Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

O&O DiskImage Pro 11.0.136

Wersja: 11.0.136
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 42 MB
Pobrań: 11
Dodany: 06.02.2017
O&O DiskImage Pro
Opis: O&O DiskImage Pro 11.0.136
O&O DiskImage Professional Edition to narzędzie do edycji obrazów dysków, a pomocą którego łatwo i szybko można przywrócić nawet cały system operacyjny. Aplikacje wyposażono w szereg profesjonalnych funkcji takich jak automatyczne obrazowanie, wysoki poziom szyfrowania danych i kompresji, zrzut obrazów na nośniki zewnętrzne (DVD, pendrive, itd.).

DiskImage wspiera obrazy Microsoft Virtual PC Disks (VHD), obsługuje dyski Solid State Drives (SSD) oraz posiada zaawansowane funkcje CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. W najnowszej wersji wprowadzono funkcję \"One-click-imaging\" dzięki której tworzenie kopii zapasowej jest jeszcze prostsze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: O&O DiskImage Pro 11.0.136

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Game Maker Lite 8.0

Jest środowiskiem stworzonym do kreowania gier bazujących na technologii drag&drop, przy pomocy której możemy tworzyć gry tylko za pomocą ruchów myszką, bez umiejętności programowania. Środowisko nabiera wiatru w żagle kiedy korzystamy z języka skryptowy GML, którego składnia przypomina nieco C++. Game Maker daje możliwość projektowania efektownych gier bazujących na rozbudowanych algorytmach. Możliwe jest projektowanie zarówno gier 2D jak i 3D. Środowisko obsługuje Direct3D.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 149 Pobierz

KM Remote 2.94 PL

KM Remote jest darmowym narzędziem do zdalnego sterowania komputerem za pomocą głosu lub bezprzewodowej klawiatury czy myszki. Program oferuje szerokie możliwości w zakresie tworzenia ułatwień. Dodatkowym, ważnym atutem jest przejrzystość i wygoda obsługi.

Dodane 24.03.2013 | Pobrań: 80 Pobierz

LockHunter 3.1.1

LockHunter to banalna aplikacja, która pozwala na odzyskanie kontroli nad plikami i folderami zablokowanymi przez jakieś procesy, które często powiązane są ze szkodliwym oprogramowaniem. LockHunter świetnie radzi sobie z usuwaniem wszelakiego rodzaju złośliwego oprogramowania. Narzędzie integruje się z Eksploratorem Windows i po instalacji dostępny jest z poziomu menu kontekstowego. Uruchomić go można klikając prawym przyciskiem myszki na wybrany plik lub folder i wybierając w menu opcję \'What is locking this file?\'. W głównym oknie LockHunter wyświetlana jest lista procesów, które obecnie blokują wskazane przez nas dane. Dostępne z poziomu programu opcje pozwalają na odblokowanie takiego pliku, jego usunięcie, skopiowanie lub zmianę nazwy.

Dodane 03.04.2014 | Pobrań: 225 Pobierz

Hotspot Shield 3.67

Hotspot Shield jest niewielką aplikacją umożliwiającą anonimowy dostęp do Internetu. To prosty w użyciu program, dzięki któremu połączenie z publicznym punktem dostępowym w kawiarni, hotelu lub na lotnisku, nie będzie narażone na ataki typu Sidejacking. Hotspot Shield tworzy połączenie VPN między komputerem a punktem dostępowym. Ten szyfrowany tunel nie daje żadnej szansy osobom trzecim, które mogą próbować „podsłuchać” przesyłaną pocztę, hasła, wiadomości IM czy cokolwiek innego, co akurat przesyłamy w Internecie. Hotspot Shield zabezpiecza połączenia za pomocą szyfrowania HTTPS, a także współpracuje z sieciami przewodowymi. Ponadto dzięki programowi można ukryć swój adres IP. Po zainstalowaniu aplikacja dostępna jest z poziomu paska menu. Klikając zakładkę Preferencje możemy przekonać się jaki jest przydzielony nam adres IP, prędkość połączenia, adres serwera VPN, a także czas połączenia.

Dodane 02.02.2015 | Pobrań: 191 Pobierz