Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

PlayOn 4.3.28

Wersja: 4.3.28
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 135 MB
Pobrań: 191
Dodany: 25.07.2017
PlayOn
Opis: PlayOn 4.3.28
PlayOn - aplikacja pozwala oglądać telewizję przez Internet. Program umożliwia dostęp do wielu stacji telewizyjnych, a także pozwala na oglądanie filmów z popularnych serwisów internetowych – YouTube, Hulu czy Netflix. Aplikacja może służyć również serwer DLNA do udostepniania całej biblioteki multimedialnej dla wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci.8

Narzędzie PlayOn pozwala na oglądanie telewizji i serwisów internetowych nie tylko na komputerze osobistym wyposażonym w system Windows, ale również na konsolach Wii, PlayStation 3, Xbox 360 oraz innych urządzeniach przenośnych typu smartphone czy iPad. PlayOn stanowi doskonałe połączenie przeglądarki multimediów oraz oprogramowania Media Server. Został wyposażony w przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie oglądać kanały telewizyjne dostarczone przez usługodawcę internetowego.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PlayOn 4.3.28

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Droppix Recorder 2.9.1

Dość ciekawa aplikacja do kreowania wszelkiego rodzaju płyt o szerokich możliwościach. Program czyta wiele nośników w tym CD-R/W, DVDąR/W, DVDąR DL (Double Layer), DVD-RAM. Dzięki przyjaznemu kreatorowi który daje możliwość w łatwy sposób tworzenia płyt z danymi, muzyką (Audio CD) oraz filmami: VCD, SVCD, DVD. Aplikacja daje ponadto możliwość kopiowania niezabezpieczonych płyt CD/DVD, zgrywanie muzyki z płyt Audio CD do formatu WAV lub MP3 oraz testowania nagrywarki. Dzięki modułowi ISO PowerPack możemy też tworzyć i edytować obrazy ISO płyt CD jak i DVD. Najnowsza wersja daje wsparcie dla dysków Blu-Ray i systemu Windows Vista. Ulepszona jak i uatrakcyjniono szatę graficzną całego interfejsu.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 111 Pobierz

Video Enhancer 1.9

Super program, służący do poprawiania jakości materiałów wideo. Aplikacja poprawia jakość dowolnego nagrania wideo, zwiększając jego rozdzielczość przy użyciu innowacyjnej technologii Super Resolution, ulepszającej jakość każdej klatki filmu z osobna. W ten sposób możemy przekonwertować standardową (niską) rozdzielczość filmu SD na wysoką jakość obrazu HD.

Dodane 22.08.2012 | Pobrań: 128 Pobierz

NUKE 8.0

NUKE to jedno z najlepszych programów wykorzystywanych do postprodukcji filmów. Jest to świetne narzędzie do kompozycji oferujące szereg narzędzi usprawniających proces tworzenia finalnych efektów w materiałach wideo. Program stosowany jest przede wszystkim do łączenia ujęć nagrywanych w tradycyjny sposób przy wykorzystaniu kamery z tymi przygotowywanymi przez artystów CG (computer graphics) w oprogramowaniu do modelowania 3D. Użytkownik ma pełna kontrolę nad hierarchią stosowanych efektów i bez problemów może tworzyć alternatywne gałęzie nodów. Takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne gdy chcemy pchnąć projekt w innym kierunku niż pierwotnie zakładaliśmy bez utraty dotychczasowych ustawień wtyczek.

Dodane 06.12.2013 | Pobrań: 113 Pobierz

AVI ReComp 1.5.3 PL

AVI ReComp to w całości darmowy program którego działanie oparte jest na takich aplikacjach jak enkoder XviD, AviSynth, VirtualDubMod. Dzięki programowi bez problemy dokonamy rekompresję wybranych filmów w formacie AVI, bez wskazywania samodzielnych ustawień. Możemy również dodać napisy filmowe które ułatwią odbiór filmów anglojęzycznych czy też wstawienie swojego własnego logo. Jedyną rzeczą jaką musimy zrobić by tego dokonać to wskazać objętość dla nowego pliku AVI i dokonać parę obowiązkowych ustawień. Pozostałą część aplikacja wykona już bez naszej ingerencji, pamiętając by powstały materiał był dekodowany poprawnie przez odtwarzacze stacjonarne DVD/MPEG-4.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 129 Pobierz