Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

PowerISO 6.8 PL

Wersja: 6.8
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (demo)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008
Rozmiar: 2.9 MB
Pobrań: 95
Dodany: 06.02.2017
PowerISO
Opis: PowerISO 6.8 PL
PowerISO - program do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD.

Lista obsługiwanych formatów plików z obrazami nośników: ISO, DAA, BIN, CUE, MDF, MDS, ASHDISC, BWI, B5I, LCD, IMG, CDI, CIF, P01, PDI, NRG, NCD, PXI, GI, FCD, VCD, C2D, DMG, BIF, IMA, FLP, IMG, UIF, WIM, VMDF, VHD, VDI.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PowerISO 6.8 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SecretFolder 2.0

SecretFolder - świetne i darmowe narzędzie do ukrywania różnych folderów w dowolnej liczbie i o dowolnym rozmiarze. Chcąc ukryć dany folder znajdujący się na dysku twardym komputera wystarczy przeciągnąć go do okna aplikacji bądź też wybrać z listy po naciśnięciu przycisku \"add\".

Dodane 19.07.2013 | Pobrań: 51 Pobierz

Microsoft IPsec Diagnostic Tool 1.0

Jest aplikacją za pomocą której zidentyfikujemy standardowe problem w konfiguracji sieci, kiedy wykryty zostanie jakiś problem program zasugeruje nam odpowiednie kroki zaradcze. IPsec Diagnostic Tool tworzy między innymi diagnostykę polis IPsec i logów dotyczących IPsec po to aby określić podłoża potencjalnych problemów z IPsec. Mało tego, analizuje również trace połączeń VPN, aktywność klienta NAP, Windows Firewall, aktualizacje GPO jak i zdarzenia związane z systemem oraz komponentami które odpowiadają za obsługę sieci bezprzewodowych. Raport tworzony jest na podstawie logów zebranych w fazie analitycznej pozwala - jak zapewnia Microsoft - zdiagnozować wszelkie problemy z siecią.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 105 Pobierz

Octave 4.0.0

Octave to darmowe, otwarte środowisko do przeprowadzania zaawansowanych obliczeń numerycznych. Program pozwala m.in. na wykonywanie działań na liczbach rzeczywistych, zespolonych, wektorach, macierzach, obsługuje także zakresy, tablice, pętle, funkcje i równania. Aplikacja jest używana w kręgach akademickich i przemyśle a swoją popularność zawdzięcza wysokiej zgodności z komercyjnym oprogramowaniem MATLAB firmy The MathWorks. Octave działa w trybie konsoli i nie posiada graficznego interfejsu użytkownika, potrafi jednak tworzyć graficzne reprezentacje dla wykonywanych obliczeń w postaci wykresów 2D i 3D. Program posiada bogatą bibliotekę dodatków tworzonych przez aktywną społeczność skupioną wokół programu.

Dodane 30.05.2015 | Pobrań: 161 Pobierz

NetTerm 5.4.5.0

Jest narzędziem, którego działanie jest możliwe zarówno jako klienta protokołu telnet lub terminalu sieciowego emulującego wszystkie podstawowe typy terminali. Autoryzacje możemy dokonać dzięki hasłu, SRP lub Microsoft NTLM. Pliki możemy edytować bezpośrednio na serwerze. Poza wyborem typu terminala program daje możliwość zdefiniowanie dowolnej mapy klawiatury, kolorów, wyglądu czcionek i kursora, przypisanie dla klawisza Enter i Backspace, rozmiarów tekstowych terminala, echa lokalnego oraz wiele innych parametrów. Podobnie jak większość rozbudowanych programów - terminali NetTerm umożliwia bogate możliwości konfiguracyjne w zakresie transferu plików, drukowania i logowania sesji.

Dodane 26.02.2013 | Pobrań: 79 Pobierz