Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

PowerISO 6.8 PL

Wersja: 6.8
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (demo)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008
Rozmiar: 2.9 MB
Pobrań: 117
Dodany: 06.02.2017
PowerISO
Opis: PowerISO 6.8 PL
PowerISO - program do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD.

Lista obsługiwanych formatów plików z obrazami nośników: ISO, DAA, BIN, CUE, MDF, MDS, ASHDISC, BWI, B5I, LCD, IMG, CDI, CIF, P01, PDI, NRG, NCD, PXI, GI, FCD, VCD, C2D, DMG, BIF, IMA, FLP, IMG, UIF, WIM, VMDF, VHD, VDI.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: PowerISO 6.8 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CudaText 1.4.9.0

CudaText jest programem dedykowanym wszystkim, którzy zamierzają tworzyć skrypty w języku Lazarus. Poza tym obsługuje także 160 innych jak C, C++, Java, HTML, CSS, PHP, JavaScript, Python, XML. Jak na edytor kodu źródłowego przystało nie mogło zabraknąć podstawowych funkcji jak kolorowanie składni czy wsparcie dla zakładek, które pozwalają na pracę z kilkoma projektami jednocześnie.

Dodane 27.09.2016 | Pobrań: 29 Pobierz

UltraSearch 2.0.3

UltraSearch - bezpłatne narzędzie wykorzystywane do wyszukiwania plików i folderów na komputerze. Program potrafi w błyskawiczny sposób odnaleźć różnego rodzajów plików znajdujące się na dysku twardym. UltraSearch szuka wszystkie rodzaje plików, a także bez problemów radzi sobie z wyszukiwaniem folderów. Dzięki niemu możemy błyskawicznie wyszukać zdjęcia cyfrowe, muzykę, filmy czy nawet dokumenty. UltraSearch nie indeksuje plików, które są zapisane na dysku twardym, ale osiąga dużą szybkość wyszukiwania danych dzięki współpracy z plikiem rozruchowym Master File Table (MFT) w systemie plików NTFS. Oprócz tego identyfikuje również tzw. Dowiązania twarde zwane inaczej łączami stałymi (ang. Hard link).

Dodane 24.03.2015 | Pobrań: 45 Pobierz

FurMark 1.16.0 PL

FurMark - darmowy benchmark do testowania wydajności karty graficznej. Bazuje na bibliotece OpenGL i do pomiaru wydajności wykorzystuje specjalne algorytmy renderowania futra. Proces renderowania futra w FurMarku został przygotowany w taki sposób, aby w jak największym stopniu obciążyć jednostkę GPU zainstalowaną w karcie graficznej. Pozwala on nie tyle przeprowadzać testy wydajności, ale doskonale sprawdza się podczas testowania stabilności urządzenia, np. po overclockingu. W trakcie renderowania prostej animacji narzędzie umożliwia podgląd podstawowych parametrów karty graficznej (ilości wykorzystanych zasobów procesora graficznego, pamięci, temperaturze, szybkości pracy wiatraczków i napięciu) oraz minimalnej, maksymalnej i średniej ilości FPS-ów.

Dodane 27.06.2015 | Pobrań: 122 Pobierz

webcam XP 5.6.0.5 PL

webcamXP Pro to darmowy program przeznaczony do stremowania obrazów z kamer internetowych na stronach WWW. Program pozwala na transmisję video za pośrednictwem takich technologi jak flash, klient javascript (MJPEG i JPEG), klient java (MJPEG i JPEG) i Windows Media Streaming. Dużą zaletą webcamXP Pro jest możliwość stremowania nie tylko materiałów pochodzących z kamer internetowych, ale również z transmisji ASF (Windows Media Streams), kamer IP (JPEG/MJPEG/MPEG4), telewizora czy plików znajdujących się na dysku twardym (AVI/WMV/MP4/MOV/...). Ponadto do udostępnianych materiałów można w łatwy sposób zaimplementować znak wodny i zastosować kilka efektów specjalnych (negatyw, lustro, obracanie, night view itp.) w czasie rzeczywistym. Inną z ciekawych opcji oferowanych przez webcamXP Pro jest możliwość tworzenia galerii multimedialnych.

Dodane 19.08.2013 | Pobrań: 309 Pobierz