Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Nexus Radio 5.3.3

Wersja: 5.3.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 9,68 MB
Pobrań: 251
Dodany: 21.05.2011
 Nexus Radio
Opis: Nexus Radio 5.3.3

Nexus Radio jest ciekawym, bezpłatnym oraz bardzo funkcjonalnym odtwarzaczem który umożliwia nam dostęp do dużych zasobów muzyki . Program obsługuje przeszło 11 tys. stacji radiowych, dzięki którym możemy odsłuchiwać ponad 15 milionów piosenek. Stacje które są w aplikacji pogrupowano w kategorie, które opisują rodzaj muzyki jaki możemy w nich odnaleźć. Do programu została dołączona wyszukiwarka która daje nam możliwość łatwego wyszukiwania żądanych utworów. Pośród opcji które ma do zaoferowania Nexus Radio należy możliwość zachowania muzyki na dysku twardym, edytowanie tagów ID3 (v1/v2) oraz ciąg innych funkcji np. trymer który umożliwia nam kreowanie dzwonków na swój telefon.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nexus Radio 5.3.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ideal Blu-ray Copy 5.3.0

Ideal Blu-ray Copy to mały programik dla użytkowników posiadających nagrywarkę płyt Blu-ray. Przy użyciu tego programu możemy szybko i bezpiecznie nagrywać, kopiować, a także tworzyć kopie zapasowe z płyt Blu-ray i nie tylko. Narzędzie to ma prosty i bardzo czytelny interfejs, w którym znajdziemy wyłącznie same funkcje wspomagające nagrywanie lub kopiowanie danych z płyt Blu-ray na dysk twardy lub odwrotnie. Wszystkie polecenia wykonujemy zaledwie jednym kliknięciem myszki. Aplikacja zezwala też na przegrywanie danych z DVD do formatu obrazu ISO, a także nagrywanie danych z dysku twardego do formatu Blu-ray. Oprócz tego ideal Blu-ray Copy pozwala na zgrywanie danych do nośnika danych znajdującego się w sieci lokalnej. Aplikacja obsługuje płyty o pojemności 25 GB i 50 GB.

Dodane 29.07.2015 | Pobrań: 42 Pobierz

Windows Media 9 Codecs

Darmowy zestaw wielu niezbędnych kodeków audio i video firmy Microsoft. Kodeki potrzebne sa do odtwarzania filmów DiVX, mpg i rmvb.

Dodane 28.09.2009 | Pobrań: 569 Pobierz

Ocenaudio 2.0.13

ocenaudio jest darmowym edytorem plików audio, który dostępny jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS. Bazuje on na oferującej olbrzymie możliwości bibliotece Ocen Framework i zadowolić powinien zarówno początkujących, jak również bardziej zaawansowanych użytkowników. Głównym założeniem programu jest elastyczność i maksymalne uproszczenie typowych operacji wykonywanych na plikach dźwiękowych. ocenaudio oferuje bardzo istotną w procesie przetwarzania audio funkcję podglądu w czasie rzeczywistym wszystkich zastosowanych filtrów i efektów. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika oddano opcje wielokrotnego wyboru, pozwalającą wygodnie manipulować wieloma fragmentami ścieżki dźwiękowej oraz w pełni funkcjonalnego spektogramu.

Dodane 28.11.2014 | Pobrań: 59 Pobierz

LAV Filters 0.55

LAV Filters - zbiór filtrów i różnych kodeków, które umożliwiają odtwarzanie większości dostępnych na rynku formatów audio i wideo. Instalując w systemie filtry oferowane przez LAV Filters będziemy mogli odtwarzać m. in. takie formaty jak Matroska, WebM, AVI, MP4, RM, RMVB, MOV, MPEG-TS, VOB, EVO, FLV, Ogg, OGM, WTV, WMV, ASF, DVR-MS, FLAC Audio, MP3, DTS Audio,AC# Audio, AAC Audio, streamingi RTSP, RTP czy MMS.

Dodane 10.01.2013 | Pobrań: 97 Pobierz