Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Nero Burning ROM 2018 PL

Wersja: 2018
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 131 MB
Pobrań: 1005
Dodany: 21.09.2017
Nero Burning ROM
Opis: Nero Burning ROM 2018 PL
Nero Burning ROM chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Program doczekał się 10 odsłony. Za pomocą programu bez problemu wypalimy płyty CD/DVD oraz Blu-ray. Aplikacja składa się z oprogramowania do kopiowania i nagrywania płyt, Nero BurnRights pomoże wszystkim tym którzy nie są posiadaczami praw administratora wypalenie płyty, pozwalając administratorom systemów na tworzenie kont userów z prawem nagrywania tylko dla programu Nero. Technologia SecurDisc umożliwi nam nie tylko odczyt zarysowanych płyt ale i zabezpieczenie danych hasłem.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero Burning ROM 2018 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Movavi Video Editor 9.6.2 PL

Movavi Video Editor - świetny edytor wideo, który pozwala na podstawowy montaż i obróbkę materiałów filmowych. Oferuje cały zestaw narzędzi oraz funkcji, z pomocą których nałożymy na film napisy, efekty, ciekawe przejścia lub dodamy jako ścieżkę dźwiękową nagrany przez siebie głos. Praca z programem odbywa się w 3 etapach: - import filmów, zdjęć, muzyki itp. - ich obróbki - eksport do jednego z wielu obsługiwanych formatów. Pomimo, iż dostępne w programie filtry są podstawowe to ich odpowiednie połączenie pozwala osiągnąć naprawdę ciekawe efekty. Obsługiwane formaty wejściowe: AVI, MPG, MPEG, MOD, M2T, M2TS, MTS, DAT, VRO, VOB, WMA, WMV, ASF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, 3GPP, 3GP2, MOV, QT, IFO, FLV, MKV, MP3, MP2, MPA, OGG, WAV, ACC, FLAC, APE, BMP, RLE, DIB, GIF, JPG, JPEG, JPE i PNG. Obsługiwane formaty wyjściowe: DVD-VIDEO, HD-VIDEO, FLV, AVI, MPEG1/2/4, M2T, 3GPP, 3GPP2, MOV, WMV, RealMedia, MP3, WAV, WMA, ACC, OGG i FLAC.

Dodane 11.08.2014 | Pobrań: 216 Pobierz

Audiograbber 1.83.1 PL

Jest przystępną aplikacją do nagrywania płytek CD Audio do plików MP3, WMA, WAV. Ma do zaoferowania ciąg pomocnych opcji m.in. obsługuje bazy danych CDDB. Ciekawą funkcją jest możliwość wykorzystania programu jako komputerowego magnetofonu. Sygnał może byś emitowany poprzez np. magnetofon podpięty do wejścia \"Line in\" w karcie dźwiękowej jak i mikrofon. Zapisywany jest sygnał z tego urządzenia, które jest w obecnej chwili uaktywnione w module Play Control. Standardowo pliki zapisywane są w formacie WAV, a po zainstalowaniu zewnętrznych kodeków jako MP3 lub WMA. Program wspiera urządzenia USB

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 212 Pobierz

ezvid 0.8.3.0

Świetny programik do edycji wideo i tworzenia pokazu slajdów na komputerze.Super alternatywa dla znanego Windows Movie Maker, charakteryzuje się prostotą w obsłudze, bogatą funkcjonalnością i możliwością przesyłania filmów do serwisu YouTube. Ezvid to obecnie najprostszy i zarazem najszybszy edytor do tworzenia oraz modyfikowania różnych materiałów wideo. Według producenta oprogramowania możemy stworzyć dowolną prezentację, film lub pokaz slajdów w ciągu zaledwie 5 minut. W tym celu wystarczy dodać odpowiednie pliki wideo lub zdjęcia do programu i następnie nacisnąć przycisk, za pomocą którego automatycznie skompresujemy i prześlemy gotowy materiał do serwisu YouTube.

Dodane 05.07.2012 | Pobrań: 121 Pobierz

XP Codec Pack 2.5.1

XP Codec Pack jest paczką filtrów takich jak: AC3Filter, RadLight APE Filter, FFDShow MPEG-4 Video Decoder, Matroska Splitter oraz kodeków które dają nam możliwość odtwarzania najpopularniejszych formatów audio i wideo. Dużym plusem jest fakt iż XP Codec Pack nie zagraca nam systemu masą bibliotek odtwarzających zasoby multimedialne a instaluje tylko te które są najczęściej wykorzystywane kodeki, które w 90% zadowolą przeciętnego użytkownika. W zestawie poza zbiorem kodeków i filtrów odnajdziemy ponadto mało ważący odtwarzacze plików multimedialnych Media Player Classic umożliwiający płynne odtwarzanie filmów. Dużą zaletą XP Codec Pack jest obsługa wszystkich najpopularniejszych obecnie formatów.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 220 Pobierz