Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

PCDJ DEX 3.9.0.7

Wersja: 3.9.0.7
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (demo)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 49 MB
Pobrań: 129
Dodany: 16.11.2017
PCDJ DEX
Opis: PCDJ DEX 3.9.0.7
PCDJ DEX to profesjonalny program dla DJ`ów i muzyków, który przeznaczony jest do miksowania dźwięków i muzyki na komputerze. Narzędzie charakteryzuje się ogromną ilością różnych funkcji, wspomagających tworzenie oraz miksowanie dźwięków. W programie możemy tworzyć i miksować muzykę korzystając z gotowych pętli, plików dźwiękowych (sample), analizatora widma akustycznego oraz stosując rozmaite efekty pozwalające manipulować odtwarzanym dźwiękiem.

Interfejs aplikacji jest rozbudowany i prosty w obsłudze. Składa się profesjonalnego i wielofunkcyjnego miksera, listy odtwarzania dźwięków i utworów oraz z różnych elementów do obsługi karaoke oraz miksowania materiałów wideo. Aplikacja posiada automatyczną detekcję BPM, opcję do monitorowania sygnału głównego, a także w pełni obsługuje efekty korzystając z darmowych wtyczek VST.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PCDJ DEX 3.9.0.7

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Panda Antivirus Pro 2013 PL

Program Panda Antivirus Pro 2012 to bardzo łatwe i przyjemne zabezpieczenie komputera przed intruzami. Jedyne co trzeba by sen o złych wirusach, programach szpiegujących, rootkitach, hakerach, oszustach online oraz kradzieżach tożsamości znikł to zainstalować ową aplikację. Po zainstalowaniu programu spokojnie i bezstresowo będziesz mógł korzystać z czatów, udostępniać zdjęcia i filmy, robić do woli zakupy online i odwiedzać strony www a wszystko to pod stała ochroną. Użyta w aplikacji Kolektywna Inteligencja powoduje że program funkcjonuje wiele szybciej w zestawieniu z poprzednimi wersami produktu. Nowa wersja Panda Antivirus Pro 2010 zawiera znacznie rozbudowany system ochrony tożsamości, wzbogaconą technologię do skuteczniejszego zwalczania trojanów bankowych, skuteczniejszy filtr antyspamowy i filtr danych osobowych, oraz ulepszony mechanizm TruPrevent 2.0.

Dodane 25.08.2012 | Pobrań: 211 Pobierz

Zemana AntiLogger 1.9.3.514 PL

Zemana AntiLogger - świetny program, którego celem jest ochrona komputera przed szkodnikami wykradającymi bez wiedzy użytkownika wszelakiego rodzaju poufne dane. Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych. W skład programu wchodzi 5 modułów: - Anti-KeyLogger, - Anti-ScreenLogger, - Anti-WebcamLogger, - Anti-ClipboardLogger - SystemDefense. Aplikacje te pozwalają odpowiednio zabezpieczyć komputer przed komponentami, wykradającymi hasła wykorzystywane podczas e-zakupów, korzystania z bankowości elektronicznej, gier online i poczty mailowej, szkodnikami przechwytującymi obraz ekranu i kamerki internetowej, schowka i wieloma innymi, atakującymi rejestr systemu Windows, pamięć fizyczną RAM itp. Zemana AntiLogger chroni przed kradzieżą danych podawanych przez użytkownika nie tylko przy użyciu fizycznej klawiatury, ale także klawiatury ekranowej. Program działa proaktywnie i nie wymaga aktualizacji baz sygnatur wirusów, zapewniając ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, które z różnych przyczyn dostało się do komputera.

Dodane 27.12.2013 | Pobrań: 106 Pobierz

BitTorrent 7.9.6 PL

Bezpłatny program BitTorrent jest kolejnym klientem służącym do bezpośredniej wymiany plików w coraz bardziej popularnej ostatnimi laty sieci bezpośredniej wymiany plików (p2p). Najnowsza wersja klienta sieci BitTorrent umożliwiającego pobierania i udostępnianie wybranych zasobów. Aplikacja obsługuje przerywanie i wznawianie pobierania, jest niezwykle prosta w obsłudze, więc każdy bez problemu powinien sobie poradzić. Program umożliwia bezproblemową i szybką zmianę parametrów łącza.

Dodane 05.04.2016 | Pobrań: 356 Pobierz

G Data InternetSecurity 2014 24.0.3.4 PL

G Data InternetSecurity 2014 jest świetnym program zabezpieczającym przed wszelakiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, spamem, włamaniami hackerów oraz stronami internetowymi wykradającymi poufne i prywatne dane. Narzędzie ma moduł ochrony rodzicielskiej, zapewniający ochronę dzieci przed niecenzurowanymi treściami w Internecie, a także ograniczający dostęp do komputera podczas nieobecności rodziców. G Data InternetSecurity 2014 korzysta z unikatowej technologii dwóch niezależnych skanerów antywirusowych DoubleScan, oferując przy tym funkcje szybkiego skanowania plików Fingerprinting i ParallelScan, cichego trybu pracy - Silent Firewall, a także sprawdzaniem zawartości danych http.

Dodane 04.12.2013 | Pobrań: 92 Pobierz