Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

PotPlayer 1.7.2710 PL

Wersja: 1.7.2710
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 20 MB
Pobrań: 291
Dodany: 29.06.2017
PotPlayer
Opis: PotPlayer 1.7.2710 PL
PotPlayer toodtwarzacz multimediów. Program pozwala odtwarzać pliki audio i wideo w wielu popularnych formatach, płyty DVD, sygnał z tunerów TV/SAT i kamer cyfrowych, strumieni z Internetu itp., doskonale radząc sobie przy tym z materiałami w wysokich rozdzielczościach HD. Program pomimo na pierwszy rzut oka prostego interfejsu graficznego posiada olbrzymie możliwości konfiguracji poszczególnych aspektów odtwarzanych multimediów. O jego potencjale przekonać się można wchodząc w ustawienia odtwarzacza. Znajduje się tam cały szereg funkcji pozwalających dostosować zarówno obraz, jak również dźwięk i napisy odtwarzanego filmu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PotPlayer 1.7.2710 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

OSMC 2016.12-1

OSMC to bezpłatny pakiet multimedialny. Deweloperzy skupili się przede wszystkim na tym, aby pełnił on rolę swoistego Media Center dzięki możliwości odtwarzania multimediów z sieci lokalnej, dysków czy Internetu. Pomimo, że system bazuje na Linuksie, tak naprawdę go nie przypomina zarówno wizualnie jak i pod względem sposobu użytkowania. Każdy, kto zechciałby skorzystać z dobrodziejstw pingwina, ma bezpośredni dostęp do bazy ponad 30 tysięcy programów udostępnianych w repozytoriach Debiana. Instalacja systemu OSMC trwa zaledwie kilka minut. Każdego miesiąca producent udostępnia zestaw aktualizacji i łatek.

Dodane 28.12.2016 | Pobrań: 25 Pobierz

TVersity 1.6 Pro

TVersity jest serwerem multimedialnym skierowanym dla systemów operacyjnych Windows XP/2003/Vista. Umożliwia nam streaming między urządzeniami zgodnymi z UPnP w sieci lokalnej. TVersity radzi sobie z obsługuje następujących urządzeń: Sony Playstation 3, XBOX 360 oraz Sony PSP. Serwer samoczynnie wykrywa rodzaj urządzenia i dostosowuje format strumienia do obsługiwanych przez to urządzenia formatów. Dekodowanie materiałów odbywa się za pomocą filtra ffdshow który jest instalowany razem z programem.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 137 Pobierz

KRISTAL Audio Engine 1.0.1

KRISTAL Audio Engine czas się dla nie zatrzymał, od dłuższego czasu nie powiększano jego możliwości. Jest w pełni darmowym programem skierowanym do użytkowników którzy dopiero wchodzą w świat kreowania swojej muzyki. KRISTAL Audio Engine daje nam możliwość nagrywaniam edytowanie, miksowanie dźwięku. Użytkownik ma do dyspozycji pracę na 16 ścieżkach, 32 bitowym silniku, próbkowanie z częstotliwością od 44,1 do 192 kHz oraz 3 zakresowy parametryczny equalizer, kilka wbudowanych efektów, obsługę dodatkowych efektów VST, rozbudowany mikser nie mylić z mikserem kuchennym, a także różnych formatów audio WAVE, AIFF, FLAC, OGG Vorbis. Nie jest on może szczególnie wybajerzony ale dla początkujących jest idealnym narzędziem.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 134 Pobierz

PlayClaw 5.5.3409

PlayClaw to narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu, nagrywania sekwencji wideo i audio z gier uruchomionych na platformie Windows. Program współpracuje z grami napisanymi w oparciu o biblioteki OpenGL, DirectX 8, 9, 10 lub 11. Niewątpliwie do największych zalet PlayClaw zaliczyć należy umiejętność wykorzystywania do nagrywania wideo mocy obliczeniowej wielu procesorów oraz funkcję bufforowania obrazu, dzięki której nie tracimy klatek podczas tworzonego filmu w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo PlayClaw pozwala na nagrywanie dźwięku z kilku źródeł jednocześnie. PlayClaw posiada funkcję tworzenia zrzutów ekranu o możliwość automatycznego zapisywania screenshotów co wskazaną ilość sekund. Takie rozwiązanie może okazać się niezwykle przydatne do tworzenia galerii zdjęć z danej gry.

Dodane 25.09.2015 | Pobrań: 66 Pobierz