Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Nokia PC Suite 7.1.60.0 PL

Wersja: 7.1.60.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 35,22 MB
Pobrań: 3575
Dodany: 19.05.2011
Nokia PC Suite
Opis: Nokia PC Suite 7.1.60.0 PL
Nokia PC Suite to zestaw narzędzi przeznaczonych do zarządzania z poziomu komputera telefonami z rodziny Nokia. Pakiet oferuje takie funkcje jak bezpieczne przenoszenie danych (zdjęcia, muzyka, lista kontaktów) pomiędzy komputerem a telefonem lub dwoma urządzeniami przenośnymi, szybkie łączenie do Internetu, zarządzanie wiadomościami, kontaktami, obrazkami, muzyką, wykorzystywanie telefonu jako modem, synchronizowanie kalendarza z PC, instalowanie gier i aplikacji Java czy konwertowanie muzyki do formatu dzwonków obsługiwanych przez GSM. Ponadto Nokia PC Suite umożliwia wysyłanie wiadomości SMS z poziomu PC, tworzenie kopii i odzyskiwanie danych z telefonu, rippowanie płyt AudioCD, odtwarzanie, konwertowanie multimediów i znacznie więcej. Wszystkie aplikacje wchodzące w skład pakietu są bardzo intuicyjne w obsłudze i nie powinny przysporzyć problemów początkującym użytkownikom.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nokia PC Suite 7.1.60.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SoftKey Revealer 2.6.3

SoftKey Revealer darmowe i użyteczne narzędzie, za pomocą którego odczytamy i przeniesiemy do osobnego pliku klucze rejestracyjne programów zainstalowanych w systemie operacyjnym. SoftKey Revealer umożliwia usuwanie hasła klasyfikatora treści, jak również odzyskanie klucza rejestracyjnego z systemów operacyjnych z rodziny Windows (95/98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8), pakietu biurowego Office (XP/2003/2007/2010), programów z serii Adobe, a także wielu innych aplikacji.

Dodane 10.03.2013 | Pobrań: 96 Pobierz

WSUS Offline Update 10.5

WSUS Offline Update jest fajnym narzędziem, pozwalającym tworzyć nośniki z aktualizacjami dla systemu Windows i pakietu Office, a następnie instalować je bez konieczności posiadania połączenia z Internetem. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie obrazu dysku z aktualizacjami, który po nagraniu na płytę lub pendrive\'a pozwoli instalować poprawki na dowolnym komputerze. Takie rozwiązanie docenią z pewnością użytkownicy, którzy posiadają kilka komputerów i chcieliby zaoszczędzić czas poświęcany na pobieranie i instalację aktualizacji, bądź w ogóle nie dysponują połączeniem z Internetem.

Dodane 15.02.2016 | Pobrań: 190 Pobierz

Web Developer Toolbar 1.1.8

Web Developer jest powiększeniem dającym następującym przeglądarkom WWW :Firefox, Flock, Mozilla oraz Seamonkey pasek narzędzi z opcjami wykorzystywanymi często przez deweloperów. Pośród opcji jakie ma do zaoferowania dodatkowy pasek narzędzi warto wymienić: włączanie/wyłącznie Java, JavaScript, plików Cookies, wyświetlania obrazków, tabelek itp. Narzędzie umożliwia ponadto na otrzymanie szczegółowych informacji na temat przeglądanej strony, ustalenia dla niej rozdzielczości, edycji źródeł w czasie rzeczywistym na dysku twardym komputera oraz przeprowadzenia analizy błędów na stronie za pomocą zewnętrznych stron weryfikujących poprawność kodu. Rozszerzenie współpracuje z wyżej wymienionymi przeglądarkami także na systemach Linux i Mac OS X.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 134 Pobierz

NTFS Undelete 3.0.5.506

NTFS Undelete - świetne narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych bądź przypadkowo skasowanych danych z twardego dysku. Program charakteryzuje się olbrzymią skutecznością podczas wyszukiwania i odzyskiwania utraconych plików, a także czytelnym i przejrzystym interfejsem użytkownika. Program obsługuje następujące systemy plików NTFS, NTFS5, FAT12, FAT16 i FAT 32, a także umożliwia przywrócenie danych z urządzeń przenośnych i zewnętrznych dysków twardych podłączanych przez wyjście USB. UWAGA! Program NTFS Undelete dostępny jest w wersji Trial i umożliwia jedynie wyszukiwanie utraconych lub skasowanych plików z dysku twardego.

Dodane 07.05.2014 | Pobrań: 198 Pobierz