Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Neuview Media Player 6.08

Wersja: 6.08
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista
Rozmiar: 3,31 MB
Pobrań: 182
Dodany: 12.07.2010
 Neuview Media Player
Opis: Neuview Media Player 6.08


Neuview Media Player to doktor obrazu. Wszystko to za sprawą wykorzystywania specjalnego algorytmu który przetwarza Pixelfusion, co w efekcie daje nam obraz wyświetlany na ekranie o 20% lepszy niż w przypadku wyświetlania go za pomocą innego programu do plików video. Dzieje się tak poprzez wyostrzenie i doskonalsze dostosowanie kolorów w naszym obrazie. Jeżeli nie wierzycie w znachorskie możliwości programu, możecie go sprawdzić na stronie producenta na której umieszczono screeny porównujące możliwości Neuview Media Player oraz zwykłego odtwarzacza Media Player. Mało tego program ma do zaoferowania kilkanaście trybów ustawień kolorów, a to co się dzieje po ich w drożeniu jest powalające. Mimo mało nowoczesnego interfejsu który na pierwszy rzut oka może nas otrącać warto zaopatrzyć się w Neuview Media Player.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Neuview Media Player 6.08

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Dexster Audio Editor 4.0

Dexster Audio Editor to super program przeznaczony do szybkiego i prostego tworzenia oraz edycji plików audio. Narzędzie oferuje dodatkowo funkcje masowego konwertowania plików dźwiękowych oraz nagrywania płyt Audio CD (również napędy Blu-ray). Posiada takie funkcje edycji audio (kopiowanie, wycinanie, usuwanie selekcji, wklejanie miksowanie, łączenie plików audio itp.), ale również zastosować wiele rożnych efektów dźwiękowych (Amplify, Compressor, Delay, Envelope, Equalizer, Expander, Fade, Flanger, Invert, Normalize, Phaser, Reverb, Reverse, Silence, Stretch, Trim, Vibrato, Chorus, Pitch Shift, Distortion). UWAGA! Testowa wersja umożliwia uruchomienie programu 9 razy.

Dodane 25.02.2013 | Pobrań: 83 Pobierz

FL Studio 12.4

FL Studio 11 to niezawodne narzędzie do produkcji muzyki. Program posiada w sobie wszystko czego potrzebujesz do komponowania, aranżowania, nagrywania, edycji, miksu i masteringu w profesjonalnej jakości. FL Studio 10 jest najszybszą ścieżką z Twojego umysłu do głośników. - Edycja audio oraz manipulacja w tym korekcja tonu, zmiana tonacji, harmonizacja, time-stretching, detekcja bitu, slicing, warping oraz standardowe narzędzia do edycji (cięcie/kompiowanie). - Automatyzacja wiekszości interfejsów i parametrów wszystkich tyczek przez nagrywanie, rysowanie, generatory. - Może być użyty w innym programie DAW jako VST dzięki ReWire. - Live performance razem z obsługą efektów wizualizacji video. - Audio mix i remix włączając obsługę efektów audio na żywo (delay, reverb i filtry). - Nagrywanie wielościeżkowe. - Nagrywanie i odtwarzanie MIDI. - Sekwencer i aranżer. - Obsługa syntezatorów i plug-inów (VST 32 & 64 bit, DX i FL Native)

Dodane 05.11.2016 | Pobrań: 32 Pobierz

BlockCAD 3.19

Darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia komputerowych modeli z klocków Lego. Program zawiera maksymalnie mało tekstu sprawiając, że małe dzieci nie będą miały najmniejszego problemu z tworzeniem swoich modeli Lego. Całość można kontrolować za pomocą myszki, ale są również zdefiniowane skróty klawiszowe dla większości dostępnych opcji. Gotowe projekty można zapisać do postaci obrazka (BMP, JPG), a nawet wykorzystywać je jako elementy kolejnych modeli. BlockCAD nie jest typową aplikacja typu CAD oferując tylko możliwość nakładania klocków jeden na drugi i nadawania im rotacji o 90 stopni. Nie ogranicza to jednak zabawy.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 118 Pobierz

SoundEngine Free 4.12

SoundEngine Free jest łatwą, dwukanałową aplikacją za pomocą której obrobimy ścieżki PCM WAV, główne przeznaczenie programu to przede wszystkim mastering. Darmowa edycja ma do zaoferowania tylko podstawowe funkcje takie jak: import oraz nagrywania dźwięków. Skąpą bazę opcji zrehabilituje nam długa listę efektów jest ich 30. Każdy dany efekt możemy zastosować podczas dalszej obróbki. Aplikacji nie umie niestety obsługiwać więcej niż jednej ścieżki jednocześnie. Brakuje jej też możliwości rozbudowy programu o dodatkowe pluginy i efekty.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 123 Pobierz