Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13581]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10138]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Nero Free Version 9.4 PL

Wersja: 9.4
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 55 MB
Pobrań: 3557
Dodany: 08.10.2009
default
Opis: Nero Free Version 9.4 PL
Nero Free Version PL – to darmowy program do wypalania płyt CD/DVD. Nero 9 Free Edition jest ograniczoną do podstawowych funkcji wersją popularnego pakietu Nero Burning Rom. Na zawsze za darmo! Nero oferuje Ci możliwość korzystania z najlepszych funkcji nagrywania i kopiowania danych na plyty bez ograniczeń czasowych i całkowicie ZA DARMO!
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero Free Version 9.4 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Macrium Reflect Free 5.2.6551

Macrium Reflect Free to świetne narzędzie przeznaczone do archiwizacji danych. Program pozwala tworzyć kopie zapasowe całych dysków twardych lub wybranych partycji i zapisywać je we wskazanej lokalizacji - dysku twardym, sieci lokalnej lub nośniku CD/DVD. Praca z nim odbywa się za pośrednictwem kreatora, który prowadzi użytkownika przez cały proces archiwizacji. Dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft Volume Shadow copy Service (VSS), Macrium Reflect potrafi wykonywać backupy działającego systemu, a funkcja Rescue CD umożliwia jego przywrócenie na wskazanej partycji podczas np. nagłej awarii.

Dodane 30.05.2014 | Pobrań: 221 Pobierz

Synchredible 4.303

Synchredible - aplikacja umożliwiająca synchronizację danych na komputerze oraz w sieci lokalnej (LAN). Obsługuje system plików FAT oraz NTFS, a także umożliwia przesyłanie danych automatycznie po uruchomieniu systemu Windows. Poza tym tworzy szczegółowe raporty po wykonaniu synchronizacji plików i katalogów. Program może służyć również do wykonywanie kopii zapasowych danych na dysku twardym lub innych urządzeniach przenośnych USB. Synchredible został wyposażony w specjalny moduł, za pomocą którego możemy w łatwy sposób tworzyć i konfigurować harmonogramy wykonywanych czynności w programie.

Dodane 25.09.2015 | Pobrań: 92 Pobierz

PowerStrip 3.90

PowerStrip to doskonała aplikacja do sprawdzania i zmiany bardzo wielu ukrytych parametrów kart graficznych. PowerStrip obsługuje praktycznie wszystkie obecne na rynku układy graficzne. Poprzez proste w obsłudze menu mamy kontrolę nad około 500 parametrami wyświetlania obrazu.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 157 Pobierz

RAMDisk 4.4.0 RC31

RAMDisk - program, który pozwala na tworzenie dodatkowego dysku twardego w przestrzeni pamięci RAM z dużo większą szybkością pracy. Program jest w rzeczywistości specjalnym sterownikiem, pracującym na poziomie jądra systemowego i umożliwiającym wydzielenie z przestrzeni pamięci RAM dysku, który w systemie widoczny będzie jako zwykły dysk twardy. Maksymalny rozmiar tworzonego w ten sposób dysku twardego to 4 GB. Przestrzeń ta jest w zupełności wystarczająca dla przeciętnego użytkownika do tego, aby poprawić ogólny komfort pracy.

Dodane 19.04.2014 | Pobrań: 313 Pobierz