Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

NaviFirm+ 2.5

Wersja: 2.5
Kategoria: Komunikacja
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 0,23 MB
Pobrań: 722
Dodany: 10.09.2013
NaviFirm+
Opis: NaviFirm+ 2.5
NaviFirm+ to niewielkie, ale niezwykle przydatne narzędzie dla wszystkich posiadaczy telefonów Nokia, którzy chcieliby pobrać oprogramowanie wewnętrzne (tzw. firmware) dla swojego urządzenia.

Program daje możliwość pobrania każdej, kiedykolwiek wydanej wersji firmware\'u wydanego dla dowolnego modelu Nokii. Dzięki temu można nie tylko przywrócić fabryczne oprogramowanie telefonu, ale także zaktualizować je do najnowszej wersji, czy też zmienić na inną np. w języku polskim lub taką, która nie posiada ustawień i dodatków operatora telefonicznego (np. tapety albo animacji startowej).

Pomimo braku polskiej wersji językowej, NaviFirm+ jest banalnie prosty w obsłudze. Z poziomu jednego okna programu dokonuje się kolejno: wyboru modelu telefonu, wersji firmware\'u i wariantu urządzenia które nas interesuje. W przypadku niektórych modeli liczba dostępnych wariantów może przysporzyć o ból głowy, stąd na każdym z etapów program daje możliwość filtrowania wyników. Na koniec pozostaje jedynie wskazanie elementów, które nas interesują i ewentualnie wskazanie odpowiedniego folderu na dysku twardym.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: NaviFirm+ 2.5

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Kadu 1.1 PL

Kady powstał jako projekt bazujący na API środowiska graficznego KDE, ale wraz z upływem czasu stał się niezależny i na chwilę obecną można go używać na wielu innych systemach uniksopodobnych a także w systemie Windows. Teraźniejsza wersja programu wspiera protokół Gadu-Gadu oraz Jabber/XMPP. Kadu jest w całości funkcjonalnym komunikatorem zaopatrzonym w obsługę konferencji, animowanych emotikonów, powiadomień dźwiękowych, przesyłania plików oraz szyfrowania pogawędek przy użyciu OpenSSL. Możliwe jest również wysyłanie wiadomości SMS do użytkowników polskich sieci komórkowych odbywa się to tak smo jak w oryginalnym kliencie Gadu-Gadu.

Dodane 19.10.2014 | Pobrań: 93 Pobierz

Ventrilo 3.0.8

Ventrilo to wieloplatformowy klient czatu głosowego, który często jest uznawany za głosowy odpowiednik IRC. Główne zalety programu to bardzo małe zużycie zasobów systemowych i łącza, oraz metod push-to-talk i voice-on-demand z możliwością ustawienia czasu ciszy potrzebnego do dezaktywacji oraz możliwość używania własnego, darmowego serwera.

Dodane 09.08.2012 | Pobrań: 83 Pobierz

MOBILedit! 7.5.6.4309

MOBILedit! Lite to aplikacja umożliwiająca przejęcie kontroli nad telefonem komórkowym z poziomu komputera. Narzędzie to oferuje takie opcje jak wyświetlanie szczegółowych informacji na temat telefonu (status baterii, siła sygnału, operator sieci, typ połączenia, wersja oprogramowania, IMEI itp.), projektowanie tapet, synchronizowanie zawartości telefonu (SMS, MMS, pliki, kalendarz, gry JAVA), tworzenie dzwonków i znacznie więcej. Dzięki programowi mamy także możliwość odczytywania rożnych dokumentów w telefonie (e-książki, skopiowane artykuły itp.) i tzw. Shopping Listy, dzięki którym użytkownik ma możliwość tworzenia dowolnej lisy zadań z opcją wysłania jej na urządzenie przenośne. Obsługiwane telefony! Alcatel Kyocera LG Motorola Nokia Panasonic Philips Sagem Samsung Sharp Siemens Sony Ericsson Windows Mobile iPhone

Dodane 06.06.2014 | Pobrań: 416 Pobierz

AQQ 2.2.4

AQQ to nowy komunikator internetowy, rozbudowany w stosunku do edycji 1.x o nowe funkcje i możliwości. Obecnie podstawową siecią jest Jabber/XMPP. Protokół ten, dzięki otwartości i znaczącej liczbie rozbudowujących go funkcji, tworzy nową jakość rozmów internetowych. Oczywiście nie zapomniano o obsłudze najpopularniejszych w Polsce sieci, takich jak Gadu-Gadu i Tlen. Wygląd komunikatora także został znacznie poprawiony. Dzięki kompozycjom wizualnym można praktycznie dowolnie zmieniać wygląd programu. Zarówno kompozycje, jak i style obramowania okien, wspierają kanał alpha (przezroczystość) i są oparte o kod w języku HTML/CSS, co pozwala na bardzo szerokie modyfikacje.

Dodane 27.05.2011 | Pobrań: 109 Pobierz