Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13671]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10274]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7064]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6309]

Postbox 5.0.22

Wersja: 5.0.22
Kategoria: Internet
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7
Rozmiar: 22 MB
Pobrań: 99
Dodany: 10.12.2017
Postbox
Opis: Postbox 5.0.22
Jest klientem pocztowym stworzonym do komputerów z systemem Windows i Mac.
Aplikacja poza tradycyjnymi funkcjami ma do zaoferowania możliwość kreowania bibliotek zawierających załączniki e-maili. Posiadacze klienta mogą znajdować pliki dołączane do elektronicznej poczty, przesyłać je znajomym, bądź segregować. Za pomocą programu bez problemu zaimportujemy ustawienia z poczty Mozilla Thunderbird, obsługuje konto Gmail, POP, IMAP, RSS, listy dyskusyjne, jak i serwisy społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter.

Poza wysyłaniem e-maili użytkownik może zapisywać notatki, oraz listy zadań do wykonania.


Ważne:
Testowa wersja działa tylko przez 30 dni.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Postbox 5.0.22

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Pegasus Mail 4.61

Pegasus Mail to jeden z najstarszych klientów poczty e-mail. Program został udostępniony po raz pierwszy w 1990 r. i do dziś posiada grono wiernych zwolenników. Program cechuje się dość intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem, choć osobom \"przesiadającym\" się np. z Outlook Express obsługa może przysporzyć na początku trochę kłopotów za sprawą m.in. innych skrótów klawiszowych. Od strony funkcjonalnej możliwości programu są ponad standardowe - umożliwia on naturalnie odbieranie i wysyłanie poczty za pomocą popularnych protokołów (odpowiednio POP3 i SMTP), posiada wbudowaną książkę adresową i oferuje obsługę e-mailowych list dyskusyjnych, udostępnia jednak ponadto kilka specyficznych opcji rzadko spotykanych w innych tego typu programach.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 132 Pobierz

HTTrack Website Copier 3.48.11 PL

HTTrack Website Copier to darmowa aplikacja, która umożliwia w łatwy sposób pobranie i zapisanie w całości wybranej strony internetowej w postaci statycznych plików HTML, będący bezpłatną alternatywą dla popularnego Teleport Pro. Idealny do robienia kopii offline często używanych serwisów lub mirrorów. Posiada cechy akceleratorów pobierania plików m.in. wznawianie przerwanych połączeń, jednocześnie kilka połączeń do jednej strony itp. Należy pamiętać, że HTTrack nie pobiera oryginalnej struktury strony (np. z plikami PHP) ale jedynie wynikowe pliki HTML.

Dodane 07.06.2014 | Pobrań: 165 Pobierz

TheWorld Browser 3.4.0.5

TheWorld Browser jest bardzo interesującą przeglądarką do przeszukiwania zasobów internetowych. Aplikacja opiera się na silniku renderujący Trident. Wśród najciekawszych opcji z pewnością zaliczymy: auto uzupełnianie formularzy, obsługę proxy, możliwość powiększania strony, filtr plików Flash, obsługa skrótów klawiszowych, możliwy podgląd otwartych paneli, możliwość blokowania uciążliwych reklam, funkcję wyłączania dźwięków na stronach WWW, oraz dobry system zarządzania pamięcią. Warto zwrócić uwagę na wbudowany, prosty w obsłudze menadżer ściągania plików który ułatwia zarządzanie ściąganiem rożnych zasobów i narzędzie przeznaczone do przechwytywania trudno dostępnych linków. Wygląd przeglądarki możemy dostosować wedle własnych upodobań za pomocą wtyczek.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 144 Pobierz

DIOD 0.35b

DIOD - program sterujący diodami klawiatury sygnalizując transfer połączenia sieciowego. Pozwala on na monitorowanie dowolnego interfejsu sieciowego (np. karty sieciowej) lub aktywnego połączenia modemowego Dial-Up. Po najechaniu kursorem myszy na ikonę programu, wyświetla on ile megabajtów ściągnięto/wysłano podczas jego działania. Można go wykorzystać (ustawiając mignięcie co 1 kb) także w grach multiplayer - będzie nam pokazywał aktualną szybkość i stabilność naszego połączenia (szybkie, ciągłe miganie).

Dodane 05.06.2011 | Pobrań: 128 Pobierz