Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Playnite 2.6

Wersja: 2.6
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 7/8/10
Rozmiar: 49 MB
Pobrań: 0
Dodany: 12.10.2017
Playnite
Opis: Playnite 2.6
Playnite to bardzo fajny launcher stworzony z myślą o graczach, umożliwiający zarządzanie kolekcją gier z niemal wszystkich istniejących platform dystrybucji cyfrowej. Dotyczy to m.in.: platformy Steam, Origin, GOG czy Uplay.

Playnite daje możliwość importowania gier z dowolnej platformy dla graczy, a następnie uruchamiania ich bezpośrednio z poziomu launchera. W ten sposób, wyeliminujemy konieczność instalowania i korzystania z dodatkowych aplikacji niezbędnych do obsługi wyżej wymienionych platform dla graczy. Warto dodać, że w aplikacji możemy skorzystać z dodatkowej opcji pozwalającej na dodawaniu gier i programów zainstalowanych na dysku twardym i uruchamianiu ich z niestandardowymi opcjami i konfiguracjami.
Playnite zapewnia możliwość stworzenia kopii zapasowych danych na dropBoxie lub Dysku Google.

Ponadto, producent aplikacji zapewnia, że każda gra będzie otrzymywała automatyczne aktualizacje – bez potrzeby uruchamiania usługi Steam, GOG itp.
Playnite obsługuje również tryb Big Picture z obsługą kontrolera!
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Playnite 2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MadTracker 2.6.1 Full

MadTracker jest dość znanym darmowym narzędziem do tworzenia muzyki. Jak nazwa wskazuje jest od tzw. Trackerem czyli programem prostym i łatwym w obsłudze do kreowania muzyki opierającej się na instrumentach o próbkach dźwiękowych zapisanych w różnych ilościach ścieżek. MadTracker bez problemu poradzi sobie z otwarciem najpopularniejszych formatów pochodzących z innych programów tego typu począwszy od MOD a kończąc na S3M, XM i IT, a także własny format MT2. Użytkownik ma możliwość sterowania aplikacją za pomocą klawiatury MIDI. W przeciwieństwie do wersji 2.5 MadTracker obsługuje instrumenty i efekty VST, a od 2.6 wspiera ASIO.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 152 Pobierz

Burn4Free 8.4.0.0 PL

Burn4Free DVD Burning to bezpłatne narzędzie do wypalania płyt CD i DVD. Oferuje banalny interfejs użytkownika i bardzo szybki proces tworzenia kopii zapasowych oraz kopiowania płyt. Obsługiwane formaty to CD-R / CD-RW / DVD-R / DVD+R / DVD-RW / DVD+RW / DVD-RAM. Oprócz tego, wspiera takie urządzenia jak SCSI, IDE, EIDE i USB. Kopiuje dane i audio z różnych rodzajów plików WAV, FLAC, WavPack, MP3, MP2, OGG oraz CDA. Burn4Free potrafi tworzyć i nagrywać obrazy płyt w formacie .ISO

Dodane 23.04.2015 | Pobrań: 101 Pobierz

Cool Record Edit Pro 9.1.5

Cool Record Edit Pro beż problemu przechwyci dla nas strumień audio z następujących źródeł: kaset magnetofonowych, mikrofon, radio internetowe, DVD, TV poczym zachowa je w formatach: MP3, WAV, WMA na dysku twardym naszego komputera. Oczywiście na tym się nie kończą możliwości tego programu. Za pomocą aplikacji możemy edytować: wklejać, wycinać fragmenty dźwięków oraz nakładać przeróżne efekty na ścieżki audio. Największe wrażenie robi możliwość kreowania echa, opóźnień, wibracji, wyciszeń, zniekształceń czy chórów. Za pomocą programu możemy konwertować na różne formaty pliki audio pomiędzy sobą: WAV do MP3, MP3 do WAV, OGG do WAV/MP3.

Dodane 23.04.2016 | Pobrań: 208 Pobierz

Reflection 1.2.2

Reflection - świetne narzędzie do bezprzewodowego klonowania obrazu wyświetlanego na urządzeniach iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2 oraz Nowy iPad bezpośrednio na ekrany komputerów Mac i PC. Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta. Aplikacje można też wykorzystać do pokazywania prezentacji na większym ekranie czy np. nagrywania wykonywanych czynności na systemie iOS. Testowa wersja aplikacji Reflection wyłącza się automatycznie po upływie 10 minut.

Dodane 17.11.2012 | Pobrań: 70 Pobierz