Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Neuview Media Player 6.08

Wersja: 6.08
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista
Rozmiar: 3,31 MB
Pobrań: 175
Dodany: 12.07.2010
 Neuview Media Player
Opis: Neuview Media Player 6.08


Neuview Media Player to doktor obrazu. Wszystko to za sprawą wykorzystywania specjalnego algorytmu który przetwarza Pixelfusion, co w efekcie daje nam obraz wyświetlany na ekranie o 20% lepszy niż w przypadku wyświetlania go za pomocą innego programu do plików video. Dzieje się tak poprzez wyostrzenie i doskonalsze dostosowanie kolorów w naszym obrazie. Jeżeli nie wierzycie w znachorskie możliwości programu, możecie go sprawdzić na stronie producenta na której umieszczono screeny porównujące możliwości Neuview Media Player oraz zwykłego odtwarzacza Media Player. Mało tego program ma do zaoferowania kilkanaście trybów ustawień kolorów, a to co się dzieje po ich w drożeniu jest powalające. Mimo mało nowoczesnego interfejsu który na pierwszy rzut oka może nas otrącać warto zaopatrzyć się w Neuview Media Player.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Neuview Media Player 6.08

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CrystalPlayer Professional 1.98 PL

CrystalPlayer to program za pomocą którego odczytamy pliki tekstowe, zrobimy screena ekranu z naszego ulubionego momentu z filmu, aplikacja sama dokona aktualizacji oraz pobierze potrzebne kodeki do otwierania multimediów a także mamy możliwość stworzenia listy z ulubionymi filmami. Mało tego CrystalPlayer jest zaopatrzony w zbiór filtrów Audio i Video, własny dekoder MPEG4, Crystal AC3 multichannel audio dekoder jak i Crystal MPEG1/2 video dekoder. Program w porównaniu z innymi w tej dziedzinie nie bazuje na silniku Windows Media Player.

Dodane 11.07.2010 | Pobrań: 144 Pobierz

Girder 6.0.0 Build 73

Girder jest aplikacją która pozwala nam na sprawowanie kontroli nad wybranym przez nas programem który jest zainstalowany w systemie operacyjnym Windows dzięki pilotowi który obsługuje podczerwień. Girder tuż po zakończeniu instalacji jest wyposażony w kilka profili które obsługują znane programy które funkcjonują na rynku w tym Winamp, VLC, Internet Explorer, Power DVD, Windows Media Center czy iTunes. Program obsługuje ponadto wiele wtyczek, które uproszczają i powiększają osiągi programu. Prócz obsługi aplikacji Girder radzi sobie również świetnie z kontrolowaniem urządzeń takich jak karty dźwiękowe, projektory czy adaptery.

Dodane 26.06.2014 | Pobrań: 173 Pobierz

ALSong 1.9.0.2 PL

ALSong to na pozór zwykły program do odtwarzania plików dźwiękowych takich jak WAV, WMA, APE, FLAC, CD, MP3, OGG, ale to tylko pozory. Program oferuje użytkownikowi możliwość ściągania oraz wyświetlania słów utworów znajdujących się w bazie programu a ta obfituje w przeszło 1 mln tytułów. Dla użytkowników którzy cenią sobą ciekawe i abstrakcyjne skiny ALSong ma do zaproponowania masę zestawień kolorystycznych które możemy dostosowywać do swojego humoru. Ponadto ALSong Live Lyrics MP3 Player daje możliwość ściągania ścieżek MP3 całkowicie za darmo jak i tworzenie albumów muzycznych. A wszystko to obrobione jest w ładny i nowoczesny interfejs

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 137 Pobierz

iRadio 1.5.0.516

Ciekawa aplikacja do słuchania internetowych stacji radiowych. iRadio posiada wbudowaną wyszukiwarkę stacji, co powoduje że z łatwością możemy wybrać interesującą nas stację. Dość interesującą funkcją jaką oferuje program jest możliwość nagrywania nadawanego sygnału na dysk twardy komputera, poczym możemy ja nagrać na płytę CD za pomocą oprogramowania do nagrywania np. Nero w wersji 5.1 w postaci plików MP3 lub CD-Audio. Program oferuje także możliwość retransmisji sygnału do innych użytkowników.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 128 Pobierz