Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Nexus Radio 5.3.3

Wersja: 5.3.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 9,68 MB
Pobrań: 274
Dodany: 21.05.2011
 Nexus Radio
Opis: Nexus Radio 5.3.3

Nexus Radio jest ciekawym, bezpłatnym oraz bardzo funkcjonalnym odtwarzaczem który umożliwia nam dostęp do dużych zasobów muzyki . Program obsługuje przeszło 11 tys. stacji radiowych, dzięki którym możemy odsłuchiwać ponad 15 milionów piosenek. Stacje które są w aplikacji pogrupowano w kategorie, które opisują rodzaj muzyki jaki możemy w nich odnaleźć. Do programu została dołączona wyszukiwarka która daje nam możliwość łatwego wyszukiwania żądanych utworów. Pośród opcji które ma do zaoferowania Nexus Radio należy możliwość zachowania muzyki na dysku twardym, edytowanie tagów ID3 (v1/v2) oraz ciąg innych funkcji np. trymer który umożliwia nam kreowanie dzwonków na swój telefon.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nexus Radio 5.3.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Burnatonce 0.99.5 PL

Program Burnatonce jest całkowicie bezpłatny, bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki niemu bez problemu nagramy płyty CD/DVD. Aplikacja umiejętnie wypala obrazy płyt w formatach ISO, BIN+CUE oraz TOC. Trudności też nie przysporzy programowi tworzenie własnych kompilacji płyt z danymi oraz audio w formatach MP3, MP2, OGG, FLAC, WAV. Ponadto Burnatonce może : kasować nośniki wielokrotnego zapisu, nadpisywać płyty, tworzyć multisesje, symulować zapis kopiować płyty w ruchu, oraz nagrywać obrazy w trybie RAW. Aplikacja do ściągnięcia polskiej wersji językowej.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 133 Pobierz

Resonic Alpha 999

Resonic jest darmowym i bardzo innowacyjnym odtwarzaczem multimedialnym. Dzięki niemu mamy możliwość słuchać muzyki na komputerze, a także przeglądać i odtwarzać pliki muzyczne znajdujące się na dysku twardym. Program jest odtwarzaczem zoptymalizowanym pod kątem wydajności i użyteczności użytkownika. Bardzo szybko odczytuje informacje oraz odtwarza pliki muzyczne znajdujące się w katalogach, a także bez większych problemów radzi sobie z odtwarzaniem całej kolekcji muzycznej. Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty - MP3, MP2, MP1, OGG, M4A, MP4, AAC, MPC, MP , OPUS, SPX, WMA WAV, AIFF, FLAC, APE, ALAC, WV, TTA; IT, XM, S3M, MTM itd.

Dodane 21.09.2014 | Pobrań: 82 Pobierz

DivX 5.2.1 Bundle dla Win

Jest to Kodek który jest niezbędny do odtwarzanie plików w popularnym formacie DivX. W danym pakiecie znajdziemy również najnowszą wersję 2.5 odtwarzacza DivX Player. Wierząc zapewnieniom producenta, wersja 5.2 kodeków oferuje dużo lepszą jakość na urządzeniach stacjonarnych od poprzedniej.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 125 Pobierz

Photo to VCD creator LITE 2.0.4

Darmowa edycja narzędzia które daje nam możliwość kreowania filmów w formatach VCD lub SVCD czy też i tu nowość z serii wybranych zdjęć np. wakacyjnej imprezy. Aplikacja samoczynie przygotowuje materiał ściągając fotki w formacie JPEG z pokazanego przez nas miejsca. Automatycznie powstaje też menu w którym dane pozycje są przyporządkowane nazwom folderów ze zdjęciami . Mało tego przy każdemu zdjęciu możemy ustawić by data jego wykonania wyświetlała się na nim. Wypalenie gotowej płyty jest możliwe bez konieczności użycia dodatkowego oprogramowania.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 123 Pobierz