Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

PhotoX 3.6.3

Wersja: 3.6.3
Kategoria: Grafika
Licencja: trial
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 30 MB
Pobrań: 3
Dodany: 29.11.2017
PhotoX
Opis: PhotoX 3.6.3
PhotoX to świetny program do nakładania znaków wodnych na dowolne zdjęcia znajdujące się na dysku. Dzięki tej aplikacji ochronimy i zabezpieczymy nasze fotografie przed nieautoryzowanym wykorzystaniem przez innych użytkowników. Oprócz tego możemy przy użyciu PhotoX stworzyć nawet interesujące logo firmowe.

W narzędziu tym znjaduje się również przyjazny samouczek, który pomoże nam wykonać i nanieść dowolny znak wodny na zdjęcie. Oprócz tego posada też szereg innych narzędzi, za pomocą których możemy podglądać efekt naszej pracy w czasie rzeczywistym, dodawać rozmaite efekty oraz operować oświetleniem i kontrastem.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PhotoX 3.6.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Bryce 7.1.0.74

Bryce 7.1 to udostępniona za darmo edycja narzędzia przeznaczonego do tworzenia modeli 3D, a także animacji oraz renderowania z nastawieniem na projektowanie krajobrazów. Aplikacja posiada spore możliwości edycji, które w połączeniu z prostym w obsłudze i przejrzystym edytorem powierzchni oraz innych obiektów, pozwala osiągnąć niewiarygodne efekty. Pracę z programem można rozpocząć tworzeniem projektu od początku lub od importu gotowego krajobrazu będącego już w miarę zaawansowanym dziełem. Użytkownik może między innymi dodawać do krajobrazów budynki, osoby, a nawet każdy inny obiekt, który stworzy lub wybierze z obszernej biblioteki DAZ 3D. Bryce 5.5 oferuje również szereg przydatnych narzędzi, wśród których znajdziemy Light Lab - dostarczające świetną kontrolę nad zachodami słońca czy światłem księżyca oraz Tree Lab - umożliwiające obsadzenie krajobrazu różnorodną roślinnością.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 146 Pobierz

Dynamic Photo HDR 5.1

Dynamic Photo HDR - bardzo ciekawy i rozbudowany program do tworzenia obrazów HDR. Pozwala połączyć niedoświetlone i prześwietlone zdjęcia tego samego obiektu w celu osiągnięcia jak największej rozpiętości tonalnej. W praktyce oznacza to, iż poddane w ten sposób obróbce fotografie będą bliskie temu co dostrzec mogło ludzkie oko podczas wykonywania zdjęcia. Dynamic Photo HDR oferuje wiele ciekawych i przydatnych nawet początkującym fotografom funkcji. Pozwalają one m.in. usunąć przesunięcia i przekrzywienia powstałe podczas wykonywania zdjęć bez statywu (Pin-Warping), niwelować szum i tzw. \"duszki\" będące efektem fotografowania ruchomych obiektów na długo naświetlanych zdjęciach.

Dodane 01.06.2011 | Pobrań: 111 Pobierz

digiKam 5.0

digiKam - ciekawy program do zarządzania, organizowania, przeglądania, a nawet prostej edycji zdjęć. Program posiada szereg podstawowych funkcji do retuszu i edycji. Aplikacja obsługuje więkość dostępnych na rynku modeli aparatów fotograficznych, umożliwiając przy tym katalogowanie pobranych z urządzenia fotografii w albumy i podalbumy, komentowanie zarówno albumów jak i samych fotografii oraz ich sortowanie w porządku chronologicznym.

Dodane 06.07.2016 | Pobrań: 94 Pobierz

nama5 RAW processor 1.33 PL

nama5 RAW processor to aplikacja do korekty i wywoływania zdjęć cyfrowych, zapisanych w formacie surowym. Obecnie nie ma możliwości otwierania w nim innych plików, niż RAW-y. Narzędzie jest, przede wszystkim, lekki i prosty, ale daje szerokie możliwości automatyzacji pracy. Użytkownik ma do dyspozycji widok przeglądarki zdjęć oraz widok edycji. Przeglądarka jest szybka, posiada przydatne filtry, możliwość sortowania obrazów względem daty czy parametrów aparatu, a także wstępnego oceniania zdjęć jedną, dwiema lub trzema gwiazdkami. Ogromną zaletą przeglądarki jest prezentacja podstawowych metadanych (czułość, przysłona, ogniskowa, czas naświetlania) od razu na liście miniatur. Tu można również zdjęcia obracać, przejść do widoku w menedżerze plików bądź od razu wyeksportować. Warto zaznaczyć, że w nama5 można zdefiniować trzy tryby eksportowania zdjęć i tu można wybrać jeden z nich. Wersja demonstracyjna programu pozwala na eksport jednego tylko zdjęcia na jedno uruchomienie, ale posiadacze wersji pełnej mogą dowolnie kolejkować zadania, a nawet wybierać procesory, które zostaną obciążone podczas tej czynności.

Dodane 25.01.2014 | Pobrań: 86 Pobierz