Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Postbox Express 1.0.1

Wersja: 1.0.1
Kategoria: Internet
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7
Rozmiar: 8.35 MB
Pobrań: 108
Dodany: 25.05.2011
Postbox Express
Opis: Postbox Express 1.0.1
Program ten jest darmową wersją klienta poczty Postbox pozbawiona niektórych narzędzi. Aplikacja posiada typowe funkcje związane z organizacją, tworzeniem, edycją i odbieraniem poczty. Oprócz zwykłych funkcji program oferuje możliwość tworzenia bibliotek zawierających załączniki e-maili. Użytkownik może w ograniczonym zakresie korzystać z wyszukiwarki - dotyczy to np. przeglądania historii. Dostępny jest widok konwersacji znany z poczty Gmail, uproszczony widok folderów i konta czy integracja z niektórymi programami. Postbox Express obsługuje POP, IMAP, RSS, listy dyskusyjne, a także usługi społecznościowe - Facebooka i Twittera. Ponadto program posiada zabezpieczenia antyphishingowe. Pozwala na import ustawień z takich klientów poczty jak na przykład Mozilla Thunderbird.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Postbox Express 1.0.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

BearFlix 1.2.2.530 PL

BearFlix czysty klon popularnej aplikacji BearShare daje nam możliwość znajdowania, udostępniania oraz ściągania video z sieci BearShare. Aplikacja została zapakowana w stary wygląd graficzny znany z BearShare. Pośród masy funkcji BearFlix ma do zaoferowania : możliwość łączenia się z tymi, którzy dzielą wspólną pasję dla tego samego wykonawcy oraz wysyłanie wiadomości innym użytkownikom w trakcie wspólnego przesłuchiwania plików muzycznych. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na technologia szybkiego wyszukiwania zgodnego z sugestią. Przy pomocy której znalezienie nie do końca znanych fraz wpisywanych przez użytkownika jest dużo łatwiejsze.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 138 Pobierz

Comodo Dragon Internet Browser 29.0 PL

Jest przeglądarką internetową stworzoną na kanwie Google Chrome. To co ją cechuje to z pewnością duża szybkością oraz stabilnością. Producenci poprawili również bezpieczeństwo oraz ochronę prywatności użytkownika. Comodo Dragon Internet Browser tak samo jak przeglądarka stworzona przez Google\\\'a bazuje na silniku WebKit. Aplikacja ma do zaoferowania możliwość przeglądania stron w dynamicznych kartach a kiedy jedna z nich się nam zawiesi nie prowadzi to do wyłączenia pozostałych. Tryb incognito umożliwia zachowanie danych informacje o odwiedzanych przez nas stronach internetowych. Ponadto firma Comodo uatrakcyjniła przeglądarkę o technologię sprawdzania poprawności domen, identyfikacji certyfikatów SSL różnych typów i zabezpieczania przed kradzieżą poufnych danych.

Dodane 27.09.2013 | Pobrań: 228 Pobierz

CommView 6.5.756

Doskonały program do monitorowania i analizowania aktywności w sieci lokalnej (tzw. sniffer). Program pozwala na monitorowanie wszelkich połączeń, przesyłanych pakietów, otwartych portów, sesji itp. Obsługiwane są zarówno karty sieciowe w standardzie Ethernet 10/100/1000 Mbps i karty bezprzewodowe WiFi ale też adaptery Token Ring i urządzenia dial-up (np. modemy). Oprócz podglądu, program umożliwia też przechwytywanie wybranych pakietów w celu ich późniejszego przeanalizowania, archiwizowania, eksportu itp. udostępniając efektywny mechanizm filtrowania. Pakiety IP są deszyfrowane do najniższej warstwy wraz z pełną analizą głównych protokołów IP. Program udostępnia ponadto rozbudowane statystyki, które umożliwiają analizę ruchu sieciowego w dłuższym okresie.

Dodane 09.07.2015 | Pobrań: 177 Pobierz

UpRight 1.2.1

UpRight - jest to mały program przeznaczony do bardzo szybkiego wysyłania plików na serwery FTP, ścieżki lokalne i ścieżki sieciowe. Obsługa programu jest bardzo prosta, wystarczy na początku określić wszystkie dane dotyczące serwera (login, hasło, nazwa serwera, port itp.), a następnie zdefiniować jakie typy plików mogą zostać wysyłane na nasz serwer FTP czy katalog znajdujący się w sieci lokalnej.

Dodane 03.11.2011 | Pobrań: 98 Pobierz