Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Nokia PC Suite 7.1.60.0 PL

Wersja: 7.1.60.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 35,22 MB
Pobrań: 3550
Dodany: 19.05.2011
Nokia PC Suite
Opis: Nokia PC Suite 7.1.60.0 PL
Nokia PC Suite to zestaw narzędzi przeznaczonych do zarządzania z poziomu komputera telefonami z rodziny Nokia. Pakiet oferuje takie funkcje jak bezpieczne przenoszenie danych (zdjęcia, muzyka, lista kontaktów) pomiędzy komputerem a telefonem lub dwoma urządzeniami przenośnymi, szybkie łączenie do Internetu, zarządzanie wiadomościami, kontaktami, obrazkami, muzyką, wykorzystywanie telefonu jako modem, synchronizowanie kalendarza z PC, instalowanie gier i aplikacji Java czy konwertowanie muzyki do formatu dzwonków obsługiwanych przez GSM. Ponadto Nokia PC Suite umożliwia wysyłanie wiadomości SMS z poziomu PC, tworzenie kopii i odzyskiwanie danych z telefonu, rippowanie płyt AudioCD, odtwarzanie, konwertowanie multimediów i znacznie więcej. Wszystkie aplikacje wchodzące w skład pakietu są bardzo intuicyjne w obsłudze i nie powinny przysporzyć problemów początkującym użytkownikom.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nokia PC Suite 7.1.60.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CrystalDiskMark 4.0.0 PL

CrystalDiskMark - bardzo fajna aplikacja do testowania wydajności dysków twardych, który na podstawie testów sekwencyjnych i losowych operacji zapisu\\\\odczytu danych na nośniku potrafi dokonać pomiaru jego prędkości. Program został wyposażony w fajny interfejs użytkownika, dostępny w wielu wersjach językowych (w tym także polskiej). Dodatkowo wspiera on obsługę motywów graficznych.

Dodane 30.04.2015 | Pobrań: 85 Pobierz

Remote Process Explorer 3.3.0.175

Remote Process Explorer to narzędzie do zarządzania procesami działającymi w komputerach podłączonych do sieci. Za pośrednictwem swojego komputera użytkownik ma możliwość zabijania procesów, uruchamiania nowych czy modyfikowaniu ich priorytetów. Program posiada również różne informacje dotyczące procesu jak godzina, w której został uruchomiony, użytkownik, który go włączył, jego ścieżkę do pliku wykonywalnego, czy ilość pamięci RAM oraz stopień wykorzystania procesora. Remote Process Explorer pozwala na zdalne wyłączanie i restartowanie systemu.

Dodane 17.01.2015 | Pobrań: 86 Pobierz

Restore Point Creator 3.5.9

Restore Point Creator małych rozmiarów narzędzie przeznaczone do zarządzania punktami przywracania systemu Windows XP/Vista/7/8. Umożliwia użytkownikowi dużą kontrolę nad już dostępnymi i tworzonymi w przyszłości punktami przywracania, umożliwiając wygodną ich obsługę oraz przywracanie ustawień komputera na bazie jednego z nich. Punkty przywracania systemu to mechanizm doskonale znany użytkownikom systemów Windows XP i nowszych. Są one niczym innym jak tzw. snapshotem systemu z danego dnia, które posłużyć mogą do przywrócenia systemu do pierwotnego stanu np. podczas występowania problemów po instalacji nowego oprogramowania lub sterowników do urządzeń. Pomimo wielu ich niewątpliwych zalet system Windows sam w sobie oferuje bardzo ograniczone narzędzia do zarządzania nimi.

Dodane 15.02.2016 | Pobrań: 79 Pobierz

BonAView 1.7.0

BonAView - świetny program graficzny, łączący w sobie aplikacje do zarządzania i przeglądania zdjęć cyfrowych. Umożliwia ono wygodnie porządkować fotografie, dokonywać ich podstawowej obróbki oraz przeglądać w trybie 3D. Jedną z głównych funkcji programu jest moduł odpowiedzialny za organizowanie kolekcji zdjęć. Z jego pomocą użytkownik może łatwo i wygodnie katalogować duże zbiory fotografii, oceniać je oraz tagować.

Dodane 06.07.2013 | Pobrań: 71 Pobierz