Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Neuview Media Player 6.08

Wersja: 6.08
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista
Rozmiar: 3,31 MB
Pobrań: 162
Dodany: 12.07.2010
 Neuview Media Player
Opis: Neuview Media Player 6.08


Neuview Media Player to doktor obrazu. Wszystko to za sprawą wykorzystywania specjalnego algorytmu który przetwarza Pixelfusion, co w efekcie daje nam obraz wyświetlany na ekranie o 20% lepszy niż w przypadku wyświetlania go za pomocą innego programu do plików video. Dzieje się tak poprzez wyostrzenie i doskonalsze dostosowanie kolorów w naszym obrazie. Jeżeli nie wierzycie w znachorskie możliwości programu, możecie go sprawdzić na stronie producenta na której umieszczono screeny porównujące możliwości Neuview Media Player oraz zwykłego odtwarzacza Media Player. Mało tego program ma do zaoferowania kilkanaście trybów ustawień kolorów, a to co się dzieje po ich w drożeniu jest powalające. Mimo mało nowoczesnego interfejsu który na pierwszy rzut oka może nas otrącać warto zaopatrzyć się w Neuview Media Player.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Neuview Media Player 6.08

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Winyl 2.9 PL

Winyl - darmowy program do odtwarzania plików muzycznych, który charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, a także szybkością działania i niewielkim zużyciem zasobów systemowych. Aplikacja oferuje szybkie i proste organizowanie swojej kolekcji muzyki, dzięki wygodnej w obsłudze biblioteki multimediów, która automatycznie dodaje oraz segreguje pojedyncze utwory muzyczne jak i całe albumy. Narzędzie Winyl zostało wyposażone też w inteligentną listę odtwarzania, w której znajdziemy m.in.: zbiór ostatnio odtwarzanych utworów, 25 najczęściej uruchamianych i najwyżej ocenianych plików muzycznych, a także listy losowych dźwięków i całych albumów. Odtwarzacz Winyl obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: MP3, OGG, WMA, AAC, M4A, MPC, APE i FLAC.

Dodane 23.12.2012 | Pobrań: 85 Pobierz

Audio Manager 3.10 PL

Audio Manager jest całkowicie darmowym programem przeznaczonym do katalogowania albumów muzycznych. Integruje się z znanymi odtwarzaczami audio takimi jak: foobar2000, WinAmp czy Windows Media Player. Jedyne co musimy zrobić to wybrać album, który mamy zamiar odtworzyć a zostanie on wczytany do wybranego przez nas wcześniej odtwarzacza audio. Aplikacja odczytuje i kataloguje informacje z plików muzycznych we wszystkich popularnych formatach audio. Mało tego Audio Manager ma do zaoferowania możliwość oceniania utworów, oraz tworzenia różnego typu podsumowań.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 135 Pobierz

GOM Audio 2.0.1.0138

GOM Audio - odtwarzacz plików audio, który umożliwia odtwarzanie najpopularniejszych formatów audio w tym plików MP3, M4A, OGG, WMA, WAV, MID, FLAC, APE oraz PLS. Program posiada takie funkcje jak: wbudowany equalizer, obsługę playlist, możliwość edycji tagów ID3, zmieniania prędkości odtwarzania muzyki (od 0.1x do 2.0x), sortowania kolejności utworów czy stosowania filtrów audio w czasie rzeczywistym. GOM Audio oferuje 3 różne tryby wyświetlania informacji o odtwarzanym utworze.

Dodane 27.12.2012 | Pobrań: 103 Pobierz

x264 Video Codec r1666

x264 Video Codec został stworzony na kanwie bezpłatnego kodeka który służy do kodowania strumieni video H264/AVC. Pomysłodawcami tego przedsięwzięcia jest grupa ludzi: Alex Izvorski , Alex Wright, Laurent Aimar, Loren Merritt, Eric Petit , Min Chen , Justin Clay, Mĺns Rullgĺrd, Radek Czyz oraz Christian Heine. Koder umożliwia obsługę min: adaptacyjne kodowanie kontekstowe kodami o zmiennej długości, wielokrotne klatki referencyjne, transformację 8x8 i 4x4, kodowanie na wielu CPU w trybie bezstratnym i nie tylko. Kreowanie plików za pomocą x264 umożliwiają takie programy jak Gordian Knot, MediaCoder, VLC media player czy Avidemux.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 157 Pobierz