Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

Nokia PC Suite 7.1.60.0 PL

Wersja: 7.1.60.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 35,22 MB
Pobrań: 3510
Dodany: 19.05.2011
Nokia PC Suite
Opis: Nokia PC Suite 7.1.60.0 PL
Nokia PC Suite to zestaw narzędzi przeznaczonych do zarządzania z poziomu komputera telefonami z rodziny Nokia. Pakiet oferuje takie funkcje jak bezpieczne przenoszenie danych (zdjęcia, muzyka, lista kontaktów) pomiędzy komputerem a telefonem lub dwoma urządzeniami przenośnymi, szybkie łączenie do Internetu, zarządzanie wiadomościami, kontaktami, obrazkami, muzyką, wykorzystywanie telefonu jako modem, synchronizowanie kalendarza z PC, instalowanie gier i aplikacji Java czy konwertowanie muzyki do formatu dzwonków obsługiwanych przez GSM. Ponadto Nokia PC Suite umożliwia wysyłanie wiadomości SMS z poziomu PC, tworzenie kopii i odzyskiwanie danych z telefonu, rippowanie płyt AudioCD, odtwarzanie, konwertowanie multimediów i znacznie więcej. Wszystkie aplikacje wchodzące w skład pakietu są bardzo intuicyjne w obsłudze i nie powinny przysporzyć problemów początkującym użytkownikom.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nokia PC Suite 7.1.60.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

FileVoyager 15.3.1

FileVoyager jest narzedziem, spełniającym rolę menadżera plików umożliwiającego na przeglądanie zawartości dysków, folderów, archiwów, serwerów FTP/FTPS czy lokalizacji wirtualnych. Oprócz podstawowych funkcji, narzędzie dostarcza możliwość wykonywania podstawowych operacji jak zmiana nazwy, kopiowanie, przenoszenie, linkowanie, usuwanie i przywracanie plików.

Dodane 17.03.2015 | Pobrań: 51 Pobierz

Network Monitor Network Monitor 3.4

Microsoft Network Monitor jest darmowym, profesjonalnym programem do zarządzania siecią, umożliwia przechwytywanie oraz analizowanie ruchu sieciowego. By prościej się pracowało z większą ilością danych narzędzie zostało zaopatrzone w kilkadziesiąt wbudowanych filtrów które umożliwiają zawężanie danych do analizy. Nowości jakie odnajdziemy w najnowszej wersji to przede wszystkim : udostępnienie trybu promiscuous, uniezależnienie aplikacji od SMS, nasłuch na kilku interfejsach jednocześnie, IntelliSense do filtrowania danych czy język NetMon Parser Language (NPL) do łatwego tworzenia nowych dekoderów protokołów.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 126 Pobierz

Master Voyager 3.30

Master Voyager jest świetnym oprogramowaniem przezaczonym do tworzenia haseł i zabezpieczania płyt CD/DVD oraz nośników USB (pendrive, karta pamięci). Narzędzie jest w pełni zautomatyzowany i w dodatku podczas zabezpieczania nośników, nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerze. Aplikacja chroni hasłem wszystkie pliki i dane znajdujące się na płycie CD i DVD. Dodatkowo dane można również bezpiecznie przesyłać innym znajomym przy użyciu poczty elektronicznej, a także mogą być przechowywane na publicznych i prywatnych serwerach. Dodatkowo, wystarczy wpisać hasło aby przeglądać i modyfikować nasze zaszyfrowane dane.

Dodane 25.08.2014 | Pobrań: 60 Pobierz

Bandizip 6.01 PL

Bandizip to proste i bezpłatne narzędzie do kompresji oraz archiwizacji danych. Potrafi tworzyć archiwa w formacie ZIP, ZIPX, TAR i TGHZ, a także wspiera nazwy plików w Unicode. Dzięki temu można bez problemów tworzyć archiwa zawierające dane ze znakami narodowymi. Aplikacja pozwala również na dzielenie plików do odpowiednich rozmiarów i szyfrowanie tworzonego archiwum za pomocą hasła. Aplikacja Bandizip charakteryzuje się wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika, za pomocą którego możemy przeglądać całą zawartość spakowanych danych oraz tworzyć samorozpakowujące się archiwa w postaci pliku wykonywalnego EXE. Natomiast dzięki obsłudze procesorów wielordzeniowych, znacznie szybciej kompresuje i archiwizuje dane. Oprócz tego znajdziemy w nim usługę, która przetestuje i sprawdzi czy archiwum nie zawiera żadnych błędów.

Dodane 28.03.2017 | Pobrań: 9 Pobierz