Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Playnite 2.6

Wersja: 2.6
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 7/8/10
Rozmiar: 49 MB
Pobrań: 2
Dodany: 12.10.2017
Playnite
Opis: Playnite 2.6
Playnite to bardzo fajny launcher stworzony z myślą o graczach, umożliwiający zarządzanie kolekcją gier z niemal wszystkich istniejących platform dystrybucji cyfrowej. Dotyczy to m.in.: platformy Steam, Origin, GOG czy Uplay.

Playnite daje możliwość importowania gier z dowolnej platformy dla graczy, a następnie uruchamiania ich bezpośrednio z poziomu launchera. W ten sposób, wyeliminujemy konieczność instalowania i korzystania z dodatkowych aplikacji niezbędnych do obsługi wyżej wymienionych platform dla graczy. Warto dodać, że w aplikacji możemy skorzystać z dodatkowej opcji pozwalającej na dodawaniu gier i programów zainstalowanych na dysku twardym i uruchamianiu ich z niestandardowymi opcjami i konfiguracjami.
Playnite zapewnia możliwość stworzenia kopii zapasowych danych na dropBoxie lub Dysku Google.

Ponadto, producent aplikacji zapewnia, że każda gra będzie otrzymywała automatyczne aktualizacje – bez potrzeby uruchamiania usługi Steam, GOG itp.
Playnite obsługuje również tryb Big Picture z obsługą kontrolera!
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Playnite 2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SubEdit-Player build 4072 PL

SubEdit-Player to program który już zdążył zgromadzić stałych użytkowników na całym świecie w tym w Polsce. Aplikacja przeznaczona jest to odtwarzania plików video z napisami jak i bez. SubEdit-Player oferuje nam bardzo bogatą edycję napisów, możemy dopasować napisy wtedy gdy się nam spóźniają albo gdy nie nadarzamy z ich czytaniem . Program możemy obsługiwać zarówno w trybie pełnoekranowym z przydatną opcją powiększania obrazu jak i w okienku. Obsługuje wyświetlanie i edycję napisów stworzonych we wszystkich popularnych formatach. Ważne! Na stronie twórców znajdziemy łatkę umożliwiającą pracę z systemem MS Windows Vista.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 197 Pobierz

Mixcraft 7.1.277

Ciekawy program dla tych, którzy kochają tworzyć muzykę. Jest to bardzo dobre wielofunkcyjne studio nagraniowe przeznaczone do komponowania, miksowania i nagrywania dowolnego dźwięku oraz muzyki na komputerze. W programie znajdziemy ogromną ilość funkcji i narzędzi wraz z tysiącami gotowych sampli (pętli) i dziesiątkami różnych efektów dźwiękowych. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć kolekcji wirtualnych instrumentów, wbudowanej funkcji umożliwiającej nagrywanie płyt CD z danymi lub przesyłania utworzonych/zmodyfikowanych dźwięków do serwisu YouTube.

Dodane 13.07.2015 | Pobrań: 109 Pobierz

inLight Radio 1.4.1

inLight Radio - darmowy i banalnie łatwy w obsłudze program do odtwarzania internetowych stacji radiowych z całego świata. Mamy możliwość słuchania ponad 20 000 internetowych stacji radiowych. Użytkownik może wybrać dowolną rozgłośnie radiową z dostępnej listy lub wyszukać interesującą go, korzystając z zaawansowanej wyszukiwarki. inLight Radio umożliwia dodawanie nowych stacji radiowych lub modyfikowanie już istniejących.

Dodane 01.02.2013 | Pobrań: 127 Pobierz

AudioCatalyst 2.1

Dawniej był najbardziej lubianym programem do wypalania płyt CD Audio oraz plików MP3 bazujący na aplikacji Audiograbber jaki i technologię firmy Xing. Narzędzie zostało zaopatrzone w swój miniplayer, który daje nam możliwość szybkiego zgrywania z płyt CD bezpośrednio do MP3, bardzo duży wybór częstotliwości kodowania oraz przyjazny interfejs. Dużym plusem programu jest bezwątpienia opcja Constant Bitrate- która daje nam możliwość płynnego regulowania jakości pliku - oraz Variable Bitrate który podczas kreowania pliku MP3 dynamicznie reguluje ilości kilobitów na sekundę.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 129 Pobierz