Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

O&O DiskImage Pro 11.0.136

Wersja: 11.0.136
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 42 MB
Pobrań: 4
Dodany: 06.02.2017
O&O DiskImage Pro
Opis: O&O DiskImage Pro 11.0.136
O&O DiskImage Professional Edition to narzędzie do edycji obrazów dysków, a pomocą którego łatwo i szybko można przywrócić nawet cały system operacyjny. Aplikacje wyposażono w szereg profesjonalnych funkcji takich jak automatyczne obrazowanie, wysoki poziom szyfrowania danych i kompresji, zrzut obrazów na nośniki zewnętrzne (DVD, pendrive, itd.).

DiskImage wspiera obrazy Microsoft Virtual PC Disks (VHD), obsługuje dyski Solid State Drives (SSD) oraz posiada zaawansowane funkcje CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. W najnowszej wersji wprowadzono funkcję \"One-click-imaging\" dzięki której tworzenie kopii zapasowej jest jeszcze prostsze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: O&O DiskImage Pro 11.0.136

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CodeTyphon 4.90

CodeTyphon jest to zbiór bezpłątnych narzędzi przeznaczonych do tworzenia aplikacji w języku pascal dla takich platform jak Windows, Linux, Mac OS, WinCE, Android czy iOS. W zestaw programu CodeTyphon wchodzą m.in. darmowe środowisko programistyczne IDE Lazarus, kompilator FreePascal oraz dodatkowe narzędzia, darmowe komponenty i biblioteki wraz z pełnymi źródłami i przykładowymi aplikacjami. CodeTyphon skupia właściwe wszystkie najpopularniejsze biblioteki i komponenty tworzone dla środowiska Lazarus umożliwiając tym samym szybsze i łatwiejsze tworzenie własnych programów.

Dodane 12.07.2014 | Pobrań: 119 Pobierz

Eraser 6.0.9.2343

Eraser to darmowy i najlepszy program do całkowitego (permanentnego) usuwania plików i folderów z dysku twardego tak aby nie było możliwe ich odzyskanie. Eraser obsługuje także dyskietki, pendrivy, dyski sieciowe, płyty CD-RW i DVD-RW. Eraser do kasowania plików używa tak zwaną metodą Gutmanna, która jest najskuteczniejszą i najlepszą.

Dodane 07.11.2011 | Pobrań: 172 Pobierz

Beyond Compare 3.3.7.15876

Beyond Compare to aplikacja do porównywania plików i folderów w systemie Windows i Linux. Narzędzie jest przydatne do zarządzania zmianami w kodach źródłowych, synchronizowania folderów (również w archiwach zip i na serwerach FTP), porównywania komunikatów wyjściowych z programów, aktualizowania witryn internetowych i sprawdzania poprawności wykonania kopii danych. Beyond Compare oferuje szerokie możliwości w zakresie operacji plikowych i tekstowych, a także automatyzacji tego typu zadań poprzez tworzenie skryptów.

Dodane 10.03.2013 | Pobrań: 63 Pobierz

CreateInstall FREE 5.10.0

Bezpłatna wersja aplikacji CreateInstall dająca możliwość kreowania instalatorów dla własnych aplikacji. Pośród masy zalet odmiany FREE bez wątpienia trzeba wymienić: obsługę dwóch różnych algorytmów kompresji danych zmniejszających objętość końcowego pliku wykonywalnego jak i możliwość rejestracji bibliotek ActiveX, czcionek i wpisów w rejestrze systemowym. Po za tym CreateInstall posiada również standardowe opcje: takie jak tworzenie skrótów do plików / folderów w menu Start i na pulpicie systemu, ustawianie własnych ikon i tła widocznego w instalatorze, zapisywanie danych do plików INI, uruchamianie pod koniec instalacji określonego pliku czy automatyczne tworzenie deinstalatora naszego programu. Dużym plusem jest fakt, że skrypty instalacyjne zostały napisane w darmowym, mało popularnym języku programowania Gentee.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 112 Pobierz