoToFilm 3.3.1.83

PhotoToFilm to świetne narzędzie do konwersji zdjęć w formacie JPG lub Bitmap do filmu AVI. Stworzenie własnej video z wybranych zdjęć składa się z kilku prostych czynności. Trzeba wskazać zdjęcia, które mają znaleźć się na filmie, potem ustalić ich kolejność. Można ustawić szybkość oraz rodzaj przejść pomiędzy fotkami. Nie obejdzie się również bez ścieżki dźwiękowej, wystarczy wybrać dowolny plik mp3 z dysku. Istotną kwestią przy tworzeniu filmu jest wybranie kodeka, który będzie odpowiedzialny za kompresję. Do wyboru są kodeki zainstalowane na komputerze użytkownika. Na koniec należy wybrać rozdzielczość filmu oraz miejsce zapisu. Gotowy film, który powstał ze zdjęć i podłożonej muzyki doskonale nadaje się do publikacji.

Dodane 22.12.2015 | Pobrań: 54 Pobierz

LEGO Digital Designer 4.3.8

LEGO Digital Designer to darmowy program przeznaczony do tworzenia komputerowych modeli z klocków Lego. Aplikacja posiada szereg funkcji umożliwiających precyzyjne zaprojektowanie swojego modelu z wirtualnych klocków Lego. Przygotowane projekty można zapisywać i odczytywać, co usprawnia ich późniejszą edycję. Gotowe projekty można również wydrukować. Program oferuje szeroką gamę różnego rodzaju klocków dostępnych w różnych kolorach. Wybrane elementy można klonować, kolorować i dowolnie obracać. Dodatkowym walorem LEGO Digital Designer jest możliwości powiększania oraz dowolnego obracania tworzonego obiektu. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i ogranicza się właściwie tylko do przeciągania i upuszczania wyznaczonych elementów na pole do tego przeznaczone. Projekty stworzone za pomocą LEGO Digital Designer można zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony LEGO.

Dodane 09.12.2013 | Pobrań: 194 Pobierz

FLV Recorder 4.01 PL

FLV Recorder jest leciutkim i prostym w użytkowaniu narzędziem które umożliwia nam miedzy innymi: rejestrowanie strumieni audio i wideo w formacie flv transmitowanych za pomocą protokołów HTTP i RTMP. Działania jakie możemy wykonywać w programie to wyłącznie podawanie źródła z którego złapany ma zostać żądany materiał. Źródłem może być plik znajdujący się na dysku lokalnym naszego komputera jak i adres URL. Mało tego program wyposażono w wmontowany odtwarzacz plików flv, obsługujący listy odtwarzania oraz dający możliwość konfiguracji m.in. jasności czy kontrastu wyświetlanego filmu.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 176 Pobierz