Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Neuview Media Player 6.08

Wersja: 6.08
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista
Rozmiar: 3,31 MB
Pobrań: 196
Dodany: 12.07.2010
 Neuview Media Player
Opis: Neuview Media Player 6.08


Neuview Media Player to doktor obrazu. Wszystko to za sprawą wykorzystywania specjalnego algorytmu który przetwarza Pixelfusion, co w efekcie daje nam obraz wyświetlany na ekranie o 20% lepszy niż w przypadku wyświetlania go za pomocą innego programu do plików video. Dzieje się tak poprzez wyostrzenie i doskonalsze dostosowanie kolorów w naszym obrazie. Jeżeli nie wierzycie w znachorskie możliwości programu, możecie go sprawdzić na stronie producenta na której umieszczono screeny porównujące możliwości Neuview Media Player oraz zwykłego odtwarzacza Media Player. Mało tego program ma do zaoferowania kilkanaście trybów ustawień kolorów, a to co się dzieje po ich w drożeniu jest powalające. Mimo mało nowoczesnego interfejsu który na pierwszy rzut oka może nas otrącać warto zaopatrzyć się w Neuview Media Player.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Neuview Media Player 6.08

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Sublight 5.0.2002

Sublight jest świetnym narzędziem umożliwiającym pobieranie z Internetu napisów do filmów i seriali. Program daje dostęp do około miliona różnego rodzaju napisów w niespełna 50 językach - w tym również polskim. W programie jest wyszukiwarka napisów. Umożliwia ona wygodne i szybkie wyszukiwanie napisów do filmów zdefiniowanych przez użytkownika. Wyszukiwanie odbywać się może tradycyjnie po wpisaniu tytułu filmu lub serialu albo po wczytaniu do aplikacji pliku wideo. Program pozwala filtrować wyszukane pozycje względem ich języka, a w przypadku np. seriali również odcinka, epizodu czy roku produkcji. Sublight jest narzędziem skutecznym, z racji obsługi wszystkich najpopularniejszych internetowych baz z napisami. Poza funkcją wyszukiwania i pobierania napisów umożliwia on także tworzenie zestawienia filmów obejrzanych lub do obejrzenia oraz udostępnianie własnych napisów użytkownikom z całego świata.

Dodane 30.08.2015 | Pobrań: 88 Pobierz

Anvil Studio 2014.08.07

Anvil Studio - rewelacyjny program do tworzenia muzyki i edytowania plików audio. Aplikacja obsługuje dwa formaty audio – WAV i MIDI, a także różne listy odtwarzania i ogromną ilość instrumentów muzycznych. Program nie wyróżnia się nowoczesnym interfejsem, ale nadrabia to wygodnym i przejrzystym edytorem muzycznym, za pomocą którego możemy miksować, modyfikować oraz nagrywać dowolne dźwięki na komputerze.W aplikacji nie mogło zabraknąć edytora sampli i efektów dźwiękowych.

Dodane 06.08.2014 | Pobrań: 130 Pobierz

Librarian Pro 3.1.7

Librarian Pro jest świetnym narzędziem przeznaczonym do zarządzania kolekcjami różnego rodzaju. Daje możliwość wygodnego katalogowania najróżniejszych zbiorów zapewniając wiele ciekawych funkcji. Producent udostępnia wersje dla systemów Windows i Mac OS X. Aplikacja daje możliwość szybkiego otworzenia mini-bibliotekę książek, czasopism, gier, płyt CD, filmów czy aplikacji. Co ważne wspierany jest import kolekcji z innych narzędzi tego typu - DVDpedia, Bookpedia, CDpedia, Gamepedia oraz albumów z iTunes. Dodatkowe informacje nt. elementów znajdujących się w kolekcji można pobrać z serwisu Amazon.com. Wśród innych, ciekawych możliwości oferowanych przez Librarian Pro należy wymienić wygodne wyszukiwanie pozycji, opcje oceniania przedmiotów oraz oznaczania ich jako pożyczone.

Dodane 19.10.2015 | Pobrań: 53 Pobierz

FooPlayer 2.2.6 PL

FooPlayer - bezpłatny odtwarzacz multimedialny o wielu funkcjonalnościach, który pozwala na odtwarzanie muzyki, filmów z plików, a także nośników DVD i (S)VCD, obsługując przy tym większość najpopularniejszych formatów audio/wideo. Aplikacja wyposażona została w przyjazny użytkownikowi i estetyczny interfejs graficzny. Jej cechy charakterystyczne to szybkość wczytywania multimediów (w tym filmów w najwyższej jakości) i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Odtwarzacz oferuje obsługę napisów, wspiera większość powszechnie spotykanych standardów odtwarzania dźwięku (stereo, 4.0/5.1 Surround), funkcje filtrów audio i graficznej korekty brzmienia, wyświetlania obrazu w wielu proporcjach oraz usuwania przeplotu (z użyciem kilku trybów). Nie zabrakło również wsparcia dla list odtwarzania M3U, M3U8 i PLS, a także manipulowania podstawowymi parametrami wyświetlanego obrazu.

Dodane 07.10.2013 | Pobrań: 126 Pobierz