Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Neuview Media Player 6.08

Wersja: 6.08
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista
Rozmiar: 3,31 MB
Pobrań: 170
Dodany: 12.07.2010
 Neuview Media Player
Opis: Neuview Media Player 6.08


Neuview Media Player to doktor obrazu. Wszystko to za sprawą wykorzystywania specjalnego algorytmu który przetwarza Pixelfusion, co w efekcie daje nam obraz wyświetlany na ekranie o 20% lepszy niż w przypadku wyświetlania go za pomocą innego programu do plików video. Dzieje się tak poprzez wyostrzenie i doskonalsze dostosowanie kolorów w naszym obrazie. Jeżeli nie wierzycie w znachorskie możliwości programu, możecie go sprawdzić na stronie producenta na której umieszczono screeny porównujące możliwości Neuview Media Player oraz zwykłego odtwarzacza Media Player. Mało tego program ma do zaoferowania kilkanaście trybów ustawień kolorów, a to co się dzieje po ich w drożeniu jest powalające. Mimo mało nowoczesnego interfejsu który na pierwszy rzut oka może nas otrącać warto zaopatrzyć się w Neuview Media Player.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Neuview Media Player 6.08

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MOVAVI VideoSuite 12.3.0 PL

Nowoczesność i łatwość obsługi to najlepsza reklama programu MOVAVI VideoSuite. Aplikacja skierowana jest do fanatyków zabaw materiałami video. MOVAVI VideoSuite tworzą kolejno: DVDPizza- pizzy na nim nie zrobimy ale wypalenie kopii płyty DVD nie powinno stanowić problemu, ConvertMovie- przeznaczony do konwersji filmów DVD do wszelakich formatów video, EnhanceMovie- używamy go kiedy chcemy poprawić jakość filmu, ChiliBurner- służy do nagrywania filmów w formatach: SVCD, VCD i DVD.

Dodane 23.06.2014 | Pobrań: 247 Pobierz

PhotoToFilm 3.3.1.83

PhotoToFilm to świetne narzędzie do konwersji zdjęć w formacie JPG lub Bitmap do filmu AVI. Stworzenie własnej video z wybranych zdjęć składa się z kilku prostych czynności. Trzeba wskazać zdjęcia, które mają znaleźć się na filmie, potem ustalić ich kolejność. Można ustawić szybkość oraz rodzaj przejść pomiędzy fotkami. Nie obejdzie się również bez ścieżki dźwiękowej, wystarczy wybrać dowolny plik mp3 z dysku. Istotną kwestią przy tworzeniu filmu jest wybranie kodeka, który będzie odpowiedzialny za kompresję. Do wyboru są kodeki zainstalowane na komputerze użytkownika. Na koniec należy wybrać rozdzielczość filmu oraz miejsce zapisu. Gotowy film, który powstał ze zdjęć i podłożonej muzyki doskonale nadaje się do publikacji.

Dodane 22.12.2015 | Pobrań: 45 Pobierz

Mac Blu-ray Player 2.5.0

Jeden z pierwszych playerów Blu-ray dla systemu Mac OS, dostępny od jakiegoś czasu również dla platformy Windows. Oprócz tego, że obsługuje nośniki Blu-ray program umożliwia również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć. Mac Blu-ray Player obsługuje pliki multimedialne w formatach MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3 i wielu innych. Wygląd odtwarzacza dostosowywany może być do indywidualnych preferencji dzięki obsłudze motywów graficznych.

Dodane 19.08.2012 | Pobrań: 105 Pobierz

WavePad Sound Editor 4.45

WavePad Sound Editor to darmowa dziecinie prosty w obsłudze program za pomocą którego stworzymy, dokonamy edycji plików dźwiękowych w następujących formatach wav, mp3, vox, gsm, real audio, au, aif, flac, ogg i wielu innych. Aplikacja daje nam możliwość wycinania fragmentów i łączenie edytowanych przez nas nagrań a także miksowania kilku utworów. Bezpłatna wersja ma do zaoferowania kilkanaście filtrów i efektów umożliwiających min. redukcję szumu, dodawanie do utworu echa, wzmacnianie, wyciszanie. WavePad Sound Editor może również konwertować pliki w trybie wsadowym przez co możemy w szybki sposób modyfikować dużą liczbę plików.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 190 Pobierz