Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

OpenVPN 2.4.4

Wersja: 2.4.4
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 3.30 MB
Pobrań: 129
Dodany: 26.09.2017
default
Opis: OpenVPN 2.4.4
Najświeższa edycja klienta wieloplatformowego, lubianego przez użytkowników na całym globie, serwera VPN, umożliwiającego zestawienie pomiędzy hostem, a komputerem lokalnym szyfrowanego z użyciem biblioteki OpenSSL połączenia, obsługującego uwierzytelnianie z użyciem kluczy, jak i certyfikatów, nazwy użytkownika i hasła, a także, w wersji dla Windows, dodatkowych kart. Dużym plusem programu jest możliwości obsługiwania maszyn znajdujących się za tzw. NAT-em, dynamicznych adresów IP, wysoka skalowalność oraz mechanizm równoważenia obciążenia.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: OpenVPN 2.4.4

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Dropbox 3.12.4 PL

DropBox - świetny program do tworzenia kopii danych na zewnętrznych serwerach (darmowy limit do 2 GB). Narzędzie ułatwia proces archiwizacji danych znajdujących się na komputerze, ich późniejszej synchronizacji oraz udostępniania online znajomym. W przypadku tego ostatniego procesu wystarczy uaktywnić opcję Share, oraz podać adresy mailowe, na które wysyłane są linki do plików. Ważnym aspektem aplikacji DropBox jest prostota obsługi (wystarczy dodać folder do synchronizacji z serwerem), synchronizacja danych z wieloma systemami jednocześnie, dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej oraz bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSL i szyfrowanie AES-256.

Dodane 05.12.2015 | Pobrań: 129 Pobierz

Altap Salamander 2.54

Najnowsza, stabilna wersja interesującego menedżera plików czeskiej produkcji. Jak większość menedżerów plików, Altap Salamander opiera się na klasycznej filozofii interfejsu (dwa panele) zaczerpniętej z Norton Commandera. Program oferuje wszystkie standardowe funkcje jakie możemy spotkać w tego typu programach tj. podgląd folderów, operacje na plikach itd. z możliwością ich wywoływania za pomocą skrótów klawiszowych. To co wyróżnia Altap Salamandera to możliwość rozszerzania funkcjonalności poprzez wtyczki (pluginy). Dzięki nim już w standardowo zainstalowanym programie mamy do dyspozycji m.in. wsparcie skompresowanych plików ZIP, RAR, ARJ, CAB, ACE i TAR/GZIP, możliwość podglądu obrazków itp.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 135 Pobierz

SecPod Saner 1.4

SecPod Saner to świetne narzędzie umożliwiające ocenienie podatności systemu operacyjnego na zagrożenia. Dzięki niemu zyskamy cenne informacje na temat słabych punktów, które mogą być wykorzystane przez wirusy, trojany i wszelkie inne szkodliwe komponenty. Obsługa SecPod Saner jest banalnie prosta. Musisz tylko uruchomić program i rozpocząć skanowanie klikając przycisk Scan. Po zakończeniu analizy wyświetlona zostanie lista wszystkich elementów, które mogą być furtką dla wirusów. Działanie narzędzia opiera się nie tylko na analizie, bowiem istnieje możliwość błyskawicznego naprawienia wszystkich odnalezionych problemów łącznie z aktualizacją przestarzałych aplikacji.

Dodane 12.09.2015 | Pobrań: 43 Pobierz

Cameyo 2.6.1219 PL

Cameyo to bezpłatne narzędzie umożliwiające wirtualizację programów z poziomu systemu operacyjnego Windows. Za pomocą tego programu tworzymy aplikacje w wersji przenośnej (portable), które następnie możemy uruchamiać bezpośrednio z sieci lokalnej, urządzeń USB (pendrive, karta pamięci), Dropboxa czy nawet z płyty CD/DVD bez konieczności instalacji. Przed stworzeniem aplikacji w wersji przenośnej, Cameyo dokonuje wstępnej analizy całej zawartości dysku twardego oraz poszczególnych struktur plików i folderów. Następnie pakuje aplikację do pojedynczego pliku wykonalnego z rozszerzeniem .exe, który jest uruchamiany w specjalnym zwirtualizowanym środowisku, odizolowanym od reszty systemu operacyjnego. W jego skład wchodzą nie tylko pliki instalacyjne aplikacji, ale również wszystkie wpisy rejestru i pozostałości po instalacji danego programu.

Dodane 01.07.2014 | Pobrań: 128 Pobierz