Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

OSMC 2016.12-1

Wersja: 2016.12-1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 3,21 MB
Pobrań: 25
Dodany: 28.12.2016
OSMC
Opis: OSMC 2016.12-1
OSMC to bezpłatny pakiet multimedialny. Deweloperzy skupili się przede wszystkim na tym, aby pełnił on rolę swoistego Media Center dzięki możliwości odtwarzania multimediów z sieci lokalnej, dysków czy Internetu. Pomimo, że system bazuje na Linuksie, tak naprawdę go nie przypomina zarówno wizualnie jak i pod względem sposobu użytkowania.

Każdy, kto zechciałby skorzystać z dobrodziejstw pingwina, ma bezpośredni dostęp do bazy ponad 30 tysięcy programów udostępnianych w repozytoriach Debiana. Instalacja systemu OSMC trwa zaledwie kilka minut. Każdego miesiąca producent udostępnia zestaw aktualizacji i łatek.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: OSMC 2016.12-1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

PFhoe Pro 2.2r2

PFhoe Pro to program przeznaczony do analizowania ruchu kamery w poszczególnych klatkach materiału wideo. Aplikacje typu camera tracker czy match move wykorzystywane są do tworzenia efektów specjalnych pozwalających na wstawianie grafiki komputerowej (elementy 2D lub 3D) w odniesieniu do położenia kamery wykorzystanej do nakręcenia ujęć. Wynik analizy programu PFhoe można bez problemów importować do takich narzędzi jak Maya, XSI, 3DS Max, After Effects, HitFilm Ultimate, Lightwave, Cinema 4D, Combustion, Animation Master, Blender i Pixel Farm XML. PFhoe oferuje m. in. pełną obsługę formatu HD, systemu oceny długości ogniskowej, narzędzia do automatycznej korekcji zniekształceń obiektywu, wsparcie dla importowania masek z aplikacji firm trzecich czy narzędzia do prostej edycji zapisanych danych. Aplikacja funkcjonuje praktycznie bezobsługowo. PFhoe oferuje w pełni zautomatyzowany system oszacowania parametrów kamery dla danego klipu. Wystarczy wskazać od której klatki aplikacja ma rozpocząć analizę a następnie kliknąć w przycisk track. Gotowy wynik można eksportować do pliku tekstowego.

Dodane 05.11.2011 | Pobrań: 125 Pobierz

MediaMonkey Standard 4.0.7.1510 PL

Program to bezpłatne narzędzie przeznaczone do katalogowania małych jak i dużych zasobów plików audio oraz play list takich jak: MP3, OGG, WMA, FLAC, MPC, WAV, CDA, M3U, PLS które zlokalizowane są na naszym dysku twardym, płycie CD czy też w Internecie. Wielofunkcyjność aplikacji nie kończy się na administrowaniu zasobami utworów muzycznych, gdyż oprócz tego możemy przerzucać utwory z płyt audio do popularnych formatów: OGG, WAV, MP3, FLAC, słuchac muzyki, dokonywać korekt dźwięku, wypalać płyty Audio CD i MP3, kreować statystyki raportów i list odtwarzania. MediaMonkey umożliwia nam też pobieranie informacji na temat konkretnego albumu z bazy znajdującej się w Internecie.

Dodane 11.11.2012 | Pobrań: 129 Pobierz

AVStoDVD 2.7.4

AVStoDVD bezpłatny program przeznaczony do tworzenia nośników DVD z filmami. Obsługuje ono większość najpopularniejszych formatów multimedialnych, wspiera płyty o różnych pojemnościach, daje możliwość konwersji wideo oraz kreowania menu dla naszych nośników. Aplikacja wyposażona została w intuicyjny i przejrzysty interfejs graficzny, skupiający w sobie wszystkie niezbędne funkcje, których zadaniem jest kompleksowe tworzenie nośników DVD-Video kompatybilnych z domowymi odtwarzaczami. Pozwala on na pracę z materiałami wideo w takich formatach jak 3GP, AVI, FLV, MKV, MPEG, MOV, RM, WMV, AVS i wieloma innymi, dając tym samym użytkownikowi możliwość łatwego przekonwertowania do formatu DVD-Video filmików zarejestrowanych np. smartfonem, aparatem cyfrowym czy też kamerką internetową. AVStoDVD umożliwia definiowanie rozmiaru nośnika, na który zostanie w późniejszym czasie wypalony nasz projekt.

Dodane 15.06.2014 | Pobrań: 94 Pobierz

The GodFather 0.80 PL

Dobry ojciec to darmowy nieźle wyposażony program do katalogowania plików muzycznych. Błyskawicznie znajduje wszystkie posiadane pliki i umożliwia nam uzyskanie informacji z zasobów internetowych. Aplikacja umożliwia nam seryjne jak i pojedyncze zmiany tagów czyli dokładnych informacji o poszczególnym utworze, obsługiwane standardy: ID3v1, ID3v2, APEv2 oraz komentarze Ogg Vorbis. Opisane pliki możemy skatalogować na kilka różnych sposobów. Mamy również możliwość kreowania play list, eksportu listy posiadanych zasobów do plików XLS lub HTML, program został też zaopatrzony w odtwarzacz. Obsługuje pliki w wielu popularnych formatach np. MP3, OGG, MPC, APE, FLAC, AAC, APL, MP4, niestety z wyjątkiem WMA.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 132 Pobierz