Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Nero 2018 PL

Wersja: 2018
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 362 MB
Pobrań: 451
Dodany: 21.09.2017
Nero
Opis: Nero 2018 PL
Nero - zestaw programów w skład którego oprócz popularnych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD/BD wchodzą także inne aplikacje do zarządzania i obsługi multimediów, odtwarzania filmów oraz archiwizacji danych.

Program Nero uznawany jest powszechnie za jeden z najlepszych pakietów do nagrywania płyt CD/DVD/DVD. W najnowszej odsłonie pakietu producent oddaje w ręce użytkownika programy Nero Burning ROM i Nero Express, a także aplikacje do zarządzania i odtwarzania multimediów Nero MediaHome, Nero MediaBrowser, Nero Blu-Ray Player, edycji i konwersji materiałów audio/wideo Nero Video oraz Nero Recode, a także aplikację do tworzenia kopii zapasowych Nero BackItUp. Nie mogło w nim również zabraknąć rozwiązania Nero RescueAgent do odzyskiwania danych z uszkodzonych nośników.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero 2018 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Music Tag 1.18

Music Tag to fajny program do porządkowania zbiorów muzyki na naszym komputerze. Daje szybkie i w pełni automatyczne uzupełnienie różnych informacji o każdym z utworów, a także pobranie okładki dla każdego z nich. Aplikacja określa każdy z wczytanych przez użytkownika plików dźwiękowych z użyciem zaawansowanej technologii, pozwalającej na rozpoznanie nawet mniej popularnych piosenek. Wśród danych uzupełnianych przez aplikację znajdziemy m.in. tytuł piosenki, jej wykonawcę, nazwę albumu, typ muzyki, datę powstania, numer ścieżki i płyty oraz okładkę. Informacje tekstowe mogą być przez użytkownika modyfikowane. Podobnie w przypadku okładki aplikacja daje użytkownikowi możliwość wyboru jednej z oferowanych propozycji lub wczytania grafiki z dysku komputera.

Dodane 16.06.2014 | Pobrań: 94 Pobierz

Nero Burning ROM 2018 PL

Nero Burning ROM chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Program doczekał się 10 odsłony. Za pomocą programu bez problemu wypalimy płyty CD/DVD oraz Blu-ray. Aplikacja składa się z oprogramowania do kopiowania i nagrywania płyt, Nero BurnRights pomoże wszystkim tym którzy nie są posiadaczami praw administratora wypalenie płyty, pozwalając administratorom systemów na tworzenie kont userów z prawem nagrywania tylko dla programu Nero. Technologia SecurDisc umożliwi nam nie tylko odczyt zarysowanych płyt ale i zabezpieczenie danych hasłem.

Dodane 21.09.2017 | Pobrań: 1005 Pobierz

Aura Video Converter 1.6.1 PL

Aura Video Converter - darmowa apliakcja przeznaczona do konwertowania plików wideo pomiędzy różnymi formatami multimedialnymi. Program ten ma bardzo prosty interfejs użytkownika, a także ogromne możliwości podczas przetwarzania dowolnego filmu do innego popularnego formatu. Użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowych narzędzi do przycinania obrazu poprzez zmianę rozmiaru oryginalnej rozdzielczości pliku wideo oraz dzielenia fragmentów klipu na części lub scalania ich w jedną całość. Obsługuje najpopularniejsze formaty wideo: MPG, ASF, AVI, WMV, FLV, MP4, DAT, VOB, 3GP, AAC, MKV i WebM.

Dodane 07.11.2012 | Pobrań: 118 Pobierz

CDex 1.93 PL

Jest bardzo popularnym a zarazem skutecznym programem za pomocą którego dokonamy konwersji ścieżki dźwiękowej z płyt CD-Audio do plików muzycznych w formatach MP3, WAV, OGG, VGF, APE jak i innych. Daje nam możliwość również konwertowania nieskompresowanych plików WAV na MP3 i odwrotnie. Pobrane informacje i danym albumie ściąga z bazy CDDB. Ponadto aplikacja posiada funkcje: korekcji dźwięku np. normalizację poziomu głośności, usuwanie trzasków itp. Program wspiera informacje o plikach MP3 (tzw. tagi) w standardzie ID3 V1 i V2, a także umożliwia tworzenie list odtwarzania (playlists) w formatach PLS i M3U.

Dodane 19.10.2017 | Pobrań: 193 Pobierz