Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

PlayOn 4.3.28

Wersja: 4.3.28
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 135 MB
Pobrań: 183
Dodany: 25.07.2017
PlayOn
Opis: PlayOn 4.3.28
PlayOn - aplikacja pozwala oglądać telewizję przez Internet. Program umożliwia dostęp do wielu stacji telewizyjnych, a także pozwala na oglądanie filmów z popularnych serwisów internetowych – YouTube, Hulu czy Netflix. Aplikacja może służyć również serwer DLNA do udostepniania całej biblioteki multimedialnej dla wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci.8

Narzędzie PlayOn pozwala na oglądanie telewizji i serwisów internetowych nie tylko na komputerze osobistym wyposażonym w system Windows, ale również na konsolach Wii, PlayStation 3, Xbox 360 oraz innych urządzeniach przenośnych typu smartphone czy iPad. PlayOn stanowi doskonałe połączenie przeglądarki multimediów oraz oprogramowania Media Server. Został wyposażony w przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie oglądać kanały telewizyjne dostarczone przez usługodawcę internetowego.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PlayOn 4.3.28

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AudioGoGo 2.0 PL

AudioGoGo to bezpłatna aplikacja stworzona przez Dariusza Baumanna, za pomocą której zgramy ścieżki z płyt CD Audio/Extra do plików WAV jak i do MP3. Dużym plusem narzędzia jest mieszczący w programie kodeki który daje nam możliwość do formatu MP3, dzięki temu lepiej się go konfiguruje. Kodowanie do MP3 przeprowadza się dzięki kodekowi GoGo, który powstał na bazie popularnego kodeka Lame.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 168 Pobierz

DVB Dream 2.8 PL

Jest programem do odtwarzacz strumieni audio oraz wideo emitowanych przez sygnał satelitarny w wszystkich standardach telewizji cyfrowej DVB. Aplikacja daje nam możliwość emitowania elektronicznego programu telewizyjnego, teletekstu, obsługuje przełączniki DiSEqC oraz obrotnice. Mało tego aplikacja pozwala ponadto na nagrywanie transmisji do kilku formatów, w tym MPEG. Interesująca opcją programu jest transmitowanie strumienia video i audio w sieci lokalnej. By DVB Dream chodził bez zarzutów musimy być wyposażeni prócz anteny satelitarnej, w jeden z kilkunastu modeli specjalnych kart do odbioru telewizji satelitarnej np. Skystar2, Airstar2, Cablestar2, Twinhan, Pinnacle. Listę kanałów możemy umieszczać zarówno po prawej jak i lewej stronie. Aplikacja ma do zaoferowani ponadto zaawansowane segregowanie kategorii.

Dodane 27.12.2015 | Pobrań: 235 Pobierz

Audials One 11.0.52900.0

Audials One - świetna aplikacja przeznaczona do wyszukiwania, nagrywania, konwertowania oraz pobierania muzyki i filmów z Internetu. Jest to multimedialny kombajn. Przy użyciu tego programy możemy w łatwy i szybki sposób przechwytywać strumienie audio i wideo, zgrywać zawartość z płyt DVD oraz konwertować pobrane materiały do innych formatów multimedialnych.

Dodane 03.04.2014 | Pobrań: 270 Pobierz

ffDiaporama 1.3.1

ffDiaporama - darmowy program przeznaczony do montażu i tworzenia wideo z wykorzystaniem dodatkowych elementów typu tekst, zdjęcia, animacje, klipy wideo oraz muzyka. Program idealnie nadaje się do prostego montażu filmów oraz zdjęć cyfrowych. Poszczególne sekwencje wideo składane są w formie pokazu slajdów. Oprócz tego program umożliwia nam dodawanie do tworzonego projektu ścieżki dźwiękowej oraz specjalnych filtrów, które usprawnią wygląd montowanego filmu.

Dodane 30.09.2012 | Pobrań: 139 Pobierz