Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Neuview Media Player 6.08

Wersja: 6.08
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista
Rozmiar: 3,31 MB
Pobrań: 189
Dodany: 12.07.2010
 Neuview Media Player
Opis: Neuview Media Player 6.08


Neuview Media Player to doktor obrazu. Wszystko to za sprawą wykorzystywania specjalnego algorytmu który przetwarza Pixelfusion, co w efekcie daje nam obraz wyświetlany na ekranie o 20% lepszy niż w przypadku wyświetlania go za pomocą innego programu do plików video. Dzieje się tak poprzez wyostrzenie i doskonalsze dostosowanie kolorów w naszym obrazie. Jeżeli nie wierzycie w znachorskie możliwości programu, możecie go sprawdzić na stronie producenta na której umieszczono screeny porównujące możliwości Neuview Media Player oraz zwykłego odtwarzacza Media Player. Mało tego program ma do zaoferowania kilkanaście trybów ustawień kolorów, a to co się dzieje po ich w drożeniu jest powalające. Mimo mało nowoczesnego interfejsu który na pierwszy rzut oka może nas otrącać warto zaopatrzyć się w Neuview Media Player.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Neuview Media Player 6.08

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

IVONA Reader 1.0.5 PL

IVONA Reader jest wszechstronnie uzdolnionym komputerowym lektorem . IVONKa potrafi czytać i odsłuchiwać dane teksty z dowolnych dokumentów jak i aplikacji. Do najbardziej użytecznych opcji programu na pewno zaliczymy: kreowanie audiobooków, oglądanie filmów z lektorem, naukę języków obcych, odsłuchiwanie informacji ze stron internetowych i nie tylko. Aplikacja pozwala również na zapis pliku dźwiękowego na przenośnych odtwarzaczach MP3 i ich odsłuchiwania. IVONA jest kompatybilna z znanymi aplikacjami takimi jak: Mozilla Thunderbird, iTunes, MS Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Skype. IVONA Reader została wyposażona w masę dodatkowych funkcji, a każdy użytkownik może dowolnie konfigurować program wedle własnych upodobań.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 213 Pobierz

MP3jam 1.1.1.10

MP3jam to świetne narzędzie, które umożliwia wyszukiwania, słuchania oraz pobierania wybranych przez użytkownika utworów i zapisywania ich jako pliki MP3. Aplikacja bazuje na popularnym serwisie YouTube i sieci społecznościowej VK, dając nam dostęp do ponad 20 milionów piosenek. Wielkim atutem MP3jam jest jego dopracowany z dużą dbałością interfejs graficzny. Jest on przejrzysty, prosty w obsłudze i z pewnością przypadnie do gustu większości odbiorców. W głównym oknie programu umieszczono kategorie z różnego typu muzyką (m.in. klasyczna, hip-hop, jazz, metal, pop, r&b czy rock), w których to z kolei znajdziemy katalogi z utworami najpopularniejszych na świecie artystów. Nie zabrakło oczywiście wbudowanej wyszukiwarki, pozwalającej szybko i wygodnie odnajdywać nasze ulubione piosenki.

Dodane 13.08.2014 | Pobrań: 70 Pobierz

Leawo Blu-ray Player 1.6.0 PL

Leawo Blu-ray Player jest świetnym programem wykorzystywanym do odtwarzania filmów z płyt DVD i Blu-ray, a także plików audio/wideo w popularnych formatach. Aplikacja świetnie radzi sobie z materiałami wideo w wysokiej jakości i daje możliwość oglądania nośników zabezpieczonych różnymi technologiami (AACS, BD+, MKB, CSS). Aplikacja wyposażona została w prosty, ale estetyczny i w pełni konfigurowalny interfejs graficzny. Nie znajdziemy na nim zbędnych wodotrysków, a jedynie najistotniejsze funkcje odtwarzacza. Poza możliwością odtwarzania nośników DVD i BD program daje również możliwość oglądania filmów w wielu powszechnie spotykanych formatach (AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, RMVB, MOV, XviD, 3GP, TS, TRP, VOB, MPG, ASF itp.), w tym w jakości 1080p. Nie mogło zabraknąć także funkcji wyświetlania napisów, odtwarzania plików audio (AAC, AC3, MP3, M4A, MKA, WAV, WMA itp.) oraz zaawansowanych technologii dekodowania dźwięku DTS5.1, Dolby, AAC, TrueHD, DTSHD i innych.

Dodane 10.07.2014 | Pobrań: 183 Pobierz

Winamp 5.58 Full PL

Winamp 5.58 Full to rozszerzona wersja aplikacji do odtwarzania plików multimedialnych. Którego popularność na całym świecie wciąż rośnie. Rozbudowana wersja daje nam możliwość wypalania płyt AudioCD do wielu popularnych formatów min. aacPlus, AAC, WMA, MP3, słuchania ulubionych stacji radiowych i telewizyjnych. Innowacją w tej wersji jest z pewnością możliwość wyszukiwania słów utworów, informacji o interesującym nas artyście, mało tego możemy nawet kupić bilety na koncerty, ściągać muzykę, kreowanie osobistych playlist na podstawie swych upodobań muzycznych. W wersji 5.5 producenci poddali gruntownej przebudowie interfejs, teraz mamy bardziej nowoczesny i przejrzysty, dużym plusem jest również obsługa formatu Flash, możliwość współgrania z wieloma urządzeniami w tym iPod.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 314 Pobierz