Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

O&O DiskImage Pro 12.0.109

Wersja: 12.0.109
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 42 MB
Pobrań: 24
Dodany: 25.10.2017
O&O DiskImage Pro
Opis: O&O DiskImage Pro 12.0.109
O&O DiskImage Professional Edition to narzędzie do edycji obrazów dysków, a pomocą którego łatwo i szybko można przywrócić nawet cały system operacyjny. Aplikacje wyposażono w szereg profesjonalnych funkcji takich jak automatyczne obrazowanie, wysoki poziom szyfrowania danych i kompresji, zrzut obrazów na nośniki zewnętrzne (DVD, pendrive, itd.).

DiskImage wspiera obrazy Microsoft Virtual PC Disks (VHD), obsługuje dyski Solid State Drives (SSD) oraz posiada zaawansowane funkcje CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. W najnowszej wersji wprowadzono funkcję \\\"One-click-imaging\\\" dzięki której tworzenie kopii zapasowej jest jeszcze prostsze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: O&O DiskImage Pro 12.0.109

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RectorDecryptor 2.7.0.0

RectorDecryptor to narzędzie do naprawiania szkód wyrządzonych przez trojany. Wirus zakłóca normalną sprawność komputerów oraz doprowadza do nieautoryzowanych modyfikacji danych skutecznie uniemożliwiając korzystanie z systemu. Kiedy dane zostaną zablokowane, właściciel komputera otrzymuje żądanie zapłaty. W zamian ofiara ma otrzymać narzędzie służące do odzyskania danych lub naprawy komputera. W celu odszyfrowania naszych danych należy uruchomić skanowanie, wybrać opcję Deleted crypted files after decryption (usuń zaszyfrowane pliki po deszyfracji). Usuwane są wówczas pliki o rozszerzeniach .vscrypt, .infected, .bloc, .korrektor itp. Domyślnie program generuje raport ze swojego działania.

Dodane 11.12.2015 | Pobrań: 48 Pobierz

Istrib 1.0

Istrib jest darmowym programem do nauki słówek. Jego najważniejsze cechy to: -możliwość dodawania obrazków, co wspomaga efekywność nauki poprzez skojarzenia, -wymowa, możliwość dodawania wlasnych plików z nagraniami, -algorytm nauki samodostosowujący sie do tempa nauki każdego użytkownika. Program analizuje odpowiedzi, od stopnia znajomości danego słowa zależy kiedy pojawi sie ono następnym razem podczas lekcji, -rejestracja postępów w nauce, statystyki, -przejrzysty i intuicyjny modul lekcji oraz dodawania słów i obrazków. Struktura Istrib pozwala na szerokie zastosowanie (do nauki różnych przedmiotów), wystarczy stworzyc bazę danych dla wybranego przedmiotu lub skorzystac z już utworzonej przez innego użytkownika. W zestawieniu z innymi darmowymi programami Istrib wyróżnia bardzo ladna grafika. Program napisany jest w najnowszej technologii Microsoft SilverLight. Istrib pozwala trwale zapamietać dużą liczbę nowych słów, uczy sie razem z użytkownikiem, zapobiegając ulatnianiu sie słów poprzez brak kontaktu z żywym językiem, polecany jest na wszystkich poziomach nauki.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 238 Pobierz

BeeDoctor 1.1409.1816

BeeDoctor bezpłatne narzędzie służące do optymalizacji systemu operacyjnego. Aplikacja oferuje również możliwość zabezpieczania komputera przed szkodliwymi wirusami, dzięki wbudowanemu modułowi antywirusowego (Avira). W narzędziu BeeDoctor znajdziemy szereg przydatnych narzędzi, przy użyciu których oczyścimy dysk twardy ze zbędnych i nieużywanych plików, usuniemy paski narzędziowe i inne denerwujące rozszerzenia z zainstalowanych przeglądarek internetowych oraz zabezpieczymy prywatne dane użytkownika. BeeDoctor daje możliwość optymalizacji sekcji rozruchowej systemu operacyjnego. Użytkownicy mogą przyśpieszyć uruchamianie komputera, usuwając lub wyłączając zbędne procesy uruchamiające się wraz z systemem.

Dodane 05.10.2014 | Pobrań: 71 Pobierz

EyePro 3.0

EyePro to mały program skierowane do osób pracujących przy komputerze. Zadaniem tego narzędzia jest przypominanie o przerwach (krótkich bądź długich), które powinniśmy sobie urządzić, by dać odpocząć oczom od ekranu. Pracując przy komputerze bardzo łatwo można stracić poczucie czasu i zapomnieć o odpoczynku. EyePro rozwiązuje ten problem w bardzo prosty sposób – program w określonym momencie (wybieramy go sami w opcjach) wyświetla informacje mówiącą o tym, że zbliża się zaplanowana przerwa. Po tym czasie pojawia się kolejny komunikat, w którym program pyta, czy jesteśmy gotowi na przerwę, czy potrzebujemy jeszcze dwóch minut, czy też rezygnujemy z odpoczynku. Jeżeli postanowiliśmy, że zdecydujemy się na krótką przerwę, ekran zostanie mocno wygaszony (sami możemy dostosować jasność), a na środku pojawi się licznik, dzięki któremu będziemy wiedzieli, ile czasu przerwy jeszcze nam pozostało.

Dodane 01.07.2014 | Pobrań: 83 Pobierz