Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

PlayOn 4.2.82

Wersja: 4.2.82
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 135 MB
Pobrań: 124
Dodany: 30.01.2017
PlayOn
Opis: PlayOn 4.2.82
PlayOn - aplikacja pozwala oglądać telewizję przez Internet. Program umożliwia dostęp do wielu stacji telewizyjnych, a także pozwala na oglądanie filmów z popularnych serwisów internetowych – YouTube, Hulu czy Netflix. Aplikacja może służyć również serwer DLNA do udostepniania całej biblioteki multimedialnej dla wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci.8

Narzędzie PlayOn pozwala na oglądanie telewizji i serwisów internetowych nie tylko na komputerze osobistym wyposażonym w system Windows, ale również na konsolach Wii, PlayStation 3, Xbox 360 oraz innych urządzeniach przenośnych typu smartphone czy iPad. PlayOn stanowi doskonałe połączenie przeglądarki multimediów oraz oprogramowania Media Server. Został wyposażony w przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie oglądać kanały telewizyjne dostarczone przez usługodawcę internetowego.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PlayOn 4.2.82

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

YouTube Video Downloader 4.8.2.0 Basic

Najświeższa wersja aplikacji za pomocą której bez problemu zedrzemy filmiki z najpopularniejszego ostatnimi laty serwisu czyli: YouTube.com. Wykonywanie kolejnych kroków w YouTube Video Downloader jest bardzo łatwe. Jedyne co musimy zrobić to podać w głównym oknie naszego programu adres internetowy który doprowadzi nad upragnionego filmu, musimy jeszcze pokazać mu miejsce zapisu pliku i kliknąć przycisk OK. I reszta dzieję się samoistnie. Ważne by w adresie internetowym znalazł się pełny adres z uwzględnieniem WWW. Ponadto aplikacja umożliwia zmianę nazwy pobieranego pliku, nadpisywanie istniejących już materiałów oraz otwieranie filmów w przeglądarce internetowej.

Dodane 18.06.2014 | Pobrań: 289 Pobierz

Burnatonce 0.99.5 PL

Program Burnatonce jest całkowicie bezpłatny, bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki niemu bez problemu nagramy płyty CD/DVD. Aplikacja umiejętnie wypala obrazy płyt w formatach ISO, BIN+CUE oraz TOC. Trudności też nie przysporzy programowi tworzenie własnych kompilacji płyt z danymi oraz audio w formatach MP3, MP2, OGG, FLAC, WAV. Ponadto Burnatonce może : kasować nośniki wielokrotnego zapisu, nadpisywać płyty, tworzyć multisesje, symulować zapis kopiować płyty w ruchu, oraz nagrywać obrazy w trybie RAW. Aplikacja do ściągnięcia polskiej wersji językowej.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 120 Pobierz

MiniLyrics 7.6.48 PL

MiniLyrics - aplikacja, która automatycznie wyszukuje i wyświetla na ekranie tekst odtwarzanych aktualnie przez użytkownika piosenek. Program samoczynnie pobiera z odtwarzanego pliku informacje o wykonawcy i tytule piosenki, wyszukuje jej tekst i wyświetla go na ekranie. Aplikacja daje także możliwość zapisania tekstu na dysku w postaci np. pliku tekstowego. Program świetnie integruje się z niemal wszystkimi najpopularniejszymi odtwarzaczami audio dla systemu Windows. Instalowane wraz z programem pluginy, dają możliwość współpracy z takimi programami jak Winamp, Windows Media Player itp.

Dodane 20.02.2015 | Pobrań: 95 Pobierz

SageThumbs 2.0.0.20 PL

SageThumbs - bezpłatne rozszerzenie dodające możliwość podglądu (thumbnails) wielu formatów graficznych (PSD, AI, PDF, EPS itp.) bezpośrednio w aplikacji Windows Explorer. SageThumbs integruje się dodatkowo z menu kontekstowym eksploratora.

Dodane 19.09.2014 | Pobrań: 56 Pobierz