Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

OpenOffice 3.3.0 PL

Wersja: 3.3.0
Kategoria: Dla firmy
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 150,62 MB
Pobrań: 1503
Dodany: 13.05.2011
OpenOffice
Opis: OpenOffice 3.3.0 PL
OpenOffice to taki darmowy Microsoft Office, jeśli nie masz funduszy na zakup drogiego Office to ta aplikacja z pewnością Cie nie zawiedzie. Jest to jeden z najpoważniejszych (obok płatnego pakietu StarOffice) konkurentów MS Office. W skład pakietu wchodzą niezależne aplikacje: procesor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Calc, moduł bazodanowy Base, program graficzny Draw, a także program do tworzenia prezentacji Impress. Warto też zwrócić uwagę na takie moduły jak: edytor HTML czy też moduł do tworzenia wzorów matematycznych Formuła. Umożliwia m. in.: eksport do PDF, zawiera również ulepszone filtry formatów MS Office jak również wsparcie dla dokumentów MS Office 2003 (XML). Od wersji 2.0 natywnie obsługiwany jest już format OpenDocument.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: OpenOffice 3.3.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CPK Skan 5.066 PL

Program CPK Skan (Czas Pracy Kierowców Skan) pozwalana rejestrowanie wszystkich czynności kierowcy i tworzenie na tej podstawie różnych zestawień. Najważniejsze jest rozliczenie czasu pracy kierowcy w kontekście dobowym, tygodniowym i za okres rozliczeniowy oraz sprawdzenie realizacji wymagań Ustawy o Czasie Pracy Kierowców. Inne zestawienia to np. sprawdzenie ciągłości stanu licznika pojazdu (lista tras), doświadczenie zawodowe kierowcy (\"Karta ewidencyjna pojazdów\" wymagana rozporządzeniem Ministra Infrastruktury). itp. Program umożliwia wprowadzanie danych poprzez obrazy z zeskanowanymi tarczami tachografów lub ręcznie w oparciu o karty pracy.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 140 Pobierz

AGENT.m6 3.15.3.14 PL

AGENT.m6 to interesująca aplikacja do organizacji codziennej pracy agentów ubezpieczeniowych. Umożliwia ona prowadzenie przejrzystej bazy danych klientów, pojazdów i polis (a także ich wyszukiwanie, filtrowanie oraz wzbogacanie o zdjęcia i kopie dokumentów), wydruk raportów pomocnych w pracy każdego agenta (możliwy eksport do formatów PDF, Excel, RTF - Word, Tiff itp.), seryjną korespondencję, a także informowanie klientów o zdarzeniach przez SMS-y. Za pośrednictwem programu można także kontaktować się z kontrahentami telefonicznie, bądź za pośrednictwem Skype`a. Uzyskane w ten sposób dane i efekt rozmowy agent zapisywać może w notatkach. Rozbudowany organizer oprócz możliwości tworzenia własnych notatek potrafi także informować o kończących się polisach, terminach płatności oraz urodzinach klientów. Ponadto oprogramowanie posiada również funkcję tworzenia skompresowanych kopii baz danych, zarówno na życzenie użytkownika, jak i automatycznie podczas zamykania programu.

Dodane 15.03.2016 | Pobrań: 119 Pobierz

mpFaktura 15.12.17 PL

mpFaktura to fajne narzędzie do fakturowania, obsługi zamówień i ofert, zarządzania bazą kontrahentów i indeksem produktów oraz usług. Narzędzie obsługuje faktury VAT, proforma, RR, zaliczki oraz korekty. Umożliwia wystawianie faktur walutowych oraz automatycznie aktualizuję bazę kursów wspieranych walut. Dzięki mpFaktura można wystawiać także rachunki oraz paragony. Narzędzie ma także moduł obsługi zamówień. Dzięki niemu można wprowadzać i zarządzać zamówieniami od klientów, tworzyć z nich dokumenty handlowe, przygotowywać oferty. Wreszcie, mpFaktura to także możliwość prowadzenia bazy kontrahentów oraz gromadzenie o nich wielu informacji, np. ustalanie indywidualnych warunków handlowych. Aplikacja dostępna jest na systemy Windows oraz Mac OS X.

Dodane 18.12.2015 | Pobrań: 74 Pobierz

eDek - Elektroniczne Deklaracje 5.1.19 PL

eDek - Elektroniczne Deklaracje to narzędzie służące do tworzenia i zarządzania deklaracjami podatkowymi. Program umożliwia wypełnianie wielu typów deklaracji (m.in. AZ-O, CIT, IFT, NIP, OPL, ORD, PCC, PIT, POG, SD, UPL, US, VAT, VZM, WZP, WZS, ZAS i ZAW), wysyłanie deklaracji drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje oraz odbieranie poświadczeń odbioru, drukowanie na czystych kartkach papieru i gotowych formularzach, nadzorowanie poleceniami przelewów bankowych, tworzenie kopii\\korekt istniejących deklaracji, grupowanie i zarządzanie deklaracjami według różnych kryteriów, a także przechowywanie listy podmiotów wraz z informacjami rejestrowymi. Wersja testowa ma ograniczenia ilości wypełnionych deklaracji do 10.

Dodane 12.12.2013 | Pobrań: 76 Pobierz