Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

PlayOn 4.3.8

Wersja: 4.3.8
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 135 MB
Pobrań: 156
Dodany: 02.05.2017
PlayOn
Opis: PlayOn 4.3.8
PlayOn - aplikacja pozwala oglądać telewizję przez Internet. Program umożliwia dostęp do wielu stacji telewizyjnych, a także pozwala na oglądanie filmów z popularnych serwisów internetowych – YouTube, Hulu czy Netflix. Aplikacja może służyć również serwer DLNA do udostepniania całej biblioteki multimedialnej dla wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci.8

Narzędzie PlayOn pozwala na oglądanie telewizji i serwisów internetowych nie tylko na komputerze osobistym wyposażonym w system Windows, ale również na konsolach Wii, PlayStation 3, Xbox 360 oraz innych urządzeniach przenośnych typu smartphone czy iPad. PlayOn stanowi doskonałe połączenie przeglądarki multimediów oraz oprogramowania Media Server. Został wyposażony w przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie oglądać kanały telewizyjne dostarczone przez usługodawcę internetowego.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PlayOn 4.3.8

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ConvertXtoHD 1.0.0.29 PL

ConvertXtoHD jest programem do wykonywania podstawowych operacji na plikach wideo jak przycinanie, dodawanie napisów. Funkcje programu nie kończą się na tym, bowiem można także wypalać filmy na dyskach Blu-ray. Szata graficzna została zaprojektowana w taki sposób, by była maksymalnie przejrzysta. Dodawanie plików do obróbki odbywa się za pomocą metody przeciągnij i upuść lub tradycyjnego eksploratora. Wspierane są liczne formaty takie jak 3GP, ASF, AVI, AVS, BDMV, DIVX, DVR-MS, EVO, ISO, M2T, MOV, MOD, MKV, MP4, OGM, OGV, RM, MXF, WMV i wiele innych.

Dodane 30.01.2015 | Pobrań: 62 Pobierz

MadTracker 2.6.1 Full

MadTracker jest dość znanym darmowym narzędziem do tworzenia muzyki. Jak nazwa wskazuje jest od tzw. Trackerem czyli programem prostym i łatwym w obsłudze do kreowania muzyki opierającej się na instrumentach o próbkach dźwiękowych zapisanych w różnych ilościach ścieżek. MadTracker bez problemu poradzi sobie z otwarciem najpopularniejszych formatów pochodzących z innych programów tego typu począwszy od MOD a kończąc na S3M, XM i IT, a także własny format MT2. Użytkownik ma możliwość sterowania aplikacją za pomocą klawiatury MIDI. W przeciwieństwie do wersji 2.5 MadTracker obsługuje instrumenty i efekty VST, a od 2.6 wspiera ASIO.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 141 Pobierz

MagicPrefs 2.3.0

MagicPrefs to darmowa aplikacja, która rozszerza ilość gestów dostępnych w myszce Magic Mouse Apple’a. Dzięki temu możemy jeszcze bardziej rozwinąć możliwości tego urządzania. Aplikacja instaluje się w panelu Preferencje systemowe. Można do niej uzyskać dostęp także za pomocą skrótu w pasku menu. Wprowadza nowe gesty podzielone na 3 kategorie: dotknięcia, przesunięcia i szczypanie, przenoszenie itp. Możemy więc przypisać nowe komendy to dotknięcia trzema, czterema palcami, zmienić ustawienia pojedynczych dotknięć, a także ustawić ruchy w poszczególnych partiach myszki. Podobne zmiany można wprowadzać w przesunięciach, szczypaniu palcami itp. Do każdego gestu MagicPrefs oferuje grafikę ilustrującą ruch - w ten sposób użytkownik może dowiedzieć się jakie zmiany wprowadza do obsługi myszki. Możemy zmieniać również prędkość śledzenia i czułość na dotknięcia. Aby to uczynić wystarczy przesunąć odpowiedni pasek w menu.

Dodane 04.12.2011 | Pobrań: 78 Pobierz

AVI ReComp 1.5.3 PL

AVI ReComp to w całości darmowy program którego działanie oparte jest na takich aplikacjach jak enkoder XviD, AviSynth, VirtualDubMod. Dzięki programowi bez problemy dokonamy rekompresję wybranych filmów w formacie AVI, bez wskazywania samodzielnych ustawień. Możemy również dodać napisy filmowe które ułatwią odbiór filmów anglojęzycznych czy też wstawienie swojego własnego logo. Jedyną rzeczą jaką musimy zrobić by tego dokonać to wskazać objętość dla nowego pliku AVI i dokonać parę obowiązkowych ustawień. Pozostałą część aplikacja wykona już bez naszej ingerencji, pamiętając by powstały materiał był dekodowany poprawnie przez odtwarzacze stacjonarne DVD/MPEG-4.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 121 Pobierz