Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Nexus Radio 5.3.3

Wersja: 5.3.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 9,68 MB
Pobrań: 241
Dodany: 21.05.2011
 Nexus Radio
Opis: Nexus Radio 5.3.3

Nexus Radio jest ciekawym, bezpłatnym oraz bardzo funkcjonalnym odtwarzaczem który umożliwia nam dostęp do dużych zasobów muzyki . Program obsługuje przeszło 11 tys. stacji radiowych, dzięki którym możemy odsłuchiwać ponad 15 milionów piosenek. Stacje które są w aplikacji pogrupowano w kategorie, które opisują rodzaj muzyki jaki możemy w nich odnaleźć. Do programu została dołączona wyszukiwarka która daje nam możliwość łatwego wyszukiwania żądanych utworów. Pośród opcji które ma do zaoferowania Nexus Radio należy możliwość zachowania muzyki na dysku twardym, edytowanie tagów ID3 (v1/v2) oraz ciąg innych funkcji np. trymer który umożliwia nam kreowanie dzwonków na swój telefon.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nexus Radio 5.3.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Expression Media 2.0

Expression Media jest nowoczesnym programem wyprodukowanym przez koncern Microsoft do administrowania multimediami. Został on stworzony na kanwie oprogramowania iView. Aplikacja bez problemu rozpoznaje przeszło 120 formatów graficznych, video i muzycznych, poczym daje możliwość dowolnego katalogowania, udostępniania i przetwarzania zasobów. W przeciwieństwie do innych programów tego typu aplikacja udostępnia więcej niż popularne opcje edycji elementów oraz rekodowanie video czy przygotowanie go do publikacji w Internecie.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 106 Pobierz

Audials One 11.0.52900.0

Audials One - świetna aplikacja przeznaczona do wyszukiwania, nagrywania, konwertowania oraz pobierania muzyki i filmów z Internetu. Jest to multimedialny kombajn. Przy użyciu tego programy możemy w łatwy i szybki sposób przechwytywać strumienie audio i wideo, zgrywać zawartość z płyt DVD oraz konwertować pobrane materiały do innych formatów multimedialnych.

Dodane 03.04.2014 | Pobrań: 262 Pobierz

FooPlayer 2.2.6 PL

FooPlayer - bezpłatny odtwarzacz multimedialny o wielu funkcjonalnościach, który pozwala na odtwarzanie muzyki, filmów z plików, a także nośników DVD i (S)VCD, obsługując przy tym większość najpopularniejszych formatów audio/wideo. Aplikacja wyposażona została w przyjazny użytkownikowi i estetyczny interfejs graficzny. Jej cechy charakterystyczne to szybkość wczytywania multimediów (w tym filmów w najwyższej jakości) i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Odtwarzacz oferuje obsługę napisów, wspiera większość powszechnie spotykanych standardów odtwarzania dźwięku (stereo, 4.0/5.1 Surround), funkcje filtrów audio i graficznej korekty brzmienia, wyświetlania obrazu w wielu proporcjach oraz usuwania przeplotu (z użyciem kilku trybów). Nie zabrakło również wsparcia dla list odtwarzania M3U, M3U8 i PLS, a także manipulowania podstawowymi parametrami wyświetlanego obrazu.

Dodane 07.10.2013 | Pobrań: 102 Pobierz

iSpy 6.2.7.0 PL

iSpy to świetny i darmowy program do tworzenia niewielkich systemów monitoringu, pozwalające nie tyle obserwować obraz z podłączonych do komputera kamer, co również wykrywać ruch, a następnie informować o tym użytkownika. Aplikacja jest super narzędziem do monitoringu pojedynczych pomieszczeń, jak również całego domu. Z jego poziomu rejestrować możemy obraz i dźwięk pochodzący z wielu źródeł - kamerek internetowych, kamer IP, mikrofonów itp. iSpy wyposażony został w ciekawą funkcję wykrywania ruchu, która dodatkowo oferuje mechanizm wykrywania twarzy oraz dostosowywania obszaru detekcji ruchu.

Dodane 28.11.2014 | Pobrań: 90 Pobierz