Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

PlayOn 4.3.8

Wersja: 4.3.8
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 135 MB
Pobrań: 164
Dodany: 02.05.2017
PlayOn
Opis: PlayOn 4.3.8
PlayOn - aplikacja pozwala oglądać telewizję przez Internet. Program umożliwia dostęp do wielu stacji telewizyjnych, a także pozwala na oglądanie filmów z popularnych serwisów internetowych – YouTube, Hulu czy Netflix. Aplikacja może służyć również serwer DLNA do udostepniania całej biblioteki multimedialnej dla wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci.8

Narzędzie PlayOn pozwala na oglądanie telewizji i serwisów internetowych nie tylko na komputerze osobistym wyposażonym w system Windows, ale również na konsolach Wii, PlayStation 3, Xbox 360 oraz innych urządzeniach przenośnych typu smartphone czy iPad. PlayOn stanowi doskonałe połączenie przeglądarki multimediów oraz oprogramowania Media Server. Został wyposażony w przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie oglądać kanały telewizyjne dostarczone przez usługodawcę internetowego.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PlayOn 4.3.8

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Toon Boom Studio 5.0

Zastanawialiście się kiedyś może za pomocą jakiego programu zostały stworzone takie hity jak: „Król Lew II, Piękna i Bestia, The Simpsons”? No właśnie za pomocą aplikacji Toon Boom Studio z tym że nieco drożej i rozszerzonej wersji Harmony. Nasza wersja mimo że nie jest aż tak rozwinięta jak Harmony ale daje nam równie Duże pole popisu. Program ma do zaoferowania masę narzędzi rysunkowych min. kamerę którą możemy ruszać co pozwala uzyskać nam efekt 3D czy też linię czasu. Ale to jest nic w porównaniu z „Automated Lip Synching” czyli narzędziem które daje nam możliwość automatycznego doboru animacji ust do naszej ścieżki dźwiękowej. Program daje możliwość importu plików: AI, PSD, SWF, PDF, BMP, TGA, GIF, JPG, PICT, SGI, WAV, AIFF, MP3 oraz eksport do: SWF, MOV, PDF, DV, AVI. Ważne! Program do pracy wymaga zainstalowanego odtwarzacza QuickTime

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 162 Pobierz

Wings 3D 1.4.1

Wings 3D to darmowy modeler o dosyć specyficznym charakterze procesu edycji. Wszystkie obiekty stworzone przy jego pomocy powstają na bazie prostych przestrzennych figur geometrycznych (sześcian, tetraedr, walec, sfera, itp.), które stopniowo są rozbudowywane. Proces modyfikacji obiektu obejmuje szereg przekształceń ścianek, brzegów i wierzchołków takich jak podziały, wyżłobienia, wyciągania, wygładzenia i wiele innych. Wings 3D to znakomity program do modelowania obiektów organicznych, które docelowo mają być siatkami o ograniczonej liczbie poligonów (lowpoly). Wynikowe pliki siatek można bez trudności otworzyć w Blenderze, możliwa jest także współpraca programy z PovRay czy Yafray\'em, jak i szeregiem komercyjnych aplikacji 3D.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 130 Pobierz

Ideal Blu-ray Copy 5.3.0

Ideal Blu-ray Copy to mały programik dla użytkowników posiadających nagrywarkę płyt Blu-ray. Przy użyciu tego programu możemy szybko i bezpiecznie nagrywać, kopiować, a także tworzyć kopie zapasowe z płyt Blu-ray i nie tylko. Narzędzie to ma prosty i bardzo czytelny interfejs, w którym znajdziemy wyłącznie same funkcje wspomagające nagrywanie lub kopiowanie danych z płyt Blu-ray na dysk twardy lub odwrotnie. Wszystkie polecenia wykonujemy zaledwie jednym kliknięciem myszki. Aplikacja zezwala też na przegrywanie danych z DVD do formatu obrazu ISO, a także nagrywanie danych z dysku twardego do formatu Blu-ray. Oprócz tego ideal Blu-ray Copy pozwala na zgrywanie danych do nośnika danych znajdującego się w sieci lokalnej. Aplikacja obsługuje płyty o pojemności 25 GB i 50 GB.

Dodane 29.07.2015 | Pobrań: 42 Pobierz

EyeFrame Converter 1.8.1

EyeFrame Converter - darmowy program przeznaczony do konwersji klipów wideo do formatów kompatybilnych z edytorem Lightworks. Aplikacja pozwala również na konwertowanie plików wideo do takich formatów jak DNxHD 120, DVCPro100, H264, Matrox I-Frame HD oraz Prores HQ i 444.

Dodane 16.03.2014 | Pobrań: 82 Pobierz