Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Nero Free Version 9.4 PL

Wersja: 9.4
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 55 MB
Pobrań: 3575
Dodany: 08.10.2009
default
Opis: Nero Free Version 9.4 PL
Nero Free Version PL – to darmowy program do wypalania płyt CD/DVD. Nero 9 Free Edition jest ograniczoną do podstawowych funkcji wersją popularnego pakietu Nero Burning Rom. Na zawsze za darmo! Nero oferuje Ci możliwość korzystania z najlepszych funkcji nagrywania i kopiowania danych na plyty bez ograniczeń czasowych i całkowicie ZA DARMO!
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero Free Version 9.4 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Virtual Serial Port Driver 7.2

Virtual Serial Port Driver to profesjonalny program do konfigurowania, które umożliwia nam emulować porty szeregowe RS232 podłączone poprzez wirtualny kabel null-modem dzięki wirtualnemu sterownikowi. Narzędzie daje nam możliwość tworzenia nieograniczonej ilość wirtualnych par portów szeregowych bez potrzeby posiadania ani jednego fizycznego portu. System i programy widzą taki wirtualny port. Narzędzie możemy bez problemu osadzić w tworzonym przez siebie oprogramowaniu, co daje możliwość zarządzania wirtualnymi portami bezpośrednio z własnej aplikacji. Dzięki Virtual Serial Port Driver użytkownik może stworzyć dwa wirtualne porty COM5 i COM6, do których można podłączyć dwie różne aplikacje.

Dodane 07.11.2013 | Pobrań: 142 Pobierz

KiTTY 0.63.0.9

KiTTY - jest to najpopularniejszy fork PuTTY Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a także posiada funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń. Narzędzie obsługuje połączenia Raw, Telnet, Rlogin, Serial oraz Cygterm. KiTTY wyposażony został w mechanizm katalogowania wszystkich utworzonych sesji, tworzenia skrótów klawiszowych do predefiniowanych komend oraz skryptów autologowania.

Dodane 23.06.2014 | Pobrań: 216 Pobierz

Virtual Modem PRO 3.0.3.129

Virtual Modem PRO kreuje wirtualne modemy IP do 255 sztuk i przechwytuje je do wirtualnych portów szeregowych w systemie operacyjnym. Modem taki w pełni emuluje fizyczny model. Zasadniczą różnicą miedzy nimi jest to, że w porównaniu z normalnym modemem, który używaja linii telefonicznej, modemy wirtualne bazują na łączu Ethernet - z Internetu, sieci VLAN, VPN. Dużym plusem aplikacji jest szybkość, która w sieciach Ethernet jest z reguły dość spora oraz stabilność protokołu TCP/IP, który jest wykorzystywany do transmisji. W najświeższej wersji Virtual Modem PRO zoptymalizowano przede wszystkim obsługę protokołu komunikacji.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 145 Pobierz

The Games Factory 2

The Games Factory to młodszy brat znanej i lubianej aplikacji Klik and Play. Program daje możliwość projektowania gier bez przymusu programowania. Głównym założeniem producentów progru było stworzenie środowisko przeznaczone do projektowania prostych gier 2D. Ale TGF można wzbogacać o ciąg pluginów poszerzających możliwości programu do tego stopnia, że możliwe staje się również projektowanie bardziej skomplikowanych gier, także 3D. Za pomocą TGF można również tworzyć zwykłe aplikacje.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 205 Pobierz