Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

OpenVPN 2.4.4

Wersja: 2.4.4
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 3.30 MB
Pobrań: 135
Dodany: 26.09.2017
default
Opis: OpenVPN 2.4.4
Najświeższa edycja klienta wieloplatformowego, lubianego przez użytkowników na całym globie, serwera VPN, umożliwiającego zestawienie pomiędzy hostem, a komputerem lokalnym szyfrowanego z użyciem biblioteki OpenSSL połączenia, obsługującego uwierzytelnianie z użyciem kluczy, jak i certyfikatów, nazwy użytkownika i hasła, a także, w wersji dla Windows, dodatkowych kart. Dużym plusem programu jest możliwości obsługiwania maszyn znajdujących się za tzw. NAT-em, dynamicznych adresów IP, wysoka skalowalność oraz mechanizm równoważenia obciążenia.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: OpenVPN 2.4.4

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ALLConverter To iPhone 1.4

ALLConverter To iPhone jest aplikacją stworzoną do konwertowania plików wideo do formatów obsługiwanych przez urządzenia iPod i iPhone. Narzędzie zostało wyposażone w prekonfigurowane profile do iPhone oraz iPoda, umożliwiające wejście wybranych plików video i audio: DivX, Xvid, MKV, FLV z możliwością dodania do filmu napisów : TXT, SUB, SRT, SMI, MPL2. Konwersja przebiega bardzo szybko, ponadto w danym momencie możemy włączyć pauzę albo wyłączyć konwertowanie. Jeżeli mamy zainstalowany ALLPlayer możemy odpowiednio skonfigurować format napisów np. wielkość, kolor czcionki, rodzaj czcionki. Ustawienia te zostaną zaimportowane do ALLConvertera.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 129 Pobierz

Process Hacker 2.32

Process Hacker - to ciekawe i fajne narzędzie do zarządzania i manipulacji procesami oraz usługami uruchomionymi w systemie Windows. Program napisany został od podstaw w języku C, wyposażony został w przejrzysty interfejs graficzny i pomimo swojej bogatej funkcjonalności pozostaje stosunkowo prosty w obsłudze. Wszystkie oferowane przez niego narzędzia pogrupowane są w moduły, za pośrednictwem których użytkownik może zarządzać procesami, usługami oraz generowanym przez nie ruchem sieciowym. Ciekawą funkcją jest opcja pozwalająca za pośrednictwem jednego kliknięcia myszką na wyszukanie w Internecie informacji o każdym z nich. Jest to bardzo przydatne w przypadku mniej doświadczonych użytkowników, którzy nie do końca mogą wiedzieć za co dany komponent jest odpowiedzialny, czy można go zamknąć, nie powodując tym samym zawieszenia się systemu lub oprogramowania itp. Process Hacker dostarcza wielu szczegółowych informacji na temat działających w systemie procesów - w tym także tych ukrytych. Znaleźć wśród nich można podstawowe dane o numerze PID, ilości wykorzystywanej pamięci, nazwie użytkownika, dla którego zostały one uruchomione, ale również wykorzystaniu procesora czy przepływu informacji dla każdego z nich. Lista procesów prezentowana jest w postaci drzewa, w którym zastosowany został podział na obiekty nadrzędne i podrzędne. Poszczególne procesy oznaczone są kolorami, które informują o ich rodzaju, np. systemowe, sieciowe itp. Każdy z procesów może być przez użytkownika wstrzymany, wznowiony, zrestartowany lub całkowicie zamknięty. Process Hacker pozwala również przeszukiwać pamięć na podstawie wskazanego wyrażenia regularnego.

Dodane 30.10.2013 | Pobrań: 183 Pobierz

Puran Utilities 1.0.4

Puran Utilities - zbiór niezbędnych narzędzi, przeznaczonych do naprawiania, oczyszczania systemu operacyjnego, a także zwiększania wydajności pracy całego komputera. Aplikacja oferuje wyszukiwania i usuwania niepotrzebnych plików z dysku twardego, a także oczyszczanie partycji z pustych katalogów. Program posiada funkcję Check Disk do wykrywania i usuwania błędów na dysku twardym, menedżer do odinstalowywania zbędnych programów, narzędzie do włączania/wyłączania aplikacji uruchamianych wraz ze startem systemu, a także dodatkową usługę wspomagającą zarządzanie różnymi usługami systemowymi.

Dodane 28.11.2012 | Pobrań: 141 Pobierz

Quest3D 4.3.2

Quest3D jest bardzo dobrze rozwiniętym środowiskiem stworzonym do kreowania aplikacji 3D w czasie rzeczywistym takich jak wizualizacje architektoniczne, wirtualne spacery, aplikacje szkoleniowe, gry oraz wiele innych. Projektowanie gier oraz szeroko pojętych multimediów 3D odbywa się za pomocą Quest3D znacznie krócej niż programowanie gry w sposób tradycyjny. Ponadto aplikacja została zaopatrzona w gotowy silnik wyświetlający sceny 3D w czasie rzeczywistym. Użytkownik ma do dyspozycji tworzącego grę czy aplikację multimedialną w Quest3D istnieją przygotowane, proste do użycia moduły często używane w typowych grach np. moduł animacji szkieletowej postaci, systemu fizycznego sceny 3D, obsługi sieci, bazy danych.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 120 Pobierz