Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

Nero Free Version 9.4 PL

Wersja: 9.4
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 55 MB
Pobrań: 3543
Dodany: 08.10.2009
default
Opis: Nero Free Version 9.4 PL
Nero Free Version PL – to darmowy program do wypalania płyt CD/DVD. Nero 9 Free Edition jest ograniczoną do podstawowych funkcji wersją popularnego pakietu Nero Burning Rom. Na zawsze za darmo! Nero oferuje Ci możliwość korzystania z najlepszych funkcji nagrywania i kopiowania danych na plyty bez ograniczeń czasowych i całkowicie ZA DARMO!
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero Free Version 9.4 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

NT Utilities 7.5.6.1

Jest to profesjonalne narzędzie dające możliwość zdalnego i ośrodkowego administrowania serwerami i stacjami roboczymi pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows z rodziny NT 4.0, 2000 XP, 2003, Vista, 2008 i 7. Program ma do zaproponowania pełen wachlarz możliwości administracyjnych takich jak: narzędzia do przeglądania Active Directory oraz domen w sieci Microsoft Network i wiele innych. Do programu dołączono dwa popularne aplikacje firmy DameWare: Mini Remote Control do zdalnego zarządzania komputerami i rozsyłania informacji między zdalnymi maszynami oraz Exporter przeznaczone do zdalnego eksportowania informacji z serwerów i stacji roboczych. 30 dniowa wersja próbna zawiera pełną funkcjonalność oraz darmową obsługę techniczna poprzez e-mail.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 95 Pobierz

MSI Afterburner 4.1.0 PL

MSI Afterburner - super program, który umożliwia podkręcanie i zarządzanie parametrami pracy układów graficznych wyprodukowanych przez firmę MSI. Aplikacja stworzona została na bazie sprawdzonych rozwiązań znanych z programu RivaTuner. Pomimo nieco mylącej nazwy doskonale radzi sobie również z obsługą kart graficznych innych producentów niż MSI. Charakteryzuje się małymi rozmiarami i nieznacznym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Podobnie jak większość narzędzi tego typu, po uruchomieniu MSI Afterburner działa w obrębie zasobnika systemowego, nie kolidując przy tym z pracami wykonywanymi przez użytkownika na komputerze. Program oferuje możliwość skonfigurowania 5 profili z ustawieniami, a także późniejszego ich łatwego przełączania za pośrednictwem skrótów klawiszowych.

Dodane 27.05.2015 | Pobrań: 134 Pobierz

GSview 5.0

GSView to graficzny interfejs (nakładka) dla Ghostscript - interpretera języka opisu strony PostScript oraz plików w formacie Portable Document Format. Program w połączeniu z interpreterem Ghostscript, pozwala na wygodny odczyt plików zapisanych w języku PostScript, a następnie ich konwersję do wielu formatów rastrowanych oraz Portable Document Format (PDF) lub wydruk na drukarkach nie obsługujących PostScript\\\'u. W praktyce umożliwia np. bezpłatną konwersję dokumentów z formatu DOC do PDF.

Dodane 10.08.2012 | Pobrań: 140 Pobierz

Directory List & Print 2.30

Directory List & Print to świetne narzędzie dzięki któremu łatwo wydrukujemy i sformatujemy listę zawartości dowolnego folderu na dysku naszego komputera. Aplikacja potrafi także skopiować utworzoną listę do systemowego schowka, co daje możliwość eksportu tych danych do dowolnej aplikacji. Dodatkowo, jeśli posiadamy zainstalowany w systemie pakiet biurowy Microsoft Office narzędzie łatwo przeniesie nam wspomnianą listę do edytora tekstu Word lub arkusza kalkulacyjnego Excel.

Dodane 30.04.2014 | Pobrań: 91 Pobierz