Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

NaviFirm+ 2.5

Wersja: 2.5
Kategoria: Komunikacja
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 0,23 MB
Pobrań: 734
Dodany: 10.09.2013
NaviFirm+
Opis: NaviFirm+ 2.5
NaviFirm+ to niewielkie, ale niezwykle przydatne narzędzie dla wszystkich posiadaczy telefonów Nokia, którzy chcieliby pobrać oprogramowanie wewnętrzne (tzw. firmware) dla swojego urządzenia.

Program daje możliwość pobrania każdej, kiedykolwiek wydanej wersji firmware\'u wydanego dla dowolnego modelu Nokii. Dzięki temu można nie tylko przywrócić fabryczne oprogramowanie telefonu, ale także zaktualizować je do najnowszej wersji, czy też zmienić na inną np. w języku polskim lub taką, która nie posiada ustawień i dodatków operatora telefonicznego (np. tapety albo animacji startowej).

Pomimo braku polskiej wersji językowej, NaviFirm+ jest banalnie prosty w obsłudze. Z poziomu jednego okna programu dokonuje się kolejno: wyboru modelu telefonu, wersji firmware\'u i wariantu urządzenia które nas interesuje. W przypadku niektórych modeli liczba dostępnych wariantów może przysporzyć o ból głowy, stąd na każdym z etapów program daje możliwość filtrowania wyników. Na koniec pozostaje jedynie wskazanie elementów, które nas interesują i ewentualnie wskazanie odpowiedniego folderu na dysku twardym.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: NaviFirm+ 2.5

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ventrilo 3.0.8

Ventrilo to wieloplatformowy klient czatu głosowego, który często jest uznawany za głosowy odpowiednik IRC. Główne zalety programu to bardzo małe zużycie zasobów systemowych i łącza, oraz metod push-to-talk i voice-on-demand z możliwością ustawienia czasu ciszy potrzebnego do dezaktywacji oraz możliwość używania własnego, darmowego serwera.

Dodane 09.08.2012 | Pobrań: 87 Pobierz

FossaMail 25.2.1

FossaMail jest bezpłatnym klientem poczty elektroniczne. Został zaprojektowany przez autora przeglądarki internetowej - Pale Moon i nie jest w żaden sposób powiązany z firmą Mozilla Corporation. Wykorzystując ten program możemy wykonywać podstawowe operacje na koncie pocztowym (wysyłanie i odbieranie poczty) oraz dostosowywać wygląd głównego ekranu aplikacji, filtrować otrzymaną wiadomość, tworzyć i edytować książkę adresową czy prowadzić dyskusję na czacie z innymi użytkownikami. FossaMail korzysta z własnego folderu profilu w systemie operacyjnym, Oznacza to, że nie będzie on kolidował z zainstalowanym już w systemie Thunderbirdem.

Dodane 17.04.2016 | Pobrań: 69 Pobierz

CopyTrans Manager 5.514

CopyTrans Manager to darmowa aplikacja przeznaczona do zarządzania zasobami urządzeń firmy Apple. Aplikacja oferuje takie funkcje jak możliwość synchronizowania plików audio, wideo, podcastów, książek i filmów z urządzeniami Apple, tworzenie i edytowanie istniejących playlist, automatyczne importowanie okładek, edycję informacji na temat utworów muzycznych (artysta, album, oceny, gatunek itp.), wyszukiwanie muzyki i znacznie więcej.

Dodane 14.12.2016 | Pobrań: 93 Pobierz

Digsby Build 91

Digsby to świetny komunikator pozwalający zaspokoić potrzeby użytkowników, którym brakuje dobrej alternatywy dla takich programów jak Gadu-Gadu, Konnekt, Tlen, AQQ, Spik itp. Digsby jest multikomunikatorem obsługującym wiele sieci: AIM, MSN, Yahoo, Google Talk oraz Jabber otwierający komunikator na obsługę praktycznie nieograniczonej ilości sieci w tym polskich Gadu-Gadu i Tlen. Dodatkowym walorem komunikatora jest obsługa popularnych portali społecznościowych (Facebook, Twitter, MySpace) oraz powiadomienia o nowej poczcie (konta gmail, yahoo, hotmail, aol/aim, imap, pop) wyświetlane bezpośrednio na liście kontaktów. Digsby oferuje również spore możliwości w zakresie personalizacji ustawień wyglądu okna rozmowy i listy kontaktów.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 123 Pobierz