Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Nero 2018 PL

Wersja: 2018
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 362 MB
Pobrań: 445
Dodany: 21.09.2017
Nero
Opis: Nero 2018 PL
Nero - zestaw programów w skład którego oprócz popularnych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD/BD wchodzą także inne aplikacje do zarządzania i obsługi multimediów, odtwarzania filmów oraz archiwizacji danych.

Program Nero uznawany jest powszechnie za jeden z najlepszych pakietów do nagrywania płyt CD/DVD/DVD. W najnowszej odsłonie pakietu producent oddaje w ręce użytkownika programy Nero Burning ROM i Nero Express, a także aplikacje do zarządzania i odtwarzania multimediów Nero MediaHome, Nero MediaBrowser, Nero Blu-Ray Player, edycji i konwersji materiałów audio/wideo Nero Video oraz Nero Recode, a także aplikację do tworzenia kopii zapasowych Nero BackItUp. Nie mogło w nim również zabraknąć rozwiązania Nero RescueAgent do odzyskiwania danych z uszkodzonych nośników.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero 2018 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

VidCoder 1.5.30

VidCoder to program do zgrywanie filmów z nośników DVD i Blu-ray do plików w formacie MP4 lub MKV. Program bazuje na narzędziu HandBrake, jednak nie wymaga jego instalacji. Poza bogatą funkcjonalnością oferuje również prosty i przyjazny interfejs graficzny, którego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Z pomocą VidCodera szybko zapiszemy na dysku filmy z płyt DVD i Blu-ray, wykorzystując przy tym istniejące lub zewnętrze napisy (wymagany jest format SRT). Proces konwertowania może być przerywany i wznawiany. Możliwe jest także generowanie krótkich klipów podglądowych.

Dodane 08.12.2014 | Pobrań: 103 Pobierz

Reflector 2.7.0

Reflector to banalna w obsłudze aplikacja umożliwiająca przeniesienie obrazu wyświetlanego na iPhone 5, iPhone 6, iPad 2 i Nowy iPad na ekrany komputerów PC oraz MAC. Aplikaja okaże się bardzo przydatny chociażby podczas tworzenia prezentacji. Zaraz po zainstalowaniu programy, on minimalizuje się do zasobnika systemowego. W celu modyfikacji poszczególnych ustawień wystarczy kliknąć ikonę w trayu. To tu mamy możliwość wskazania rodzaju urządzenia, z którego obraz ma być nadawany. Pamiętaj! Wersja testowa wyłącza się samoczynnie po 10 minutach

Dodane 28.02.2017 | Pobrań: 23 Pobierz

Machete 4.2.22

Machete to świetny program do odtwarzania i edycji plików multimedialnych. Daje możliwość obsługi praktycznie wszystkich najpopularniejszych formatów pozwalających wykonać na nich wiele operacji. Producent udostępnia wersję płatną oraz darmową - Lite. a pomocą Machete można aktualnie edytować pliki audio/video o rozszerzeniach takich jak AVI, FLV, WMV, MP4, WMA, MP3 i WAV. Program doskonale nadaje się zarówno do dzielenia jak i łączenia plików multimedialnych. Problemu nie stanowi również dodanie/zmiana strumienia audio. Oferuje ponadto pełną obsługę schowka systemowego.

Dodane 27.04.2015 | Pobrań: 52 Pobierz

aTube Catcher 3.8.7925 PL

aTube Catcher to proste narzędzie, służące do pobierania klipów z takich popularnych serwisów jak YouTube, Google Video, MySpace i wielu innych. Dodatkowo wyposażone ono zostało m.in. w wbudowany konwentwer plików wideo, funkcję nagrywania obrazu z pulpitu, a także wypalania na płytę kompilacji DVD-Video, kompatybilnych z dowolnym stacjonarnym odtwarzaczem. Głównym zadaniem aTube Catchera jest pobieranie klipów wideo z Internetu i zapisywanie ich do postaci plików kompatybilnych z telefonami komórkowymi, smartphone’ami z systemem Android, konsolami PSP, a także urządzeniami iPad/iPhone/iPod. Obsługuje on formaty 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV i AVI , umożliwiając przy tym tworzenie kompilacji DVD-Video/VCD oraz nagrywanie ich na płyty bezpośrednio z poziomu programu, bez konieczności korzystania z oprogramowania firm trzecich. Dodatkowo oferuje zestaw funkcji do konwertowania plików wideo, z pomocą których niezwykle szybko i łatwo zmienimy format filmów, które np. wcześniej pobraliśmy.

Dodane 24.03.2014 | Pobrań: 168 Pobierz