Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

O&O DiskImage Pro 11.0.136

Wersja: 11.0.136
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 42 MB
Pobrań: 7
Dodany: 06.02.2017
O&O DiskImage Pro
Opis: O&O DiskImage Pro 11.0.136
O&O DiskImage Professional Edition to narzędzie do edycji obrazów dysków, a pomocą którego łatwo i szybko można przywrócić nawet cały system operacyjny. Aplikacje wyposażono w szereg profesjonalnych funkcji takich jak automatyczne obrazowanie, wysoki poziom szyfrowania danych i kompresji, zrzut obrazów na nośniki zewnętrzne (DVD, pendrive, itd.).

DiskImage wspiera obrazy Microsoft Virtual PC Disks (VHD), obsługuje dyski Solid State Drives (SSD) oraz posiada zaawansowane funkcje CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. W najnowszej wersji wprowadzono funkcję \"One-click-imaging\" dzięki której tworzenie kopii zapasowej jest jeszcze prostsze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: O&O DiskImage Pro 11.0.136

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Password Vault Manager 2.0.0.0 PL

Password Vault Manager Free jest bezpłatnym narzędziem do zarządzania wszystkimi hasłami i poufnymi informacjami użytkownika. Daje możliwość bezpiecznego przechowywania danych osobowych i haseł dostępowych do różnych kont użytkownika, a także pozwala przechowywanie informacji odnośnie Poza tym program integruje się z przeglądarkami internetowymi i automatycznie wypełnia formularze internetowe czy importuje hasła z innych aplikacji typu KeePass czy 1Password. Password Vault Manager zabezpiecza utworzone dane szyfrowaniem AES lub Rijndael. Ponadto potrafi generować bezpieczne hasła.

Dodane 08.10.2015 | Pobrań: 37 Pobierz

FixWin 2.0

FixWin jest genialnym programem, który pomoże rozwinąć problemy z systemem Windows począwszy od błahostek aż po te poważniejsze dotyczące Internet Explorer, Eksploratora Windows czy Windows Media Player. W czasie skanowania systemu w celu poszukiwaniu danego problemu, komputer poddawany jest pewnemu obciążeniu. Zaleca się zatem wyłączenie wszystkich zbędnych aplikacji działających w tle. Warto również skorzystać w opcji tworzenia punktu przywracania systemu przed wprowadzeniem określonych modyfikacji.

Dodane 07.10.2014 | Pobrań: 76 Pobierz

UltraVNC 1.1.8.4

UltraVNC jeden z najpopularniejszych, w pełni darmowy program do zdalnej pracy na innym komputerze podłączonym do sieci lokalnej albo Internetu. Aplikacja umożliwia wyświetlać obraz ekranu oraz używać myszki i klawiatury drugiego komputera, tak jakbyśmy przed nim właśnie siedzieli, pomimo że znajdować się on może w odległej części naszej planety – musimy być tylko podpięci do Internetu. UltraVNC idealnie odnajduje się w zastosowaniach domowych, alei w firmach, oferujących swoim klientom wsparcie i pomoc techniczną. Dużym plusem aplikacji jest opcja SingleClick która czyni, iż na komputerze, z którym chcemy nawiązać połączenie nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania, ani też specjalnie go konfigurować.

Dodane 11.03.2013 | Pobrań: 120 Pobierz

MagicDisc 2.7 Build 106

MagicDisc jest bezpłatnym programem do emulacji wirtualnych napędów w systemie Windows, jak również zarządzania obrazami dysków CD/DVD. Umożliwia ono dostęp do danych zapisanych w plikach ISO, BIN, IMG/CCD, NRG, MDF/MDS i wielu innych, bez konieczności ich nagrywania na płytę. MagicDisc oprócz funkcji emulacji wirtualnych napędów oferuje również narzędzia przeznaczone do tworzenia obrazów płyt CD/DVD i ich zabezpieczania hasłem, kompresji plików ISO oraz dekompresji obrazów UIF. Przydatną opcją okazać się może równie funkcja automatycznego montowania obrazów przy każdym uruchomieniu systemu.

Dodane 29.05.2014 | Pobrań: 129 Pobierz