Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

PlayOn 4.2.82

Wersja: 4.2.82
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 135 MB
Pobrań: 141
Dodany: 30.01.2017
PlayOn
Opis: PlayOn 4.2.82
PlayOn - aplikacja pozwala oglądać telewizję przez Internet. Program umożliwia dostęp do wielu stacji telewizyjnych, a także pozwala na oglądanie filmów z popularnych serwisów internetowych – YouTube, Hulu czy Netflix. Aplikacja może służyć również serwer DLNA do udostepniania całej biblioteki multimedialnej dla wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci.8

Narzędzie PlayOn pozwala na oglądanie telewizji i serwisów internetowych nie tylko na komputerze osobistym wyposażonym w system Windows, ale również na konsolach Wii, PlayStation 3, Xbox 360 oraz innych urządzeniach przenośnych typu smartphone czy iPad. PlayOn stanowi doskonałe połączenie przeglądarki multimediów oraz oprogramowania Media Server. Został wyposażony w przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie oglądać kanały telewizyjne dostarczone przez usługodawcę internetowego.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PlayOn 4.2.82

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Easy CD-DA Extractor 2010.2 PL

Easy CD-DA Extractor to użyteczna aplikacja która daje możliwość zgrywania ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów : M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3 oraz WV. Ponadto program wyposażono w edytor tagów IDv ½ oraz pomocną funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów jak i nagrywanie ich na nośniki CD/DVD . Program wspierane kompilacje które zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Użytkownik może wykorzystać zdefiniowane domyślne w programie ustawienia jakość podczas rippowania plików.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 124 Pobierz

BB FlashBack 5.4.0.3446

BB FlashBack jest programem, który nagrywa zawartość ekranu i tworzy z tego filmy. Aplikacja umożliwia: nagrywanie komentarza podczas nagrywania zawartości ekranu lub dodanie go później, dodawanie do filmów plików dźwiękowych w formatach MP3 lub WAV, dodawanie pól tekstowych, podpowiedzi oraz obrazów do filmów. Oprócz tego program ma zaawansowane możliwości redagowania umożliwiają usuwanie pomyłek i obcinanie rozmiaru filmu do wybranego obszaru. BB FlashBack umożliwia wyeksportowanie nagranych filmów do formatów Flash, AVI, WMV, EXE i PowerPoint.

Dodane 31.12.2014 | Pobrań: 51 Pobierz

Fresh View 8.39

Fresh View to bezpłatny program, który służy do zarządzania i przeglądania plikami multimedialnymi. Dzięki Fresh View możemy wykonywac różne operacje na plikach począwszy od kopiowania a zakończywszy na odtwarzaniu plików video. Aplikacja obsługuje około 90 formatów plików multimedialnych.

Dodane 05.09.2012 | Pobrań: 169 Pobierz

Aegisub 3.2.0 PL

Aegisub jest profesjonalnym wieloplatformowym narzędziem do napisów filmów. Aplikacja umożliwia nam ponadto kreowanie tekstów piosenek emitowanych w czasie karaoke. W przeciwieństwie do innych programów tego typu Aegisub ma doza oferowania wiele więcej możliwości. Oprócz zrzędzenia jaki tekst i jak długo ma być emitowany na ekranie daje możliwość również dowolnego zmieniania i wzbogacanie go ciekawymi efektami. Aplikacją możemy: . uzyskać efekt odbicia lustrzanego, pogrubić napisy, dodać do nich obramowanie, kolorować, ustalać ich konkretnej pozycji na obrazie i nie tylko.

Dodane 29.07.2014 | Pobrań: 126 Pobierz