Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

PowerISO 6.8 PL

Wersja: 6.8
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (demo)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008
Rozmiar: 2.9 MB
Pobrań: 123
Dodany: 06.02.2017
PowerISO
Opis: PowerISO 6.8 PL
PowerISO - program do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD.

Lista obsługiwanych formatów plików z obrazami nośników: ISO, DAA, BIN, CUE, MDF, MDS, ASHDISC, BWI, B5I, LCD, IMG, CDI, CIF, P01, PDI, NRG, NCD, PXI, GI, FCD, VCD, C2D, DMG, BIF, IMA, FLP, IMG, UIF, WIM, VMDF, VHD, VDI.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PowerISO 6.8 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Giegieo 1.0.2 PL

Darmowy dodatek do Outlooka, pozwalający na korzystanie z funkcji komunikatora Gadu Gadu bezpośrednio z poziomu klienta pocztowego. Giegieo wyświetla w Outlooku statusy i opisy kontaktów z Gadu-Gadu. W przychodzącym e-mailu widać, czy jego nadawca jest obecnie dostępny w komunikatorze: ikonka dostępności i opis umieszczany jest na specjalnym panelu wbudowanym w wiadomość elektroniczną. Zamiast pisać odpowiedź, można szybko rozpocząć rozmowę z nadawcą bezpośrednio z okienka poczty, bez konieczności wyszukiwania kontaktu na liście Gadu-Gadu czy w Outlooku. Giegieo potrafi dołączać status dostępności również do wysyłanych e-maili, a wyłączenie komunikatora lub wybranie opcji \"Ukryty\" może powodować również zmianę statusu w stopce już wysłanej wiadomości. Dodatek posiada opcję automatycznego importu i dopasowywania listy znajomych GG do książki adresowej w Outlooku, a także wyświetlania lokalizacji na mapie Zumi.pl kontaktów z Outlooka lub nadawcy/odbiorcy wiadomości e-mail. Uwaga! Do poprawnej pracy Giegieo wymagany jest Outlook w wersji 2003/2007 i komunikator Gadu-Gadu 6.x/7.x/8.

Dodane 31.05.2010 | Pobrań: 129 Pobierz

WSUS Offline Update 10.5

WSUS Offline Update jest fajnym narzędziem, pozwalającym tworzyć nośniki z aktualizacjami dla systemu Windows i pakietu Office, a następnie instalować je bez konieczności posiadania połączenia z Internetem. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie obrazu dysku z aktualizacjami, który po nagraniu na płytę lub pendrive\'a pozwoli instalować poprawki na dowolnym komputerze. Takie rozwiązanie docenią z pewnością użytkownicy, którzy posiadają kilka komputerów i chcieliby zaoszczędzić czas poświęcany na pobieranie i instalację aktualizacji, bądź w ogóle nie dysponują połączeniem z Internetem.

Dodane 15.02.2016 | Pobrań: 177 Pobierz

Xpadder 5.3

Xpadder - świetny program, dzięki któremu możemy zarządzać programami w systemie operacyjnym Windows przy pomocy gamepada zastępującego w tej roli mysz i klawiaturę. Oprócz niej do komputera można podłączyć arcade stick lub joystick. Współpracuje ona ponadto z matami tanecznymi, kierownicami, zestawami perkusyjnymi czy gitarami. Xpadder gamepad posłuży nam zatem na przykład do przeglądania zasobów stron internetowych, obsługiwania aplikacji multimedialnych i wykonywania wielu innych czynności.

Dodane 10.03.2013 | Pobrań: 133 Pobierz

Advanced SystemCare Free 8.0.3.618 PL

Dzięki bezpłatnemu Advanced SystemCare Free 4 dokonamy błyskawicznej optymalizacji systemu Windows. program ma do zaproponowania takie możliwości jak: znajdowanie i rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi wpisami w rejestrze, reperowanie konfiguracji systemu, usuwanie komponentów szpiegowskich i reklamowych z komputera czy zwalnianie miejsca na dysku poprzez kasowanie zbędnych plików. Ponadto aplikację zaopatrzono w moduły który odopowiada za zarządzanie pamięcią RAM, zainstalowanymi programami w systemie, plikami cookies, czy uruchomionymi procesami i usługami. W wersji 4.0 aplikację zaopatrzono w nowy silnik, który odpowiada za przyśpieszenie pracy. Przebudowano też gruntownie interfejs użytkownika, jak również skórki przeznaczone do zmiany wyglądu programu. Innymi zmianami to uproszczenie korzystania z programu i nowe funkcje.

Dodane 10.12.2014 | Pobrań: 249 Pobierz